Travesti ile ilk defa seks yaptım

Sosya medyada paylaş:

Merhabalar, Bu sitede beni takip edenler bilir. Aşırı bir strap-on tutkum var. Bu tutkumu yerine getirebileceğim yeni bayan partner arıyorum.

Ama konumuz bu değil. Geçen günlerde sıkça gidip geldiğim İzmir’e tekrar yolum düştü. Daha önceleri İzmir-İstanbul ve Bursa’daki travestileri sürekli inceliyordum. İzmir’deki bir travesti çok fena aklıma takılmıştı, bende hazır İzmir’deyken çok ta azmışken görüşmek istedim.

Aradım… Karşımdaki ses gayet kibar, tam bir bayan tonuyla konuşuyordu benimle, sesinde adeta davet vardı.. Konuştuk… Randevuyu kaptım 🙂 Kaptığım gibi soluğu evinde aldım.

Kapı açıldı… Karşımda 1.80 boyuyla, esmer teni ve kıpkırmızı saten seksi geceliğiyle duruyordu, telefondaki davetkar sesten hiç farklı değildi. Travesti olduğunu bilmesem dışarda görsem mükkemmel bir kadın derdim.

Salona geçtik… Önce salonunda misafir etti beni, soğuk bir içecek ikram etti. Göğüs dekoltesi muhteşem gözüküyordu, göğüs uçları geceliğinin üzerinden ısır beni diye bağrıyorlardı. Havadan sudan muhabbet tanışma faslı derken ortam iyice ısınmıştı. Mimikleriyle, konuşmasıyla atla üstüme diyen bir hali vardı sürekli.

Hadi gidelim dedi… Yatak odasına geçtik. Kıpkırmızı saten geceleğini omuz askılarından sıyırdı ve esmer teninde kayıp gitti. Beni soymaya başladı, bir yandan da tahrik ediyor, beklenmedik noktalara dokunuyordu.

Tamamen soyduğunda ilk işi ”bak şu yaramaza” deyip sikimi yavaşça ağzına alıp bir anda boğazına kadar dayaması oldu, bir süre bekledi ve tekrar devam etti sıcaklığı ve nefesini her saniye hissedebiliyordum.

Bana oral yapmaya devam ederken, bir eliyle taşaklarımı sıkıp bir eliyle kıçımı parmaklamaya başlamıştı. Onun sik**e sertleşmeye başlamıştı, bana çok çekici geldi. Bende ona oral yapmaya başladım, kalın 16-17cm bir siki vardı. Yavaş yavaş yaparken bir anda o da boğazıma kadar dayadı.

Derken… kendimizi 69 yaparken bulduk, neredeyse kim daha çok gırtlağa kadar alacak yarışı yapar gibiydik, ortam bir anda hardcore’a döndü…

Beklemediğim bir anda, ” Nasıl yapalı?” diye sordu.
Aslında o gün A+P olarak yapmak istiyordum, fakat bir anda Pasif iç güdülerim kayboldu. Aktif olmak istedim. Ve.. yavaşça sikimin üstüne oturdu, oturup kalkmaya başladıkça gevşiyodu. Oturup kalkerken üzerime doğru yattı, ne çok büyük ne çok küçük olan göğüsleriyle yüzümü kapattı, bir yandan göğüs uçlarını emiyor bir yandan harika kalçalarını sıkıp,avuçlayıp tokatlıyordum.

Üzerimden kalktı ve daha değişik bir şekilde oturup kalmaya başladı, oturup kalktıkça yarı ereksiyon olan siki benim vücuduma değip kalkıyordu, suyu gelmişti ve damla damla üzerime düşüyordu.

Sert bir hareketle üstümden kaldırdım, domalttım… Sikim dimdik ve taş gibiydi, domalttığım gibi bacaklarını iki yana ayırdım. Ve duraksamadan içine, dibine kadar soktum. O anda bir ahh sesi duydum canı acımış gibiydi, ”ooo mükkemmel” dedi ve devam ettim. Artık iyice boşalmaya yaklaşmıştım, kendimi tuttum. artık ben gidip gelmiyordum, kalaçalarından kavradım ve onu ileri geri yaptırmaya başladım. Sıkı kalçaları gözümün önünde dalgalanıyordu…

Ve.. içimde bir damla sperm kalmayana kadar boşaldım.. sikmeye devam ediyordum.. bir türlü bırakamadım… Kendi kendime artık yeter dedim ve acaba pasif olsam mı diye bir kez daha düşündüm. O sırada göz göze geldik.. ” Ne düşünüyosun” deyip göz kırptı.
Ben cesaretimi bir türlü toplayamadım ve ”duş almayı düşünüyorum” diyerek, kendimi soğuk suyun altına attım.

Bu sefer pasif olamadım ama bir daha ki görüşmemde eminim olacağım.
Bunu da sizlerle paylaşacağım.