Baldızımın 18 yaşındaki kızını götten siktim

Sosya medyada paylaş:

Merhabalar. Been 40 yaşında evli, 175 boyunda normal vücut ölçülerinde esmer tenli biir erkeğim. Sizlere başımdan geçen, beenim için hoş bir anı olarak kalan, yaşanmış bir olayımı itiraf edeceğim. Olay baldızımın kızı Elif ile aramızda geçti.Elif 18 yaşında kumral tenli 1.65 boylarında tombul kalçaları ve memeleri olan bir kızdı. Elifin ablası evlendi ve şehir dışına taşındı. Elif annesi ve babası ile birlikte yaşıyor. O gün baldızım ve bacanağım, bir haftalığına, şehir dışındaki evli kızlarını ziyarete gideceklerdi. Elif evde yalnız kalmasın diye bizde kalmasını uygun gördüler. Annesi ve babasını yolcu ettikten sonra Elif çantasını alıp bizim eve yerleşti.Elif ile aramız çok iyi ve samimi bir yakınlığımız vardı. Sürekli şakalaşır ve birbirimize takılırdık. Elif’le bazen el şakası da yapardık. Birbirimizi elleyerek, vurarak ve sarılarak şakalaşırdık. Akşam yemekte ve sonrası yine şakalaşıp gülüşerek televizyon seyrettik.

Gece ilerlemiş, beenim uykum gelmişti, iyi geceler diyerek yatmaya gittim. Hemen ardımdan karım da yatmaya geldi, sabah erkenden işe gidecekti.Karım ertesi sabah erkenden işine gittiğinde been daha uyuyordum, izinliydim. Rüyamda Elif’i görüyordum, o tombul kalçalarını ve memelerini görüyordum. Etli dudaklarını ve memelerini öpüyor, kalçalarını, bacaklarını okşuyordum. Bu arada sikimin sertleştiğini, irileştiğini hissediyordum. Yaz olduğu için üzerime şort giymiştim, sanki rüyada değil de gerçekte sikimi birisi okşuyor, öpüyor gibi hissetmeye başlamıştım. Rüyamda ateşli bir şekilde Elif’le sevişiyorduk. Bir ara uyandım ve gözlerimi araladım, Elif şortumun üzerinden sikimle oynuyor, sikimi okşuyor ve şortumun içinde sertleşmiş olan sikime baygın gözlerle bakıyordu. Been olumsuz bir tepki göstermeden uyuyor numarası yapmaya başladım. Elif ise devam ediyordu okşamaya. Demek ki gördüğüm rüya değil gerçekmiş. Bir süre sonra uyuma numarasını bırakıp gözlerimi açtım.

Elif şortumun üzerinden eğilip eğilip sikimi öpüyordu. Rahat edebilmesi için bacaklarımı açtım ve o an göz göze geldik. Elif biran duraksadı ve mahçup biir şekilde yüzü kızarır gibi oldu. Beenden ters tepki gelmeyince hafif bir tebessüm ile sikimi okşamaya devam etti. Sonra elini şortumun içine soktu ve sımsıcak ve sertleşmiş sikimi okşamaya başladı.Been daha fazla dayanamadım doğruldum ve onu kendime çektim. Dudaklarından öpmeye, dolgun memelerini okşamaya başladım. Elim geceliğinin üzerinden bütün vücudunu dolaşıyordu. Elif daha da isteklenmiş, daha da ateşlenmişti. Elif’in o el değmemiş taze vücudu, isterik ve arzulu bakışları beni çıldırtmıştı, iyice azmıştım.Üzerindeki geceliğini çıkarttım. Sütyen takmamıştı, sadece beyaz bir külotu vardı. Memeleri şişmiş, dimdik havada titriyordu. Dudaklarımı memelerinin uçlarında gezdirip, dilimle uçlarını yalamaya, ağzıma alıp emmeye başladım.

Elimle de kalçalarını, bacaklarını ve külotunun üzerinden amını okşuyordum. Okşayarak elimi külotunun içine soktum. Harika bir yumuşaklık, sıcaklık avucumun içini dolduruyordu. Tertemizdi, pırıl pırıl bir amı vardı.Bu arada beende üzerimde pijamayı ve şortumu çıkarttım. Sikim, damarları çıkmış, kafası şişmiş bir şekilde dimdik duruyordu. Sikim öyle aşırı büyük ve iri değil, avucumu dolduracak büyüklükte. Elif’i de ayağa kaldırıp usulca külotunu aşağıya indirdim. Aman tanrım, harika bir amı vardı. Karımın amı da güzeldir amma bu bambaşka bir görünümdeydi, mükemmel çizgileri vardı ve hiç sikilmemişti. Elif ise dimdik duran sikime hayranlıkla, yiyecek gibi bakıyordu.Elife sarıldım onun sıcaklığını, kokusunu, sikimin onun karnına dayandığını hissettim. Öperek, yalayarak, memelerini emerek aşağıya doğru indim. Göbeğinin etrafını dilimle yaladım. Amını okşuyordum. Öperek aşağıya indim, tam karşımda Elifin nefis amı duruyordu. İncitmekten korkar gibi üzerine öpücükler kondurdum, dilimle üzerinde gezindim. Elif dilimi daha iyi hissedebilmek içiin bacaklarını araladı.

Başımı okşuyordu.Dilimi amının üzerinde gezdirdikçe Elif’in gerildiğini hissediyordum. Dilim amının arasına kaymaya başladığında Elif inliyordu. Dilim, içi pembemsi renkli tertemiz amının içiini yalamaya, içine girip çıkmaya başladı. Elimle de kalçalarını okşuyor, sıkıyordum. Sonra amının dudaklarını araladım, amının dudaklarını dilimle dolaştım, dilimi içeriye doğru gönderip çektim. Bu hareketim Elif’i mest etmiş, inlemeleri sıklaşmıştı.Elif’i sürükleyip yatağa uzattım. 69 pozisyonunda üzerine çıktım, sikimi ağzına doğru verdim ve onun o muhteşem amını yalamaya devam ettim. Elif de dimdik duran sikimi okşamaya ve başına öpücükler kondurmaya başladı. Biraz acemi idi amma en azından isteyerek biir şeyler yapmaya çalışıyordu, bu da bana ayrı bir zevk veriyordu. Sikimi ağzına sokuyor, eliyle sıvazlıyor, emiyor, yalııyor ve okşuyordu.Elif’in amı tam sikilecek kıvama gelmişti, ancak önemli bir sorun vardı: Elif bakireydi, yani amını sikemeyecektim.

Elif’in amını yalarken kalçalarını da okşuyor, arada bir de götünün deliğine parmağımla dokunuyordum. Sımsıkı, daracık göt deliği vardı, been dokundukça açılıp yumuluyor sanki dokunuşlarıma cevap veriyordu. Parmağımı amının suyu ve tükürükle ıslatarak göt deliğine bastırmaya başladım. Önceleri biraz kasılır gibi oldu amma sonradan gevşemeye başladı, belli ki o da zevk alıyordu. Parmağımı yarıya kadar göt deliğine soktuğumda Elif hafiften bağırdı. “Acıdı mı?” dedim, “Önemli değil.” dedi. Been devam ettim, parmağımın tamamını soktum ve sokup çıkartmaya başladım. Parmağım götüne, dilim amına girip çıkıyordu. Elif de iyice azmıştı ve sikimi hızlı hızlı yalıyor, emiyor, ağzına alıyordu. Elif’e “Sikimi sokmamı ister misin?” dedim, “Evet isterim amma nasıl olacak?” dedi. “Götüne sokayım mı?” dedim, “Acır ama.” dedi. “Kremleriz, girmezse yapmayız.” dedim. “Acımaz dimi?” dedi. “Biraz acır, amma alışırsın aşkım.” dedim. “Tamam, sok.” dedi.Parmağımı göt deliğinin içinde biraz oynattıktan sonra kalktım. Elif’i de kaldırdım, yataktan indirdim, yere diz çöktürdüm ve yatağa yüzünü yapıştırdım. Bacaklarını aralayıp arkasına geçtim. Harika tombul kalçaları, amı ve götü, iki harika delik tam karşımdaydı.

Şeytan, bir amına sok bir götüne diyordu amma kontrollü olmak zorundaydım, kendimi toparladım. Eğildim, amını tekrar yaladım, parmağımı götüne soktum. Parmağım bu defa daha kolay giriyordu. Sikim dimdik, çatlayacak gibi olmuş, damarları çıkmış, kafası kocaman olmuştu.Sikimi güzelce kremledim. Elif’in göt deliğini de bolca kremledim ve tekrar kontrol ettim, parmağım içine kaydı, zamanı gelmişti. Arkasında been de diz çöktüm, sikimi önce amına, sonra götünün deliğine sürttüm. Sonra sikimin başını götünün daracık deliğine dayadım ve bir elim sikimde bir elimle de Elif’in belinden tutarak bastırmaya başladım. Gerçekten çok dardı göt deliği. Biraz daha yüklendim. Daracık deliğin açıldığını ve sikimin şişmiş başının uç kısmının götüne girmeye başladığını hissediyordum.Been bastırdıkça Elif ileri kaçmaya çalıştı amma gidemedi. Acıyla inlemeye başladı “Acıyor aşkım yaa.” diyordu. Biraz o şekilde bekledim, kalçalarını ve amını okşadım. “Hazır mısın?” dedim. “Acıyor, yavaş ol aşkım.” dedi. Been tekrar kaldığım yerden yüklendim ve birden sanki “Cup” diye bir ses çıkartarak başı geçti. Elif’in o anki hoplamasını ve acıyla kıvranmasını tarif edemem.

Başı içerde olarak bekledim, okşayarak rahatlamasını sağlamaya çalışıyordum.Elife “Aşkım istersen bırakalım.” dedim. “Hayır, buraya kadar gelmişken ne olacaksa olsun, nasıl olsa eninde sonunda bu iş olacak.” dedi. Been de “Tamam aşkım, nasıl istersen. Senin acı çekmeni istemem.” dedim. Bu arada da yavaş yavaş, kımıldatarak bastırıyordum. Sikim kaskatı olmuş, sanki kırılacak gibiydi. Hafif hafif Elif’in o daracık göt deliğinden sımsıcak içine doğru sokuyordum. Tanrım, ne harika bir duyguydu bu. Elif’in inlemeleri, sızlamaları ve hızlı nefes alışlarımız eşliğinde, sonunda sikim köküne kadar götüne girdi ve kalçalarına yaslandım.Belinden sarılıp öylece beklerken elimle de alttan amını okşuyor, o güzel pürüzsüz sırtını öpüyordum. Kısa bir süre sonra yavaşça sikimi geri çekmeye başladım. Sanki vakumla çekiyormuş gibi Elif’in götü sikimi bırakmak istemiyordu, hiç boşluk kalmamıştı. Sikimi, başı içerde kalacak kadar çektim, birkaç saniye bekledim ve tekrar bastırdım.

Bu sefer daha rahat girmişti. Elif ise dudaklarını ısırmış, hırıltılı sesler çıkarıyor, elleri ile yatağı sıkıyordu. Belli ki çook acıyordu. Yavaş yavaş sokup çıkarmaya devam ettim. Gittikçe alışıyordu. Sikim de rahatlamıştı, Elif’in daracık götü de Elif de.Elif’in hırıltılı sesleri kesildi, inlemeleri zevk çığlıklarına dönüştü. Been de gittikçe hızlanmaya başlamıştım. Elif’in de kalçaları kıvrılıyor, arada kalçalarını geri itiyor, sanki daha ilerilere sokmamı istiyordu. Artık gelmek üzereydim, kendimi tutamıyordum. Aslında bu sikişmenin hiç bitmesini istemiyordum, amma hızla sokup çıkartırken kasılmaya ve Elif’in götünün içine fışkırmaya başladım. Been kasıla kasıla boşalırken, Elif de “Aşkım, sevgilim, erkeğim.” lafları ile beni azdırıyordu. Sonunda tamamen boş aldım ve Elif’in üzerine yığıldım.İkimiz de ter içinde kalmıştık, bir müddet o şekilde yattık. Sikim inmeye başlamıştı, sikimi götünden çıkardım ve yanına sırtüstü uzandım. Elif başını kaldırdı, gözlerimin içine mutlu ve masum biir şekilde baktı. Yan dönüp yaklaştı, dudaklarımdan ve boynumdan öptü. Been de karşılık verdim. Bir birimizi öperek, okşayarak, bir birimize sarılarak yattık.

Been yorulmuştum ve gözlerim kapanmaya başlamıştı.Elif’in eli tekrar sikime doğru gitti ve okşamaya başladı. Gözlerimi açtım “Yine mi istiyorsun?” dedim, bir şey demedi, amma tatlı gülümsedi ve dudaklarımdan öptü. Sikim de bu arada kıpırdamaya başlamıştı, Elif bunu görünce daha da keyiflendi. Been doğruldum “Banyo yapmalıyım.” dedim ve kalktım. O da benimle beraber kalktı ve peşimden banyoya geldi. Beraber yıkanmaya, bir birimizi okşamaya, öpmeye ve tekrar sevişmeye başladık.Elif bu defa daha bir tecrübeli ve istekli olarak sevişiyordu. Kendimi ona bırakmıştım. Beeni öpüyor, sikimi ağzına alıyor, emiyor yalıyor ve okşuyordu. Sonunda sikimi tekrar kaldırmayı becerdi ve mutlu bir şekilde yüzüme baktı. Sikimi güzelce şampuanladıktan sonra götüne de şampuan yaptı ve önümde ayakta domaldı. “Hadi aşkım götüme sok sikini, onu içimde istiyorum.” dedi. Sikimi tuttum, götünün deliğine dayadım ve bastırdım. Hepsini bir seferde soktum.

Bu sefer çok rahat girmişti. Sokup çıkartmaya başladım. Elif öncekinde acı ve ızdırapla kıvranırken şimdi zevk ve şehvet sesleri çıkartıyordu.Sikimi götünden çektim, yere oturdum ve “Gel aşkım, üzerine otur.” dedim. Geldi, yüzü bana dönük bir şekilde bacaklarını açtı, eğildi, sikimi götüne ayarladı ve birden oturdu. Sikimin üzerine zevkle oturup kalkıyor, resmen üzerinde hopluyordu. Been de parmağımla amıyla oynuyor, bir elimle de memelerini sıkıp okşuyordum. Doğruldum memelerini ağzıma aldım, emdim, uçlarını ısırdım. Biraz sonra “Kalk, ters dönüp otur.” dedim. Sikimin üzerinden kalktı, ters döndü, sırtı bana dönük olarak sikimi götüne soktu ve tekrar oturdu. Bu şekilde sikimin üzerinde hoplamaya devam etti.Sert ve damarlı sikimin Elif’in daracık götüne girip çıkmasını seyretmek çok hoş bir duyguydu. Elif kalçalarını, sikimin başı içeride kalacak kadar kaldırıyor sonra birden oturuyordu. Elif azgın bir halde devam ederken, been “Boşalacağım, geliyorum.” dedim. “Boşal aşkım.” diyerek daha zevkle oturup kalkmaya başladı, sanki erkeğini boşaltmanın mutluluğunu ve zevkini çıkartıyordu.

Been büyük bir kasılmayla ve titreyerek götüne boş aldım, amma o hala oturup kalkmaya devam ediyordu.En sonunda dayanamadım ve “Beeni mahvettin, bitirdin.” dedim. Bu Elif’in daha da hoşuna gitmişti ve daha hızlı bir şekilde devam ediyordu. Sikim çatlayacak gibiydi. Bir müddet sonra Elif de titreyerek boşaldı ve sırtüstü üzerime yattı. Nefes nefese kalmış, sırılsıklam terlemişti, aynen beenim gibi. Bir birimize öpücükler kondurduk. İkimiz de bu sevişmeden çok zevk almış ve mutlu olmuştuk. Duşumuza aldık ve giyindik. Bir hafta boyunca her fırsatta, baldızımın kızı Elifi götten siktim. Annesi babası döndükten sonra, istemeye istemeye bizden ayrıldı. Tabiki ailece ziyarete gidip geliyoruz. Bu ziyaretlerde karşılaştığımız an sanki beni sikecekmiş gibi bakıyor, yanımdan geçerken sürtünüyor, çaktırmadan sikimi elliyor, şakalaşmalar devam ediyor. Tabii beende bu arada boş durmuyorum, çaktırmadan amını götünü elliyorum, parmaklıyorum. Ve haftada bir, iki haftada bir, fırsat yaratıp gizlice buluşuyoruz ve götünü sikiyorum.Elif yakında birini bulup evlenmeyi düşünüyor, sırf benimle daha rahat buluşabilmek ve bana amını da siktirebilmek için…