Kızımı sikişirken gizlice izledim

Sosya medyada paylaş:

Şu an 19 yasında olan kızım Aslı ile birlikte babamızın yokluğunda maddi sıkıntımız olmadan mutlu bir yasam sürüyoruz. Aslı, en iyi okullarda okudu, şimdi tıp okuyor. Kızımız esmer güzeli, bakımlı, sürekli seksi giyinen, 92-62-92 ölçülerinde, çevremizdeki erkeklerin sürekli yanıp tutuştuğu bir kız.

Ana-kız aramızda gizlenecek-saklanacak bir şey olmadı. Kızım cinselliğini doyasıya yaşayarak büyüdü. Kızlığını sevgilisine, bizim yatak odamızda verdiğinde 17 yaşındaydı. Kocamı aldatmaya başladığım 5 yıl boyunca kızımın da, benim de sayısız sevgililerimiz oldu. Birbirimizin sırdaşı olduk ve bunu hiç sorun yapmadık.

Hikmet ile olan ilişkimizden başladığından beri haberi vardı. Kızım da artık her şeyi anlayacak yaşta olduğu için çekinmiyorduk, o evdeyken Hikmet evimize gelir benimle çılgınlar gibi sevişirdi. Kızım evde olduğu zaman Hikmet daha azgın ve doyumsuz oluyordu.

Ben de onun ilişkilerine ses çıkartmıyordum, sevgilileri ile kendi evimizde bazen sabaha kadar sevişir, çığlıkları evi inletirdi. Bu çığlıklar bazen beni de tahrik eder, kendimi tatmin ederdim. Birkaç tanesini istemeyerek te olsa izledim. Bunlardan birini anlatmak istiyorum.

İki yıl önceydi, kızım üniversiteye hazırlanıyordu, özel hocalardan eksik olduğu derslerden takviye alıyorduk. Benim de beğendiğim, 28 yaşındaki Fizikçi Ahmet Bey ders vermek için akşam yemeğinden sonra bize gelmişti. Onlar odaya geçtiler ben de çay ikram ettikten sonra, onları balkon kapısından izlemeye karar verdim. İzlemek için gerekli kontrolleri yaptım. Komşuya gideceğimi söyleyerek balkona geçtim.

Pencereden içeri baktığımda gözlerime inanamadım, kızım çalışma koltuğunda oturmuştu, üzerinde genellikle evde giydiği sarı bir elbise vardı. Elbise kısa etekleri muhteşem kalçasını güçlükle örtüyordu. Esmer teni, siyah gözleri ve siyah saçlarıyla bir ilahe gibiydi.

Ahmet bey ayakta duruyordu, kızımı elinden tutup, kızımın yatağına doğru götürdü, kızımı yatağa uzattı, Ahmet bey kızımın yanına uzandı, bir yandan kızımın dudaklarını öpüyor bir yandan da bacaklarını okşuyor, elbisenin eteğini açarak güzel kalçasını açığa çıkarıyordu. Dillerinin birbirinin ağzına girip çıktığını görebiliyordum. Kızım yatağın üzerinde vücudunu kıvırarak kalçasını Ahmet bey’e sürtmeye başladı, bir yandan da öpüşmeyi sürdürüyorlardı, bu arada Ahmet beyin elleri kızımın kalçalarını yoğuruyordu.

Az sonra elbiseyi çıkarttı, kızım sütyen takmamıştı, sadece siyah tangasıyla kaldı, kızımın ,dik ve taze göğüslerini açığa çıkardı. Ahmet bey uzanıp göğüsleri yalarken kızım da artık iyice havaya girmiş Ahmet beyin saçlarını okşuyordu. Aslı’nın güzel ve ateşli bir kadın olması hoşuma gitmişti.

Ahmet bey’in pantolonu hala üzerindeydi. Aslı da yüzü ona sırtı bana dönük olarak, onun kucağına oturdu. Ahmet bey bir yandan uzanıp göğüslerini emerken elleriyle de kalçaları yoğuruyordu. Aslı’nın yuvarlak, sıkı, harika, kışkırtıcı, kalçası önümdeydi. Manzara harikaydı, müthişti, içimde bir şeyler uyanıyordu, sulanmaya başlamıştım.

Ahmet bey tangayı kenara çekerek elleriyle kızımın götünü okşuyor, parmaklarıyla baskı yapıyor, parmaklarını hafifçe sokuyordu. Sonra tangayı tamamen cikardi. Aslı üzerinde hiç birşey olmadan, çırılçıplak yatağın kenarına oturarak bacaklarını araladı, kaymak gibi tertemiz amı tam karşımdaydı. Ahmet bey de başını bacakların arasına sokup dilini ama değdirdi. Aslı derin bir nefes alıp başını geriye atarak kendini Ahmet bey’in kollarına bıraktı.

Ahmet bey Aslı’nın amını aşağıdan yukarıya doğru yalıyor, amını resmen dudaklarını öper gibi öpüyor, yalıyor, somuruyor, dilini hafifçe amına sokuyor, adeta Aslı’yı diliyle sikiyordu. Aslı da kendini tamamen bırakmış derin derin soluyor, dudaklarını ısırıyor, bir şeyler söylüyordu ama ben anlayamıyordum. Doğrusu Ahmet bey işini biliyordu. O an kızımın kasılan vücudundan orgazm olduğunu anladım. Ben de büyülenmiş gibi seyrediyordum.

Birlikte ayağa kalktılar. Çılgınlar gibi öpüşüyorlardı. Ahmet bey yatağa oturdu. Aslı önüne diz çökerek fermuarını açmaya çalışıyor, bir taraftan da pantolonun üzerinden okşuyordu. Kemeri çözdü. Pantolon kendiliğinden düştü. Külotu indirince aleti kaskatı olmuş bir yay gibi fırladı. Uzun, biçimli, harika bir sikti. 18-19 cm vardı, kalındı, Mehmet’inkinden, Hikmet’inkinden daha gösterişli ve hacimliydi.

Aslı Ahmet bey’i soymaya devam etti, çırılçıplak kalmıştı. Aslı muhteşem siki önce yavaşça ağzına aldı, sonra çıkarıp diliyle çevresini şöyle bir yaladıktan sonra tekrar ağzına soktu. Başını kaldırıp, indiriyor, Ahmet bey de kalçalarını oynatarak kızımın ağzını sikiyordu. Aslı bazen duruyor, ağzını sikin üstüne bir kapak gibi kapatarak, onu boğazının derinliklerine kadar sokmaya çalışıyordu. Çıkardığında sikin üzerinde tükürük parçaları oluyordu, onları diliyle tekrar alıyor, aşağı inip taşakları somuruyordu. Harika bir oral seksti ve kızımdan çok şey öğrenecektim, Aslı sikin tadını çıkarıyordu adeta. Balkonda olduğum için kendimi pek fazla okşayamıyordum da, kuduruyordum.

Bu arada sikin istediği kıvama geldiğini anlayan kızım ayağa kalktı, Ahmet bey’i yere uzattı, sike doğru yaklaşarak üzerine oturmaya başladı., elini atarak siki kavradı, am dudaklarına dayadı üzerine oturdu. Koca yarrak yavaş yavaş gözden kayboluyordu, Aslı ve Ahmet bey sürekli bir şeyler söylüyorlar ama ben duyamıyordum.

Taşaklara kadar aldı kocaman siki, sonra tekrar kalktı, sikin gövdesi tekrar görünüp, kızımın oturmasıyla tekrar kayboldu, sonra Aslı hızlı bir tempo tutturdu. Ahmet bey de alttan göğüslerinden kavradığı kızımı kendine doğru çekiyordu. Ben bu arada orgazm olmak üzereydim, heyecandan ne yapacağımı bilemiyordum.

Manzara harikaydı, kızım, göğüsleri, amı, götü, kalçaları ve amının içinde bir görünüp bir kaybolan muhteşem bir sik. Kızımdan kopan küçük zevk çığlıkları her şeyi anlatıyordu. Bazen gözlerini kapatıp başını geri atarak sikilmenin tadını çıkartıyor. Bazen de gözlerini açıp başını eğiyor, sikin amında nasıl kaybolduğunu seyrediyordu. Harika bir sikiş oluyordu. Kızım aniden Ahmet bey’i siki içinden çıkartmadan, kendine çekerek kucağına oturur duruma getirdi,

– “Yala göğüslerimi..!” diye haykırıyordu. Ahmet bey Aslı’nın göğüslerini ağzını neresini bulursa yalıyordu. Elleriyle kalçaları kavramış, kızımı sikinin üstüne daha bir kuvvetle bastırıyordu. Götü ve kalçaları gerçekten süperdi. Ahmet bey alttan Aslı’nın içine pompalarken Aslı’da eğilmiş, Ahmet bey’in dudaklarını öpüyor, bazen de memelerini yalatıyordu.

Ahmet bey kızımı ayağa kaldırarak domalmasını söyledi. İlk başlarda ipleri elinde tutan kızım yediği yarrağın etkisiyle gevşemiş Ahmet bey ne derse yapar olmuştu. Yatağın kenarına basını koyarak domaldı. Ahmet bey arkadan yaklaştı. Aslı’nın kalçalarının arasına dayanan yarrak kısa bir tereddütten sonra kızımın içinde kayboldu. Vücutları tamamen kenetlenmişti. Ahmet bey kalçalarını tekrar çekerek kızımın amını tekrar doldurdu, sonra gittikçe hızlanan bir tempoyla sikmeye başladı,

Aslı’nın kalçaları arasında bir görünüp bir kaybolan yarrak beni de coşturmuştu. Aslı resmen dağılmıştı, haykırarak, kasılarak orgazm oluyordu, Ahmet bey de hızlanmış makine gibi pompalıyor, elleriyle her sokuşta sallanan göğüsleri sıkarken, diliyle de Aslı’nın boynunu, kulağını yalıyordu, bir kaç defa daha girip çıktıktan sonra geri çekildi, boşalacaktı,

Aslı anlamıştı, hemen önüne diz çöktü. Ahmet bey’in sikinden çıkan ilk sperm sağanağı Aslı’nın sol kaşına geldi, akan meniler yanağına kadar indi. Onu burnuna gelen ikinci ve üçüncü takip etti, meniler önce üst dudağına sonra ağzının sol kenarından, göğüslerine damladı. Ahmet bey ohh ohh çekerek rahatlıyordu, eliyle sıktığı sikinin ucunda beliren bir meni damlacığını da kızımın sağ yanağına sildi, rahatlamıştı. Eğilerek Aslı’nın ağzını eliyle silip bir öpücük kondurdu. Suratındaki menilerle Aslı gerçekten çok hoş görünüyordu. Aslı yüzünü havluya silerken, ben de odama geçtim sessizce.