Yakışıklı delikanlı İsmail hala aklımda

Sosya medyada paylaş:

Bu olayı yaşadığımda henüz 18 yaşımdaydım ve ilk erkek arkadaşımdan ayrılmıştım. O zamanlar küçük bir şehirde ailemle yaşadığım için gay hayatımı yaşamak çok zor oluyordu. Eski erkek arkadaşımla gizli gizli buluşup ormanlık alanda, mesire yerlerinde, kuytu, ıssız, tenha yerlerde arabasının içinde sikişmek zorunda kalırdık. Hiçbir zaman rahat rahat yatakta sex yapamadık. Sanırım bu yüzden anal doyuma ulaşamıyordum. İlişkimiz bittikten sonra tamamen erkeklere ilgi duymaya başladım. Sürekli erkek vücutları hayal ediyor hayatımdaki erkekler üzerinden fanteziler kuruyordum. Bu hikaye de o fantezilerden birini gerçekleştirmemle ilgili…

O zamanlar ailemin iki katlı müstakil bir evi vardı. İki kat birbiriyle bağlantılı olmadığı için alt katı kiraya veriyorlardı. O dönemde kiracımız İsmail adında sarışın, yakışıklı, mavi gözlü bir delikanlı idi. Sanırım 25 yaşında filandı. Alkolü seven geceleri geç gelen bir tipti. Ayık olduğunu pek göremezdik. Ben de bu durumdan istifade etmeye karar verdim. Zaten fantazilerimin bi parçasıydı ve sarışın olması beni her zaman azdırıyordu.

Bir akşam ailem bir akraba ziyaretine gitti. Ben de dört gözle İsmailin eve gelmesini bekledim. Nitekim ailem eve dönmedenİsmail kör kütük sarhoş halde evine döndü. Hemen bir şeyler düşündüm. Onun yanına gitmek için kendimce bir bahane bulmalıydım. Duşa girdim hılıca temizlendim. Kafaya koymuştum bir kere. Hazır olmalıydım. Giysi dolabımdan bir tshirt ümü alıp hemen alt kata indim. Kapıyı açtığında sarhoşluğu hemen belli oluyordu. Annemin çamaşırları topladığını ama o tshirtün benim olmadığını, onun olup olmadığını sordum. Bizimikiler evde yok o yüzden sana geldim dedim. Gerekli mesajı vermiştim sanırım. Boşver tshirtü içeri gelsene içeriz dedi. Velhasıl davete icap etmek lazım. Tereddütsüz kabul ettim.

Alt kat 1+1 olduğu için yatağından başka oturulacak yer yoktu. Mutfaktan iki şişe getirip açtı. Sohbet etmeye başladık ama İsmail durmadan iç çekiyordu. Hayırdır diye sordum. İlginç bir şek**e sexten bahsetmeye başladı. Bir süredir kimseyle sevişmediğini ve çok azdığından bahsetti. Tam aradığım konuydu. İsmail bana kendi ayaklarıyla geliyordu resmen. Elimi boynuna götürüp ensesinden sıktım. yakışıklı adamsın sana delik mi yok sıkma canını vs dedim.

Ama o dokunuşum yetmişti. Sonra o benim boynumu sıvazladı ve istersem bir şeyler deneyebileceğini söyledi. Ben kekelerken daha boynuma yapıştı dudaklarıyla. İçim titredi, tüylerim diken diken oldu. Sikim anında kalktı, göt deliğim zonklamaya başladı. İnanamıyordum… derken öpüşmeye başladık. Hızlı hızlı soyduk birbirimizi, o altta ben üstte yatağa uzanıp sevişmeye devam ettik. Dilimle boynundan kasıklarına kadar indim. Sikiyle karşılaştığımda şaşırmıştım , rahatlıkla 19-20 cm vardı. Fantezim hayallerim hat safhada gerçekleşiyor ve ben gittikçe kuduruyordum. Hemen başını ağzıma aldım ıslak ıslak emdim. yavaş yavaş ileri geri yapmaya başladım. İsmail durmadan inliyordu. Boşaltmamak için ağzımdan çıkardım ve taşaklarını emdim. Sonra altımdan kalktı ve dizlerimin üstünde beni domalttı.

Hemen sokacak diye korktum. Ama İsmail işini biliyordu. Yavaş yavaş deliğimi yalamaya başladı. Islak dili deliğimde ve kalçalarımda gezdikçe çıldırıyordum. Bir an önce içime girmesini istiyordum ama o hala yalamaya devam ediyordu. Bir eliyle bana mastürbasyon yapıyor diğer eliyle kendi sikine asılıyordu. Sonra çömeldiği yerden ayağa kalktı ve işte o an girecek diye düşündüm. Hemen yatağın yanında duran komodinin çekmecesini açtı ve jel çıkardı. Bunu sürmezsem çok canın yanar sana kıyamam dedi. Yarın yine sikmek istersem olmaz dersin dedi. Beni çok şaşırtıyordu.

Biraz deliğime sürüp yavaşça parmaklamaya başladı. İsmail daha içime girmeden zirveye ulaşmıştım. Çıldırmıştım. Yeter gir artık dediğimde o kadar çok mu istiyorsun dedi. Bizimkiler gelirse boku yeriz hadi artık dedim. Jelden kendi sikine biraz sürdü ve deliğime yasladı. Çok centilmendi inanamıyordum. Yavaş yavaş ileri geri yaparak içime giriyordu. Kafası girdiği an deliye dönmüştüm. Belimden bastırıyor kalçalarımı sıkıyordu. İyice alıştırdıktan sonra hızlanmaya başladı. Öyle çok inliyordum ki yastığı kafama bastırdı. Alkolün de etkisiyle kendinden geçmişti. Her gün sikicem seni, benim orospum olacaksın diyip duruyordu.

Hiç bitmesin istiyordum, kafamda kurduğum her pozisyonda siktirmek istiyordum kendimi İsmaile. Ama vaktimiz yoktu. Nereye boşalayım diye sorduğunda hiç düşünmeden ağzıma dedim. Vay be az değilmişsin sen de dedi içimden usulca çıkardı sikini. Hemen beni sırtüstü döndürdü. Başım yataktan sarkacak şekilde ters çevirdi ve sikine tükürüp asılmaya başladı. Onu öylece izlemek ağzımı açıp sıcacık spermlerini beklemek beni mahvediyordu. Hadi sen de boşal diyince ben de kendi sikime asılmaya başladım. Geliyorum dediği anda ağzımı iyice açtım. Nerdeyse aynı anda boşaldık… O kadar çok gelmişti ki spermleri yüzümü kaplamış gözlerime doğru akıyordu. Hemen başımı tuttu ve beni kaldırdı. Yuttun mu lan diye sordu. Ne yapacaktım ya dedim.

Neyse ki bizimkilere yakalanmadan çok güzel zevk aldık. Giyindikten sonra gerçekleri öğrendim ki İsmail biseksuelmiş ve benim onu hayal ettiğim gibi o da beni fantezilerine sokuyormuş. O geceden sonra sık sık görüşmeye başladık ve her hayalimiz gerçekleştirdik. Sonrasında ben üniversite için evden ayrıldım. O da bizim evden taşındı. Bir daha da bir araya gelemedik…