Köylü tipli mahcup ve evli karılar

Sosya medyada paylaş:

Herkes benim gibi tevazu gösterip anlatır mı veya itiraf eder mi bilmiyorum ama, ben paralı pullu ve lüks bir yaşam sürüyor olsam da, köylü tipli mahcup ve evli karıları sikip bağırtmaya doyamıyorum. Bunu sadece yakın bir kaç arkadaşım biliyor. Onlar beni bu huyumdan vazgeçirmek istedilerse de ben bir türlü bu huyumdan vazgeçmedim ve inadına böyle karıları daha da çok kovalamaya başladım.


Şimdi sizlere köylü Hanife’ye nasıl koyduğumu anlatacağım. Ancak adımı sizlere belirtmeyi unuttum. Benim adım Adnan. Tekstil işiyle uğraşıyorum ve cüzdanım sabun kalıbı gibi parayla dolu. Yanlış anlaşılmasın, bunu övünme vesilesi olsun diye belirtmiyorum. Bu tip karılar bol paraya hasta oluyorlar. Paranın ucunu gösterince bırakın amlarını götlerini, tüm deliklerine sokmama razı oluyorlar. Bu arada erkekliğim ve vuruş tekniklerim onları hasta ediyor. Yani hatırı sayılır bir sikici sayılırım…

Son bir iki haftadır benim iş yerimin bulunduğu handa çay ocağı işleten Rüstem’in karısına kafayı taktım. Ona kendimi göstermek ve ona ilgi duyduğumu belli etmek için o gün sabahtan bana çay getiren Rüstem’e “Ya Rüstem, benim buraları iki günde bir temizliğe gelen kadın gelmez oldu. Anlayacağın etrafı bok götürüyor. Sen bir zahmet yengeye söyle de, mümkünse buraya gelsin onunla bir konuşayım” dedim. Rüstem de paragöz bir herifti, bunu duyunca gözleri parladı,“Söylemem mi beyim. Hemen gidip Hanife’ye diyeyim de sana gelsin” dedi. On dakika kadar sonra Hanife çıkageldi. Önce ciddi ciddi ona “Bak buraları silip süpür ve cillop kız gibi yap” dedim. “Cillop kız gibi yap!” deyince gözlerini kaldırarak bana bakan Hanife’nin yüzüne belli belirsiz bir gülümseme yayıldı.

Ardından da kısaca “Tamam Adnan beyim” dedi. Gitmeden önce ona ilk yoklamamı çektim ve cebimden bir tomar para çıkartarak “Borcum ne olacak?” diye sordum. Bu onu yoklama aşamasıydı. Siyah gözleri paraları görünce kocaman kocaman oldu. Onu öyle görünce, “Tamam, tamam Hanife. Sen yarın sabah erkenden buraya gel” dedim. Bu arada çıkarmış olduğum para demetinden ona otuz milyon verdim ve “Sana lazım olur. Al hadi al bakalım” dedim. Elini uzattı ve paraları alırken, ellerine dokundum. Köylü karısı Hanife’nin elleri alev alev yanıyordu. Yine benliğimde fırtınalar esmeye başladı ve o aşamada yapılmaması gereken şeyi yaptım ve ona “Benimle yatacak olursan, sana bu paraların hepsini veririm” dedim.

Durdu, durdu “Eh, nasıl olacak peki?” dedi. Karı hemen kabul edince onunla kütür kütür sikişeceğimi anladım. Bana bakarak, “Akşam bekle. Seni telefonla arayacağım ve Rüstem’e, ‘Temizliğe gideceğim’ diyeceğim” dedi. İş umduğumdan erken olmuştu ve içim içime sığmıyordu. Bu konuşmadan sonra çıkıp gitti. Bense büroda onun telefon etmesini bekledim. Saat sekiz gibi aradı ve olduğu yeri söyledi. Arabama atlayarak onu beklediği yerden aldım ve doğruca büroya getirdim.

İçeri girer girmez, ellerimi arkasından dolgun kalçalarına attım ve ovalayıp sıkmaya başladım. O da bu arada soyunmaya başladı. Anlaşılan işi erkenden yapıp bitirmeye kararlıydı. Hanife karısı soyundukça onun bıngıl bıngıl ama dolgun bir vücuda sahip olduğunu gördüm. Sonunda götünde sadece donu kalmıştı. Onu öyle görünce “Hadi bakalım” deyip donunu işaret ettim ve “Onu da çıkar” dedim. Karının amcığını iyice merak etmiştim çünkü…


Biraz tereddüt etti ama sonrasında kararlı bir şekilde donunu çekip ayaklarından aşağıya indirdi ve ayaklarının dibine attı. O an kendimi kaybettim ve hızla yanına giderek, elimi hafif siyah kıllı amına attım. Amı sanki avuçlamamla birlikte açılıp açılıp kapanmaya başladı. Biraz okşayıp ovaladıktan sonra, “Senin amına öyle bir sokacağım ki, ciyak ciyak bağıracaksın” dedim. Kıs kıs güldü ve “Hadi o zaman” dedi.

Onu çalışma masasına dayadım ve ellerini aşağıya kadar indirmesini söyledim. Dediğimi yaptı ve arkasına geçerek pozisyonun istediğim gibi olup olmadığını, yani giderek dudakları kabaran amının arkadan gözüküp gözükmediğine baktım. Kabaran ve pembeleşen amı o kadar güzel meydana çıkmıştı ki, artık benim de gözüm döndü. Önümde dikilmiş olan yarağımı şöyle bir sıvazlayarak onu göreve davet ettim adeta… İyice ona yaklaşarak sikimin mosmor başını onun dolgun götünün her yanında gezdirmeye ve zaman zaman da “Pat! patt!” vurdurmaya başladım. İşte o arada ondan “Ahh”lar ve “Ohh”lar yükselmeye başladı. Doğrusu ben de kendimden geçmeye başlamıştım ki, o elininin birini arkaya attı ve mosmor hale gelen yarağımı yakalayarak götünün çukuruna götürdü.

Bu onun bir an önce sikimi içine almayı istediğini belli ediyordu. Sonunda bende yarağımı yavaş yavaş onun götünün arasından gözüken bülbül yuvasının deliğine bastırmaya başladım. Başı girince büronun duvarlarında Hanife’nin “Yandım anaaaamm, aaaaahhh!” diyen sesi yankılandı ve bu sesi duyur duymaz adeta bir canavar oldum. Derken ayaklarımdan güç alarak sikimi onun suları akmaya başlayan amının dibine kadar daldırdım. Öylece biraz durdum ve ardından da “Şılloppp, şıllooppp!” diye girip girip çıkmaya başladım. Bu karı “Yandım anamdan!” başka bir şey bilmiyordu sanki… Ama hoşuma da gidiyordu. Ona dakikalarca pompa yaptım durdum. Bir on dakika sonra boşalacak hallere gelince, onun beline sarıldım. Sanki onunla tekvücut oldum ve yarağımı amının derinliklerine patır, patır attırdım.

Bu arada o da kendinden geçti ve “Vışşş, vışşşş!” diye diye titreyerek orgazma ulaştı. Ona erken iş tutmuş ve erkenden hem kendimi ve hem de onu boşaltmıştım.

İşimiz bittikten sonra o da, ben de giyindik. Biraz daha yanımda oturdu ve sonra “Ben gitmeliyim” deyince cebimden bir miktar daha para çıkartarak ona verdim. Ardından telefonla bir taksi çağırarak onu evine gönderdirdim.
Ertesi gün büroya gelen ve hiç bir şey olmamış gibi bana bakan Hanife “Adnan beyim, bir şeye ihtiyacın var mı?” dedi. Ona “Sana ihtiyacım olursa haber veririm” dedim. Hanife karısının tadı damağımda kalmıştı ve bundan sonraki ilk beraberliğimizde onun götünü de sikecektim. Bir ara öğleden sonra bunu ona söyledim. Bu iyice hoşuna gitmiş olmalı ki bana “O gün yapmanı bekledim ama senden bir şey çıkmadı. Yarın gece seni arar buluşuruz ve götüme sokarsın” dedi. Ertesi akşam onunla buluştuk ve bu kez onu kütür kütür götünden siktim.
Artık Hanife, ben ne zaman istersem uça uça bana geliyor ve onu kütür kütür sikiyorum.

Şimdilik başka karıda ve kızda gözüm yok. O beni istediğim gibi doyuruyor çünkü…