Unutamayacağım bir ilişki yaşamıştım

Sosya medyada paylaş:

Çok fazla azmış olduğum günlerden biriydi yine. İnternette ki gay kanallarından birine girip bir süre gereksiz sohbetler ettikten sonra adının Ömer olduğunu söyleyen 38 yaşında evli ve kamuda çalışan bir adamla tanıştım. Bir süre sohbet ettikten sonra güvenebileceğimi düşünerek yer ve saat belirleyip buluşmaya karar verdik. Hemen bir duş alıp götümdeki kılları tıraş ederek buluşma yerine gittim. Gittiğimde orada beni bekliyordu. Boyu benden biraz uzun, yapılı ve saçlarının üst kısmı dökülmüş bir adamdı.bir şeyler içip bir süre sohbet ettikten sonra evde yalnız olduğunu söyleyerek kendi evine gitmeyi teklif etti. Kalkıp beraber evine gittik.

Oturup bir yandan TV seyrederken bir yandan da konuşuyorduk. Bir yandan sohbet edip bir yandan da birbirimizi okşayıp sevişme hazırlığı yaparken crossdress olduğumu kadın kıyafetleri ve iç çamaşırları giyerek ilişkiye girmekten hoşlandığımı söyleyince çok hoşuna gitti. Eğer istersem giyinmemi sağlayabileceğini, eşinin ve 16 yaşındaki kızının kıyafetleri olduğunu ancak kızının kıyafetlerini giymemi istediğini söyledi. Ben kabul edince beni giyinmem için kızının odasına götürdü. Önce iç çamaşırı seçmek için uğraşırken bulduğumuz her şeyin dantelli ve iç gıcıklayıcı türden olması dikkatimi çekmişti. Bunu ona söylediğimde daha önce hiç karıştırmadığını ve ilk defa fark ettiğini söyledi.altıma kırmızı dantelli bir tanga, aynı renk bir sutyen, üstüme de uzun ve geniş bir etek ile askılı bir bluz seçtikten sonra Ömer dışarı çıkıp hazırlanmam için beni yalnız bıraktı.


Kısa sürede hazırlanıp yanına gittiğimde beni karşısına dikip bir süre izleyerek yanına oturtup her yerimi okşamaya ve öpmeye başladı. Dudaklarımı koparırcasına emiyor göğüslerimi ve bacaklarımı acıtarak mıncıklayıp okşuyordu. Uzunca bir süre emdiği dudaklarım zonklarken boynumdan aşağı inerek göğüslerimi yalamaya ve okşamaya başladı. Bluzu ve sutyeni çıkararak yaptığı işi kolaylaştırıp daha rahat hareket etmeye başladığında kendimi ona bırakmış aldığım zevkin tadını çıkarıyordum. Büyük bir arzuyla göğsümü karnımı ve sırtımı yalayıp okşuyordu. Bir ara elimi aşağılara kaydırıp sikini okşamaya başladığımda taş gibi ve düşündüğümden daha iri olduğunu fark ettim. Fermuarını açmaya çalışırken acele etmememi söyleyerek sırtımdan kalçalarıma doğru yalayarak inmeye başladı. Eteği aşağı doğru sıyırıp kalçalarımı sıkarak yalaması beni deli etmişti. Bir taraftan inleyip kalçalarımı ağzına doğru bastırırken bir taraftan da yerimde duramıyor sürekli titriyordum.

Tangamı yana çekip dilini deliğimin etrafında gezdirmeye başladığında inlemelerim zevk çığlıklarına dönüşmüştü. Kendimi tamamen kaybetmiş her şeyimi ona bırakmıştım. Uzunca bir süre deliğimi yaladıktan sonra kanepeye oturarak gömleğinin düğmelerini açmaya başladı. Sıranın bana geldiğini düşünerek açılan her düğmede ortaya çıkan vücudunu yalayıp emmeye başladım. Göğsü oldukça kıllı ve yapılıydı. Kılların üzerinde dilimi gezdirerek meme uçlarına inip dilimle etrafında daireler çiziyordum. Meme uçlarını emerken zevk aldığını görmek beni daha da azdırıyordu. Yavaş yavaş aşağılara inme zamanının geldiğini düşünerek yalamaya devam ederek karnına oradan da kasıklarına doğru indim kemerini çözüp pantolonunu ve külotunu çıkardığında düşündüğümden daha iri en az 17-18 cm lik siki burnumun dibinde belirmişti. Elime alıp biraz okşadıktan sonra ağzımı açarak alabildiğim kadarını ağzıma sığdırmaya çalıştım.

Bir elimle aşağı yukarı hareket ettirirken bir yandan da emerek içime çekiyordum. arada sırada ağzımdan çıkarıp dilimle her tarafını yalıyor bu sıradada yüzüne bakmaya çalışıyordum. gözlerini kapamış kafasını geri atmış sikinin yalanmasından aldığı zevki çıkardığı inlemelerle bana hissettiriyordu. Sikini yeniden ağzıma alıp yutarcasına emiyor bacaklarını ve taşaklarını okşuyordum. Uzunca bir süre bu şekilde devam ettikten sonra sikini ağzımdan çıkararak götüne sokayım mı diye sordu. Deliler gibi istediğim şeyi sorması hemen harekete geçmeme sebep olmuştu. Nasıl sikmek istersin deyince sen nasıl sikilmekten hoşlanırsan öyle sikeceğim dedi.


Yüzüstü yatıp ellerimle kalçalarımı açarak götümün deliğini tamamıyla ortaya çıkardım. Deliğimi yalayarak beni yeniden azdırdıktan sonra eline aldığı kremi deliğime sürüp iyice yaydı. Bir süre parmağını sokup çıkararak beni alıştırdı. Sikinin üzerine sürdüğü kremi her tarafına yaymam için elimi tutup sikine götürdü. Okşayarak yaydığım krem sikini çok güzel gösteriyordu. Daha fazla dayanamayıp onu deliğimin içinde istediğimi hissettiğim an yaptığım işi bırakıp tekrar yüzüstü yatıp kalçalarımı aralayarak deliğimi ortaya çıkardım. Üzerime doğru uzanarak sikini deliğimin üzerine dayadığında heyecandan ölmek üzere olduğumu hissettim. Sikinin başını deliğime dayamış hafif hafif bastırarak içime sokmaya çalışıyordu. Kendimi ona doğru itip belimi çukurlaştırarak kalçalarımı yukarı kaldırarak hazır olduğumu anlamasını sağladım.Belimden tutup kendine çekerek biraz daha yüklendiğinde sikinin başı deliğime girmişti ama müthiş bir acı duyuyordum. ileri doğru kaçarken acıdığını söyleyip durmasını istememe rağmen başı girdi sonrası kolay olur diyerek bastırmaya devam etti.

durmasını istediğimde üzerime abanarak bir süre bekledikten sonra kendimi hazır hissetmemle devam etmesini istemem bir oldu. kendimi rahat bırakarak gelebilirsin dediğimde tekrar yüklenip biraz daha sokmaya başladı. Siki deliğimin içine yılan gibi kayıyor her santimini hissetmeme sebep oluyordu. Sikini sokmak için her yüklendiğinde üzerimde ağırlığını hissediyor ve daha fazla bastırması için inleyerek zevk aldığımı belli etmeye çalışıyordum. Girip çıkmaları rahatlamış göt deliğim sikine iyice alışmıştı. Sokup çıkarırken bir taraftan da omuzlarımı ve sırtımı yalayarak hırıltılı sesler çıkarıyordu. Bir ara seslerinin anlaşılmayan konuşmalara dönüştüğünü farkettim. Bana sürekli ebru yavrum canım nasıl hoşuna gidiyor mu deyip duruyordu.
Bir ara yavaşladığını farkettiğimde ebrunun kim olduğunu sordum cevap vermedi. Ben kızı olabileceğini düşünerek üsteleyip tekrar sordum. Ebru kızının ismimi deyince belli belirsiz evet dedi. Bunu öğrendikten sonra kızının kıyafetlerini giymiş olmamdan etkilendiğini ve onu hayal ederek beni siktiğini anladım. Bu andan itibaren onu azdırmak ve hayaline ortak olma düşüncesiyle sik babacığım daha derine sok baba, kızını doyur iyice diyerek onu azdırıp daha zevk almasını sağlamaya başladım.

Bu durum düşündüğüm etkiyi yaratmıştı. Konuşmaya başladığım anda giriş çıkışları hızlanmış omuzlarımı ve ensemi ısırırcasına emmeye yalamaya başlamıştı. Bir süre sonra yavaşlayarak pozisyon değişelim dedi. Ben durumun büyüsünü bozmamak için tamam baba sen nasıl istiyorsan o pozisyonda yapalım diyerek onayladım. Sikini çıkarıp bacak omuza yapalım seni birazda o şekilde sikeyim diyerek beni sırt üstü çevirip bacaklarımı yukarı kaldırdı. Sikini tüm heybeti karşım daydı. O kadar güzel bir görünümü vardıki ağzıma almak için çıldırıyordum. Babacığım ağzıma versene dediğimde ağzına verirsem dayanamam boşalırım, oysa daha sikmeye doymadım hemen boşalmak istemiyorum diyerek itiraz etti. Bacaklarımı omuzuna alıp sikini tekrar deliğime dayadığında o hamle yapmadan ben kendimi ona doğru bastırarak girmesini ne kadar çok istediğimi belli ettim. Yavrucuğum çok mu istiyorsun acele etme istediğin kadar çok sikeceğim seni diyerek yavaş yavaş ittirmeye başladı. Siki süzülerek deliğime girerken aldığım zevki anlatamam.o iri yarak yavaş yavaş içimde ilerlemeye basladi hissediyordum; hem de milim milin, santim santim…

Artık belimi iki eli ile kavramış ritmik hareketlerle tempolu bir sekilde yarağını içime pompalıyordu; aklim başımdan gitmiş; zevkten inlemeye başlamıştım! Bir ara dayanamayıp elimle ne kadar girdiğini kontrol etmek için sikini tuttum. Hepsi girmiş; taşakları göt deliğime dayanmıştı.meme uçlarımı yalamaya, emmeye ve hafif hafif ısırıklar atmaya başladı. Zevkten kudurmuş ve artık bayılacak hale gelmiştim. Nihayet daha da hızlandı; kızım yavrum benim canım diyerek hızlı hızlı girip çıkmaya devam etti. babacığım sok götüme köküne kadar sok ohhhh ne kadar güzel sikiyorsun babacığım diyerek onu iyice azdırdım.artık boşalacağını hissetmeye başlamıştım. Üzerimde kendinden geçmiş gibiydi ve aniden: “kızım canım kızım geliyorum!” dedi.
O esnada dudaklarına yapıştım. Bir yandan içime ılık ılık akan döllerini hissediyor bir yandan da sıcak dilini ve dudaklarını emiyordum. son damlasına kadar tüm spermlerini içime akıttıktan sonra üzerime yığılıp kaldı. bir süre o şekilde kaldıktan sonra kalkıp oturduk.

üzerimdeki kıyafetleri düzeltip sigara yakarak sohbet etmeye başladık. sohbet sırasında kızıyla ilgili kısımlardan dolayı utandığını hissettirdiği için konuyu açmadım. bir süre daha oturduktan sonra kalkıp banyoya giderek üzerimi temizlemeye ve kıyafetlerimi değişmeye başladım. götüme akıttığı spermler dışarı sızmış kızının külotu babasının spermleriyle ıslanmıştı. öylece bırakarak kıyafetlerimi değiştirip çıktım. Ömerle bir daha hiç görüşemedik ama onu ömrüm boyunca unutmam mümkün değil. öylesine güzel anlar yaşatıp o kadar zevk vererek sikmişti ki unutmam mümkün değildi. umarım onun gibi erkeklerle tanışır aynı zevki aynı şekilde yaşayabilirim.

Benimle iletişime geçmek isteyenler mail adresimi profilimden alabilirler.