İlk açılışım ama devamı gelmedi

Sosya medyada paylaş:

21 yaşımdayken internetin hayatıma girmesiyle önce gabile sitesini keşfetmiştim. Burdan bir kaç kişi ile buluşma aşamasına gelene kadar güzel sohbetlerimiz olmuş ama iş buluşmaya geldiğinde hep engeller cevapsız mesajlar ile sanal kişilerin varlığını öğrenmiştim. Daha sonra facebook ile başlayan sosyal medya platformlarıyla acaba buralarda böyle şeyler olabilir mi diyerek bir kaç tuş ile araştırma yaparak gay sayfalarını keşfetmiştim. Ne yazık ki bir sürü insanın olmasına rağmen burda da bir çoğu sanal, anlayışsız hanzo tipli abazalar, resim gönder tel ver deyip kendini hiç bir şekilde tanıtmayan sahtekar kişilerden geçilmiyordu. Ama ben yinede geceden geceye haftada bir iki gün olsun arayışlarıma bir umut ile devam ediyor elbet bir gün birini bulacağıma inanıyordum.

Ta ki 24 yaşıma geldiğim de ben de artık dayanamaz bir hale gelmiş gece gündüz sikilmek arzusunu içimde bastırmadan düşünmeye engel olamıyordum. Bir cuma akşamıydı, arayışlarıma artık ne olursa oksun eli yüzü düzgün biri çıksın karşıma çok irdelemeden vereceğim diyerek başlamıştım. Bir kaç sayfada ilan verdikten sonra gelen mesajlara olabildiğince yanıt veriyor çoğunu engelliyordum haliyle… Mesajlardan gelen bi tanesinde sarışın yakışıklı bir erkek düzgün uslubuyla diğerlerinden ayırmıştı kendini. Profil resimi kendisinin olduğunu ispatladıktan sonra Uzun süren bir konuşmadan sonra 34 yaşındaki selim ile buluşma kararı almıştım.

Tek yaşayan aktif gay biriydi. Çok fazla soru sormuştum sabırla cevaplamıştı, çok hoşuma gitmişti. Umarım her şey yolunda gider diyerek ertesi gün hazırlanıp evden çıktım. Minibüse binip yola koyulmuştum. Çok heyecanlıydım çünkü ilk kez bir gay ilişkiye girecektim. Bu arada minibüste herkesle göz göze geliyordum sanki benim sikilmek üzere olduğumu biliyorlarmış casına çok utanıyordum her bir kişi ile göz göze gelince… Adrese vardığımda beni karşıladı selim. Havadan sudan derken kahvelerimizi içtik ve
-ilkten heyecanlandırmayayım seni bu kadar hadi odaya geçelim dedi.
Odaya geçince bana sarılıp öpmeye başladı. Çok tuhaf gelmişti. Bir erkekle öpüşüyordum deli gibi. Sonra eşofmanını çıkarıp yatağa geçti.


-hadi soyun gel dedi


Üzerimdekileri ellerim titreyerek çıkarıp kenara koydum ve yatağa geçip öpüşmeye devam ettik. Selim benden önce soyunmasına rağmen heyecan ve acemilikten dolayı sikine bi kere bile bakmamıştım. Öpüşmek biraz hoş gelsede ben artık sikini merak ediyor onu tatmak istiyordum ve pozisyonumu değiştirip sikine doğru uzandım.


-vay be bu şimdi benim mi olacak. Ne kadar da iriymiş acaba tadı nasıl diye içimden geçirdim. <br>
Biraz sıvazladıktan sonra önce dilimle dokundum. Sonra yalamaya ve ağzıma sokmaya başladım. İlk başta tadı çokta lezzetli gelmesede emdikçe aldığım tad artıyordu. Yinede acemilik gay hislerimin biraz üstüne çıktığından sıkıldım ve artık anal yapmak istediğimi söyledim. Selimin yönlendirmesi ile yüz üstü uzandım. Selim bi tükürük deliğime birde sikine sıvayıp yavaş yavaş sokmaya başladı. İşini o kadar iyi yapıyordu ki o “ilk sikilmede çok acıdı” lafları yalanmış diyede düşündüm. Belk**e sert birine denk gelsem böyle düşünmezdim =)


Biraz gidip geldikten sonra belimden tutup domaltarak devam etti. Dolaptaki aynadan kendimi izliyordum. Çok güzel sikiyordu, yavaşladığında ben ileri geri hareket edip aldığım zevkin kesilmesine engel olmaya çalışıyordum. 15 dk kadar bu şekilde devam ettik ve Selim hırıltı ile boşalıp son damlalarınıda kökleyerek bıraktıktan sonra lavaboya gidip temizlendi. Salona geçip bir iki konuşma yaptıktan sonra ansızın çıkan misafir haberiyle ayrılmak durumunda kalmıştım.


Aslında bu beni çok sinir etmişti. Oysa biraz daha sikilmek istiyordum. Bana biraz kovulmuşum gibi geldiği için bi daha aramamıştım.

İlk tecrübem =)