Artık tam bir kadın gibi hissediyordum kendimi

Sosya medyada paylaş:

Vücudumu yeni yeni tanımaya başladığım zamanlardı. Evde kimsenin olmadığı anları dört gözle bekler, yalnız kaldığım zamanlarda ise çırılçıplak soyunup, ayna karşısında kendimi izlerdim. Kendi vücuduma bakarak tahrik olur, kendimi okşamaya başlardım. Kısa bir süre sonra işin dozunu arttırıp ablamın iç çamaşırlarını giymeye, kendimi o halde gördükçe bir kadını okşuyormuşçasına kendimi okşamaya başladım. Artık erkeklik organımı, “keşke olmasaydı” dediğim bir şey olarak görmeye başladım. Göğüslerim ise bir erkeğe göre büyük sayılırdı. Onlar neden bu kadar küçük diye hayıflanıyordum. Tabi o zamanlar bu yaptıklarımı herkesten gizliyor, biri anlıcak diye ödüm kopuyordu.

Yine de yapmaktan vazgeçemiyordum. Zamanla duşa girdiğimde kendimi parmaklamaya, deliğimle oynamaya başladım. Bu da bana büyük bir zevk veriyordu. Aldığım zevki arttırmak için deliğime salatalık filan sokmaya çalışıyordum ama büyük geliyordu. Başını bile alamıyordum. Yaşım 16’ya geldiğinde bir erkekle beraber olmanın nasıl bişey olacağını merak etmeye başlamıştım. Geceleri arkadaşlık sitelerinden veya mirc’ den tanıştığım kişilerle konuşuyor, onların fantezilerine malzeme oluyordum. İçlerinden biriyle epey samimi olmuştuk. İsmi Samet olan bu kişi 37 yaşında kendi işinin sahibi biriydi. Normal konularda konuşurken son derece ilgili, cinsellikten bahsederken ise tam bir azmandı.

Beni ne şekilde becermek istediğinden söz ederken kameradan gösterdiği erkeklik organı dev gibi oluyordu. Böyle bir iki ay görüştük. Aylardan temmuz’du. Artık benimle yüz yüze görüşmek istediğini söyleyip duruyordu. Onu daha fazla reddedemezdim. En sonunda kabul ettim. Aklımda onunla en fazla oral seks yapmak vardı. Ama yinede tüm vücudumu güzelce kremledim ve güzel kokular sürdüm. Verdiği adrese gittim. Kalbim heyecandan küt küt atıyordu. Kapı açıldığında boyunun uzunluğu karşısında şaşırıp kaldım. Kameradan o kadar da uzun görünmüyordu oysa ki. İçeri buyur etti beni.

Eğilip kulağımın altından öptü hafifçe. Beni kanepeye oturtup o da yanıma oturdu. Halden hatırdan, havadan sudan konuşurken aniden uzanıp dudaklarımı öpmeye başladı. Önce kendimi biraz geri çektim tedirginlikten ama hoşuma gidince bende karşılık vermeye başladım. Çok güzel öpüşüyordu. Arada bir diliyle dilimi buluştuyor sonra dudaklarıma dil atıyordu. Yaklaşık 5 dakika bu şekilde öpüştükten sonra mutfağa gitmek için ayağa kalktı. Gelirken elinde iki şişe bira getirmişti. Yazın en sıcak günleriydi. Pek alışık olmasam da içtiğim bira beni hem serinletmiş hem de rahatlatmıştı. Arada bir uzanıp dudaklarımı öpüyor bu sırada kısa kollu gömleğimin düğmelerini çözüyordu tek tek. Biranın kalan son yudumunu içtiğimde artık iyice rahatlamıştım. İstersen soyunalım diyiverdim bir anda. Elimde ki şişeyi aldı önce. Sonra beni tuttuğu gibi kucağına oturttu. Gömleğimin kalan düğmelerini çözerken açıkta kalan tenimi öpmeye başladı. Gömleği üzerimden çıkarırken o da göğüslerimi ağzına almış, kah emiyor kah uçlarını hafifçe ısırıyordu. Daha önce hiç tatmadığım bu zevk karşısında sadece ince ince inleyebiliyordum.

Göğüslerimi dudaklarından kurtardığım bir anda tişörtünü sıyırıp aldım üzerinden. Hafif tüylü göğsünde ellerimi gezdirdim. Eğilip boynunu ardından dudaklarını öpmeye başladım. Altımda gittikçe kabaran sertliği hissettikçe içim gıcıklanıyordu. Kucağında olduğum halde bir anda ayağa kalkıp yatak odasına götürdü beni. Bu kadar iri ve güçlü olmasından çok etkilenmiştim. Beni yatağa yatırıp pantolonumu çekip çıkardı altımdan. İç çamaşırı giymediğimi görünce gülümsedi. Kendisi pantolonunu çıkarınca onunda giymediğini görüp gülmeye başladım. Üzerime uzanıp tüm gövdesi ile kapladığı vücudumu öpmeye başladı. Aldığım zevkle titriyordum. Onu itip üzerine çıktım bir anda. Boynundan başlayıp öperek aşağılara indim. Ellerim yeni traşlanmış aletini buldu sonunda. Gözlerimi hiç açmadan ellerimde irileşmeye başlayan dolgun penisi dibinden tutarak yalamaya başladım. Ucuna gelince ağzıma aldım.

Ancak başını ve biraz daha fazlasını alabiliyordum ağzıma. Bu şekilde dudaklarımla vantuz gibi çekerek emmeye başladım. O ise başımdan tutmuş saçlarımı okşuyor, hafifçe bastırarak daha fazlasını almamı istiyordu. Ağzımdan çıkarıp iri toplarını yalamaya başladım bu sefer. Bir yandan da iyice şahlanmış penisini sımsıkı tutarak yukarı aşağı hareketlerle git gel yapıyordum. Tüm vücudu kasılmış siki nabız gibi atıyordu elimde. İnlemeleri sıklaşınca tekrar ağzıma aldım aletini. Bir anda ılık ılık boşalmaya başladı. Emmeyi bırakmadım ve tüm spermlerini bir anda yuttum. Hafif acı ve ağzımda kekremsi bir tat bırakan bu sıvının tadı ilk başta kötü gelse de, kalan damlaları dilimle tattıkça o kadar da fena olmadığına karar verdim. Son damlasına kadar emmiştim. Yanına uzanıp “hoşuna gitti mi?” diye sordum.

Kıpkırmızı olmuş yüzünde rahatlamış bir ifadeyle yine dudaklarıma yumuldu. Üzerine uzanıp bir süre beraber uyuduk. Ne kadar geçti bilmiyorum, Samet’in sırtımda ve kalçalarımda gezinen parmaklarının dokunuşuyla uyandım. İçim gıdıklanıyor, karnıma doğru geldikçe huylanıp gülmeye başlıyordum. Bu şekilde şakalaşırken parmakları kalçalarımın arasında ki deliğimi buldu. Çevresinde hafif daireler çizip üzerine biraz bastırmaya başladı. Kafamı kaldırım usulca baktım yüzüne. Gözlerini kapatmış tebessüm ediyordu. Popoma değen elini elime alıp orta parmağını ağzıma aldım ve hafifçe emmeye başladım. Yeterince ıslattığımdan emin olunca yine popoma götürdüm elini.

Orta parmağını deliğime daha bir sert bastırınca içime girdi. İçim çekiliyordu. O parmağını daha derine sokmaya çalıştıkça ben meme uçlarını ısırıyordum. Parmağının tamamen girdiğini görünce yavaş yavaş git gel yapmaya başladı. Diğer eliyle de popomun diğer tarafını okşuyor, arada hoyratça tokatlar şaklatıyordu. Bir süre git gel yaptıktan sonra parmağını deliğimden çıkartıp bana yalatıyor, ıslanmış parmağını tekrar deliğime sokuyordu. Bir süre sonra elinin hareketleri o kadar hızlandı ki, zevkten haykırmaya başladım. İkimiz de iyice kendimizden geçmişken boşalacağımı anladım. Bunu ona söylediğimde kalçalarımı daha sert sıkmaya, parmağını daha derine sokmaya başladı. Kendimi tutamadım ve inleyerek boşalmaya başladım. Ben boşalınca parmağını içimden çıkarıp bana sarıldı tekrar.

Dudaklarımı öperek sırt üstü çevirdi. Bacaklarımdan tutup kalçalarımı kasıklarına kadar çekti. Bacaklarımı omzuna dayayıp göbeğime bulaşan zevk sıvılarını parmaklarıyla sıyırıp deliğime sürmeye başladı. Artık film kopmuş, yalnızca oral yapar geçerim diye geldiğim bu evde bekaretimi de kaybedecektim. İçimde fırtınalar kopuyor, az da olsa korkmama rağmen erkeğimin bana sahip olmasını istiyordum. Kendini sıkma ve rahat bırak diye seslendi erkeğim. Aletinin başını çoktan dayamıştı deliğime. Kalçalarıyla hafifçe ileri geri yapıyor, içime girmeye çalışıyordu. Deliğim hafif sızlamaya başlayınca başını soktuğunu anladım. Gözlerimin içine bakıyordu. Hiç geri çıkmadan var gücüyle yüklendi üzerime.

O koca alet yara yara giriyordu içime. Tam okkalı bir çığlık atacaktım ki dudaklarıma yapıştı. Deli gibi öpüyor, dili ağzımın içinde dilimle dans ediyordu. Sıkıca sarıldım ona. Öpüşmeye devam ediyorduk ama halen muazzam bir acı hissediyordum. O ise hiç aldırış etmeden hareketlenmeye başladı içimde. Dudaklarından kendimi kurtardığım an derin bi nefes aldım. İyice köklemişti içime. Daracıksın, için sıcacık diye inliyor, göğüslerimin ucunu sımsıkı mıncıklıyordu. Deliğim iyice gevşeyince daha hızlı hareket etmeye başladı. Boynumu öperken soluk alışverişleri hayli hızlandı. Bacaklarımı tutup göğsüme kadar bastırdı ve birkaç yüklenişten sonra köküne kadar sokup içime boşalmaya başladı.

Nabız gibi atan sert erkekliğinden içime akan sıcacık sıvılarını hissedebiliyordum. Birkaç git gel daha yaptıktan sonra üzerime yığıldı. Bir erkeği tatmin etmenin zevkiyle terini silip saçlarını okşamaya başladım.