Gavatlık sanırım hep içimdeydi

Sosya medyada paylaş:

20 yıllık severek evlenmiş 44 ve 40 yaşlarında birbirini seven çiftiz.Eşim dilek, 155 cm 72 kg, geniş kalçalı ,ince belli ,beyaz tenli, kumral, balık etini biraz geçmiş vücut ölçülerinde bakımlı türbanlı güzel sevimli bir kadındır. Ama giyim tarzı çok kapalı değildir, dar kotlar, taytlar, tunikler, diz hizası dar ve geniş etekler giyer makyajsız markete bile gitmez. Hikayemiz biraz uzun o yüzden parça parça anlatacam size. Yaşadığımız olaylar 2 sene önce oldu.Yıllar önce bekarken sex dergileri alır okurdum ve her ay sabırsızlıkla beklerdim.Sadece hikayeleri için daha doğrusu evli çift hikayeleri için.

O zamanlardan beri eşimi paylaşma fikrim vardı ve evleneceğim şanslı kadınla bunları yaşayacaktım.Dilekle evlendikten sonra ileriki yıllarda ufaktan ona işlemeye başladım ve internet evimize girdikten sonra daha rahat konuşmaya başladık. Belli bir süre sonra yatağımızda fanteziler ve değişik insanlarla sanal sex ve telefon görüşmeleri yapmaya başladık. Ama çocuklarımız büyümüş rahat edemez olmuştuk. Çocuklarımız değişik illerde üniversite okumaya gidince artık biz bizeydik ve zevkleri yaşamak için her şey müsaitti. Son zamanlarda kendi performansımda düşmüştü zaten evlendiğimizden beri dileği tam bir doyuramamıştım. 13 cm ile idare etti ve şimdi içindeyken sertliğimi koruyamıyordum yani Sekse açtı. Biz sahil kesiminde oturuyoruz ve eşimle turizm otellerinde çalışıyoruz. Eşimle çok beraber olmak isteyen oldu ama eşimle anlaşmamız kesinlikle benim haberim olacaktı ama olmadı bir türlü.


Eşim başka bir şehirde oturan birini netten buldu.İlk seferde utanacağından dolayı yalnız yapmak istedi bende kabul ettim.Adamın benden haberi yoktu.Eşim beni aldatıyormuş gibi davranacaktı. Adamla önce yazışmalar sonra telefon görüşmeleri yaptı ve adam eşimi ikna etti.Yaşadığımız şehre gelecekti cumartesi günü ve eşim akşam onunla olacaktı.Adam akşam 9 da alacaktı eşimi.Hazırlanmaya başladı bütün vücudunu temizledi, banyo yaptı ve yarım bordo sütyen ve tanga giydi üstüne beyaz gömlek, bordo şal taktı altına da diz civarı çiçekli bir etek giydi.Ayaklarına apartman topuk taşlı terliğini giydi.Makyaj ve etkileyici bir parfümle eşim sikişe hazırdı.Gittiği yerleri whatsap tan bana yazacak bende takip edecektim.

Dilekle arabamızla gittik ve cafe de beklemeye başladık. Bana emin olup olmadığımı sonra başına kakmamamı yoksa yapmayacağını, bunu en çok benim isteğim olduğu için yapacağını ve ne yaşarsa yaşasın sadece beni seveceğini, eğer istemiyorsam kalkıp eve gitmemizi söyledi.bende ne yaşarsak yaşayalım onu eskisinden sonra çok seveceğimi bunu sadece zevklerimiz için yapacağımızı söyledim ve dudağımın ucundan ufak bir öpücük koyup aşkım benim dedi. Neredeyse eşimi orda becerecektim o kadar sertleşmiştim.Ama vakit geliyordu birkaç masa ileride boş bir masaya yabancıymış gibi oturdum. Eşim gerçekten çok güzeldi, böyle güzel bir kadını başkalarının rüyasında bile ulaşması zordu ama ok yaydan çıkmıştı.

10 dakika kadar sonra eşimin telefonu çaldı, adam gelmişti ve kapıdan içeri telle konuşarak girdi ve eşimi gördü, eşimle tokalaşıp yanaktan öpüştüler.Adam netten görüştükleri için canlı daha güzel olduğunu falan bir sürü yağ yakıyordu.Adam bankacıymış 35yaşlarında ve gerçekten çok yakışıklı ve uzun boyluydu.Bir an eşimi kıskandım ya adama aşık olursa diye benim gibi göbekli kel bir adamı ne yapacaktı ama bacak aram tekrar sertleşmeye başladı ve yine zevk denizine girdim. Adamın konuşmasını bir bankacıya benzetemedim daha çok kırsal kesimden gelmiş gibi konuşuyordu ve eşimi de çok güldürüyordu yani edebiyat iyiydi.Az sonra kalktılar ve adamın arabasına bindiler ama araba bir bankacı arabasına benzemiyordu eski bir arabaydı.

Bende arabamla takibe başladım eşimde gittikleri yeri ve arabada yapacaklarını mesajla bildirdi, takip etmememi girdikleri ıssız yerden takibin belli olacağını söyledi.Biraz şehirde dolaştıktan sonra tepeye doğru tırmanmaya başladılar.Bende tepenin altında kaldım ve o yola girmedim ve ilerideki benzinliğe girdim ve inişlerini beklemeye başladım.Saat 22.30 da çıktılar saat 24 de hala inmediler tepeyi biliyordum herkesin karı kız siktiği bir yerdi ve adam yabancı olmasına rağmen biliyordu buraları.Eşimi telefonla aradım ama tel iyi çekmiyordu sesi kesik kesik geliyordu iyi olduğunu daha gelemiyeceğini arkadaşlarıyla sohbetin iyi olduğunu arayınca onu aynı yerden almamı söyledi.


Arabada iyice kudurmuştum sanırım saat 02.00 kadar 7 sefer 31 çektim normal bir zamanda bunu yapmam imkansızdı ama eşimin sikilişi beni çok azdırmıştı ve benim katılıp seyrettiğim zaman alacağım zevki tahmin bile edemiyordum. Az sonra aradı ve aynı yerden almamı söyledi ama sesi kötü geliyordu. Tepeden ışık inmeye başlayınca hızla cafe nin oraya ara sokağa girdim. 10 dakika sonra geldiler eşim hızla arabadan inip Allah belanı versin diyip kapıyı sertçe vurup indi.Araba uzaklaştıktan sonra eşimin yanına koştum ağlıyordu sarıldım ve arabaya götürdüm. Arabada hıçkırarak ağladı.ve sahile götürdüm. Biraz sakinleşince anlatmaya başladı.

Adam bankacı değil komşu ilçede oto boyacıymış ve sürekli kadın siktiği bir yermiş bu tepe, beni aptal durumuna düşürdü beni kullandı ve iki sefer benimle oldu en son arkadan istediğini vermeyince tartıştıklarını beraber geldiği bir arkadaşının beklediğini onunla da olmamı istedi kabul etmeyeceğimi söyledim ve tartıştık kavga ettik ,kilodumu da hatıra koleksiyonuna koymak için zorla aldı ,bir daha böyle şeyler yapmayalım dedi.Maalesef 20 sene geriye en başa döndük ve eve gittik.Dilek hemen banyo yapıp uyudu, ben uyumadım hala serttim eşimin bir orospu gibi sikilip kullanılması beni çok tahrik etmişti.Banyoya gittim çamaşırlarına baktım eteği ve elinde götürdüğü siyah triko ceketi ıslak ve yapış yapıştı çok kötü oldum ve yapışıklığı yalayıp emmeye başladım kendime şaşırıyordum, diğer elimle 31 çekiyordum, cekette eşimin ve adamın parfümü kokuyordu, karımı siken bir sanayi ustasının yapış yapış döl artıklarını yalıyordum ve 8.boşalmamı gözümden yaşlar gelerek yaşadım.


Ertesi gün dilek öğlene kadar uyudu, kahvaltıyı hazırladım ve öperek severek uyandırdım.Kilot ve atletle uyumuştu kalktığında kalçaları parmak izleri ve kıpkırmızı idi, memelerinin üstü morarmaya başlamış, boynu sırtı bacak arası kıpkırmızıydı balık etli ve beyaz tenli olunca yaşadıkları belli oluyordu. O gün hiç bu konuyu açmadık.Bir hafta sonra konuyu açtım ve neler yaşadığını ayrıntılı anlatmasını istedim.Anlatmaya başladı.Otele gitmek istediğini ama adamın açık havada istediğini sonra otelde buluşacaklarını söylemiş.Dilekte kabul etmiş.Tepenin kuytu bir yerine arabayı çekmiş, belki 20- 25 arabanın olduğunu ve hepsinde sikiş yapıldığını söyledi.15 dakika kadar sohbet ettikten sonra ellerini bacaklarına atmış, okşamaya başlamış.

Öpüşmeye başlamışlar diğer eliyle de göğüslerini okşuyormuş biraz seviştikten sonra arka koltuğa geçirmiş dileğin bacaklarının birini ön koltuk başına birini arka cama atmış eşimin her yerini yalayıp emmiş, kirli sakallı olduğu için her yeri kıpkırmızı olmuş, dileğin ağzına vermek istemiş eşim almamış tek benimkini alır sadece o yüzden.siki baya büyük ve kalınmış zorlanarak almış ama çok zevkliymiş eşim boşaldıktan sonra biraz daha siktikten sonra eşimin ceketini üzerine boşalmış.Biraz sohbet sigara derken adam arka koltuğa domaltıp eteği beline toplayıp adam dışarıda dilek içerde domal tarak, eşimi boşaltıp tekrar boşalmış.

Saat 1 gibi eşim tamam gidelim diyince adam daha işimiz bitmedi daha götünü ikiye ayırıcam yavrum demiş eşim olmaz demiş tartışmışlar, adam bir arkadaşını beklediğini daha sabaha kadar arkadaşını evinde grup yapacaklarını söylemiş tartışma büyümüş eşim tecavüz ettiler diye şikayet edeceğini söylemiş adam tırsmış geri bırakmış ama kilodunu hatıra diye vermemiş, dilek bunları anlatırken hem sigara içiyor boynumu kulaklarımı yalıyor sikimi okşuyordu eşimi sertçe altıma aldım ve kökledim sordukça diyordu, benden iyimiydi evet, büyükmüydü evet ,zevklimiydi evet ,tekrar beni boynuzlayacak mısın diyince evet evet diyerek ikimizde boşaldık. Toparlanınca o adamla yapmam ,başkasını bulalım dedi.

Adam eşimi birkaç kez aramış özür dilemiş bizde telefon numarasını değiştirdik ve kurtulduk.

Eşimin yaşamış olduğu deneyimden sonra normal hayatımıza dönmüş ve işlerimizle evimizle meşgulduk. Yaşamış olduğumuz deneyim bizi yatak da bir süre idare etti ama ikimizde yeni ve çılgın şeyler yaşamak istiyorduk ama bu sefer daha temkinliydik ve şehir dışından biriyle olmalıydık.İnternetten arayışa girdik ve 45 yaşında Konyalı dul bir kamyon şöförü ile tanıştık birkaç hafta netten ve telden görüştük fantezilerimizi ve isteklerimizi karşılıklı olarak anlattık ve anlaştık bu sefer eşim dilek tek değil çift olarak katılacaktık.Adam bulunduğumuz şehre 15 günde bir sürekli yük getiriyormuş buda bizim işimize geldi.


Adamın adı arif ti 185 boylarında hafif kilolu tam bir erkekti.Arif haftaya geleceğini söyledi bizde önce tanışmak istediğimizi ilk seferde beraber belki olamıyacağımızı söyledik ve kabul etti.Eşimin ve benim izinli günümüzde bizi aradı ve geldiğini yarın kocaeline yük götüreceğini söyledi.Bizde akşam dokuz gibi sahilde bir büfenin oraya geleceğimizi söyledik.Dilek diz hizası bir kot etek, topuklu siyah rugan ayakkabı, kalçalarını hemen örten uzun kollu sarı bir penye buluz giydi, başına kırmızı şal taktı, parfüm makyaj derken yine afet oldu ve yola çıktık.Buluşma yerine gelince arifi gördük eşim ve benle tokalaştı dileği yanaklarından öptü, nereye gidelim dedi bizde sahilde gözden uzak bir yere gidelim dedik bahar mevsimi olduğu için sahil sakindi büfeden içecek bir şeyler alacağını bize ne istediğimizi sordu kola dedik ve kendine 3 bira bizede kola ve çerez getirdi.Dilek yerde aramızda oturuyordu, biraz havadan sudan konuştuk.Arif asıl konuya geçti bu konuda ne düşündüğümüzü sordu.

Bize 5 dk müsaade etmesini eşimle yalnız konuşacağımızı söyledik ve bizi yalnız bırakmasını söyledim.Dilek adamı beğendiğini söyledi ve arifi istediğini söyledi ama ben beğenmemiştim biraz fazla maçoydu sanki, tam bir kamyon şöförü tipi vardı pala bıyık, kot pantolon üstüne çıkmış kısa kollu gömlek, topuklarına basılan ayakkabılar tesbih falan beni biraz tedirgin etmişti eşime söyledim ama adamın uzakta olduğunu sıkıntı çıkarırsa bir daha görüşmeyeceğimizi söyledi.Arifi çağırdık ve kabul ettiğimizi söyledik.Arif küçük bir çocuk gibi sevindi yanımıza geldi ve dileğin bacaklarını okşamaya başladı boynunu kulak mememelerini yalamaya başladı eşimin nefes alışverişi değişmiş konuşurken sesi titremeye başlamıştı.

Dilek bugün yapmayalım dedi adam boşalt beni o zaman çok doluyum dedi.Arifin fermuarını açtı ve eline aldı gerçekten kalın ve uzun bir siki vardı eşim 31 çektirmeye başladı adam sakso çekmesini istiyordu dilek istemiyordu arif çok ısrar ediyordu ve arifin yanına geçerek ağzıma aldım ve sakso çekmeye başladım eşimde arifle öpüşüyordu arif ellerini bluzun altından sokmuş göğüslerini okşuyordu, sikini taşaklarını her yerini yalıyordum ve boşalmaya başladı ilki damağıma yapıştı ve geri çekilip 31 çektirdim halan dilekle öpüşüyor boğuluyor gibi sesler çıkarıyordu.Bitince geri çekildim eşimle öpüşmeyi bıraktı elleri hala buluzun altında göğüslerindeydi ve çıkardı.Derin bir oh çekti ve tam aradığım çiftsiniz parayla arasam sizin gibisini bulamazdım çok güzel şeyler yaşayacağız sizinle dedi.


Yarın gideceğini bizimde onunla yolculuk etmemizi istiyordu, bizde çalıştığımızı söyledik izin alın birkaç gün kamyonumda misafir edeyim sizi dedi.Şöyle seksi şeyler giy heyecan olsun dedi. Bizde tamam dedik.Yarın saat 19 da çevre yolunda bir benzinlikte buluşacaktık. Arifi orda bırakıp eve döndük eşim bütün vücudunu tüylerden temizledi duş aldık yatak da biraz sohbet ettik ve kamyonda çok heyecanlı olacağını konuştuk ve uyuduk. Sabah kalkınca işyerlerimizi aradık ve bir yakınımızın vefat ettiğini söyleyip 3 gün izin aldık. Hazırlanmaya başladık, dilek günlük kıyafetler aldı ve arife sürpriz yapmaya karar verdik. Siyah dantelli sütyen, ipli siyah tanga, siyah file çorap giydi başınada kırmızı yazma aldı ama kamyonda takacaktı yazmayı, üstüne de dizinin üstünde, kalçalarının altında biten geniş delikli fileli uzun kollu sarı bir tunik giydirdim, bakınca siyah çamaşırları ve süt beyazı teni gözüküyordu.

En üstüne de yarasa kollu uzun önden fermuarlı siyah ferace giydi, başına da siyah şal ve güneş gözlüğünü taktı.Boyunu uzun gösteren uzun topuklu siyah ayakkabı giydi. Parfümünü sıktı makyajını yaptı.
Evden çıktık bir taksi ile benzinliğe geldik, 10 dk sonra aradı gelmek üzere olduğunu söyledi ve az sonra her yeri kırmızı büyük bir kamyon durdu önce eşimi zorda olsa bindirdim sonra kendimde bindim ve devam ettik.Kamyonun içi de çok bakımlıydı her yer kırmızıydı, mis gibi parfüm kokuyordu, Arif eşime matem mi var kapkara giyinmişisin dedi eşimde benim değil ama kocamın matemi olacak dedi gülerek.Biraz sohbet falan bir dinlenme tesisinde durduk ve üçümüz yemek yedik, bazı kamyoncular arifi tanıyor selam veriyor bizi soruyorlardı, akrabam diyordu, kocaeline götürüyorum dedi.

Tekrar yola çıktık, yolda telde kamyoncular arıyor, sesi dışarıya veriyor, bize dinletiyordu, adamlar yolda gay, fahişe siktiklerini falan anlatıyorlardı, arifte dün sahilde yaşadıklarımızı anlattı adamlar inanamadı, yağlı kapıyı bulmuşsun kocasında razı artık orda amsız kalmazsın diyorlardı, bir taneside karımı tarif ettirdi ve tarif ederken boşaldı.Bu sırada dilek şalını çıkardı, çantasından kırmızı yazmayı aldı taktı uçlarını yandan bıraktı sonra feracesini çıkardı sarı fileli tunikle kaldı.Arifin sesi kesildi şaşırdı teli kısa kesti ve kapattı.Yavrum sen ne yaptın böyle dedi bitirdin beni, yaktın ,mahvettin beni dedi ellerini hemen tüysüz bacaklarına attı, hem kamyonu sürüyor hem de karımı elleyip parmaklıyordu, bu süprizi kim hazırladı deyince eşim beni gösterdi.Bana senin kocan gavatları kralı, seni sikerken çok mutlu olacak kocan dedi.

Dilek adamın sikini okşuyordu saat 10 gibi ilerde bir sürü kamyonun durduğu bir benzinliğin gerisinde ağaçların arasına kamyonu soktu ve stop etti.Koltukların arkasındaki kırmızı perdeyi açtı ve bir düğmeye basarak mor loş bir led içeriyi aydınlattı.Geç yavrum yatak odasına dedi eşime, dilek geçti ,izlemek istersen namusunun sikilişine bak dedi bana, istersen aşağıya in benzinlikte otur, sen bilirsin dedi.Cd ye hadisenin şarkıları olan bir cd taktı ve sesi kıstı.Bana bir kağıt havlu birde bir kutu prezervatif verdi.Dileğe kılıflımı, yoksa doğal mı istersin dedi eşimde korunduğunu söyledi süper dedi, bana 31 çekersen kılıfa boşal ortalığı batırma dedi.


Adam soyundu, vücudu kıllıydı, baksırıyla kaldı, eşimi soymadan arkada masaja başladı, sonra fileli çorapları bileklerine sıyırdı, zaten parmaklarken ve okşarken filelinin her yerini yırtmıştı, amını yalamaya başladı, eşimde kısık kısık inliyordu, adam fazla ses çıkarmamasını yoksa diğer kamyoncuların duyması halinde sikmeye geleceklerini söyledi, az sonra eşim bıyıkların batıyor yavaş dedi, adam hem amını götünü yalıyor hemde parmaklarını sokuyordu amına ve çok darsın amına koyayım diyordu.Eşimin sütyenini çıkardı ama sarı tunik üstündeydi, tuniği sıyırarak göğüslerini ve boynunu yalamaya başladı, sikinide yavaş yavaş sokmaya başladı, içine iyice yerleşince ikisi de oh çektiler, bana dönerek ulan gavat namusunu iki paralık ettim, namusunu aldım diyordu, dilekte namusumu kirlet görsün zavallı kocacığım diyordu, bende heyecanla seyredip otuz bir çekiyordum.

Öpüşerek koklaşarak yalaşarak 20 dk kadar sikiştiler eşim boşaldı adamda ezerek karıma vurmaya başladı ve böğürerek namusunu dölledim diyerek boşaldı.Peçete istedi benden, bende tunike silmesini tunikten yalayacağımı söyledim, eşimin üstünde çıkardı, sikini ve amını temizledi bana uzattı, bende dölleri yalayarak 31 çekerek koltukta boşaldım.Arif öne gelerek sigara uzattı hep beraber içtik, bana döl yalamak istiyorsan sikimden dileğin amından yalayabilirsin dedi, bende yer dar yatak da yaparken yaparız dedim tamam dedi.Yatağa geçmeden güzel bir sakso çektim, oda eşimin amını yaladı arkada dileği domal tarak bir daha sikti ve tekrar tuniği verdi bende yalayarak boşaldım.

Üçüncüyü kucağında sikerek yaptı.Saat 12 yi geçmişti, adam aşağıya işemeye gitti, dileğe mutlumusun dedim, sex olarak evet ama sana haksızlık yapıyormuşum gibi geliyor dedi.Bende böyle bir şey düşünme ikimizde mutluyuz normal zamanlarda zaten sevgilimsin dedim, sadece sikişirken onu karısın dedim ve öpüştük.
Arif hava güzel aşağıya ininde birde dışarıda yapalım dedi. Eşim çıplak üşüdü aşağıda, döllü tuniği verdim giydi ay bu ıslak dedi ama arif onu kamyonu kapısına domalttı bana da gel karına sarıl üşümesin dedi.dilek kollarını boynuma doladı arif yerleştirdi, eşimi alttan köklemeye başladı eşimle öpüşmeye başladık ,tuniğin altından ellerini göğüslerine soktu, göğüslerinden sertçe kendine çekerek köklemeye başladı, bende eşim elimden kaçacakmış gibi belinden kendime çekip öpüyordum, dilek çılgınlar gibi öpüyordu aldığı zevkten beni, arif karım dileği resmen kucağımda sikiyordu, ohlar ve ahlar arasında ikisi de boşaldılar hemen eşimin amana eğilip akan dölleri yaladım, eşimde arifle öpüşüp başımı okşayıp bastırıyordu amına.

Sonra Arifi yaladım bu sırada eşimde benle beraber Arifi yalamaya başladı hem öpüşüyor hem de kalın yarağı yalıyorduk tertemizi ettik, eşim en sonunda sikiştiği ikinci adamı yalamıştı demek ki çok memnundu.
Dilek yeter mahvoldum doydum dedi, adama da kalmış sikini sakso 31 çekerek boşalttım. Peçetelerle temizlendik ve giyindik uyuduk.Sabah 10 gibi uyandık ve benzinlikte kahvaltı ettik akşam üzeri Kocaeline vardık.Arifle vedalaştık bir dahakine randevulaştık, karını bu sefer senin yatağında sikicem dedi bana.
Bir taksiye atladık otogara geldik. Otogarda banyolar girdik temizlendik eşimle normal günlük kıyafetleri giydik.Bilet aldık ve eve döndük.

Çok mutluyduk iyi bir aygır bulmuştuk kendimize.