Nevzat babam amımın sahibi artık

Sosya medyada paylaş:

Merhaba arkadaşlarım madem herkes başından genci yazıyor burada neden bende yazmayıyım dedim ve sizleri bu anımı anlatmaya karar verdi. Benim adım Gül naz ben 28 yaşında evlenmiş kendi halinde bir ev hanımıyım.


Daha yeni evli olduğum için eşim Leventle her hafta sonu aile içi gezilere gidiyoruz herkesin gönlünü almaya çalışıyoruz. Eşim Levent sakın yapısı ile etliye sütlüye karışan bir insan değildir. Hafta sonları da kayınvalidem genelde pide yaptırır bizlere o pideye gitmek ve onlarla beraber yakmak kalır. Bu her hafta Pazar öyledir gitmeyen olursa kayınvalidemin çenesinden vay halimize durmak bilmez. Kayınpederimde aman şunu konuşturmayın da ne yaparsanız yapın der.

Benim eşim iki kardeş birde kızları var görümcem o şehir dışında olduğu için büyüklerin her derdi eşime kalır o koşturur. Bende halimden memnunum hiç de şikâyet edemem. Kayınpederim çok bakımlı genç görünümlü bir bey kayın validem ise daha yaşlı gibi, meğerse kayınpederimden büyükmüş Levendin annesi. Ama gururlu kadındır asla söylemez büyük olduğunu. Biz gene o hafta sonu ordayız nevzat babam telefonla kızıyla konuşuyor, tamam ağlama ben sana Levendi yollarım söz diyordu. Ne olduğunu anlamadım ama kocam bir yerlere gidecek onu anladım işte.

Ne oldu Nevzat babacığım dedim. Oda Nilay ağabeysini özlemiş yanıma gelsin bir hafta sonu diyor dedi. Bir kere gidin kızım kız bir rahatlasın çoktandır ağabeyini göremedi dedi. Bende olur dedim ama içimden hiçbir yinede gidemem dedim. Eşim tabı beni ikna edemedi gitme konusunda. Tamam, ben tek giderim dedi. Ve gitti de beni babasına emanet etti ve gitti. İki gün sonra gelirim dedi. Nevzat babamda aldı beni bizim eve getirdi birlikte kalacağız kayın annemin talimatları çok sert çünkü Nevzat kıza iyi bak sokağa tek salma falan, filan. İyide ben çocuk muyum diyorum ama nafile Nevzat babamla evin yolunu tuttuk. Yaz ayı bizim ev yanıyor haliyle ben sere serpe uzanmışım yatıyorum.

Nevzat babamda televizyon falan seyrediyor. Birinci geceyi öyle geçirdik ama ben sabah nevzat babamı yıkanırken görünce oha oldum adamda ne vücut vardı öyle önünde sallan yarak kocamın iki katı. Taşakları kocaman nasıl siker bu acaba diye düşünmekten kendimi geri alamıyorum hemen geri kaçtık-m. Akşama kadar nevzat babayı izlemeye başladım. Ne zaman yanından geçsem yalandan sürtünerek geçtim ki tahrik olsun siki kalksın görmem lazım o siki çünkü. Anladı galiba beni hiç sesi çıkmıyor adamın. Gece oldu tam karşısında kanepeye çöktüm üzerindeki dar pantolon amın iki dudağı arasına girmiş öyle ısırmalık ye beni diyen tarzda arada bir Nevzat babama bakarak iç geçiriyorum. O birden bana gelin benim yarağımı çok mu merak ediyorsun dedi

Önce bir düşer gibi oldum koltuktan sonra evet ya dedim tüm cesaretimle tabi merak ediyorum gördüm onu bugün banyoda kocamandı kalkmış halini bilmek istiyorum dedim. Hemen çıkardı yarağı gel bak o zaman çok merak ediyorsan dedi. Harbi siki çok uzundu bu benim kayna validemin amına nasıl girmişti hayret. Elime alınca da sik daha da büyüdü haliyle. Yala bak daha ne kadar büyür dedi. Ağzıma iteledi alamıyorum ki ancak başı ağzımda kaldı geri kalan sik dışarıda Nevzat baba ben sikini yaladıkça inliyor hadi gelin daha hızlı yala şu mereti diyor ben iki elimle kavradığım yarağı yalıyorum.

Adamcağızda pil bitti dölleri ağzıma doldu bende yaladım oturduğum yerden kaktım. Cidden ne büyük malın var ya senin Nevzat baba dedim. Daha dur bitmedi dedi. Getir bakım benim oğlumun siktiği o güzel amı bana dedi. Her akşam bu am yüzünden ne hayaller kurdum ben sen bir bilsen deyip ama gömüldü o yaladıkça ben kıvranıyorum kocamdan iyi yalıyorsun Nevzat babacığım diyorum o kürek gibi dili amın deliliğine girip, girip çıkıyor ben uçuyorum. Ağzı hem benim am suyu içinde kalktı yerinden şişmiş o koca yarağın başını ayırdığı bacaklarımın arasındaki amın içine soktu koca yarak ama girişçe ben bir irkildim alamadım birden acıdı amın içi.

Ama alışınca hoşuma gitti kalınlığı ve uzunluğu hadi babam, hadi kocam oğlundan daha hızlı sık beni hadi koçum diyorum. Yırtacağım senin bu amın ben seni karım yapacağım küçük orospum olacaksın fahişe diye hızlı, hızlı sikiyordu birden inledi ve dölleri amın içine bırakıverdi.

Ben gerçekten nevzat babının hala orospusuyum iyi sikiyor adam.