Yeğenim bana tecavüz etti engel olamadım

Sosya medyada paylaş:

Ben dilek sizlere başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum.Ben 32 yaşımda hafifi kilolu esmer tenli geniş kalçalı küt saçlı bir bayanım. sizlere başımdan geçen senelerde geçen bir olayı anlatacağım. Ben kendisinden 10 yaş büyük biriyle evlendim daha doğru severek evledim yani evlenmedim kaçtım kısacası.Aileme geri dönemiyordum tek erkek kardeşim ise beni kabul etmiyordu kaçtığım için geri gidemiyordum geri gitmeyi bırakın annem ile bile görüşemiyordum. Evliliğimden bir kızım dünyaya gelmiş. Olayların başladığından kızım ilk okula gidiyordu. Ayrılmak zorunda kaldım ama gidicem bir yerim olmadığından ablam deryaya gitmek zorunda kaldım o hariç kimse bana yüz çevirmez olmuştu. Eşyalarımı toplayıp ablamın yanına gittim.Orda yaşamaya başladım olayların geliştiği zamanlar ise bu zamanlarda başladı.

Ablamın bir oğlu vardı vardı adı Haldun. Haldun oldukça zeki bakımlı bir çocuktu bir o kadarda şımarıktı ama espirili güzel bir çocuktu.Haldun o zamanlar lise 2 sınıf öğrencisiydi.Hafifi uzun boylu beyaz tenli bir çocuktu.O zamanlar evde yatıcak yer olmadığından Haldun ile aynı odayı paylaşıyorduk.Haldun bazada biz ise kızım ile yerde yatıyorduk. Haldun sigara içtiği içinde eniştem gelmesin diye geçe odayı kilitliyor derleşiyorduk. Halimden bir anlayan oydu. Yada ben öyle sanıyordum. Bir gün Haldun ile derleşiyorduk, Haldun ne biliyim ben bunları hak edicek ne yaptım ki -öyle düşünme sakın sen iyi bir kadınsın sadece hafif bir düşüş var hayatından bunları atlatırsın

-öylemi düşünüyorsun bak enişten olucak şerefsiz beni başka kadın ile aldatıyor komşular söyledi yeni kadın bulmuş hemen

-bırak o sadece senin güzelliğin farkında olmayan bir adam o kadar -ya bırak o hiç bir şeyin farkında olamaz

-öyle ama sen güzel bir kadınsın daha yaşında genç en azından kızın için yaşa -haklısın -teyze ben biraz dağınık yatarım o yüzden seni rahatsız edersem kusura bakma ne olur

-sorun değil Haldun deyip yattım o gece zaten ne olduysa o gece olmaya başladı. Saat geçe 02:30 civarı bir şeydi ben uyuyordum birden bir ses geldi ama aldırmadım yani tam uyanamadım sonra arkamda birini hissettim direk Haldundu ama bir şey diyemedim. arkama sürtüneme başladı siki resmen götümün arasında baskı yapıyordu. gözlerimi açtım ama bir şey yapamadım öylece donup kalmıştım Haldun ise götümü kalçalarımı okşamaya başladı. beni uyandırmamaya gayret gösteriyordu resmen bunun farkındaydım ama o benim yiğenimdi. Sonra sikini çıkardığını hissettim siki dışarda benim kalçalarıma dayanıyordu. Birden hareket etmesi, kesildi. Sonra kalçalarımda bir ıslaklık hissettim 2 -3 dk sonra Haldun yatağına geri döndü ertesi gün Haldun hiç bir şey olmamış gibi davrandı ben yine iş aradım eve geldim yemek yiyip. Uyumaya başladım. Saat ilerledikten sonra Haldun yine yanıma geldi ben yine yan yatarken yakalamıştı.

Bu sefer dün geceki gibi yine dayanmaya başladı.Bu sefer bu sürtünmeleri yetmedi sanırım ona..Yine sikini çıkarttı ben sürtünmeye devam etti bir eliyle göğüsümü ellemeye başladı biraz tahrik olmuştum açıkcası.sonra altımdaki eşortmanın çekildiğini hissetim birden bir şey diyemiyordum çığlık atsam ablamlara ne derdim dediğimi varsaysam sonra nereye giderdim bilemiyordum.Haldun altımdaki eşortmanı indirdikten sonra sikini türüklemeye başladı sonra o ıslak eliyle amımı okşama başladı yavaşça ne yapıcağımı bilemiyordum kalmıştım öyle sonra 5 dk sonra Haldun yavaşça sikini amıma dayadı hafifçe girmeye başladı onun sikini içimde hissetmeye başlayınca amım ıslanmaya başlamıştı. Hafifçe giriyordu içime ama siki büyüktü hatta çok kalın geliyordu bana hayatımda tek içime giren kocamın sikiyidi.

Haldun beni arkadan çok zorluyordu ben uyanmadığım için devam ediyordu hareketlerine vuruşları hızlanmıştı. ben bir tarafa kaçamıyordum. yatağın öbür tarafında kızım vardı en azından onun uyanmaması gerekiyordu. Haldun devam ediyordu sonra elini üstümdeki penyeden içeri atıp göğüs uçlarımına hafifi sıkmaya başladı artık dayanıcak güçüm kalmamıştı boşalıcaktım. Çok geç olmadan boşaldım sonra kendimden tiksindim.Yaptığım olay beni utandırmıştı. Haldun ise devam ediyordu sonra yan yatan ben sırt üstü döndüm siki çıkmıştı artık uyuyor numarası yapıyordum ama o durucak gibi değildi nede olsa tatmin olmamıştı.. Bu sefer amımı okşamaya başladı diğer eliyle mastürbasyon yapıyordu. Bir vakit sonra oda boşaldı sanırım ve gitti. Gün içerisinden iş ararken hep yaptıklarımı düşündüm kendimden utandım.Kendim işletmeciydim ama kocam yüzüne iş sektöründen bir hayli ayrı kaldığım için kabul edilmedim.Gece olanları ve tekrar olucakları düşündüm o benim yeğenimde karşı koyamdım ve zevk alarak boşaldım neden diye sordum durmadan.

Sonra yine gece oldu Haldun yine doyumsuz olduğundan yine geldi yaptımlarına devam etti altımdaki şeyi indirdi.sonra yine soktu bu sefer zevke gelmeden kendime geldim ve -ne yapıyorsun Haldun sen donup kalmıştı bir şey diyemiyordu -ne yapıyorsun sen ben senin teyzenim unuttum çabuk yatağına git defol şurdan bir şey diyemeden gitti. ertesi gün yine iş aramaya gittim ve bir iş buldum.Bir yemek firmasında aşçı yardımcısı olarak kızım mecburen ablama bırakmak zorundayım sonuçta okulu vardı.O sırada Haldun benim ile hiç konuşmuyordu.Bende bir şey demiyordum aynı odada yatıyorduk ama hiç ilişmiyordu benim ilede sohbeti kesmişti.Sonra bir hafta sonu ablamla düğün için çıktılar evden.Ben kızım Haldun kalmıştık. Kızım uyudu yatağa yatırdım evde canım sıkılıyordu Haldunun benim ile konuşmaması büyük bir eksiklik benim için ama gerçek yüzünü görememiştim.odada tv izliyordu -Naber Haldun -iyi -benim nasıl olduğumu işimin nasıl olduğunu merak etmiyormusun -bana ne -ne demek bana ne -öyle işte -Haldun geçen gece içinse bunlar ben haklıyım o konuda -neden sen haklıymışsın -ben senin teyzemin unuttun mu -evet biliyorum ne var bunda -geçen gece ne yaptığını ve ondan önceki geçeler ne yaptığını biliyorsun değil mi? -geçen geceler derken -uyanıktım haldun -ne yapıyım -ne demek ne yapıyım bana neler yaptın -yaptıysam yaptım ne var bunda sende erkeksiz kalmamış olurdun -annene söylesem ne yapar seni biliyor musun -ne yapar çok merak ettim söylesene hadi..

Haldun beni becerdi mi diyiceksin -gerekirse derim -annemde sana inanıcak haa -evet inanır dene bakalaım -yaptıklarına devam edersen derim Haldun. Neden böyle bir şey yaptın anlamıyorum -evet yaptım yapıcamda çünkü sana hastayım anlıyor musun -dediklerine dikkat et -dikkat ediyorum merak etme -öylese düzgün konuş benim ile yoksa olucaklarsan ben sorumlu değilim -yoksa ne yaparsın söylesene -ne mi yaparım görürsün o zaman -bak seni istediğim zaman elde ederim bunu bil -ne yaparsın merak ettim. -annem gelince görürsün sen benim avucumdasın artık merak etme diyip gitti sonra düğün için ablamlar geldi ama ablam tek geldi önceden beni içeri çağırdı -gönül gel senin ile konuşucaklarım vaar. -nedir abla -bak enişten ile ben yokken evde yakınlaştığını duydum nedir bu -abla -ne ablası doğruyu söyle -abla yok öyle birşy -ne demek yok ben evden erken giderken olanlarda mı yalan -abla yalan bunlar -bana bak gönül eve aldığıma pişman etme beni.Benim yuvamı yıkmaya sakın kalkma bir daha duyarsam fena olur. -abla kim söyledi sana bunları -onu bunu bilmem benim diyiceklerim bu kadar akıllı ol gönül -tamam abla diyip içeri geçtim ne diyiceiğimi bilemiyordum. Sonra eniştem geldi direk uyudular sonra haldun geldi. -Sen mi söyledin ablama bunları -ney anladım -anlamamazlıktan gelme sen mi uydurdun bunları -evet ben uuydurdum benim ile birlikte olmadığın sürece söyliyecem -şerefsiz seni olmıyacam senin ile merak etme -merak etmiyorum zaten bir daha annem söylersem ne olur biliyor musun -adi pislik diyip uyudum sonra bir kaç gün geçti evden gitmem lazımdı ama ev tutucak param yoktu.Ablam dernek gezisi için bir kaç günlüğüne evde yoktu yemek falan benim elimdeydi.işim 3 ten sonra biiitiyordu kızım öğlenciydi.

daha ilk gününde eve geldiğimde haldun evdeydi onun okuluda 14:00 bitiyordu.aradı soğukluğu giderkem için -naber haldun -iyi -bende iyiyim sağol -merak etmedim ama -merak edersin diye söyledim peşinen -düşündün mü teklifimi -neyi -benim ile birlikte olmayı -sen ne dediğin farkındamısın -evet farkındayım he sana şunu hatırlatıyım.Annem beni çok sever ve güvenir.Ne desem inanır açıkcası.Gitmeden beni uyardı.Evde teyzen baban ile yakınlaşırsa söyle bana direk teyzeni evden kovucam dedi.Yani kısacsı kaderin benim elimde kızında var ne yaparsın bilemem -sen tam bir şerefsizsin -bırak laf okumayı benim olucaksın işte.Ya ben sen düşünüyorum aslında sende erkeksiz kalmamış olursun -pislik herif -ya bırak laf kalabalığını evet mi hayırmı -hayır desem ne olucak -annem duyduklarına inanır ve seni evden kovar ne yapıcağımı bilemiyordum. -ne istiyorsun bende o zman söyle -ben ne zaman istersem benim olucaksın o kadar mecburdum birşey diyemiyordum kabul etmekten başka bir çarem kalmamıştı. -kabul ama ablama böyle şeyler söyleyip adımı aralamıycaksın -tamam anlaştık sen yeterki dediklerimi yap -tamam piç kurusu isteklerini yapıcam ama her zaman olmaz bunlar -tamam şimdi başlaya biliriz istersen -adı pislik -içeri geç bakalım yatak odasına yatak odasına geçtim korkuyordum ne olucak diye ama kafam karışıktı bir yanımda erkeksizlikten yakınıyordu.böyle olması çok kötüydü açıkcası içeri geçtim yatak odasına haldun geldi hemen üzerini çıkarttı banada -soyun hadi bakalım -tamam dedikten sonra soyunmaya başladım üzerim çırıl çıplaktı kalbim hızla atmaya başladı ne yapıcağımı bilemiyordum gözlerimi kapattım direk haldun dudaklarımı öpmeye başladı sonra boyunumu sonra göğüs uçlarımı öpmeye başladı sonra amımı yalamaya başladı ne olduğunu anlamak için gözlerimi açtım amımı öpüyordu adeta ne olucak bilmiyordum.

ama zevk suyum gelmişti Haldun bunları gördü direk sildi sonra sikini göğüslerime vurmaya başladı sonra ağzıma burdu -ne yapıyorsun sen -ağzına alamayacak mısın -hayır ne yapıcaksan yap hadi -tamam dedikten sonra bacaklarımı araladı amıma girdi kocaman siki resmen içimde hissetmek çok güzeldi ama durum kötüydü Haldun vurmaya başladı bende gözlerim kapalı duruyordum ağlamaklı bir halde belki acırda bırakır beni diye ama nafile ne dediysem bırakmadı sonra bacaklarımı omuzlarına aldı girmeye devam etti amımın suları gelmişti kocamın sikinden büyüktü resmen o girdikte benim hazzım biraz daha artıyordu tahmin olmama az kalmıştı evde kimsenin olmamayışı Haldunu bir boğaya çevirmişti vuruş sesleri odayı yankılıyordu bende zevk gelmiştim artık ama belli etmiyordum sonra beni kucağına almaya çalıştı biraz zorlandı bende gözlerimi açtım ter su içinde kalmış kucağına oturdum kendine doğru çekti beni benede eğildim dudaklarımı öpemeye başladı ama karşılık vermedim elleriyle kalçalarımı sıkmaya başladı bende artık dayanacak güç kalmamıştı boşaldım o devam etti boşalmaya niyeti yok gibiydi ben boşaldığım için zevkim kaçmıştı -hadi pi. kurusu boşal artık -tamam bekle biraz dedikten sonra vurmaları hızlamaya başladı sonra sikini çıkarttı kalçalarıma boşaldı -rahatladın mı piç kurusu -rahatladım merak etme sende boşaldın fark etmedim sanama -sus pislik herif -tamam sustum sen yeter ki ver -pislik herif şerefsiz -iltiafların için teşekkürler içeri geçtim yemeke falan hazırladım yine haldun ile aynı odada kaldık.

ben gelmesin diye dua ettim gelmedide rahat bir gece geçirmiştim sonra ertesi gün işten geç gelmeyi kafaya koydum ergen çocuktu her an her zaman istiyecek durumdaydı eve geldiğimde eniştemin eve gelmesine 15 dk falan varken geldim -nerdeydin sen -işteydim -işin 15 dk bitmiyor mu -mesai kaldım -iyi bakalım gece görüşeceğiz seninle dedi akşam yemeğini yedik ondan kurtulmam lazımdı daha dün yapmıştık halbuki nasıl bir enerji vardı anlamdım sonra aklıma adet yalanı geldi gece oldu yatağa yattım sonra kızım uyuduktan sonra bizim yatağa geldi sarılmaya başladı -uyudun mu -hayır uyumadım -hadi o zaman kızı alıyorum benim yatağa -Haldun şey -ney derken o kızı aldı kendi yarağına götürdü direk boyunumu öpmeye başladı sonra elini amıma attı orda pede denk gelince -bu ne -ped -ne için bu -adet günüm geldi ilişkiye giremem -hadi bee kötü kokar şimdi bu o zaman dedi elini falan kokladı -malesef dedim yatağına gitti 4 gün boyunca yırtım tabi oda internetten ne kadar sürer diye araştırma yapmış sonra eve geldiğimde ise beni bekliyordu -naber Haldun -kötü -nneden -senn yüzünde am düzenli bir seks hayatım olucaktı bu adet çıktı -ya merak etme dedim gülerek -oda gülme komik mi bu

-oda evet komik dedi sonra direk beni odaya götürdü ne yapıyorsun demeye kalmadan sikini çıkarttı -ağzına alıcaksın bunu -ney -ağzına alıcaksın dedim -hayatta olmaz gene bunu -olur olur bal gibi olur -almam Haldun artık kaçarı yoktu bu işin ağzıma alamazdım daha önce hiç almamıştım -normal gir Haldun o zaman -adetin -geçmiştir belki direk beni ders masasına domalttı arkama geçti amıma baktı ped falan yok -yalan mı söyledin sen bana -şey -tamam şimdi görürsün diyip arkadam direk sikini soktu ama ne pompalama bir ara belim çıkıcak sandım şap şap şap diye kalçalarımı tokat manyağı yaptı resmen çığlık atıyordum ama evde oda zevke geliyordu resmen tecavüz ediyordu ama zevk alıyordum ufakta olsa arkadam bir beygir gibi giriyordu resmen 10 dk falan vurmaya devam etti boşalmıyordu bir türlü kalçalarım kızarmıştı tokatlardan deliye dönmüştüm çığlık atıp kendimi sıkıyordum sonra ben boşaldım bunu gören Haldun oda tahrik olmuş belliki oda boşaldı.