Marmariste Neşe ile CD arkadaşları grup yaptık

Sosya medyada paylaş:

Yıllar önceydi hani şehirler arası otobüslerde sigara içildiği sık sık otobüslerin bozulduğu zamandı.Şoförün iki arkasında İzmirden Marmarise yolculuktaydım. Ön sırada bir yaşlı teyze yanında genç ve çok güzel bir bayan oturuyordu.Yol boyunca konuşmuşlar ön sıralardaki herkezin kafasını şişirmişlerdi. Muğlaya geldiğimizde yaşlı teyze otobüsten inmiş kız yalnız kalmıştı.Kız sigarasını çıkardı çakmağı yanmadı uğraştı olmadı. şoförden istedi sigarasını yaktı. Gökovaya geldiğimizde bir sigara daha çıkarttı bana dönerek çakmak istedi ve gelip yanıma oturdu.Adının Neşe olduğunu yolculuk esnasında muhabbet etmeden duramadığını söyledi. Marmariste yazlıkları varmış ve evin 2 günlük tadilat işi olduğunu ve onları takip etmeye geldiğini anlattı yani kısaca Gökovadan Marmarise her şeyini anlattı. Eski garajda indikten sonra ona valizi için yardım ettim ve yemek yemeyi teklif ettim. Kabul etti yemeğide tanıdık lokantada veresiye ısmarladım. Kahveleri içerken onlara gidebileceğimizi ve 1 2 bira içebileceğimizi söyledi.

O ana kadar sadece güzelliği karşısında iç geçirmiştim. ama o andan itibaren aklımdan başka şeyler daha geçirmeye başladım.Neyse bende çok kirlendiğimi söyleyip evinin adresini aldıktan sonra eve gidip bir güzel temizlendim.ha bu arada adım murad 183 cm boyunda kumral ela gözlüyüm o zamanlar zıpkın gibiydim 25 yaşıdaydım ne olsa şimdi ise 46. yaklaşık 1 saat sonra evinin kapısındaydım. Zile bastığımda bacaklarım zangır zangır titriyordu. Nede olsa evliydim ve ilk defa karımı aldatacaktım. Kapıyı açtığında saçlarında bir havlu ve bornozuyla kapıyı açtı bir anda bacaklarımın titremesi geçti ve aletime doğru kan hücum etti. Beni yanaklarımdan öpüp salona davet etti.sora içeriye gidip penye bir elbise giyip geldi. Çok güzeldi. birer bira aldık teybede sezen aksu koydu çok romantik bir ortam oluştu. Neşe durmadan anlatıyor durmadan konuşuyordu.bense çekingenliğimden bir şey yapamıyor ilk hareketin ondan gelmesini bekliyordum. Neyse biralar iki oldu üç oldu derken cesaretimi toplayıp dudaklarına yapıştım. 10 dakika kadar ayakta öpüşüp dans ettik sikim artık onun karnına doğru baskı yapmaya başlamıştı.ayaktayken elbisesini en alttan tutup çıkarttığımda vücudunun tüm güzelliği karşımdaydı.

Sütyeninin sıyırıp aşağıya doğru kaydığımda hafif inilti başlamıştı.ben daha ilk memesini yalarken pantolonuma boşalmıştım bile. beni kollarımdan tutup kendine çekti ve koltuğa oturttu. kemerimi çözüp boşaldığımı anlayınca bozuldu. haliylen sikimde hafif inmişti. ona merak etmemesini söyledim ilkinde erken boşaldığımı ama artık sabaha kadar sikişebileceğimi söyleyince tekrar aletimi tutup yalamaya başladı. Tekrardan kalkmıştı ve ata biner gibi kucağıma oturup almıştı çok güzeldi. Bir süre bu şekilde devam ettikten sonra kasılıp oda boşaldı.ama ben devam ediyordum bana çok yorulduğunu söyledi hali kalmamıştı.onu alta yatırıp klasik pozisyonda kendimi kasarak bir önce boşalmak için uğraşmaya başladım ve 20 dakika sonra boşalabildim.

ikimizde çok yorulmuştuk.birer bira daha ve duş alarak uyuya kaldık. Sabah oluncada hafif bir kahvaltı yaptık ve vedalaşarak ayrıldık çünkü onun evde yaptırılacak işleri vardı ve gecede istanbula dönecekti ikimizde çok memnun kalmıştık. Ona iş yerimin telefonunu verdim bir şeye ihtiyacı olursa arayabileceğini söyledim ve ayrıldık .O andan itibaren evli ve bir çocuğum olduğu için büyük bir vicdan azabı çekmeye başladım. Bu halde bütün günüm berbat geçmişti ama bir yandanda güzel geceyi düşünmedende edemiyordum.Akşam 7 civarı ofisin telefonu çaldığında arayan Neşeydi evin işleri bitmediğinden 1 gece daha kalacağını söyleyip beni tekrar davet etti.Ben hem vicdan azabı çekiyor ama ayaklarım koştura koştura Neşenin evine gidiyordu. Kapıyı çaldım Neşe aynı bir gün önceki gibi banyodan çıkmıştı boynuma sarıldı ıslak saçları yüzüme değdiğinde yine aletim sertleşmişti. birer bira getirdi. biraz muhabbet ettik dikkat hikaye yeni başlıyor.

Bana Marmaristen iki arkadaşının daha geleceğini ve akşam çok eğleneceğimizden bahsediyordu. Canım sıkılmıştı.oda anlamıştı bozulduğumu sıkma canının deyip elini sikime attı şortumu sıyırım ağzına aldı diliyle yalıyor küçük ısırıklar atıyordu tabi bende daha 3 dakikada ağzına boşaldım.Şimdi bütün geceye hazırsın dedi anlamamıştım.kapı çaldı kapıyı açtı iki tane iri yarı cd eve girdi korkmuştum eleri votka ve bira doluydu. tanıştık ve ben gitmek istediğimi söyledim Neşeye güldü korkma dedi tamamen pasifler dedi. bırakmadı.
Biz başladık içmeye sünger gibi içiyorlardı ben korkudan fazla içmiyor onların bayat espirilerine gülmeye çalışıyordum Kafalar güzel olduğunda Neşe bana sarılıp öpmeye başladı. 1 yandanda diğerlerini takip etmeye çalışıyordum ne yapıyorlar diye. Neşeyle öpüşürken şortumun aşağıya çekiştirildiğini farkettim. önümde domalmıştı diğeride bunun götünü yalıyordu.ama acayip zevk almıştım. Süper bir hatun la öpüşüyor bir cd sikimi yalıyor hemde ne yalama sanki yutuyor diğeride göt yalıyor acayip zevkliydi. Neşe sordu nasıl diye cevap vermedim .cd Yatağa geçelim dedi .Kalktık yürürken neşe en önde cd onun arkasında ben onun arkasındaydım tabi benimde arkamda bi cd daha tam yatak odasının kapısında neşe durunca arkasındaki neşeye sarıldı ve bir çırpıda neşenin üstündekileri çıkarttı Zaten bir neşe giyinikti.

Bende durunca arkamdaki cd bana sarıldı arkamdan kollarını uzatıp sikimi tuttu ve 31 çekmeye başladı aleti çok küçüktü ama arkama deiyordu bir an çok zevk aldım ama daha ileriye gidemiyordu çünkü sertleşmiyordu.yatağa önce ben uzandım.69 pozisyonunda Neşe üstüme çıktı.Cd leri göremiyordum yine ama çok zevk alıyordum çünkü arka deliğimde bir ıslaklık vardı cd benim götümü yalıyor neşe aletimi yalıyor diğeride öbürküsünü yalıyordu.Böyle bir zevk yoktu.ikinci seferinde 45 dakika 1 saat sikişen ben yarım saatte tekrardan Neşenin ağzına boşalmıştım ama bu sefer sertliğimden bir şey kaybetmemiştim Neşe üstümden kalktığında Cd yatakta domalmıştı Neşe bana göz işaretiyle onu sikmemi istemişti.Çekinerek yanaştım halbuki benim aklım Neşenin götündeyim mecburen CD’yi sikmeye başladım 10 15 dakika sonra Cd sikini kaldırmadan boşaldı bu arada diğeri neşeyi yalıyordu.şimdi sırada diğeri vardı onun arakasına geçtim onuda 20 dakika siktim oda boşaldı ve ikiside yere uzandılar sırada neşe vardı onunda güzel götünü sikecektim yatağa yüzü koyun yatırdım elimle götünü ellediğimde götünün cd tükürükleriyle sırıl sıklam olduğunu farkettim direk sikimi soktum hafifçe bir inleme geldi Neşeden 5 dakika geçmeden neşe boşaldı 10 dakika sonrada ben neşeni götüne patladım. Müthiş bir geceydi ama o zamandan beri hala vicdan azabı çekiyorum.

ve hala ara sıra öyle bir geceyi hayal ediyorum.