Mahallenin bakkalı ilkim oldu

Sosya medyada paylaş:

Bu benim ilk nasıl pasif olduğumun hikayesi.
Daha ilkokula yeni başladığım yıllarda erkek arkadaşların aletlerine bir merakım vardı. Mahalleden sınıf arkadaşım ile gizli gizli ağaçların arasında birbirimize pipilerimizi gösterir ve sürtünürdük. Zamanla arkadaş işi ilerletip beni sınıftaki kızların ismi ile hitap ederek sürtünüyor ve sonrada dondurma gibi sikini yalatıyordu. O zamanlar daha boşalamıyorduk ama o dergilerden gördüğü şekilde bana yalatıp sonrada işiyordu.
Daha sonra taşındılar ve ben bu yaptıklarımızı hayal eder oldum. Hep erkeklerin pantolonundaki şişliğe bakardım ve merak ederdim.

Mahallemizdeki bakkal bu durumu fark etmiş olacak ki sürekli benden makas alıyordu. Arada kimse yokken popoma şaplak atıyordu. Bir akşam bana seslendi ve yardım etmemi istedi. Bakkalı kapatmış arkada malları yerleştirirken benden yardım etmemi istedi. Ben de saf bir şekilde onu takip ettim. Bana malzemeleri veriyordu ben de raflara yerleştiriyordum. Bu sırada bana arkadan gelip yaslandı. Daha ne olduğunu anlamadan arkamda sürtünüyordu. Ben dönmeye çalıştım ve ne göreyim aletini fermuarından çıkartmış sallandırıyor. Donup kalmıştım.

Elimi aldı ve sikine götürdü. İlk defa kalkmış bir siki elime alıyordum. Sıcacıktı ve çok sertti ama ufaktı. Tam elime siğiyordu. Bakkal hırıltılar çıkartarak elimde gidip geliyordu. Bir taraftan da boynumu ve dudaklarımı öpüyordu. Sonra beni aşağıya dizlerimin üstüne çökertti ve ufak sikii ağzıma doğru uzattı. Kokusu midemi bulandırmıştı ama zorla bana yalattı ve suratıma boşaldı. Beraber toparlandık. Elimi yüzümü temizledi ve beni yolladı. Kimseye de bahsetmememi tembihledi. Zaten böyle bir şeyi kime anlatabilirdim ki?


Sonraki günlerde bakkalın yanından bile geçmeye korkar olmuştum. Annemler alışverişe yolladıklarında başka mahallelere gidip alışverişi yapıyordum. Ama eninde sonunda beni yine yakaladı ve bu sefer o kadar ucuz kurtulamadım. Yine beni bakkalın arkasındaki depo gibi yere götürdü ve ağzıma vermeye çalıştı ben isteksiz davranınca da sen bilirsin ama boşalmadan bırakmam seni dedi ve arkama sürtünerek boşalmak istediğini söyledi. Ben mecburan döndüm.

Önce biraz sürtündü sonra tükürükleyip devam etti. Her seferinde biraz daha abanıyordu. Ben kendimi kastıkça yükleniyordu ve sonunda bir anlık boşluğuma geldi ve aşı içime kaydı. Arkamın yırtıldığını hissetim. Oysa arkamda deliler gibi ileri geri yapmaya başladı. Bir taraftan da benim sikimi okşuyordu. Benimki korkudan iyice küçülmüştü. Nerdeyse içeri kaçacak. 5 dakika olmadan arkama hırıltılar içinde boşaldı ve beni bıraktı. Donumu nasıl çektim ve kaçtım oradan hatırlamıyorum bile.


Çok uzun bir süre bu olaydan kurtulamadım. Bu olaydan öyle iğrenmiştim ve arkamdaki acı o kadar büyüktü ki tarif edemem. Ama aradan birkaç yıl geçtikten sonra bu fantazilerimin tek parçası olmuştu. Her 31 çekişimde birilerin beni zorla siktiğini hayal eder olmuştum.


Bundan sonra yaşadıklarımı da daha sonra sizlerle paylaşmak üzere.