Orta yaş bunalımından nasıl kurtuldum

Sosya medyada paylaş:

Bodrum’a gidemedik bir bahane bulamadım. Kocamın gözüne baka baka yalan söylemeyi beceremedim. Neredeyse iki ay çıkmadım telefonlarına Adnan Bey’in. Bana dönüşü iki kilo oldu. Sıkıntıdan tatlıya çikolataya sardım iyice. O günden sonra kocam ile sevişmelerimin hiç birinde orgazm olamadım. Aklım artık yatakta değildi, sırasını ezberlediğim hareketleri ile en son yatağa domaltıp beni boşalttığı andan sonra kendini bırakır içimi doldururdu. Altında inim inim inleyip boşalmama o kadar alışkındı ki. Benim içimden bir an önce çıksın diye yalandan inlemelerimi fark etmedi bile. Sadece oğlanın okul aktivitelerinde bir arada olan iki ev arkadaşına döndük iyice. Sevişmelerde iki hafta bire indi.

Geleneksel cumartesi sevişmemizde o dışarda maçta idi ben de hiç umursamadım yattım uyudum. Geldiğinde uyumaya devam ettim o ise önce banyoya girip sonra yanıma yattı. Beş dakikada horlamaya başladı. Kalktım kızlar ile yazışmaya başladık gece yarısı. Kızlar kesin birisi ile sevişti içti sızdı modunda. Ayça kocamın ceplerini karıştırma fikrini soktu aklıma. Ceket cebinde bir şey çıkmadı ama laptop çantasından yeni alınmış bir kutu prezervatif çıktı. Belli ki orospulara gidiyorlardı veya birisini bulmuştu sikecek. Sebebi de bendim belki de bilmiyorum. Adnan Bey ile yaşadıklarımı kafama daha az takmamı sağladı bu ama yine de dönmedim Adnan Bey’in mesajlarına. İki üç gün sonra Betül aradı haftaya kardeşimin düğünü var dedi İstanbul’da, sadece sen atla gel. Ertesi gün dönersin kafan dağılır.

Düğünden bahsedince kocam dünden razı oldu gitmeme. Çocuğu anneme bırakalım ben de bizimkiler ile takılırım, geç gelirim deyince kafam attı. Onlarca cevapsız mesajı olan Adnan Bey’e doğrudan haftasonu İstanbul’dayım mesajı gönderdim. Mesaj attıktan on dakika sonra cevap geldi. Hangi otelde düğün. Öğrendim. Tamam aynı yerde yer ayırttım. Başka bir otele girmen dikkat çeker.

Seni çok özledim ile başlayan Adnan Bey ile yazışmalarımız düğünü beklediğimiz bir haftada iyice çığrından çıkmıştı. Çıplak resimlerimiz ilk günden gidip gelmeye başladı. Beni iş kıyafetleri ile sikmenin beraber çalıştığımız yıllarda en büyük fantezisi olduğunu, dar etek giydiğim günler kalçalarım hakkında diğer yöneticiler ile yaptıkları konuşmaları anlatıyordu. Adnan neyse de yaşlı başlı genel müdür Soner Bey bile muhabbetlerine dahil olmuş. Bekar olduğum yıllardı ve bakireyim diye beni nasıl arkadan becermeleri gerektiği yaşlı kurtun fikri imiş.

Son sevişmemizde dediklerinden tahmin ettiğimi söyledim. O da hayır diyeceğimden korktuğundan arkadan sokmayı denemediğini itiraf etti. Hiç denemedim dedim. Çok güzel kalçaların ve yıllardır başka bir şey düşünmüyorum daha dün seni arkadan becerdiğimi düşünerek boşaldım dedi. Canımı yakma dedim. Benim en büyük fantezimi sordu. Ben de anlattım. Kocamın bir ay yurtdışında olduğu bir dönemde bir jigolo kiralayıp beni şımartması ve defalarca boşaltması hayali ile boşalıyordum. Karısı ile neredeyse bir aydır sevişmediğini bu yaşında beni düşünerek 31 çektiğini, ben de kocamla monotonlaşan sevişmelerimizi anlattım.

Düğüne gidiyorum bahanesine en lüksünden bir tam ağda yaptırdım. Cumartesi öğle uçağı ile Betül ile birlikte İstanbul’a indim. Adnan Bey ile buluşacağımı uçakta söyledim Betül’e. Sabah uçağı ile de Adnan Bey gelmiş. Boğaz kenarındaki otele kız tarafı ile girip hiç dikkat çekmeden balo salonları katından terastaki restorana çıktım. Üzerimde bitmez tükenmez seks yazışmalarımızda anlaştığımız gibi diz üstü dar bir etek, gömlek ve ceket ile. Tam bir iş kadını kıyafeti. Karşılaştığımızda birbirimize sarılmamak için zor durduk çevrede bir tanıdık olur korkusuyla. Şarap eşliğinde boğaz manzarasında yemeğimizi yedik.

Yine kıkır kıkır saçma sapan şeylere gülerek hiç seks konuşmadan. Akşam yemeği için Boğaz kenarında bir balıkçı da yer ayırdığını söyledi. Son kadehleri içerken sarhoş olmuştum bile. Sonrasında sabaha kadar sizin jigolonuz olacağım hanımefendi dedi. Emin misiniz dedim, tıp çok gelişti ve şu an pantolonum delinecek dedi. Ya şimdi dedim şarabın etkisi ile kıkırdayarak. Şimdi dedi Nesli Hanım sizinle performans görüşmesi yapacağız. Oyuna başlamıştı bile. Odamda konuşmamız daha iyi olur. Siz de ben de sesimizi rahat yükseltiriz.

Asansöre bindik. Biner binmez ayların açlığı ile dudaklarımız birleşti. Elini kalçama attı. Bu güzel götün benim olmasını istiyorum. Kendimi seni şuracıkta halletmemek için zor tutuyorum dedi. Daha sert saldırdım dudaklarına. Her gece sen vardım aklımda dedim. Asansörün kapısı açıldığında kendimizi toparlayıp odamıza kadar yürüdük. İçeri girer girmez. Yine işteki Adnan Bey rolüne geçti. Sizden çok şikayet var Nesli Hanım dedi. Sürdürdüm erkeğimin oyununu. Nasıl işimden memnun olduğunuzu zannediyordum. Herkes giyiminizden şikayetçi. Kalçalarınız genel müdürün bile dikkatini çekmiş, erkekler iş yapamıyormuş çevrenizde. Bir çok erkek varmış şirkette beraber olduğunuz. O yüzden sizi işten atmam gerekiyor.

Nasıl dedim yalan. Oynaşmıyor musun kimse ile. Bakireyim ben dedim. Yalan bence dedi. Genel müdüre inandırıcı bir rapor verirsem fikri değişebilir belki zam bile alırsın. Yöneticin olarak şu masaya gidip arkanı dönerek eğilmeni istiyorum. İşini korumanı sağlayacağım. Yapmayın lütfen dedim oyunu devam ettirerek. O zaman genel müdür yapar kontrolü ya da seni işten attığımızda diğer tüm şirketlere erkekleri baştan çıkartıyordu deriz.

Bu oyun sırasında kumaş pantolonundan erkekliği belli olmaya başlamıştı. Naz yaptım ama lütfen benden yapamayağım şeyler istemeyin dedim. Hiçbiri yapamayağın şeyler değil. İşsizken çok pişmanlık yaşarsın, şimdi ceketini çıkar ve eğil. Gittim ellerimi masanın üstüne koyarak bekledim. Eğil biraz. Adnan Bey lütfen dedim. Nasıl planlamış fantezisini yıllarca. Elleri eteğimi kaldırıp kalçalarımı açığa çıkardı. Lütfen ben bakireyim dedim. İçimde kalçalarıma çok yakışacağını söylediği beyaz ip çamaşırım var.

Değilsindir siken olmuştur bu güzelliği. Çamaşırımı dizlerime kadar bir kerede indirdi. Eli zaten çoktan ıslanmış amımda ve arka deliğim üzerinde gezindi. Sonra arka deliğimin üzerine dili değdi. Oradan kadınlığıma. İki parmağı ile kadınlığımı araladı. Dilini sokmadı. Evet bakireymişsin o zaman tek çaremiz kalıyor. Oyunu sürdürüyordu. Ben de devam ettim. Bırakın gideyim Adnan Bey. Buradan işini koruyarak ve zam alarak gideceksin.

Parmaklarına sürdüğü şey arka deliğime değince irkildim. Söylemişti oysa yurtdışından getirdiği anal kayganlaştırıcı yanındaydı. Biraz soğukça yağ arka deliğime değince kendimi kastım. İşte bu manzarayı seviyorum dedi. İki deliğin de ufacık. Geçen sevişmemizde arkama bastırdığı parmak yağ ile birlikte içimdeydi. Dili ise arka deliğim ve kadınlığım arasında git gelde. Nefesini içimde hissettim. Bacaklarımı açtım daha rahat yalasın diye. Kafamı çevirdim arkamda diz çökmüş kafası bacaklarımda kaybolmuştu. Arka deliğimde hafif bir uyuşukluk parmağın ileri geri hareketleri ile yayılıyordu ön tarafım ise çoktan sırıl sıklam. Bakire amını sikmeyeceğim ama bakire götün kurtulamayacak. Sonra amın için de bana geleceksin. Oyuna devam edecek durumda değildim. Arkamda ayakta dikilmiş sol eli kadınlığımı avuçlarken sağ elinin bir parmağı arka deliğimi genişletiyordu. Aylardır ellenmemiş amım vıcık vıcık sesler çıkarıyordu.

Yatakta sik beni burada rahat olmayacak aşkım, ilki burada olmasın dedim. Elimden tutup yatağın kenarına eğdi bu sefer. Sert masadan sonra yatağın kenarı daha rahattı. Hafif yan dön daha rahat olursun. Tecrübeli herif kimbilir başka kimlerin arkadan ilk sikicisi oldu. Elindeki yağı doğrudan arka deliğimin bir iki santim içine sokarak sıktı. Sonra dikilmiş bana bakan uzun erkekliğinin gövdesine sürdü boydan boya. İki bacağım hafif kıvrık kalçalarım geride onu bekliyordum. O hazırlık yaparken ben gömleğimi çıkarmıştım bile. Götünden sonra dar amcığını da sikeceğim çok seviyorum seni diye dudaklarıma yapıştı. Arkadan sikiş fantezisinden kopup dakikalarca yatağın içinde liseli aşıklar gibi öpüşerek yuvarlandık.

Nefesimiz kesilmişti. Defalarca seni seviyorum bir daha hiç ayrılmayalım diyerek göğüslerimden kadınlığıma indi. Devam etse boşalacak gibi kıvranıyordum altında. Tekrar aynı pozisyona çevirdi. Hazır mısın aşkım dedi. Bacaklarımı biraz daha araladım. Az evvelki öpüşme çılgınlığında sikindeki tüm kremler kaybolmuştu. Nefes nefese onu bekledim. iki parmağı rahatça krem ile içime girdi hafif hafif gir çık yaparken fısıldamaya başladı. Keşke benim karım olsaydın. Niye gençken sikmedim ki seni? Sikinin yağdan beyazlamış başı arka deliğime değdi. Kendimi kastım. Sakin ol dedi. Bir elimi aldı arka deliğimin oraya getirdi. İstediğin zaman bana dur de. Katlanmış halde içime girene bakıyordum. Sikinin başını tutup içime kolayca bastırdı. Çok kolay girdi ama refleks olarak başım arkaya düştü. Bombeli başı içimde durdu bana aşk methiyeleri düzerek. Elindeki şişenin neredeyse tamamını arka deliğimin çevresine ve sikinin üstüne boca etti. Baş parmağı ile kadınlığımın girişini ezdi.

Beli yavaşça içime itekledi kalın siki, acı yok, garip bir doluluk duygusu var. Bir ağrı saplandı. Dur dedim. Durdu. İçimden çıkmadan biraz geri gitti. Ağrıyan yere kadar tekrar geldi. Tekrar yağlandı. Bu inlemeni ilk defa duyuyorum dedi. Evet nefesim kesik kesik. Alnım terledi. Bir sik içimde ama olması gereken yerde değil. Hafif bir sızı var ama kalın başı içimde yeni bir yol açıyor. Hayalim gerçek oldu burada ölebilirim diyerek arkamda yavaş yavaş hareketlendi. Elleri yağdan parlayan kalçalarımda. Sevdin mi götten sikilmeyi diye inledi. Tek eli ile kalçamı sıkarken diğer eli kadınlığımın dudakları arasında. İçimden çıkmadan tam köpeklemeye çevirdi. Bu hareketi arkamdaki acıyı artırdı bağırdım. Bağırmamım sebebini anladım. Kalçaları kalçalarımda siki tamamen gömülmüş. Geri çekilmeden bekledi.

Acı bir kesik gibi önce şiddetli sonra kaybolmaya başladı ama yavaş yavaş. İki eli belime sarıldı elleri göbeğim ve bacak aramda buluştu. Şimdi gerçek bir kadın oldun aşkım. Ben de tepkisiz kalamadım artık, seviyorum seni diye bağırdım. Bekledi sonra içimde oynamaya başladı bir iki santim gire çıka. Hala bir sızı var. Sikin kalın başı ise vücudumun tanımadığım bir yerine değiyordu. Önüme dolanmış elleri kadınlığıma baskı yapmakta. Birbirimize yapışmış haldeyiz, ter, vücutlarımızın alevi, kalçalarımdaki yağ. Dayanamıyorum sikimi koparacak bu göt. Hiç duymadığım tarz sözler Adnan Bey’den. Arkadan sikerken apayrı bir ruh halinde. Arkamdaki sızı ve zevk nihayet birbirini dengeler durumda. Hep geç boşalan Adnan Bey hayvani böğürmeler ile üzerime yığıldı. Sikinin kocaman başı şişip şişip iniyor, erkeğin sıcak döllerini ilk defa arka deliğimde hissediyorum. Tecrübesi burada bir kere daha işe yaradı işte. İki parmağı bızırı mı ezmekte. İçimi sıcak bir boru gibi yakan erkekliği titrerken benim de orgazmım geldi. O son damlalarını akıttı içime ben karnımdaki alışkın olduğum orgazm titremelerim ile kalçalarımı ona bastıra bastıra boşaldım.

İçimden küçülerek çıkınca birbirimizden ayrılabildik. Hala bana arkadan sarılmış boynumu öperken ter içinde idik. Odadan hiç çıkmak senden bir saniye ayrılmak istemiyorum dedi.

Kalktı banyoya doğru yürüdü. İçerden gelen yoğun su sesine rağmen çok geçmeden kuru olarak çıktı. Gel prensesim diyerek beni kaldırdı. Ayağa kalkınca arka deliğim sızladı. İlk bir iki adımın garip ve acılı oldu. Banyoya girince içi köpükten gözükmeyen jakuziyi işaret etti. Şampanyanız da şimdi geliyor. Benim fantezim kısmına geçmişti bile. Sıcak köpüklü suya yerleştim. Su arkamı tekrar sızlattı. Hiçbirşey düşünmeden kendimi fokurdayan sıcak suya teslim ettim. Gözlerim kapanırken elinde bir tabak meyve bir şişe şampanya ile geldi. İki kadeh doldurup yanıma girdi. Beni kendine doğru ters çekti. Eline aldığı bir sünger ile sırtımı okşamaya köpüklü ellerini göğüslerimde gezdirmeye başladı. İkinci üçüncü kadehlere kadar sürdü bu oyun. İstediğiniz özel bir şey var mı diye sordu.

Arkamdaki sızı geçmedi hala dedim. Ayağa kalkınız dedi. Kalktım biraz öne eğilin deyince kuvetin kenarlarına tutundum. Hala ufacık ve güzel dedi. Islak dili yarım saat önce dağıttığı deliğin içinde gezmeye başladı. İki eli ile kalçalarımı iyice ayırıp dilini kadınlığıma batırdı. Nefessiz kalana kadar arkama yapışıyordu dili içimde gezerken. Nefes almak için geri çekildiğinde de avuç içi bızırı mı eziyordu. Ben inliyordum o ise sadece güzel götlüm benim diye sayıklıyordu. Boynumu geri atarak yay gibi kıvrıldım ayağa kalktım kafası bacak aramdan çıktı ama içimde kalan iki parmağını titretmeye devam etti. Banyo duvarlarında yankılanan kendi çığlıklarımı dinledim ve suyun içine bıraktım kendimi. Sakin sakin jakuzinin suyunun boşalmasını bekledi. Ilık su ile okşaya okşaya köpükleri attı üzerimden.

Deli gibi acıkmıştım. Odaya kurdurduğu sofrada yedik yemeklerimizi. Boğaz manzarasında hava kararırken ellerimden tutup cam kenarına getirdi. Üzerimdeki bornozu attı. Karanlık odada dışardan görülmeyecek şekilde çırılçıplaktık. En sevdiğim iki manzara dedi. Elindeki kutudan pırlanta bir yüzük çıkardı. Bir gün bir şekilde eşlerimizden ayrılmayı başarırsak karım olmanı istiyorum dedi. Önümde çıplak diz çökerek. Ben de eğildim. Sen ayağa kalk manzaranın tadını çıkar diyerek tadını özlediğim sikini ağzıma aldım. Bu evet mi demek dedi. Ağzım dolu olduğundan hı hı dedim sadece. Tertemiz toplarını dillerken parmakları saçlarımı okşadı ağzından kelimeler zor ile çıkarak seni seviyorum dedi tekrar tekrar. İçine boşalmak istiyorum diyerek ayrıldı ağzımdan.

Yatağa attı kendini sırtüstü. Parlayan uzun erkekliğini bekletmedim. Yavaşça yerleştim üstüne. Aylar sonra sevdiğim adamın siki yara yara yerleşti içime. Kadınlığım özlemle sarıp sarmaladı. Kendine çekerek doğruldu dudaklarıma yapıştı. Aramızdaki boy farkından boynu yorulunca kendini geri bıraktı. İki elinin parmakları göğüs uçlarımı sıkarak zıplatmaya başladı kucağında. Ellerimi bazen göğsüne koyarak ben ayarladım tempoyu. Konuşmadık sadece birbirimize bakarak inledik.

Aşkım geliyor daracık amın diye sayıklar gibi konuştu. Titremelerim kasılmalarım çırpınmaya dönüştü kollarımı tutarak indirmedi üstümden. Gözüm kapalı kucağında hareketsiz kaldım. Ne kadar sürdü boşalmam bilmiyorum. Gözlerimi açtığımda o da gözleri kapalı bekliyordu. Geniş kalçalarımı biraz oynatınca gözlerini açtı. İçimdeki sert uzun sikin bombesi damar gibi atıyordu içimde. Son bir hamle ile kalçalarımı avuçladı batan parmakları ile bir ah sesi ile içime bıraktı alev alev döllerini. Çalan telefona istemeyerek kalktım. Yarı kalkık erkekliğinden döller torbalarına akmış beni seyretti. Islak bir mendil ile sildim erkeğimi. Öpüşerek çırılçıplak ilk defa birbirimizin kollarında uyuyakaldık.

Burada sizler için sona eriyor tüm hikaye. Adnan ile hala beraberiz. Kiminize göre metresi, kiminize göre orospusu. Ona göre ise aşkı, karısı. O ilk adımı attı bile karısına ayrılmak istediğini söyledi, ben oğlum ile ayrı kalma riskinden kıpırdayamıyorum hala.