Kocamdan başka sadece Yalçına verdim

Sosya medyada paylaş:

Slm arkadaşlar. Ben de sex hikaye sitesindeki birçok kadın gibi, kocasını aldatanlardan biri oldum. Adım Müge, 30 yaşında, 1 çocuk annesi, balık etli, seksi çok seven biriyim. Anlatacağım konu 4 ay önce başımdan geçti. Şimdiki kocamla evlenmeden önce aşık olduğum, ama hiç açılmadığım yalçın diye biri vardı. yalçın yakışıklı sayılmazdı, ama konuşmaları ve bana olan ilgisi beni kendine aşık ettirmişti. Aslında O’da bana aşıktı, ama hiçbir zaman ne o, ne de ben, bir türlü birbirimize açılamadık. Bir gün yalçın düğün davetiyesini aldığımda çok kötü olmuştum, ama yapabilecek hiç bir şey yoktu, görücü usulüyle ailesinin uygun gördüğü bir kızla evlendi. Ben de tamamen umudu kestim ondan ve bir daha hiç görüşmedim. Sonra şimdiki kocamla tanıştım ve kısa bir süre sonra ben de evlendim.

Kocam ve ben bir birimizi sevmemize rağmen, bazı sorunlar yaşıyorduk. Kocam çok iyi, sevgi dolu bir insan, ama sinirlendiği zaman iyiliğinden sevgisinden zerre kalmaz, çok ciddi şiddet uygulamaları olur. Buna rağmen asla kocamdan ayrılmak gibi bir düşüncem olmadı. Bir çocuğumuz olduktan sonra kocamın bana olan ilgisinin azaldığını hissediyordum. Hem çocuğun sorumlulukları, hemde kocamın ilgisizliği beni bunalıma sürüklüyordu. Bir gün telefonum çaldı, arayan kişi platonik aşkım yalçındı , çok sevinmiştim. Evlendiğinden beri hiç görüşmemiştim kendisiyle. Telefonda konuştuk dertleştik biraz. Ve o günden sonra her gün telefonda konuşmaya başladık. Daha sonra MSN adresimi verdim ve daha da sık konuşmaya başladık, ama hiçbir zaman birbirimize olan duygularımızı açıklamadık. Sadece birbirimize iltifatlar ediyorduk MSN’den veya telefondan.

Kocam nasıl olduysa benden şüphelenip MSN’imi kayıt altına almış. Düşünüyorum da, iyi ki birbirimize aşkımızı ilan etmemiştik, birbirimize sadece ‘Canım’ diye hitap ediyorduk. Kocam akşam gelip MSN’imi açıp bakmış, yanıma gelip, “Bugün kimseyle görüştün mü?” dedi, ben de, “Hayır.” dedim. Elinde bir kağıt vardı, iletileri yazıcıya dökmüş, bana bir tokat yapıştırdı, “Peki bu ne?” dedi. Aldım okudum, dona kaldım, ne diyeceğimi şaşırdım. “Kim bu?” dedi. Ben de, “Eski bir arkadaşım, çoktan görüşmemiştim, aramızda bir şey yok…” falan dedim, yeminler ettim. Ama eşim o olayı burnumdan getirdi, uzun bir süre bunun mücadelesini verdim. O günden sonra yalçın la görüşmelerimi tümden kestim, taki 2 yıl sonra kocamın yurtdışı seminerine katılması gerektiği güne kadar.

Kocam 3 ay yurtdışında kalacaktı, gitmesine çok üzülmüştüm, ama kariyeri ve geleceğimiz için çok önemliydi ve gitti. 3 hafta geçmişti, sürekli nette takılıp porno videoları seyrederek kendimi rahatlatıyordum, ama yetmiyordu. Aklıma yalçın geldi, aradım konuştum, ama sadece güncel konulardan konuştuk. Aradığıma çok sevinmişti. O günden sonra her gün konuştuk. Resmen kur yapıyordum, artık niyetimi bilmesini istiyordum. Ve beklediğim teklif erken geldi, yalçın resmen benimle birlikte olmak istediğini söyledi. Ben buna asla red cevabı veremezdim, hemen kabul ettim, ertesi güne randevulaştık. Ama benim kız 4 yaşında ve bırakacak kimse olmadığı için yanımda götürmek zorunda kalacaktım.

Ertesi gün yalçın arabasıyla gelip beni aldı. Orman gibi bir yere gittik, arabayı sakin bir yere çekti. Arabada yan yana oturup lafladık. Bacaklarımız birbirine yapışık oturmuştuk, ammım sırılsıklam oldu. Kalp çarpıntılarım gittikçe hızlanıyordu. Onun da heyecanı yüzünden okunuyordu, ama çocuktan dolayı bir şey yapamıyorduk. yalçın , “Bu böyle olmayacak…” dedi, arabadan indik, çocuğu biraz uzaklaştırıp, “Sen burda oyna…” diyerek, eline oyalayacak bir şeyler verdi ve hızla geri geldi yanıma. Elimden tutup, beni yaslandığımız ağacın arkasına götürüp, hemen dudağıma yapıştı. Benim heyecandan dizlerimin bağı çözülmüştü, nefesim kesiliyordu, kalp atışlarım kudurmuş gibi hızla çarpıyordu. yalçın boynumu, kulak memelerimi, yüzümü ve yanaklarımı hiç durmadan öpüp emiyordu. O kadar kendimden geçmiştim ki, kulağına fısıldayarak, “Beni eritiyorsun!” diyebildim. O da, “Sen de beni eritiyorsun, öldürüyorsun! Seni sikmek istiyorum!” dedi. Kaç dakika öpüştük bilmiyorum, ama kızımın uzaktan, “Anneeeee!” diye seslenmesiyle irkildik. Hemen toparlanıp, kızımın bizi görmesini engellemek için hızla yanına gittim. Daha fazla bir şey yapamazdık, mecburen sadece oturup sohbet ettik ve vakit geç olduğu için döndük.

yalçın kızımla beni eve bırakıp gittikten sonra, her 10 dakikada bir arıyor, beni ne kadar çok arzuladığını, aklından çıkaramadığını, bir an önce yalnız görüşmemiz gerektiğini, benimle sikişmek istediğini söylüyordu. Ben de tamam dedim ve estesi güne yine randevulaştık. En seksi kıyafetlerimi giydim, makyajımı yaptım, en güzel kokumu sürdüm. Kızımı yan komşuma bıraktım, doktora gitmem gerektiğini söyleyerek, birkaç saat bakması için rica ettim, hemen evden çıktım. yalçın çoktan gelmişti. Arabasına atladım ve hızla şehirden uzaklaştık. Yine çok tenha bir yere gittik. Arabayı durdurdu ve hemen dudaklarıma yapıştı. Resmen birbirimizin dudadığını somuruyorduk. Arka koltuğa geçtik. yalçın hemen pantolonunu çıkardı, ben de hızla üstümü çıkardım. Biran önce onun olmak istiyordum. yalçın hemen memelerime yumuldu, deli gibi emiyordu göğüslerimi. Ben de saçlarından tutmuş, kafasını memelerime daha çok bastırıyordum.

yalçın ın yarrağı demir gibi sert olmuştu. Gerçi kocamınki kadar büyük değildi, ama olsun, o bile bana yeterdi. Amım vıcık vıcık olmuştu, bir an önce sikilmek istiyordum. Yarağını önce ağzıma aldım, biraz emdim. yalçın kendinden geçmiş bir şekilde hırıltılar halinde tüm döllerini ağzımın içine fışkırttı. Kafamı sikine bastırıp, döllerinin tümünü ağzıma boşalttı ve bana hepsini yutturdu. Ağzımı sildim ve yarağını yine emmeye başladım. Çok geçmeden yarağı yine kazık gibi oldu. Artık yarağını içime istiyordum ve üstüne çıktım. Amım sırılsıklam olduğundan, hiç ıslatmadan içime aldım. Yarağı köküne kadar amıma girince derin bir, “Oohhhh…” çektim. 1 aya yakındır sikilmediğim için resmen yarağa hasret kalmıştım. Deli gibi üstünde zıplıyordum. 2 kere orgazma ulaştım. yalçın da daha fazla dayanamayıp, “Geliyorumm…” diyerek amımın içine fışkırdı. yalçın ın yarağı amımda küçülünceye kadar üstünde kaldım.

10-15 dakika sohbetten sonra arabadan indik. Az ilerde bir kayalık vardı, oraya gittik. Çok tenha bir yer olduğu için çok rahattık. yalçın beni kayalıklara yaslayıp, boynumdan, kulağımdan ve dudağımdan öpüp, elini amımın üzerinde gezdiriyordu. Bu arada benimde elim boş durmuyor, yalçın ın yarrağını pantolonu üzerinden ovalayıp, yavaş yavaş sertleştiğini hissediyordum. yalçın sürekli, “Yıllardır bu anı hayal ediyordum, seni doya doya, inlete inlete sikmek istiyordum, her gece seni hayal edip boşalıyordum!” diyordu. Bu laflar beni yeniden çok tahrik etmişti. Pantolonunu indirip, yarağını elime aldım. “Ben de yıllardır bu yarrağın hayalini kuruyordum!” dedim. yalçın hızla çevirip beni domalttı ve arkadan hızla yarrağını amıma geçirdi. “Böyle mi hayal ediyordun? Söylesene fahişem!” diye belimden tutup, hızla amıma pompalıyordu. Ben de, “Evet sevgilim, böyle hayal ediyordum! Sik beni! Doyur beni yarrağına!” diye yalvarıyordum.

Ben 2 kere daha orgazma ulaşmıştım, ama yalçın bir türlü boşalmıyordu. Yarrağını amımdan çıkardı, elimden tutarak beni arabanın yanına götürdü. Beni arabanın motor kaputuna çıkarıp, bacaklarımı açtı. Taş gibi yarrağını amıma tekrar koydu, “Senin amını dağıtacam sevgilim, seni yarrağa, döle boğacam!” diyordu. Amıma her koyduğunda, köklediğinde derin bir, “Ooohhhhh!” çekiyordum. “Sik beni aşkım! Bu am yarrağına kurban olsun!” diye inleyerek bir kez daha boşaldım. Artık dayanacak gücüm kalmamıştı, yalçın a boşalması için yalvardım. yalçın dahada hızlandı, deli gibi pompalıyordu amıma. Ve sonunda, “Geliyoruumm Aşkımm…” diye bağırarak, amımın içine tüm döllerini boşalttı.

O gün orada biraz daha oyalandıktan sonra beni eve bıraktı. Ama sonraki günlerde, kocam yurtdışından gelinceye kadar, yalçın la her fırsatta buluşup sikiştik.