40 yaşında esmer balık etli evli bir çocuklu ev hanımıyım

Sosya medyada paylaş:

Varlıklı, mutlu bir aileyiz. Son günlerde, eşimin beni boş bırakması ve sevişmekten kaçması beni çok üzüyordu, birde, vajinamda aşırı bir kaşınma oluyordu.çok yakın bir arkadaşıma anlattım.tanıdığı uzman bir doktora gitmemi ve hatta tanıdığı bir jinekolog doktor olduğunu söyledi ve benim için randevu aldı, eşime de danışarak, arkadaşımla beraber doktora gittik. Yolda, Bana doktorun çok yakışıklı olduğunu, bayanların ona dayanamadığını, anlatması tuhafıma gitmiş ve de çokta merak eder olmuştum.
Arkadaşım önceden içeri girip biraz kaldı ve bekleme salonunda, yanıma geldi. daha sonra sekreteri beni içeri davet etti, çok muhteşem bir odası vardı ve de gerçekten boy pos, saçlar, gözler, çok yakışıklıydı, beni sıcak karşıladı, bakışları ile adeta beni yiyordu, içim bir hoş olmuştu, derdimi dinledi. sualler sordu, sonra da, perde arkasında soyunmamı ve yatağa uzanmamı istedi.

kilot ve sütyenimle uzandım (içimden de keşke g-string kilot giymeseydim diye düşündüm), yanıma geldi, göğüsümü dinledi ve bel çevreme ve biraz aşağısına, adeta okşar gibi masaj yapmaya başladı.Çok hoşuma gidiyordu, kıvranmaya başladım, Kilotumu yavaşça çıkarırken sanki ister gibiydim, neler oluyordu, anlam veremiyordum, içimde çılgınca sevişme arzusu başlamıştı.Yıllar sonra, eşimden başka yabancı bir erkeğin, ellerini vücudumda hissetmek, heyecan vermişti. bacaklarımı ayırıp, vajinamı ellemeye başladı ve içine önce bir merhem gibi bir şey sürdü, sonra bir aletini ve daha sonra da parmağını sokup, oynamaya başladı, bir yandan da izahat veriyordu, çok tahrik olmuştum.çok ıslandınız deyince hem utandım.ama bu arada bilinçsizce de inlemeye başladım, bir ara doğrulup, yanıma geldi ve eğilerek, üstten vajinamın, g noktasına, merhem sürmeye başladı, bu beni adeta bitirmişti.elimle kolunu tutup sıkmaya ve okşamaya başladım, daha sonra, yeşil renkli pantolonunun üstünden aletini ellemeye başladım, ne olur dedim. gerçekten istiyor musun dedi. evet dedim.


pantolonunu, kilotunu indirdi ve elimi aletine götürdü, çok iri ve büyüktü, okşamaya başladım,
eğildi dudaklarımı, yanaklarımı öpmeye başladı, karşılık veriyordum, üzerime yavaşça çıktı, sütyenimi çözdü ve memelerimi harika bir şekilde emmeye, uçlarını yalamaya başladı.tamamen kendimden geçmiş kendimi ona vermiştim.harika sevişiyordu. her tarafımı çılgınca öpüyor, beni, yönlendiriyor ve hiç boş bırakmıyordu, 69 yaparak aletini ağzıma alıp, sokup çıkarıyordum, o da benim vajinamın dudaklarını ayırarak, içini emmeye, yalamaya başlaması beni bitirmişti, parmağı da arka deliğime girip çıkıyordu, dayanamıyordum, ne olur içime gir artık diye yalvarmaya başladım, doğruldu ve aletini vajinama sürtmeye başladı, yalvarmalarım artınca, aniden içime girdi, çığlıklarım duyulmasın diye ağzımı kapattım biraz acımıştı ama içimde gidip gelmeye başlaması ile acım azaldı ve çok zevk almaya başladım, bu nasıl bir duyguydu böyle, bacaklarımı beline doladım ve hiç çıkmasın istiyordum.


sonunda, kasılarak harika bir şekilde boşalmaya başladım, çok geçmeden o da müthiş bir şekilde patlayarak boşaldı, kordonlarımı bağlattığımı söylemiştim bu yüzden rahatça içime boşaldı, başka bir erkekle, bunun zevkini yaşamak, bambaşka bir duyguydu.


İçimden çıktı, çok yorulmuş, terlemiştim, dudaklarımdan bol bol öptü, bırakmak istemiyordum ama muayene olduğu için, daha fazlası olmazdı, beni ıslak bezlerle, her tarafımı çok güzel sildi temizledi, giyinip, biraz oturduktan sonra, problemin ne olduğunu anlattı ve bazı merhemler verdi. Dışarı çıktığımda, arkadaşım beni hem merakla hemde hınzır bir gülüşle karşıladı anlamıştı, zaten önceden doktora beni anlatmış, arkadaşıma (o da ayni doktorla çok beraber olmuş) sarılarak tşk ettim ve ayrıldık.

Fırsat buldukça, evliliğimi aksatmadan, ayni doktora gidip, beraber oluyorum.