Bütün döllerimin gözlerime bakılarak yutulması oldu

Sosya medyada paylaş:

Selamlar herkese. Uzun zaman oldu ama sonunda anlatmaya değer bir hikayem oldu ve ben de sizlerle paylaşmak istedim. Daha önceki hikayelerimi okuyan varsa nasıl bir kişi olduğumu ve nelerden zevk aldığımı iyi bilirler. Ama özet geçersek ortalama tipli, metal müzik dinleyen ve fetişist bir insanım. Olay geçtiğimiz Şubat ayının başında gerçekleşti. O ara sevgilimden yeni ayrılmış ve bu ilişkinin kötü sonunu atlatmak ile uğraşıyordum çünkü en kötü ilişki bile bittiği vakit insanda hüzün yaratır malum. Ve bu halet-i ruhiye içerisindeyken uzun zamandır sosyal medyada ekleştiğim bir kız ile şans eseri konuşmaya başladık ki insan ilgiye aç iken o ilginin üstüne düştüğü için konuşmalar sohbete, sohbetler de buluşma fikrine kadar daha hızlı geçiyor. Ama iyi ki de geçiyor çünkü bu sayede insan tekrar yaşadığını hatırlıyor. 🙂

Neyse, kızın muhabbeti dışında fiziği, tarzı ve özellikle de bir bayanda aradığım şeylerin olması beni daha da çektikçe buluşmak için zorlamaya başladım. (Kızdan bahsetmek gerekirse, kendisi 160 küsür boylarında, balık etli ve beyaz tenli, kızıl saçlı bir afet. 🙂 ) Ve en sonunda o da kabul edince buluşmaya karar verdik ertesi gün için. Buluşmadan evvel aklımda sevgili olabilme ihtimali olsa da cinsel konuda bir beklentim yoktu açıkçası hatta sıfır hazırlıkla gittim o konuda yanına. Çünkü insan sanal alemde yeni tanıdığı bir insan ile bir cinsel yakınlaşma beklemiyor sonuçta. Lakin hatun ilk geldiği andan itibaren ciddi anlamda beni etkilediği için libidom tavan olmuştu ve içimdeki piç yan uyanıp, normalden ziyade flörtüz bir muhabbete çevirmişti ortamı. Bu yüzden de elimdeki tüm kozları onamaya, ortamı elimden geldiğince ısıtıp, kaynaşmaya başladım kızla. Sonuç olarak da işe yaradı bu durum ve takıldığımız barda ufaktan elleşmeye başladık. Zaman içersinde de bu elleşmeler vücut tanıma moduna kadar geçti ve yerimizde duramaz hale geldik gayet doğal olarak.

Ama maalesef sıkıntılar vardı; birincisi o an için gidebilecek müsait biryer yoktu (bar tuvaleti falan kesecek halde değildi çünkü), ikinci ve daha önemli sorun ise kızın yarın gece gidecek olmasıydı okuduğu şehre. Bu da o kadar kabarmış olan libidolarımızın bir nevi tatminsizliğine yol açınca içte bir burukluk oluştu doğal olarak ve evlere gitmeye kadar gitti son durum. Evlere geldiğimiz vakit hüzünlü bir şekilde konuşmaya başlamıştık. Gidecek olması beni üzmüştü çünkü hem kafa hem de zevk, arayış açısından benimle aynı yapıda bir insanı bulmuşken hemen kaybetmek zor gelmişti. İşte bu tarz durumlarda insan en zor kararları almaktan, gözünü karartmaktan vazgeçmiyor ya, ben de bu yüzden bir delilik yapıp ona; “yarın otogara gidene kadar seninle kalmak istiyorum, kendini ayarla” dedim. O ise buna hem şaşırdı, hem de sevindi çünkü o kadar depresif bir haldeyken böyle bir atak beklemiyordu benden. Dolayısıyla da hemen kabul etti ve ortak bir arkadaşımızın evinde ertesi günü geçirmeye karar verdik.

Açıkçası bu kadar delilik yapmayalı uzun zaman (3 sene kadar) olmuştu ve kendime cidden şaşışırı yordum ama bir yandan da hak vermiyor değildim; sonuçta sıkıntılı bir ilişki sonrasında bir şekilde bir bütün olarak ilgi görmek ve rahatlamak hakkımdı. Ve bu mentalite ile kendimi ertesi güne hazırladım fakat ne yaparsam yapayım heyecandan uyuyamadım.

Ertesi gün olduğunda öğlenden konuştuk ve biletini dün gece yatmadan sabaha karşı aldığını öğrendim ki bu da bizim daha çok zaman geçireceğimiz anlamına geliyordu. Bu yüzden ilk önce biraz dışarda takıldık. Takılırken de dünkü elleşmelerimizi dışarıda her fırsatta sürdürdük ve birbirimizi ateşledik resmen. Gece için her şey mükemmeldi yani. Hatta en son dayanamadan eve geçtik resmen koşar adımlarla. Ama gariptir, dışarda iki azgın insan olan biz, eve girdiğimiz vakit ya heyecandan ya da fazla ani olmasından dolayı durgunlaşıp muhabbet etmeye başladık yatakta oturup uzun uzun. Konuştukça da birbirimizin ne kadar benzer olaylardan geçtiğini, hemen hemen aynı ilişkinin sonunda birbirimizi bulduğumuzu ve ortak zevk anlamında ne kadar benzediğimizi (hayatımda tanıdığım ilk gerçek fetişist hatundu) gördük, gördükçe de o garip durgunluğumuzu attık hatta olayı onun ayaklarını ovarken aslında sikime bastırıp birbirimizi tahrik konusunda zorlamaya kadar getirdik. Ki doğal olarak zaten patlak verdi azgınlığın sonucu olarak sevişmemiz. Hatta resmen üzerimdeki kıyafetleri parçalarcasına soyup ilk hamle olarak bana biçimli ayaklarıyla footjob yapmaya başladı (ki en dayanamadığım şeydir).

Bunun etkisiyle gayet doğal olarak çok azdım ve hayattımdaki en sexy pozisyonu (doggy halindeyken ben amını yalayıp, o da bana footjob yapması) yapmaya başladık. Çünkü hem am yalamayı hem de sikimin ciddi güzel bir çift ayak tarafından mastürbe edilmesini çok aşırı severim ve aynı anda bu iki işi yapabilmek muhteşemdi. Hal böyle olunca da kend azgınlığımın yansımasını yaladığım kadında görüp, onun yüzüme sıcak sıcak boşalmasını hissetmem resmen sikimin zonklamasına sebep oldu. O da bunu farkederek zaten o pozisyonu bırakıp hayatımda yaşadığım en güzel saksoyu yapmaya başladı bana; soluksuz, iğrenmeden, tamamen benim zevkim için. Gayet doğal olaraktan ben de ağzına boşalmaya başladım, durmadan ve iliklerime kadar sömürülerek. Ama en sexy olan şey bütün döllerimin gözlerime bakılarak yutulması oldu. O denli sexy idi ki daha yeni boşalmama rağmen penisim inmeye fırsat bulamadı.

İnsan doyamadığı gibi bir de daha çok azınca bu hareketle gayet tabi hayvani içgüdülerle kendi içindekileri dinlemeye ve vahşileşmeye başlıyor. Ben de öyle oldum ve hatunu sertçe yatağa atıp, doggy pozisyonuna alıp, saçların çekerek, tek seferde amına yerleştirdim sikimi. Hunharca, fütursuzca sikmeye başladım altımdaki sexy dişiyi ki o ana kadar bu kadar sert olmak aklımda bile yoktu. Ama iyi ki de olmuş çünkü sonuçta karşımdaki insanın daha da azması, bana “hayvanım, sik daracık amımı, sömür karını” diye bağırmaya başlaması adrenalin seviyesini tepeye vurdurduğu gibi aynı zamanda insanın gözünün dönmesine, zevkten komaya girer gibi altındaki sexy varlığı çatır çatır sikmesine yol açıyor. Ve inanın bana eğer ki karşınızdaki insan sert ilişkiyi seviyorsa, değil erken boşalmak, zevkin en dibindeyken bile karşılıklı tatminden evel bitmiyor ilişki. Ve bizimki de öyle oldu; saatlerce sadece 2’şer kere boşalarak (bunların sonuncusu o sexy ayaklarına oldu) hayvanlar gibi, birbirimizin haşatını çıkartıp, derin izler bırakarak sikiştik durmadan.

İnanmayan ya da “ulan atma amk” diyen olacaktır ama eğer yaşayan, bunu hisseden var ise aranızda inanın insan hayvansal bedenden öte ruhen sikişiyor ise boşalmanın fiziksel yanı uzarken ruhen kısalıyor ve tatmin durumu sadece bedende kalmıyor. Tabi bunun bi bedeli de var; son boşalmadan ve ilişkinin bitiş noktasından sonra uyuyakalmak. 🙂 Ve bu tarz bir durumda uyuyakalınca otobüsün kalkma ve o kadar ateşli şekilde seviştiğin hatunun da gitme vakti bir göz açıp kapama süresine varıyor maalesef. İşte o an insanın içi acıyor ister istemez lakin elden de bir şey gelmiyor. 🙂

Neyse, bu kadar felsefi konuştuktan sonra sonuç olarak ayrılık vakti geldi ve ikimiz de birbirimizin iç çamaşırlarını (ki ben ek olarak bir de jartiyer çorapları aldım 😀 ) hediye olarak alıp, vedalaştık otogarda son olarak ve ayrıldık. O zamandan beri de görüşmüyoruz açıkçası çünkü sanıyorum ki yüksek tatmin, ani heyecan ve kontrol edilemez bir hal alan durum ikimizin de acı dolu haline ağır geldi. Dolayısıyla da o otogardaki son bakış, bir vedadan öte bir son oldu. 🙂 Ve benim de hikayem burada sona erdi. Yazım ve anlatım hatalarım var ise affola çünkü bir yandan hatırlayıp yazmak, bir yandan da o anları bedeninde tekrar yaşamak baya zor oluyor hele ki daha yakınken her şeyin hatırası daha da bi zor oluyor. 🙂

Tekrar görüşmek üzere, yorum ve düşüncelerini esirgemeyin. 🙂