Unutamadığım tek erkek

Sosya medyada paylaş:

Merhaba arkadaşlar.Uzun süredir işlerimin yoğunluğu nedeniyle sizlerle anılarımı paylaşamadım. Bundan dolayı ama site üzerinden ama mail yoluyla bana yazan arkadaşlara ilgileri için teşekkür ediyorum. Bu yazımda benimle mesajlaşırken aklında sorular bulunan genç arkadaşların karşılarına tanıdık biri çıkması halinde ne yapmalarına gerek duyabilecekleri bilgileri de kapsayacak bir yazı olacak.

Bundan 6 yıl kadar önce nette can sıkıntısıyla öylesine sohbete girdiğim bir akşamda karşıma çıktı. Aynı yerde yaşıyor olmamızdan dolayı hem çekimser hemde tedirgin bir şekilde sohbet ettim onunla Amacım sadece sohbet olduğu için üstelememiştim ama saatler ilerleyip karşı taraftan ilerde belki bir buluşma yaşayabiliriz sözü beni daha da panik bir hale getirdi. Birbirimizi tanıma korkusu, onun bana sıkıntı çıkarabilecek biri olma konusu kafamı kurcalarken bana kısa sürede güven duyduğunu söylemesiyle sohbete skype üstünden devam etmeyi teklif etmesi bir oldu.

Mail adresini verip karşılıklı ekleme olayınıda yapınca artık günde 3-4 saat sohbet eder hale geldik. Üstü kapalı olarak işlerimizi, ailevi durumlarımızı sexte ki beklentilerimize kadar her şeyi konuşuyorduk. Bu süreç 1 hafta kadar sürdü. Oda benim gibi AP biriydi penisi 13 cm kadar olmasına karşın baya bir kalındı.Ben tahminen karşımdakini tanıyordum oda beni ufak özelliklerimden dolayı sanırım tahmin etmeye çalışıyordu. Korku sadece bende değil ondada olduğu için alenen buluşalım diyemiyor buluşma için adım bile atamıyorduk. En son bana telefon numaralarımızı verelim konuşalım teklifini yaptığında kim verecek peki olayı yine önümüzü tıkamıştı. Sonunda kendisini tahmin etmemi istedi.

Verdiği bilgilerden yola çıkarak aklımdaki 2-3 kişinin ad soyadının ilk harflerini yazmamı istedi.İlk yazdığıma değil deyince 2.yi yazdım ve ad soyadının yazdığım harflerle başladığını söyledi. Aklımdaki kişinin bilgilerini yazarak işi daha da ileri götürmeye başladık. Ben yazıyorum oda doğru yazıyordu. En son tel nosunun son 2 harfini yazmasını istedim ondan; aklımdaki kişinin tel nosu da bende kayıtlıydı ve yazdığı numarayla benim karşılaştırdığım no aynı olunca ben seni çözdüm dedim. Bu kişi sık sık iş yerine gittiğim bana asla zararı olmayacak ailecek görüştüğümüz bir arkadaşım olması beni daha da paniklettirdi. Elim ayağım birbirine dolanmış vaziyetteyken işinin çıktığını birazdan gelince devam etmemizi söylediği an hemen bende çıktım.

Aklımda deli düşüncelerle ne yapacağımı düşünürken kendimi daha da garantiye almak uğruna o kişinin iş yerine gidip bilgisayarına bakarak ve gay ibaresine dair bir şeyler görmeyi umut ettim. Hızlıca işyerine gidip kısa süre hoşbeşten sonra bi çay kap gel dememle masasından kalkıp yan dükkana yeltendiği an hemen pc ye oturup geçmişi karıştırmaya başladım ve düşündüğüm gibi de bilgisayarında arattığı sayfalarda bir çok gay sitelerine girdiğini görüp hemen kalkıp yerime oturdum. Artık yazıştığım kişinin arkadaşım olduğuna emindim peki şimdi ne yapmalıydım. Kendimi hiç göstermeden işi bitirmeyi mi yoksa onun istediği gibi buluşma kısmına mı geçmeliydik.

Aynı yerde bir partnerin olması en güzel olay bence; heleki bu kişi senin arkadaşın sana zarar verecek birisi değilse daha da güzelleşebilir diye düşünerek buluşma olayına bende razı oldum. Bunun için ise akşama kadar onunla netten iletişime geçmeyip akşam bir buluşma noktası belirleyip onu araca alarak hızlıca olaya girecektim.

Dediğim gibi akşama kadar nete girmeden yemek yiyip çıktım. Skype ı açtığımda tahmin ettiğim gibi nette açık görünüyordu. Bir sürü yazılar yazmış ben girmeyince sanırım başına bir şeyler açacağım diye korkmuştu. Slm yazmamla arka arkaya sorular sormaya başladı.Sen beni biliyorsun ben seni bilmiyorum bana kendini anlatacak mısın vs ler arka arkaya gelince direkt olarak sen buluşmak istiyor musun dediğim an hemen mi diye yazınca evet hemen eğer şu an buluşmak istiyorsan kabul ediyorum 10 dk sonra seni şuradan alacağım. Eğer oraya gelir ve dediğim yerde bekliyorsan yanına yaklaşıp seni araca alacağım ileriye dönük güzel bir ilişkimiz olacak ardından tüm soruların cevabı kendiliğinden çıkacak yok vazgeçiyorsan da kimliğin bende sır kalacak asla sana zarar gelmeyecek ve bu olay burda bitecek yazdım.

Çıkıyorum ekme lütfen beni diye bir cümle yazıp hemen skype ı kapattı. Bende vakit geçirmeden pc yi kapatıp ne olur ne olmaz diyerek hızlıca temizliğimi yapıp aracıma atladığım gibi dediğim yerin yakınında soteye çekildim.

Arkadaşım 5 dk ya kalmadan yürüyerek geldi. Direk olarak aracı ona doğru sürüp camı indirdim atla bakalım dedim kardeşim napıyorsun bir işim var birazdan arayayım seni deyince o işin benim hemen bin dememle resmen şok oldu. Araca bindiğinde elleri titriyor konuşamıyordu resmen. Bende ondan aşağı kalır değildim tabi; ne diyeceğimi bir türlü bulamıyordum. Bir süre sessizliğin ardından ben kendimi zorlayarak konuşmaya başladım.Ona yazıştığım kişinin o olduğunu anladığım an çok mutlu olduğumu ve içimde kıpırdanmalar olduğunu söyleyince bende seni tahmin etmiştim ama o kalıba seni koyamamıştım bende çok mutlu oldum deyince karşılıklı olarak rahatlamıştık. Benim dükkana çek de orda devam edelim deyince hemen ara sokaktaki iş yerine girip kapıyı kilitledik.

Işıklar kapalı ve arka bölümü olduğundan dolayı bizi kimse göremezdi burada. Bir süre sohbet edip merak ettiklerimizi giderdikten sonra arkadaşa sadece ne diyorsun yapalım mı dememle benimki zaten kalkık kaç dakikadan beri delirttin konuştuklarınla ve aklımdaki düşüncelerle deyince çıkarda rahatlasın madem dememle birden düğmeleri çözüp devasa kalınlıktaki penisi özgürlüğe kavuşturdu. Elimle yavaşça ilk teması yapıp ardından sıvazlamaya başlamamla gözlerini kapatmış bence mutluluktan bulutların üzerinde yolunu almaya başlamıştı. Yanına biraz daha yaklaşıp ağzımı açıp penisini öpmemle bir anda irkilse de hiç şeklini bozmadan kendini bana bırakmayı sürdürdü.

Penisinin başına kondurduğum ilk buseyi ağzımı tamamen açarak o devasa penisi yalamam sürdürdü.Penisi kısaydı belki ama kalınlığına bitmiştim.Ağzımı dolduran o doygunluk hissinin verdiği hazzı asla unutamam. Saxoya devam ederken bir anda elini başıma koyup geliyorum deyip dudaklarımı penisinden ayırmaya çalıştı ama ben aksine sorun değil deyip yeniden ağzıma alınca bir anda genzime doğru fışkırmaya başladı.Öyle sert ve arka arkaya fışkırdı ki bunu yazışmadığımızdan dolayı bir ara öğürme yaşayıp hemen lavaboya koştum. Ağzımdan neredeyse yarım bardak döl akmış arkadaşımda kusura bakma dememiştim ama ben hem çok hemde fışkırarak boşalıyorum deyince yüzüne tebessüm ederek sorun değil öğrenecek daha çok şeyimiz var birbirimiz hakkında derken arkadaşta elini önüme atmış bakalım resmini gördüğüm canavar ne alemdeymiş diyerek önümü okşamaya başladı.

Elini önümden çekmeden yine kanepede yerimizi almış bu sefer sıra ona gelmişti. Düğmelerimi itinayla çözerek boxerdan penisimi çıkardığında süper ya ama ben çok saxo çekemem demesi biraz beni o an üzse de sorun değil elinle okşasan da yeterli şimdilik ilerde deneriz demem onu mutlu etmişti. Bir süre eliyle sıvazladıktan sonra sen indirme bunu geliyorum diyerek hızlıca lavaboya gitti.Ben penisimi sıvazlarken o temizliğini yapmış çırıl çıplak olarak yanıma gelince sıradaki olayın ne olduğu anlaşılmıştı. Eline aldığı kremden bolca deliğine sürüp penisime de yedirdikten sonra önümde 4 ayak pozisyonu halini almış beni bekliyordu.Penisimi gövdesinden tutup başını deliğe sürtmeye başladım.

Arada başını deliğe iteleyip iteleyip çekerek deliğin rahatlamasını amaçlamıştım. Arkadaş 3 aydır p olmadığını yazdığı için ona acı çektirmemek adına bu olaya bir süre daha devam ettim. Deliği iyice penisimin başına alıştığı an yavaşça öne doğru yüklenince ufak bir irkilme yaşasada öne kaçmamış penisimin içinde ilerlemesini sağlamış oldu.

Yavaşa yavaş hareket ederek sona kadar sokmamla belinden aldığım güçle kökleyince ohhhhhh diye rahatlama nidası atınca hareketlenmeye başlama zamanı gelmişti.Ellerimi omuzlarına atıp öne arkaya hareketlenmeye başlamamla arada ahhh nidaları gelsede zevk aldığı her halinden belli kalçasını sokuşlarımda oynatmayı sürdürdü. 6-7 dk kadar bu şekilde kaldıktan sonra içinden çıkıp kanepeye yatırdım hemen bacaklarını kaldırıp aletimi içine sokarak sikmeye devam ederken bir yandan da yüzündeki o ifadeyi görmek çok hoşuma gitmişti.Aklımdan geçmeyecek bir kişiyle arkadaşımla şu an sex yapıyor olmanın verdiği haz hala hafızamdadır. 3-4 dk da bu pozisyonda sikiyordum ki penisi sertleşmeye başlayınca ellerimle kazık gibi hale gelmiş penisini okşamaya başladım.Arkadaş acımaya başladı diye bir şey söyleyince hemen içinden çıkıp penisine yumuldum.

Biraz önce ahh diyen arkadaşım şimdi ohh demeye başlamış yeniden zevk almaya başlamıştı.Bir yandan saxoyu sürdürüyor bir yandan da deliğimle oynayarak hafiften genişletmeye çalışıyordum.1-2 dk bu şekilde yaptıkta sonra hemen yerimden kalkarak penisine deliğimi hizalayıp yavaşça oturup kalkmaya başladım.Penisinin kafasıda gövdesi gibi kalın olduğu için baya zorlandım.Sonunda kendi ağırlığımı aşağıya yönlendirdiğim an başı bir hamlede girdi.İnanın kolay kolay inlemem penis giriş anında ama bunda hem adrenalin yüksek olması hem arkadaşımla yapıyor olmamdan kaynalı olarak öyle bir ahh sesi geldi ki istemsizce ağzımdan ben bile buna şaşırdım.Başı girince kendimi aşağıya biraz daha itmemle arkadaşın 13 cm lik penisinin hepsi içimdeydi.O şekilde beklerken arkadaş bacaklarımı okşamaya başlamış ve sıcacıksın daracık deliğin var seni ömür boyu istiyorum diyerek bana gaz veriyordu.

Deliğim penisi tamamen sardığı an hafif hafif kalkıp inmeye başladım. Başına kadar kendimi çekiyor sonra 1 hamlede oturuyorken arkadaşta alttan kalçamı kavramış sen rahat ol ben yaparım der gibi kalçasını kaldırıp indirerek sikmeye başlamıştı. 4-2 dk kadar alttan alttan geçirdikten sonra bir hamlede kalçamı eliyle kavrayıp beni kucakladığı gibi kanepeye uzanmamı sağladı ve deliğimin içinden çıkmadan 1 hamlede bacak omuzda pozisyonuna getirdi beni. Hızlı hızlı sokup çıkarmaya başlamasıyla hırıltılar çıkarması başladı. Her köklemesinde resmen ayı gibi böğürüyor zevkten uçuyordu.

Ben ise arada ahh lar çıkarıyor bazende geçir erkeğim kelimeleri eşliğinde ona ayak uyduruyordum. Birden elini penisime atıp aletimi hızlıca sıvazlamaya başlayınca benide bu şekilde boşaltacağını anladım. Vurduğu sert darbelerin ardından arkadaş daha fazla dayanamayarak içimden çıkıp penisime doğru olanca şiddetiyle fışkırmaya başladı ve bende tam bu anda karnıma doğru boşalmaya başladım.Benim boşalmam bitmesine karşın arkadaş tüm vücudumu dölleriyle kaplamayı başarmıştı. O bile şaşırmış daha önce hiç böyle boşalmamıştım harikasın diyerek dudağıma eğilip öpüşmeye başlamıştık. Soluklarımız düzene girene dek öpüşmeyi sürdürüp üstümden çekilince temizlenmek amacıyla beraberce lavaboya gittik.

Bu olay bizim için süper başlamış ve iyi bir başlangıç yapmış olup hayatımda ummadığım biriyle sex yapmanın verdiği hazzı yaşamıştım. Arkadaşımla hala görüşüyor ve o mutluluğu her seferinde yaşıyorum. Herkeste bu gibi güzel sonuçlanır mı bilmiyorum ama benim başıma gelen çok güzel bir olaydı. Yeniden görüşmek dileğiyle.