Bekarlığa veda partimde lezbiyen grup

Sosya medyada paylaş:

Merhaba ,ben Yeşim Öncelikle bu hikaye tümüyle gerçektir bundan dolayı biraz uzun gelebilir mümkün ola bildikçe kısaltım sabırla okuyacaksanız devam edin derim ve yorum yapın özelikle benim psikolojimdeki bayanların yorumlarını bekliyorum….

Sevgilimle tanışalı 2 yıl olmuştu ve evlenme kararı vermiştik. isteme, söz, nişan derken düğüne bir şey kalmamıştı ve ben anormal bir panik halindeydim. Panik nedenim düğündü, kargaşaydı değildi. Evlenmekten korkuyordum. Rahat yetişmiş özgür giyimine kuşamına arkadaşlarına karışılmasını sevmeyen biriydim. En yakın arkadaşım Melike de benim gibi biriydi ve aynı şekilde yetişmiştik. O benden çok önce evlenmişti ve ondan duyduklarım beni iyice bunalıma sokuyordu. Çünkü evlenmeden önce kocasıyla anlaşmıştı “birbirimize karışmak yok, evliliğimizi sıkıcı hale getirmeyeceğiz” diye ne kadar anlaşmış olsalar da evlendikten sonra yavaş yavaş mini etekleri rafa kalkmıştı onun güzel bacaklarını görmeyi ben bile özlemiştim, gerçekten çok karamsardım.

Böyle karamsar bir günde bayağıdır da telaş ve iş karmaşası nedenlerinden görüşemediğim Melike yi aradım ve evine çaya gittim. Üzerinde bir mini etek ve çok açık bir tişörtle karşıladı kapıda. İçeri girince ilk sorum -ne o, kocan karışmıyor mu? artık oldu, bana “yok evde serbest diye” güldü. Oturduk yaşadığım psikolojik sorunu anlatım ona. Ve onun artık nasıl neşeli olabildiğini sordum. Biraz yuvarlak cevaplar verdiğini his etim ağzında bir bakla vardı. Kocası “evde istediğini yap ama dışarıda biraz dikkatli ol” demiş ayrıca kocasının çevresi cidden çok muhafazakar bunun için dışarıda dikkatli olmasını istediğini yoksa kendisi için bir sakıncası olmadığını v.s. anlatmış.

Ama tek bu değildi başka bir şeyler vardı onu mutlu eden. Bu sefer daha ciddi bir şekilde bak Melike dedim sen benim en yakınımsın ilk ilişkimi günü birlik flörtlerim sevgilimi aldatışı mı her şeyi biliyorsun ben de senin kocanla nişanlıyken kaç kişiyle seviştiğini hatta benim arabam da arka koltuk da kocanın arkadaşına oral sex yaptığına kadar biliyoruz. fakat sen benden şimdi bir şey saklıyorsun dedim ve bu beni incitiyor Melike lütfen paylaş benle deyince.

Kolumdan tutu “bak ama bu anlatacaklarımdan sonra farklı düşünmek ve yargılamak yok ayrıca aramızda kalacağını biliyorum” dedi.

Ve başladı anlatmaya: bundan iki ay önce kocamla boşanma arifesine gelmiştik, ben artık bunalmıştım tıpkı senin gibi kavga ediyorduk ben adamın üstüne gittikçe o alttan alıyor durumunu anlatmaya çalışıyordu. Aslında acınılacak bir durumdaydı ama biliyorsun ikizler burcuyum bir kere kafaya koymuştum bir gün kocam evde yokken valizimi hazırlayıp gitmeye karar verdim çantamı toplarken kocamın eski eşyalarını koyduğu bir kutu vardı onun içindede hiç kullanmadığı eski benim bozuk sandığım bir dijital fotoğraf makinesi bir şekilde kutu yere duştu ve makine ayağımın dibine geldi..

bende çalışıyor mu diye kurcalarken içindeki fotoğrafları gördüm…

“Ne vardı fotoğraflarda diye” sordum.

“İşte eğlence bundan sonra başladı kocamın eski bir sevgilisi vardı hatırlıyor musun?” dedi

“Evet” dedim.

“İşte onunla sevişirken fotoğrafları” dedi.

biraz Durdum “ee ne var bunda” dedim.

“Dur dedi şimdi anlayacaksın” kalktı ve makineyi getirdi.

Fotoğrafları göstermeye başladı inanılmazdı. Kocası eski sevgilisi ve bir adam daha vardı. Kocası adamın sikini tutarak eski sevgilisine yerleştirmesine yardım ediyordu ve adam sevgilisinin içindeyken adamın daşaklarını yalarken selfie yapmıştı resmen.. bunları görünce

Ağzımdan bir hamlede harika lafı çıkıverdi!..

Melike bana baktı “beğendin dimi dedi?” Güldüm güzelmiş gerçekten dedim! Ve devamını merak ettim. Oda anlatı. İşte bunları görünce akşam bu makineyi masanın üstüne koydum sonra en mini ve sexy elbisemi giyindim evde onu beklemeye başladım.. Geldiğinde beni görmeden makineyi gördü ve soğuk soğuk terlemeye başladı. Sonra koltukta beni görünce açıklama yapmaya çalıştı bende hayır açıklama ben gidiyorum diye kaprisler falan yapınca dizlerinin üzerine çöktü yalvardı.

Bende o zaman hadi çıkalım dışarı da yemekte konuşalım dedim kıyafetime aldırış etmeden çıktık gittiğimiz restoranda resmen herkese kur yaptım çok kıskandı ama sesini çıkarma dı ve bana anlatı işte aslında ben heyecanı severim imkanlar olsa da sen istediğin gibi rahat etsen de v.s. anlatmaya çalıştı ve bende ona “artık sıkılmak istemiyorum en azından çocuk yapana kadar gençliğimizi yaşayalım bu fotolara da bir şey demiyorum bekardın sonuçta o zaman ama bunaldım artık dedim.” Oda bana bir teklifte bulundu.

Ben merakla neydi teklifi dedim? Ne istersen bizim çevremizden uzak yaşayalım bak evde istediğini giyin yap arkadaşlarını çağır İstanbul dışında yine aynı şekilde tatile gittiğimizde istediğini yap v.s. dedi bende ne yapabilirim ki evde dedim.. oda bu fotolardaki masörü çağırabilirsin mesela dedi..

Ben şaşırdım masörmüymüş dedim evet sevgilisine özel masör tutmuş dedi. Sonra ne oldu dedim.

Sonra eve geçtik bilgisayarı açtı masörün web sitesini gösterdi www.massageforwife.com karınız için masaja özel konsept bir masaj ve bilirsin bana masaj de başka bir şey istemem zaten selülitlerim içinde masaj yaptıracaktım. Bende tamam dediğini bir deneyelim dedim. Kocamda benim için masör Emre’den randevu aldı ertesi gün evden giderken çok mutluyduk bana aşkım bugün öğlen masörün gelecek ben ücretini masadaki zarfa koydum keyfini çıkar dedi..

Ben çatlama sonra ne oldu dedim.. masör geldi masaj şeklini anlatı bende neden olmasın dedim masaj sırasında ikimizde çıplak oluyormuşuz masaja başladık masajda ben iyice azdım ve hayatımda olmadığım orgazmı yaşattı yani masör beni sikti kızım dedi.. bende masör seni değil sen masörü yapmışsındır dedim gülüştük.

Sonra bana istersen sana da bir bekarlığa veda partisi verelim benimki bu akşam eve gelmeyecek dedi. Gülüştük neden olamsın dedim zaten bunalmıştım. Önce massageforwife.com sitesine girdik mesaj attık 30 dk sonra evap gelmeyince arayalım umarım meşgul değildir dedi ve aradı kendini tanıtı. İki bayan masaj istiyoruz dedi ücreti v.s. biliyorduk ve süreyi 2 şer saat istedi arkadaşım bende üzerimde para yok o kadar dedim oda bana bu benim sana düğün hediyem dedi. Ve telefonu kapattıktan sonra bana istersen duş al dedi ben duşumu aldım duştan çıktığımda ne göreyim melike sanki gece dışarı çıkar gibi anormal sexy giyinmişti. Bana istersen sanada bir kıyafet vereyim dedi olur dedim benim bile bu kadar açık kıyafetlerim yoktu mini ve önden yırtmaçlı bir etek ve bir gömlek giydim sonra birere kadeh işki koyduk içmeye başladık vakit neredeyse gelmişti arkadaşımın telefonu çaldı ve kapıya gitti masörümüz gelmişti sırtında ufak bir çanta ile.

Ben arkadaşımın anlattıklarından sonra jigolo eskort tarzı bir adam bekliyordum iri yapılı kaslı gerçi gelen adam oldukça hoş biriydi güzel kokuyordu bakımlı ve çekiciydi ama standart bir Türk erkeği fizikiydi. Oturduk biraz arkadaşıma masajı anlatmama gerek varı dedi arkadaşım hayır ben anlatım masör emrede o zaman ne zaman isterseniz başlarız dedi. Arkadaşım masöre vakit sıkıntın yok umarım ne kadar kalırsan 2 kişi ücretini alacaksın dedi Emrede sorun yok dedi o zaman biz birer kadeh daha içeceğiz dedi ve içmeye devam ettik bende masöre ahiret soruları soruyordum nasıl başladın bu işe neden bu iş v.z. klasik kadın muhabbeti ama benim güven duymamı sağlamıştı. Masör emre arkadaşıma dönere sıraylamı birliktemi alçaksınız masajı dedi arkadaşımda yanı odada ve yatak da bulunabilirsek birlikte dedi emreden olur cevabını alınca önceden hazırlamış olduğu yatak odalarına geçtik. İlk kim diye sordu emre arkadaşım bu yeşimin bekarlığa veda partisi diyince masör de ozaman arkdaşınıza siz yardımcı olun soyunmasında dedi.

Yeşim dudaklarını sıyırarak yanıma geldi zaten çakırkeyiftik belkide fazlası!. Bluzumun düğmelerini çözdü sonra elini yanıma götürerek eteğimi çıkardı göğüslerim tümüyle ortada altımda tangam kalmıştı yatağa uzanmamı sağladı yastığı kafamın altına aldım gözlerimi kapatım masajı bekliyordum arkadaşımda masöre yönelmişti sanırım kendi kıyafetlerini çıkartıracak diye düşündüm bu sırada gözlerimi kapatım masajı bekliyordum. 2-3 dk hareket olmayınca kafamı arkadaşıma çevirdim oda ne masör arkadaşımın üstünü çıkarmış arkadaşımda onu soymuş ve öpüşüyorlardı. İçim ürperdi masör en son arkadaşımın kilodunuda çıkardı ve yatağa uzandırdı masöründe üzerinde sadece boxerı vardı kafamı yastığa koydum ve olcakları bekledim masör sağ ayağımı aldı ve masaja başladı kilodunun üzerinden arada sikini hiss ediyordum ama çok heyecanlanmıştım yukarı çıktıkça tahrik oluyordum amım iyice sulanmıştı.

sonra diğer ayağıma geçti ayağımı dizine aldığında aradaki o boxerın kalktığını his ettim siki direk ayağıma temas ediyor ve kazık gibiydi heyecanla olacakları bekliyordum masör yine kalçalarıma ve vajinama yaklaştı nefesimi tutmaya çalışıyordum sonra yavaşça tangamı çıkardı sesimi çıkaramadım bu sefer vajinama çok yakın temas edip kalçalarıma masaj yapıyordu neredeyse boşalıcaktım sonra vajinamı okşamaya başladı parmağı hafiften girip çıkıyordu artık nefesimi tutamıyordum yavaşça süzülüyordu sonra birden kalçalarımın üstüne oturdu sıcacık taşakları içimi ısıtmıştı. Sırtıma masaj yapıyordu arkadaşımda saçlarımı okşamaya boynumu öpmeye başlayınca şok oldum ne yapıyorsun diye ona doğru dönerken dudaklarımız birleşti daha önce Amerika da okurken v.s. kızlarla çok öpüşmüştüm.

ama bu en yakın arkadaşımdı artık her şey olacağına varacaktı kız arkadaşımla resmen iki lezbiyen gibi öpüşüyorduk birden aramıda bir dil daha his etim melike masörün başını çekerek onuda aramıza aldı üçümüzün dilleri bir bir birinin ağzına girip çıkıyordu. Sonra masör beni çevirdi ve amımı yalamaya başladı bir şey söylemeliyim ki hayatım boyunca dilini bu kadar iyi kullanan ve bu kadar güzel oral sex yapan başka adam tanımadım. Oral sex ile iki kere boşaldım sonra arkadaşım masörün sikini tutu ve ağzına almaya başladı ve siki bana doğru uzatı benim ağzıma verdi arkadaşımla masörün sikini yalıyorduk ben kendimi kaybetmiştim arkadaşım masörün sikini tümüyle bana bıraktı ve bacaklarımın arasına girdi bana oral sex yapıyordu en yakın kız arkadaşım çok muhteşemdi. Acaba dedim masör beni sikecek mi.

Sanırım beynimi okudu sikini ağzımdan çıkardı ve arkadaşımın yaladığı amıma soktu içimde gidip geliyordu Melike emreye beni domaltmasını söyledi ben domalınca melike altıma girdi ve emrenin sikini tutarak içime soktu emre beni sikerken melikede amımı yalıyordu bu arada melikenin amıda önümdeydi ne yapacağımı bilemedim önce baldırlarını yalayarak başladım sonra bir baktım amının dudakların daydım melike 2 dk sonra ağzıma fışkırarak boşamıştı ilk kez böyle boşlan bir kadının böyle boşalabileceğini o zaman gördüm.

Sonra Emre nereye boşalmamı istersiniz diye sorunca çok hoşuma gitti arkadaşım içine boşal dedi. Ben olmaz dememe kalmadan emre boşalmıştı bile ve içimden spermler arkadaşımın yüzüne dudaklarına akıyordu oda yalıyordu sonra altımdan çıktı ve beni spermlerle öpmeye başladı muhteşemdi… sonra en az 2 saat daha devam ettik ama sanırım onları başka zaman anlatırım teşekkürler arkadaşlar..