Pasif GAY’im ne olmuş yani sik seviyorum

Sosya medyada paylaş:

Pasif gayim. 21 yaşındayım. Çok parlağım. İlk ilişkimi 18 yaşında yaşadım ve gay dünyasına adım attım. O zamandan beri seks yapmadan duramıyorum. Birkaç kez sürekli ilişkim olan aktif oldu, ancak hepsi kıskançlık yaptığı ve bana kocalık taslamaya kalktığından bu ilişkiler uzun sürmedi. Değişik erkeklerle birlikte oluyorum. Çoğu “tek gecelik aşk”. Genelde sürekli doluyum. Beni yapmış aktiflerden siki kalkanlar sık sık arıyor. Bazen bıkıp cebimi kapatıyorum. Zaman zaman vücudumu dinlendirip bir iki ay kimseyle seks yapmadığım da oluyor. İyice azınca, ya eskiden tanıdığım aktiflerden birini arıyor veya yeni birisini buluyorum.
Hafta sonuydu. Bir aydır seks yapmamıştım. Sıcak bir gündü. Telefonu açmıştım ama akşama kadar arayan olmamıştı. İyice azmıştım. Çarka çıkmaya karar verdim. Yıkandım, her yerimi temizledim, içime seksi tangalarımdan birini çektim. Vücuduma oturan dar açık mavi jeanimi çektim.

Jean kalçamı sıkı sıkı sarıyor, kıvrımları dışarıdan belli oluyordu. Aynaya baktım, popomu oynattım. Çok seksi duruyordu. Üste de içimi gösteren ince beyaz bir gömlek giydim. Üst düğmeleri kaymak gibi göğsüm görünsün diye açık bıraktım. Boynuma da beyaz, tek sıra mini boncuklardan yapılmış bir kolye taktım. El çantama birkaç prezervatif, birkaç kağıt peçete ve bir tüp krem koydum.

Parka geldiğimde hava kararmaya başlamıştı. Birkaç tur attım. İlgimi çeken birisi olmadı. Tam umudumu kesmiştim ki, karşıdan üç gencin geldiğini gördüm. Doğrusu üçü de birbirinden çekiciydi. Ulan neden tek tek karşıma çıkmadılar diye aklımdan geçirirken yanımdan geçtiler. Geçerken birisinin bana dikkatle baktığını gördüm. Tam geçtikten sonra içlerinden birinin durduğunu hissettim. Arkama bakınca durup beni izlediğini gördüm. Popomu kıvırtarak yürümeye devam ettim. Bana bakan gencin arkadaşlarına “ulan yavruya bakın” dediğini duydum. Arkadaşlarından biri “hadi lan yürü gidelim, saçmalama” dedi. Bana bakan “gelin takılalım yavruya sikeriz belki” dedi. Arkadaşlarından biri “saçmalama, iş çıkarma başımıza” dedi. Benimki “siz gidin ben peşine takılıcam, sizi sonra ararım” dedi. Biraz daha yürüdüm, arkama baktım. Genç, arkadaşlarından ayrılmış arkamdan geliyordu.

Biraz yürüdüm. Parkın kuytu bir yerine geçtim. Boş banklardan birine oturdum. Benimki çevremde iki tur attıktan sonra geldi yanıma oturdu. Apaçi denilen ipsiz sapsız tipte gençlerdendi. Kaba saba duruyordu ama çok seksiydi. Yanıma oturunca yüzüne baktım, gözleriyle beni soyup yiyor gibiydi. “Hoş geldin” dedim. Bu rahatladı. Olayın farkında olduğumdan emin olsun diye “arkadaşların gitti mi” dedim. Bu iyice rahatladı. “Seninle tanışmak istedim” dedi. Artık biraz oynaşma zamanı gelmişti. “Neden ki” dedim. Bu biraz gerildi, hemen yanıt veremedi. Onu rahatlatmak için gülümsedim.

Bu çorabının içinden bir sigara paketi çıkardı, ağzına bir sigara soktu, paketi bana da uzattı. Ben sigara kullanmam ama hatırın için yakayım dedim. Sigaramı yakarken elini okşadım. Beyaz bakımlı ellerimi, manikürlü uzun tırnaklarımı görünce bu iyice rahatladı. Sohbet ederken bu elini önüne dayadı, yarağını okşuyor, ara sıra iyice sıkıyor. Göz göze geldik, elimi önüne uzattım elledim, siki iyice kalkmıştı. “Kalkmış seninki” dedim. “Götünü görünce kalkmaya başlamıştı” dedi. Güldüm. “Beğendin mi yarağımı” dedi. “Güzelmiş” dedim. “Senin gibi yavrulara hasta” dedi. Seksi herifin beni istemesi, beni de iyice azdırmıştı.

Pantolonunun düğmelerini açtım. Yarağını dışarı çıkardım. Bu pantolonunu dizlerine kadar indirdi. Yarağını elime aldım, sıktıkça avucumda büyüdü, taş gibi oldu. 18 cm civarında düzgün kalın bir yarağı vardı. Ben onun yarağını okşarken o elini arkama götürdü popomu okşamaya başladı. “Haydi indir pantolonunu” dedi bana. Arkamı ona döndüm. Pantolonu İndirdim. Kalçamı tümünü gösteren avuç içi kadar tangalarımdan birini giymiştim. Bu kudurdu beni öyle görünce. “Kucağıma gel” dedi. Pantolonu çıkardım. Kucağına geçtim. Bacaklarımı iki yana açıp yarağının üstüne oturdum. Buna kucak dansına başladım. Ben oynadıkça bu kalçamı sıkıp avuçluyordu. Sonra elini altıma soktu, deliğimi okşamaya başladı. Hoşlandığımı anlayınca parmağını deliğime sokup oynamaya başladı. İyice azmıştım.

Bu dudaklarıma yumuldu öpmeye başladı beni. İyice yumuşamıştım ben. “Götün istiyor mu yarağımı” dedi. “Çok istiyor” dedim. Beni kaldırdı, tangamı çıkardı. Yandaki ağaca gittik. Ellerimi ağaca dayadım. Bu eğildi kalçamın kanatlarını iki yana açtı. Deliğimi dillemeye başladı. İyice kopmuştum. “Çantamda kremle prezervatif var, dur getireyim” dedim. “Götüne akıtıcam prezervatif istemem, kreme de gerek yok” dedi, eline tükürdü, sikine sürdü. Yine tükürdü, deliğimi tükürükledi sonra. Sikinin ucunu deliğime dayadı. Deliği serbest bıraktım. Yarağını deliğime soktu. Ben kıvranmaya başladım. Bu belimden yakaladı kökledi. Taşakları dibime değiyordu. “Ne olur yavaş yap” dedim. “Daracıkmış götün, dağıtıcam götünü yavru” dedi. İçimde gidip gelmeye başladı. Yarağını hızla deliğimden çekiyor, dışarı kaçırmadan tüm gücüyle köklüyordu.

Çoktandır böyle sert sikilmemiştim. Sonra beni belimden tutup yarağını çıkarmadan beni kaldırdı. Boyu benden uzundu, ayaklarım yerden kesildi. Sonra beni birden bıraktı. Hızla yarağına geçmiştim. Bunu birkaç kez daha yineledi. Ben inledikçe “Nasıl zevk alıyor mu götün anam” diyordu. Sonra yine domaltıp pompalamaya başladı. Pompaladıkça daha da kudurdu, sonunda kökleye kökleye götümün içine boşaldı.

Çevrede dolaşanlar vardı, beni siktikten sonra hemen giyindik. Dudaklarımdan öptü beni. ”Memnun kaldın mı anam” diye sordu. “Nefisti” dedim. “Sen de nefis yavrusun” dedi. Cep no. sunu verdi. “Götün yarak isteyince ara” dedi. Parktan çıktık. O günden sonra azınca aradığım, favori sikicilerimden birisi oldu. O da siki kalkınca arıyor tabii. Yaşadıklarımızı arkadaşlarına da anlatmış. İnanmamışlar. Sonra beni onlarla da tanıştırdı. Kıskanç da değil, onlara da siktirdi beni. Yaşadıklarımı başka öykümde anlatırım.