İkinci balayımızı doyasıya yaşadık

Sosya medyada paylaş:

Kocam Kerem’le lise yıllarında görüşmeye başlamıştık. O 22 ben 17 yaşındaydık. Onunla beraberken her şeyi unuturdum. Çılgınlar gibi aşıktık birbirimize. ( ki hala da öyleyim ) Gezip tozarken çok istemesine rağmen sadece öpüşürdük bazen de o bacaklarımı ellerken ben onun sikini okşardım. Sertliği delirtirdi beni. Daha fazla ileri gitmek istemememe hoşgörüyle yaklaşıyordu. Lise bittikten sonra 19 yaşımda evlendim onunla. İlk gecemizi hatırladıkça hala ıslanırım.

Beni yatağa yatırdıktan sonra her tarafımı öperek yavaş yavaş soymuş ve yılların özlemiyle üstüme çıkıp yavaşça içime girmişti. İlk gecemiz düğünün olduğu otelde olmuştu. Ben aldığım zevke rağmen utanıyordum. Sanki herkesin ne yaptığımızı bildiğini, seslerimizi yan odadakilerin duyacağını sanıyordum. Kerem bacaklarımı omuzuna alıp yavaş ama sert darbelerle beni sikerken kendimi kastığımı anlamıştı. ” Rahat ol Gamze bırak bana kendini aşkım ” derken yavaşça anlattım ona sorunumu.

Yan odanın bizi dinliyor olabileceğini söyledim. O ana kadar sakin, yavaş olan kocam bunu duyunca iyice hızlandı. Sertçe, hızlı hızlı sikmeye başladı. Zevkten kudurmuş gibiydim “ohhh kereeeemm aşkımmm” diye yüksek sesle inleyerek orgazma ulaştım kocamın kollarında. O da aynı anda döllerini paylaştı benimle. O gece sabaha kadar durmadık. Sonrasında gittiğimiz tatil köyünde de biraz utandıysam da kocamın tavsiyeleriyle rahat bıraktım kendimi. O beni sikerken benim yüksek sesle inlemem ve hatta bunu başkalarının duyma ihtimali onu çok azdırıyordu. Giderken aldığım bütün mayoları atmış ve bana çok sexy bikiniler almıştı. Onları giyince ben biraz çekinsem de Kerem çok sertleşiyordu ve kalkmış aletini saklamanın gereğini pek duymuyordu. Sonrasında daha odaya girer girmez adeta saldırıyordu bana.


Evliliğimiz çok güzel gidiyordu. Başkalarının kocası gibi bana onu giyme, ona niye baktın vs. gibi laflar hiç söylemiyordu. Ama çok açık giyinirsem ve bacaklarıma da birinin baktığını anlarsa akşam evde çok sert ve azgın bir erkeğin beni beklediğini biliyordum. 10 senenin nasıl gittiğini anlamadık bile. Ben yatakta biraz tutuktum. Onun oral sex isteklerine fazla cevap veremiyordum. .Biraz öpüyor biraz yalayıp bırakıyordum. 1-2 defa anal sex istese de ben itiraz ettim . Genelde üstüme çıkıp 10 dk kadar siktikten sonra boşalıyordu. İyice rutine girmişti sex hayatımız. Balayımızda otelde geçirdiğimiz günler gibi bir daha zevkli olmadı ikimiz için de.
O da ben de evliliğimizin ilk yıllarında bir çocuk istemiyorduk ama daha sonra ben 26 yaşına geldiğimde istememize rağmen çocuk olmadı. 2 sene kadar sonra Kerem uzman bir doktorla konuşup onun spermlerinin gücünü ve benim de doğurganlığımı artıracak bazı ilaçlar aldı.

Bunları kullandıktan sonra bol bol sex yapmamız gerektiğini ama bunun için 2 ay daha beklememiz gerektiğini, bana bir sürprizi olduğunu söyledi.
Evliliğimizin 10.yıl dönümümüzde pahalı bir restorana gidip romantik bir akşam yemeği yemek üzere sözleştik. Bana yurtdışından aldığı o pahalı ve benim hiç giymediğim elbiseyi giymem için de bayaa ısrar etti. Siyah süper mini eteğiyle, sırtımı tamamen açıkta bırakan dekoltesiyle çok cesaret isteyen bir elbiseydi. Akşam eve geldiğinde onun önünde giyindim. Beni öyle gördükten sonra “ geç kalacağımız bilmesem şuracıkta sikerdim seni şimdi ” demesi benim de ıslanmama sebep olmuştu.

Yemek biterken pahalı bir yüzük çıkararak işten 2 hafta izin aldığını, ilaçları rahatça ve tabii ki zevkle kullanmamız için ailesinin yazlığına gideceğimizi söyledi . Henüz daha haziranın başıydı ve etrafta kimselerin olmaması bizim için özellikle de benim için çok güzeldi. Bunun aynı zamanda 2. Balayımız olmasını ve ilkinden de zevkli geçmesini istediğini söyledi. O gece yatakta hiç olmadığım kadar istekliydim. Sanırım kocam beni evire çevire sikecekti bu sefer. Ama Kerem sabah çok erken çıkacağımızı ve gücünü de yazlığa saklamak istediğini söyleyerek yapmadı.

Adeta sırılsıklam bir vaziyette uyudum. Son yıllarda işinde gösterdiği başarılar sayesinde aldığımız siyah jeepimize binip yola koyulduk ertesi sabah. Dün gece için benden af dilediğini ve haplarını sabah aldığını ve kazık gibi olduğunu söyledi bana. Güle eğlene giderken yolda sürekli bacaklarımı, göğüslerimi okşuyordu evde neler yapacağımızı anlatıyordu. Bir ara bacaklarimi okşarken eli külotuma gitmiş ve hafif ıslanmış olan kadınlığıma parmağını sokmuştu. Sonra birden “ yaa gamze inan söylemezdim ama taşaklarım ağrıdı artık hayatım ya ben böyle devam edemeyeceğim” dedi bana bakıp gülerek. Sonra elimi tutarak pantalonunun önüne götürdü. Okşamaya başladım yavaş yavaş. “ hadiii çıkart onu gamze baksana bomboş yol hadi aşkım” demesi üzerine yavaşça fermuarını açıp elimi içine sokarak çıkarttım dışarı. Çok sertti ve ucundan sular damlıyordu.

Okşamaya başladım ben okşadıkça daha çok kalktı daha çok sertleştti. Bu şekilde boşalmayacağını biliyordum elini boynuma atıp hadi lütfen der gibi bakmasıyla ben de başımı eğip yavaşça dil attım başına. Dudaklarım sardı etrafını yavaş yavaş yalamaya başladım. Genelde bu noktada bırakırdım yalamayı. Ama bu sefer Kerem bir yandan araba kullanırken bir yandan hafifçe bastırdı başıma. Kalın büyük organı aynı anda boğazıma kadar girdi. Kocam inleyerek başımı tutup ağzıma sokup çıkartmaya başladı. Yaladıkça benim de hoşuma gidiyordu ama en önemlisi kocam çok zevk alıyordu. Ben de istekle ağzıma sokup çıkarmaya başladım “ ohh evet gamze eveet devam et harikasın” diye inlerken eteğimi kaldırdı ve kalçalarımı okşamaya parmaklarıyla 2 deliğime de hafif hafif masaj yapmaya başladı.

Şimdiye kadar sadece filmlerde olabileceğini sandığım şeyler oluyordu. Ağzımdayken biraz hızlandığını anladım ve camı açtı. Rüzgarı çıplak kalçalarımda hissettim. O sırada bir kamyonu solladığımızı anladım. Ağzımda kocamın erkekliği varken ve onun parmakları da bal kutuma girmişken kamyonun yanından geçmeye başladık. Ağzımın içindeyken dilimle her yerini yalıyordum. Başıma iyice bastırdı adeta nefes alamıyordum. Birden kasılmaya başladığını anladım ben daha dur diyemeden ağzıma boşalmaya başladı. Ağzım kocamdan boşalan döllerle dolmuştu birazını yutmuşsam da çoğu çeneme ve boynuma akıyordu. O anda arkama bakınca kamyonun şoförüyle göz göze geldim. Aynı anda Kerem hızlandı ve uzaklaştı. “ aşkım hayatı boyunca unutamaz seni o adam” dedi gülerek.

Camı niye açtığını anlamamıştım. Adamın her tarafımı görmesi yetmezmiş gibi suratımı o şekilde görmesi biraz rahatsız etmişti beni. Ama o çok mutluydu ve çok eğlenmiş görünüyordu. İzmir’e geldiğimizde her şeyin balayımızla aynı olması için çok ısrar etti. Ben daha olanlara anlam veremeden bir gelinlik mağazasına girdik. İçerisi boştu. “ sen istediğini al hayatım benimkiler çoktan hazır” dedi. Tezgahtar kızla biraz muhabbet ettim istediğim şeyi anlattım. Son yıllarda bu tür çok taleple karşılaştıklarını tam isteyeceğim türden gelinliklerin olduğunu söyledi. Dekoltesi derin, eteklikleri kısa bir taneyi önerdi. Deneme odasına gittim oradaki yardımcılarla gelinliği denememiz bazı ölçüleri almamız fazla uzun sürmedi. 2-3 saat sonra hazır edebileceklerini söylediler. Arabaya mutlaka gelinlikle binmemi istediğini, bu konuda ısrarcı olduğunu söyledi sevgili kocam. Artık ben de kendimi ona bırakmıştım.

Rüyada gibiydim. En pahalı restoranlara gidip biraz İzmir’i dolaştıktan sonra geri geldik. Gelinliği denemek için soyunma odasına girdim. Kocam hemen kapının orada bekliyordu. Ben gelinliği denerken kocamın arkasındaki genç bir delikanlı dikkatimi çekti. 16-17 yaşındaydı en fazla. Geldiğimden beri gözleri bacaklarımda üstümdeki tişörtten taşan göğüslerimdeydi. Şimdi üstümde haddinden fazla sex kokan bir gelinlik varken masanın arkasında 15 metre kadar önümde gözlerini açmış beni izliyordu. Hemen kocamın arkasındaydı. Elbisenin sağına soluna bakarken ister istemez ben de frikikler veriyordum.

Bir ara kocama bakarken çocuğun kolları dikkatimi çekti. Sağ kolu masanın altındaydı ve sürekli oynuyordu. Çocuğun bana bakarak mastürbasyon yaptığını anlamıştım. Kocamın hemen arkasında bu işi yapması için gerçekten çok etkilenmiş olması gerekirdi. Bu güzel günü olası tartışmalarla bölmek, mahvetmek istemedim. Gelinliği denedim ve çocuk kocama yakalanmadan işini bitirsin diye biraz frikik verdim. Odaya üstümü değiştirmeye giderken çocuk da rahatlamış muhtemelen kocamın hemen arkasına döllerini bırakmıştı. Çok masraf etmiştik İzmir’de. Kendimi biraz mahcup hissediyordum kocama karşı. Her şeyin aynı olmasını istiyordu ama ben artık 19 yaşında değildim ki.

Hızla aracımıza binip son sürat Çeşme’ye doğru yola koyulduk. Eve geldiğimizde artık saat bir hayli geç olmuştu ve ikimizde çok istekliydik.

Devamı çok gecikmeden gelecek….