Ofiste Patronum Nurgül’e Kaydım

Sosya medyada paylaş:

Merhabalar. İsmim Faruk, İstanbul’da uluslararası bir inşaat firmasında dış ilişkiler sorumlusu olarak çalışıyorum. Sizlere bahsetmek istediğim olay geçen senenin son ayında başımdan geçti. Yıl sonu olduğu için elimizde bulunan evrakları belirli bir düzene göre düzenlememiz ve raporlar çıkartmamız gerekiyordu. Akşam olunca Nurgül hanımla biz ofiste kaldık, diğer çalışanlar yapmaları gereken işleri bitirdikleri için izin alıp çıktılar. Bu arada biraz da Nurgül hanımdan bahsetmem gerekiyor tabii ki. Nurgül hanım, 30’lu yaşların ilk yarısında olan, gerçekten mükemmel bir fiziğe sahip, hani şarap gibi kadın derler ya tam o cins bir kadın.

Ona bakıp da etkilenmemek mümkün değil. Kadın değil sanki bir sanat eseri ve gerçekten bunu söylerken de abartmıyorum. Özellikle o seksi çorapları ve seksi eteklerinden birini giydiğinde insanın aklını başından alıyor diyebilirim. Neyse, akşam oldu ve biz çalışmaya başladık. Arada yemek molası verdik ve yemeğin ardından da dışarıdan kahve getirtip içmeye başladık. Hem çok yorulmuştum hem de çok sıkılmıştım. Gözlerim sürekli Nurgül hanımın bacaklarına kayıyordu. Bir anda Nurgül hanım irkildi ve Faruk bey kolay gelsin dedi. Pardon efendim, biraz yoruldum da aklım başımdan gitti dedim.

Bence de aklın başından başka yerlere gitmiş dedi gülümseyerek. Gülümsemesi beni de cesaretlendirmişti. Ben de gülerek karşılık verdim. Benden azar işitmene değdi mi bari dedi. Valla ne yalan söyleyeyim bence değdi dedim. Yaa demek öyle dedi ve elini gömleğime doğru uzattı. Gömleğimin ilk düğmesini çözdü ve kravatımı çıkarttı. Açıkçası ilk hamleyi o yapmasa 1000 yıl geçse de benim ona hamle yapmam falan mümkün değil. Yavaşça gömleğimin düğmelerini çözmeye başladı esnasında dudaklarımızla birleşti ve öpüşmeye başladık. O sırada hala gömleğimin düğmelerini çözmeye devam ediyordu.

Ofisinde 2’li koltuk boyutunda deri, siyah bir kanepe vardı. Öpüşerek kanepeye doğru ilerledik ve kanepeye oturmamızla kucağıma oturması bir oldu. O andan itibaren kucakta öpüşme keyfini doyasıya yaşadık. İkimiz de aynı anda birbirimizi soymaya çalışmaya devam ediyorduk. Kaç dakika bilmiyorum ama tahmin ettiğimden kısa bir süre içerisinde hem o, hem de ben çıplak hale gelmiştik. Yavaşça yere doğru indi ve dizlerinin üzerinde oturarak yavaştan kalınlaşmaya başlayan sikimi eline alıp okşamaya başladı.

Okşamasıyla birlikte içimde bir titreme hissettim. Avcunun için sıcacıktı ve bunu hissetmek bana mükemmel şeyler yaşatıyordu. Bir süre okşadıktan sonra yarağımı yavaşça ağzına götürüp emmeye başladı. Sanki yaladığı şey benim kalınlaşan yarağım değildi de şekerdi. Deli gibi emiyordu, bu kadar istekli olması beni hem şaşırtıyordu, hem de deli gibi heyecanlandırıyordu. Zaten sırf bu yüzden de erken boşalmaya başlamıştım. Patronumun ağzına vermeyi geçmiştim, şimdi de ağzına boşalıyordum ve o beni o akşamın her anında olduğu gibi bir kez daha şaşırtmıştı. Ağzına boşalttığım yoğun döllerimi bir çırpıda yutuvermişti.

Belki de bir erkek için görüp görülebilecek en güzel şey, onun gibi seksi bir hatunun döllerini yutuşunu izlemekti. İnanılmaz azgınlaşmıştım. Yeni boşalmış olmam bile bu azgınlığı dindirmeye yetmiyordu ve yeniden sertleşiyordum çünkü hala onun dudaklarında arasında, ağzının içindeydim. Ağzından hiç çıkmadan ayağa kalktım ve ağzına git gel yapmaya başladım. Ağzında git gel yaparak yeniden sertleşip eski halimi almıştım. İyice kalınlaştıktan sonra ağzından çıktım ve Nurgül’ü ofisin ortasında domaltıp arkasında yerimi aldım. Hafif kıllı amına biraz sürtündükten sonra yavaşça içine girdim ve pompalamaya başladım.

İçine girip çıkarken kesik kesik inliyordu, onun inlemelerini duymak beni daha da heyecanlandırıyordu. Hızım artmıştı, çok daha serttim ve içine boşalmak için yanıp tutuşuyordum. Ancak bir kaza olmasından korktuğum için içine boşalmadım ve boşalacağımı hissetmeye başladığımda geriye doğru çekilerek işimi sağlama aldım. Geri çekildikten sonra yarağımı tekrar Nurgül’ün ağzına verdim ve 2. postayı da Nurgül’ün damağında hissetmesini sağladım. Nurgül, geçen sefer olduğu gibi, yine döllerimi ziyan etmedi ve midesiyle buluşturdu.

İkimiz de sanki saatler boyunca koşmuş gibi nefes nefese kalmıştık ama yaşadığımız özel anları düşünüce fazlasıyla değmişti. Birlikte bir posta daha sikiştikten sonra soluğu Nurgül’ün evinde almıştık ve fazla mesaiye orada da devam etmiştik. O günden sonra da ilişkimiz devam etti ve halen de ediyor. Tabii bu yaşananlar ve aramızda bir sevgililik bağı kurulması en yakınlarımız dahil olmak üzere hiç kimse tarafından bilinmiyor. Yani ben hayatımın en güzel gününü ve hayatımın aşkını fazla mesaide buldum. O yüzden patronunuz benim patronum gibi seksi bir hatunsa fazla mesai yapmaktan hiç çekinmeyin derim.

Hatta balıklama atlayın.