Tinder maceran çok heyecanlı oldu

Sosya medyada paylaş:

Eğitim amaçlı gittiğim Avrupa’da ikinci haftamda Tinder’ı kullanmaya başladım. Eşleşme bolluğu beni şaşırttı fakat alışmak uzun sürmedi. İlk eşleşmelerimden biri ile üç dört gün mesajlaştıktan sonra buluştuk. Kısa boylu fakat düzgün vücutlu bir kızdı. Dansa meraklı olduğu için vücut hatları güzel görünüyordu. Zaten bu yüzden buluşmak istemiştim fakat buluşma iyi geçmedi, eğlenmedik. Haliyle ablasının arabasına atlayıp gitti.
İlk buluşma hüsranından sonraki esleşmelerimden birisini Tinder’da birkaç güzel söz ile etkiledim, birkaç gün yazıştık. Benden birkaç yaş büyüktü ve yüzü fotoğraflarda çok güzel görünmüyordu. Haliyle beklentimi düşük tutarak buluşmaya karar verdim. Buluşma yerimizi ayarladıktan sonra akşam vakti buluşmaya karar verip kızın facebook adresini aldım. Buluşmadan bir saat önce bana mesaj attı, “kesin buluşmayı erteleyecek” derken kızın ayna önündeki bacaklarını görünce şaşırdım.

Fotoğrafına ek olarak “Beğenirsin diye düşündüm ;)” yazmıştı. O an kızın beni çoktan istediğini fark edip vitesi bire taktım. ” Bu geceyi iple çekiyorum” ile karşılık verdim. “O halde buluşma yerinde görüşürüz” diyerek mesajlaşmayı bitirdi. Fotoğrafının anlamı gayet netti: “Bu gece seni istiyorum” Ona istediğini vermeye hazırdım. Duşa girdim, kendimi hazırladım, giyinip buluşma noktasına vardım. Benden az önce gelmişti. Yanaktan bir defa öpüşerek iyi bir başlangıç yaptık. Normalde barın içinde buluşacaktık fakat o gün kapalı olduğu için beni başka bir bara götürdü. İki yerel bira söyledik ve sohbete başladık. Barın sandalyeleri uzun ve rahatsız ediciydi ve kıza yaklaşmamı engelliyordu. Bunu esprili bir dille kendisine söyledim: “Sana daha çok yaklaşmak istiyorum fakat sandalyeler bizi kıskanıyor!” O ise ayağa kalkıp sandalyesini dibime çekerek karşılık verdi.Öpmek için yaklaştım fakat “Saat daha 11. 11de öpüşülmez!” diyerek beni öpmedi. “Belki de tek fırsatını kaçırdın??” deyince biraz düşündü, bana yaklaştı.

Bu sefer bırakmadım ve öpüşmeye başladık, başlarda ufak öpücükler ile gidiyorduk fakat dozu arttırdım ve saçlarından yavaşça kavrayarak ateşli bir şekilde öpmeye başladım. Bir kaç dakika sonra gülümseyerek ara verdik. Basit seylerden konuşurken evindeki bir eşyadan bahsetmeye başladı, Ingilizce tanımlayamadığı için canı sıkıldı ve birden “Zaten birazdan göreceksin” deyiverdi, güldü. Mesajı vermişti. Daha fazla uzatmadan “Biralarımızı bitirip kalkalım, bu geceyi nerede geçirmek istediğimi biliyorsun.” dedim. Tamam deyip hesabi ödedik, dışarı çıktık. Kapının önünde belinden sıkıca tutup öpmeye başladım, onun da hareketlenmeye başladığını fark etmiştim. Kalçalarıyla oynamaya başlayıp “Bu gece seni istiyorum” dedim. “Ellerin ne istediğini söylüyor zaten” dedi ve yürümeye başladı. 10 dakika yürüdük, basit seylerden konuştuk, evine vardık. Aslında evi degil bir odası vardı.

Kitaplık, gardırop, bilgisayar masası ve çift kişilik bir yatak. Dikkatimi çekenler ancak bunlardı. Odasının kapısını kapatır kapatmaz öpüşmeye başladık, yavaş fakat saglam adimlarla yatağa doğru gidiyorduk. Userindeki montu ve tişörtü hizlica cikarttim. Kot pantolonu ve siyah sutyeni ile kaldı, benim kiyafetlerimi çıkartmaya çalıştı. Yapamayınca yardımcı oldum ve tisortumu cikarrtim. Pantolonunu cikartmam cok vakit almadi. Sira benim pabtolonuma gelmişti. Yavasca kemeri acti ve beni soymaya basladi. Bense o arada bembeyaz memelere yumulmuştum. Gerçekten yumuşak bir teni vardı ve sıkması zevk veriyordu. Pantolonumu cikarttiktan sonra benimkiyle oynamaya basladi, boxer uzerinden öpmek için bana yaklaştı. Saçlarını arkadan kavrayinca ne yapması gerektiğini anladı. Sutyenini ve kulodunu cikarip yataga dizleri uzerinde oturdu. Ben ise ayaktaydim ve onu keyifle izliyordum.

Boxerimi hemen çıkardı ve sikimle oynamaya başladı. “Bunu özledim” dedikten sonra hünerlerini sergilemeye koyuldu. Biraz serbest bıraktıktan sonra yavaşlamaya başlayınca işleri kontrol altına alma vaktinin geldiğini anladım. Kafasını sikime sertçe bastırıp benimkini ağzına gömdüm. Nefessiz kalana kadar cikartmadim. Burada kimin patron olduğunu göstermiş olmam ileride işime yarayacakti 😉 Pozisyonu değiştirip kızı yatağa sırt üstü yatırdım, kafasını da yatağın ucuna getirdim. Tersten boğazına kadar sokmak için hamle yaptım. Yarısına kadar sokunca midesi bulandi, neredeyse kusturacaktim. Odada degil de banyoda olsak hiç acımadan sonuna kadar sokardim ama onun için daha erkendi. Benimkini bir güzel cilalatirken onunkini de dilimle islatiyordum. Kızın hazır olduğu çoktan belliydi. Ters çevirip bir daha ağzına verdikten sonra kulağına fısıldadım “Bu gece deliklerin biraz zorlanacak”. Kız bunu duyunca “Anal da istiyor musun?” dedi. “İstediğim deliği sikmek istiyorum.” dedim ve kızı köpek pozisyonuna getirdim. Islak amina direkt girdim, ufak bir çığlık attirdim. Aylar sonra güzel bir amın sıcaklığını sikimde hissettikce kızı daha da sert sikmeye basladim, tahta yatak bagirircasina gicirdiyordu.

“Yan odaki kız kesin duyuyor” dedi, cevap olarak daha sert girip cikmaya başladım. Ertesi günden geciktirici hap aldığım için kolay kolay bosalmayacagimi biliyordum. Bu gece bu kızı pestili çıkana kadar sikmeden bırakmamaya kararlıydım. Doggy poziayonunda odayı inlettikten sonra yatağa uzandım ve benimkini emmesine izin verdim. Sikimi sonuna kadar ağzına sokmasi icin hamle yaptim ama beceremedi. “Lisede yapiyordum ama simdi olmuyor” deyince “Bütün gece pratik yapacaksın” dedim. Sikimin tamamını alamayinca pozisyon degistirdi, kalcasini agzima kadar getirip üzerimr oturdu ve sonuna kadar almaya çalıştı. Bu şekilde çok daha derine gitti ama tamamını alması mümkün görünmüyordu. “Suç senin, bu kadarını nasıl alayım ben?” diyerek beni azdırdı. Kızı sırt üstü yatirip bacaklarini omzuma aldim ve son güç vurmaya başladım. Ses bütün evi inletiyordu.

Diğer odadakilerin bizi duyduğunu biliyor olmak beni daha da azdiriyordu. Vurdukca aziyor, azdikca vuruyordum. İkimiz de kan ter icinde kalmıştık ama umrumda degildi. Bacaklarini karnina bastirip üzerinde zıplayarak sikmeye başladım, bir süre sonra kasilmaya başladı ve bosalacagini soyledi. Ben ise bosalmam için daha sert ve prezervatifsiz sikmem gerektiğini söyledim. Prezervatif işine zar zor ikna olunca sikimi özgürlüğüne kavuşturdum. Kızı kaldırıp masaya yüz üstü yatırıp arkadan sikeye başladım. Masa zangır zangır titrerken memelerini sıkıca kavriyordum. Inleye inleye “Ben bosalacagim” dedi ve ben bunu duyunca saglam döşemeye başladım. Onu bosalttiktan birkaç dakika sonra benimkini dinlemeye çektim. Yatakta “Sen ne zaman bosalacaksin?” diye sordu, “Sen kipirdayamaz hale geldiginde!” dedim, sinsice güldü. O gece onu evire çevire siktim, ardından götüne pompalamak istedim. Götten sikecegimi dusunmedigi icin temizlik yapmadığını, ama isterse ve nazik olursa yarın siktirebilecegini söyledi.

Anal seansımız yarına, yani başka bir hikayeye kalmıştı..