İlk okul aşkım Filiz hemşire olmuş

Sosya medyada paylaş:

Merhaba adım Okay, Ankara’da yaşıyorum ve evliyim, yaşım 38.. Kendimi övecek yaşta değilim 🙂 Başımdan geçen güzel anıyı sizlerle paylaşmak istiyorum, tam iki yıl önceydi… Çocukluk arkadaşlarımla hala arada sırada görüşüyoruz, bazen Facebook bazen telefonla işte, ilk okul aşkım Filiz bir gün beni aradı, devlet hastanesinde hemşire.. İki arkadaşı ile gece dışarı çıkıp eğleneceklermiş, ama eve de dönmeyeceklermiş, hepsi evli. Eşlerine nöbet var diye yalan söyleyecekler ve içmeye gidecekler.. Hem ilgi çekici hemde ne kadar kırıcı diye düşündüm.. Benden isteği ise onlara katılmam değil de kalacak yer ayarlamamdı…

Biraz bozuldum ama yinede ona ofisimde kalabileceklerini söyledim..o gece beni arayacak ve onları ofise bırakacaktım..Gün geldi çattı. Beni aradı ve çıktım evden, eşime de şehir dışından misafir var diyerek evden çıktım.. Verdiği adresten onları aldım ama ne alış, üç sarhoş hatun biri Filiz çocukluk aşkım ki bunu ona hiç söylemedim.. Diğeri iki bayan onun iş arkadaşları biri çok seksi düzgün bir fiziği vardı adı Nur…diğer bayan ise çekingenlikte bir numara..

Arabaya bindiler hepsi iyi sallanıyordu, benzinlikte durdum ve kahve aldım..o sırada Nur arabaya kusmaya başladı.. Uffffff kıza üzülmek ayrı arabanın o haline üzülmek ayrı bir dert oldu içime…arabayı benden çok eşim kullandığı için korkmuştum.. Ofise girdik, iki katlı büyük bir yerim var çok odalı ve oturma grupları olduğu için kızları yatırabilecektim, neyse kahve yaptım biraz kendilerine geldiler ve ayrı ayrı odalara yatırdım hepsini.. filiz Nur’un yanında benim nerede yatacağımı sordu, eve dönemem bu saatte artık alt katta sekreterin odasında kalırım bir sıkıntı olursa seslenin dedim..kombiyi bir gün önce açık bırakmıştım üşümemeleri için… Sekreterin salonu büyük olduğu için klimalarla destekleniyordu bende sesten rahatsız olmamak için elektrik sobasını ikili koltuğa yaklaştırıp uyumaya çalıştım..

Yaklaşık yarım saat sonra Filiz yanıma geldi, uyuyamadım diyerek.. Sohbet ettik dertleştik, kocasına çok kızıyordu..işsiz biri aile adamı değil…ve Filiz için çok üzülüyorum gerçekten…içimi döksem diye düşündüm sonra vazgeçtim, hem sıkıntılı hemde hala sarhoş…birinden faydalanmak bana göre hiç değil..

Neyse sohbetten sonra Filiz gidip yattı…bir süre sonra uyumuşum..

Sabaha karşı kapı açıldı hemen uyandım, Nur karşımdaydı.. Hem sevindim hem endişelendim, ne oldu bir şeymi var? Hayır, seni arıyordum buldum dedi ve gülümsedi, çok hoştu gerçekten.. Bende gülümsedim.

Uzun boylu kumral incecik kilosu gayet yerinde bir afetti.. Ne yalan söyleyim Filiz onun tırnağı bile olamazdı…ben böyle kalça görmemiştim…

Uyuyamadınmı yoksa dedim.. Tuvaleti bulamamış 🙂 gülmeye başladım…bende benimle konuşmak istediğini sanmıştım dedim beraber güldük.. Tuvaletten dönünce üşüdüğünü farkettim ve burası sıcak benimle oturmak istersen gel dedim ve yattığım koltuğu gösterdim, rahattı ama ikil koltuktu.. Geldi.

Sohbet etmeye başladık, ondan bundan, hemşirelikten hastalardan,,eşlerden..konuşurken başını omzuma koydu çok hoşuma gitmişti, bende elimi omzuna attım. Kolunu okşamaya başladım yavaş.. O hala konuşuyordu, beni tanıdığına sevinmiş falan filan 🙂 en azından artık sarhoş değildi…arabaya kustuğunu hatırladı ve kaçkere özür diledi, arabayı temizletebileceğini, hayır dedim önemli bak şu anda başın omzumda ve seni yavaş yavaş okşuyorum İnan bana ilk fırsatta dudaklarına yapışacağım dedim…şaka sanıp güldü sonra birden ciddleşip gözlerimin içine baktı bir süre…..

Film kopmuştu, deli gibi öpüşmeye başladım,, dudakları offfff öpüşmeyi özlemiştim dedim resmen, bir yandan ellerim bütün vücudunu geziyordu,,, yapmayalım biri iner Filiz gelir hem yanlış bu evliyiz bilmem ne… Of ya sikim kazık gibi olmuş artık durmak mümkünmü…ikili koltuğa iki büklüm uzanmış yiyişiyoruz ve hanımefendi bundan öteye gidemeyiz gibi laflar ediyor..

Ben artık yukarı gideyim dediğinde çıldırmak üzereydim artık, elimi bir çırpıda o dar pantolonun arasından amına attım, o neydi öyle sırılsıklam, vıcık vıcık olmuş bir am… Deli gibi istiyordu ve yok yanlış yok bilmem ne gibi laflarla durmamı söylüyordu..elimi amsından çekti ayağa kalktı kapıya doğru giderken arkasından yakaladım ve pantolonun düğmesini açtım bir çırpıda… Dizine kadar sıyırdım, diğer elimle kumaş pantolonumun fermuarını açıp malı dışarı çıkardım… Koltuğun kolçağına oturup onu yavaşça sikime çektim.. Hayatımda ilk defa kolayca am a sokuyordum…bir anda hepsi girdi içine aynı anda ohhh çektik… Bembeyaz çıkık bir götü var manyak bir şey….

Üstümde hoplata hoplata sikmeye başladım, hiç susmuyordu hem süper bu çok güzel hem de yeter bırakalım gelen olur diyordu,,,evlisin bunu yapma eşine ne diyeceksin….aramızda kalır dedim gülerek.. Sürekli boşalıyordu zaten o yüzden vıcık vıcıktı amı…

Kaldırdım güzelce ve dizlerini koltuğun minderine koyarak domalttım.. Gözüm dönmüştü… Kitap gibi açılmıştı güzel götü…sikimi çıkarıp pembe göt deliğin yalamaya başladım, çıldırıyordu ama bir yandan da ne yapıyorsun diyordu,,,hayır arkama giremezsin!… Girmedim,,,tekrar amına soktum hızlı hızlı vurarak sikmeye devam ettim. Sakın içime boşalma diye söylenmeye başladı.. Nereye boşalayım dedim her yer halı üst baş battı zaten ben hala pantolonluyum :).. Ağzıma boşallllll… Benim için film kopmuştu artık,,,malı çıkarıp ensesinden yakaladığım gibi kafasını yaklaştırdım ve ağzına verdim malı..offffff gülerek ağzına boşalmaya başladım okalar güzel emiyorduki bir damlasını bile taşırmadan yuttu.. Ayağa kalkıp pantolonunu çekti bir parça saçlarını düzeltip kapıya doğru yürüdü, belinden yakaladım öpmek için uzanırken beni itekledi,,,neyin var dediğimde, ağzına boşalırken güldüğümü onu aşağıladığımı söyledi….

Daha sonra öğrendi tabi, boşalırken istem dışı güldüğümü 🙂 inanın nedenini bende bilmiyorum, iki yıldır nöbete çıkıyoruz onunla ve otelde kalıyoruz iki haftada bir… onu her buluşmamızda önce dilimle sonrada sikimle defalarca boşaltıyorum… en sevdiğim şey vıcık vıcık am yalamak….