Bende şakayla karışık iki babalı olur işte dedim

Sosya medyada paylaş:

Hayat garip tesadüflerle dolu. Yeni atandığım şehre taşınırken bunun farkında olsam da gerçeklerle yüzleşmedikten sonra nereden bilebilirdim ki, bu can alıcı tespitin başıma geleceğini. Her anı unutulur ta ki anının sahibini görene kadar. Yol boyunca yeni şehre alışmanın zorluklarını düşündüm durdum. Eh nihayet gelmiştim işte.

Okula başlayalı birkaç hafta olmuştu, sevmiştim egenin sevimli ve küçük şehrini, egenin insanlarını. Sağ olsun okuldaki arkadaşlar da bir hayli güler yüzlü, iyi niyetli insanlardı. Turgut’da bunlardan birisiydi. Efendi, sportmen bir bedeni olan oldukça kibar birisiydi kısa zamanda kafa yapımız uyuşmuştu. Evliydi üstelik mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Benimse evlenmek gibi bir derdim olmamıştı hiç, uzun ilişkilerim olmuştu olmasına ama evlilik bana göre değildi.

Tam öğretmenler odasına girecekken arkamdan gelen topuk tıkırtısının beni sarsacağını nereden bilirdim, odaya girdim saniyeler sonra o girdi ve direk Turgut’la sarıldılar ben öylece bakakaldım. Yıllar sonra A’yı görmek! Hem de Turgut’un karısı olarak!

Üniversite yıllarımda sevgilimdi A, tam dört sene süren ilişkimiz anadoludan gelen güzel bir kızın üniversite boyunca sayemde tam bir kadına dönüşme hikayesiydi ilk sene elleme öpüşme ile başlayan saksoya uzanan birliktelik ikinci yılında onu zorlada olsa götten bağırta bağırta sikmiştim, son senemiz ise kızlığını bozmamla birlikte tam anlamıyla bir ziyafete zevk işine dönüşmüştü canım istedikçe ağzına veriyor kah götünden kah amında sikip döllerimi akıtıyordum.

Hele beni yemeğe davet ettikleri gün tam bir felaketti. A, Turgut’a Tahsin ile aynı sınıftaydık deyince illa yemeğe çağıralım güzel bir sofra başında üçümüz içkilerimizi yudumluyor eski günleri konuşuyorduk tabi bize değinmeden A bir yetmiş iki boyunca taş gibi sağlam kalçaları orta büyüklükte memeleri kumral teni ile ortalıkta arz-ı endam ediyordu. Acaba Turgut bu tatlı kadına yetebiliyor muydu yalan değil bir hayli ateşli sevişirdi canı sevişmek isteyince.

– Anlat bakalım Tahsin var mıydı benim hanımın takıldığı birisi okulda.

O an ellerim terlemeye başladı. Boynumdan aşağı ter damlalarını hissediyordum. Pekala Turgut karısının bakire olmadığını biliyor olmalıydı, çoğu kızın da ilk yarak yeme yeri üniversite değil miydi evet biz sevgiliydik desem alkol de almış olan Turgut kıskançlık krizine girer miydi ne cevap vereceğimi bilmeden öylece bakıyordum ta ki A konuşana kadar.
– Turgutçuğum biz Tahsin ile sevgiliydik

Yutkundum, Turgut’un gözlerinin içine bakıyordum. Masada kendimi savunacak bir şeyler arıyordum.
– Hah ha hadi ya? Bak sen…
– Aman canım kapatalım bu mevzuyu Turgut geçmişte kalmış bir şey işte deyiverdim.

Zaten kısa bir süre sonrada evden ayrıldım karışık duygular eşliğinde evin yolunu tuttum. Mümkün mertebe Turgut ile yüz göz olmamaya çalışıyordum ta ki Akşam işin var mı diyene kadar bir yerlerde bir şeyler içelim demişti Turgut olur dedim.

Arabayı ormanlık alana götürdüğünde içimden şimdi siki tuttun Tahsin dedim. Biraları içmeye başladık önce havadan sudan yapılan konuşmalar dönüp dolaşıp A ile bana gelmişti ne merak ediyordu bu adam bu kadar

– Biliyor musun A evlendiğimiz de bakire değildi
– Öyle mi
– Evet, pek sorun etmedim ama birkaç kere sordum bunu ona söylemedi fakat siki seninkinden büyüktü dedi.
– Anlıyorum
– Bir şey soracağım A’yı sen mi siktin, onu ilk sen mi bozdun.
– Hayır Turgut bizimkisi çocukça bir şeydi işte o kadar yakınlaşmadık bile kısa süreli bir şeydi yani geçip gitti
– Öyle elbette sonuçta benim de sevgililerim oldu onun da olması normal ama insan merak ediyor
– Neyi
– Karısını ilk kim sikti işte onu

Sonra ikimiz de sessizleştik o uzaklara bakıyordu bense tetikte bekliyor ve korkuyordum.
– Öğrensen ne olacak sanki dedim
– Hiç dedi

Sonra aracı şehre doğru sürdü.

Gece A’dan gelen sms : Turgut sana sorduğu soruyu bana da sordu neden yalan söyledin oysa ben ona iki gün evvel her şeyi anlatmıştım

Öylece telefon elimde kalakaldım. Hafta sonu Turgut aramıştı açmamışım ve bir sms daha geldi. Turgut:’dan
– Neden açmıyorsun?
– Turgut ne istiyorsun?
– Karımı ilk senin siktiğini biliyorum, bana detaylı bir biçimde anlattı her şeyi.
– Tamam özür dilerim ama…
– Neden özür diliyorsun zevk almadın mı ondan
– Siz evlisiniz? Bunlar konuşmanın anlamı yok, artık görüşmek de istemiyorum. Görüşmesek daha iyi.

Ben tam her şeyden kurtuldum derken smsler bazı geceler devam etti. Turgut’un telefonundan atılıyordu
– Şuan sikimi emdiriyorum ona, saksoyu sen öğretmişsin.
– Birazdan onun o dar amına gireceğim.
– Bana götten vermiyor
– Sikerken ağlatmışsın.

Ne zaman sevişseler haberim oluyordu artık dayanacak gücüm kalmamıştı bir daha sms gelirse dediğim zaman onun amını emiyorum smsi gelince dayanamayıp açtım
– Ne istiyorsn lan benden hıi siktim lan karını anlıyor musun ben siktim hem de dört sene
– Ohhhhhh….devam et…ne olur.
– Devam mı edeyim evet seninkinden büyük sikimi onun ağzına verip çeviriyor aşkım acıyor dediği halde götüne geçirip hayvan gibi sikiyordum
– Akıtıyor muydun içine
– Çocuk bile aldırdı benden sınıfta herkes biliyordu onu siktiğimi, yeter ulan yaptım işte her şeyi yaptım

Sonra telefon kapandı. Sabah A’nın mesajı ile uyandım “Harika bir geceydi sayende” “Anlamadım, o ne demek” “Sanırım Turgut bundan zevk aldı karısını başkasının döllemesinden”

Çayımı almış okulun bahçesinde nöbetimi tutarken geldi elinde çayı ile Turgut
– Nasılsın ortak
– Ortak mı
– Hahaha orta sayılırız
– Derdin ne senin Turgut, ne istiyorsun
– Hiç anlamış olman lazım
– Yahu sen kıskanç birisi değil miydin
– Oğlum ilk sen sikmişsin zaten nesini kıskanayım senden bu fantezi
– A’nın haberi var mı
– En çok o istiyor zaten
– Anladım
– Ne diyorsun merak etme bunu gerçekten istiyoruz
– Eh peki o zaman

Turgut gülümseyerek telefonu eline alıp “Alo aşkım evet kabul etti bu hafta sonu için hazır ol” deyip kapattı çayından bir yudum alıp “sen de hazır ol ortak” diyerek gitti.

Hafta sonu gelmişti cumartesi gecesi öğleden sonra Turgut arası “geliyorsun” değil mi diye canıma yetmişti “Evet lan geliyorum gözünün önünde bağırtacağım karını” deyince “ohhh harika ortak” dedi.

Zili çaldığımda kapıyı Turgut açtı. Sofraya oturduk ama kimsenin ağzını bıçak açmıyordu ben de vazgeçtiklerini düşündüm sessiz sedasız yemeğimizi bitirdik içkileri alıp koltuklara geçtik televizyonun sesine arada kurduğumuz tek tük cümleler eşlik ederken A kalkıp odasına geçti. Döndüğünde üzerinde siyah bir gecelik vardı bacakları tüm kusursuzluğu ile meydandaydı.
– Nasıl olacak dedi A
– Siz başlayın dedi Turgut

A yanıma gelip oturdu bir süre öylece bekledik sonra neden bilmem bir cesaret gelmişti bana ellerimi anın dizlerine koyup bacaklarını okşamaya başladım A elini boynuma atmış öylece duruyor arada içkisini yudumluyor sigarasından çekiyordu sonra sarıldık birbirimize deli gibi öpüşmeye başladık ellerim A’nın unutamadığım taş gibi kalçalarında dolaşıyordu bir aslan pençesi gibi o minik götü avuçlarımın arasına alıyor sıktırıyor bırakıyordum. A ise boynumu yalıyor kulaklarımı emiyordu iki sevgili gibi sevişiyorduk Anlamıştım A bir hayli ateşli olacaktı onu iyi tanıyordum körpe bedenini biliyordum şimdi onun orta yaşın en tatlı zamanındaki bedenine de sahip olacaktım.

– Senin hayvan gibi sikmeni özlemişim deyi verdi A beni daha da ateşlemişti bu deli gibi öpüşüp koklaşıyorduk

Ellerimiz yaramaz çocuklar gibi birbirimizin bedeninde dolaşıyordu gözüm bir ara Turgut’a kaymıştı sigarasını yakmış çoktan soyunmuş ve oturduğu yerden sikini avuçlayarak bizi izliyordu birisinin gözü önünde karısını sikmek erkeklik duygularımı daha da ateşlemişti.
A’yı domaltmış Turgut’un gözü önünde kalçalarını tokatlıyordum. A arkasına dönüp Turgut’a “Bunu çok sever” deyip dülümsemişti. Sonra tekrar yumulduk birbirimize, hoyratça okşayışlar delirmiş gibi öpüşler. Gömleğim ve atletim pantalonumu çıkarmışrı A sadece baksırım kalmıştı A’nın da geceliği çoktan salondaki halının ortasına yollanmış sütyen ve kilodu ile duruyordu.

Ben ayakta iken A koltuğa oturup baksırımı çıkardı yarı kalkmış sikimi tutup Turgut’a göstererek “İşte karının bütün deliklerini siken azman bu hayatım” dedi Turgut’da “dediğin kadar varmış canavar” deyince gözüm Turgut’un sikine ilişki benimkinden kısa ve ince bir aleti vardı çok da küçük değildi tabi.

A sikimin kafasına bir öpücük kondurup onu ağzına almaya başladığında Turgut da yanımıza gelmişti eşinin kafasını tutuyor sikime bastırıp çekiyordu bazen o da sikini eşinin suratına sürtüyordu şimdi A iki yarağı aynı anda yalıyordu biz ise Turgut ile ayakta birbirimize bakıyorduk Turgut iki kadeh ve sigara getirmişti A alt tarafta siklerimizi yalarken biz sigara ve içki içiyorduk. “iyi yalıyor” değil mi dedi Turgut “Saksosu efsanedir” “valla öyle iyi öğretmişsin” “yok yahu ben ağzına verdim o kendi kendine öğrendi içinde varmış” içkilerimizi bitirince Turgut karısı A’yı ayağa kaldırdı arkasına geçip sütyenini çözdü kilodunu çıkardı ben şimdi A’nın memelerini okşarken Turgut eğilip karısının götünü emiyordu
– Göt takıntısı var benimkinin ama hiç vermedim hahaha bakire sanıyordu orayı ama senin siktiğini söyledim
– Bu gece sikeceğim ortak bu götü
– Sik ortak
– Sen tadını biliyorsun zaten
– Bilmez miyim iki yıl kullandım bu götü ama maşallah hala taş gibi
Eğilip memelerini ağzıma aldım A ise amını sikimin üzerine sürtüyordu sikim o git gelde Turgut’un çenesine çarpıyordu ama bunu görecek değildi Turgut onun derdi karısının minik göt deliğiydi parmaklıyor emiyor öpüyordu.

– Hadi ortak tost yapalım sonra uzun uzun sevişirsiniz orospuyla dedi

Koltuğa oturup A’yı kucağıma aldım A tükürük yapıp sikime ve amına sürttü “canım senelerdir küçük bir sik yiyorum dağıtma amımı” deyip yavaşça oturdu. Seneler sonra bozduğum amın içine tekrar giriyordum kazık gibi yarağım amın içine batmaya başlamıştı turgut’ sikini tam kremleyecekken A “geçir aslanım siktir et kremi şu koca siki iki sene yedi o tükürsen yeter” deyince tükürüklediği sikini göte bastırmaya başladı Turgut

İki deliği dolan A zevkle inledi “oohhh kocalarım benim” ritmi tutturup gidip gelmeye başladık ellerimle ayırdığım kalçalara bir Turgut saplıyordu bir ben geçiriyordum ama “ohh erkeklerim yapıştırın, çakın deliklerime” “ilk siktiğin kadar tatlı mı ortak” “ohh evet lan nefis bu amcık” ona orospu de” çok geçmeden bitirmişti işini Turgut karısının göt deliğine attırmış ve karşıdaki koltuğa yığılıp kalmıştı onun götünden süzülen döller amına karışıyordu sikim bir piston gibi işliyordu A’nın içinde “Hadi Tahsin bizimkinin pili bitti göster şuna nasıl becerdiğini karısını” deyince onu kucaklayıp altıma aldım bacaklarını omuzladığım gibi şak şak şak sikmeye başladım Turgut “oha ya” dedi A ise zevkten kudurmuş inliyordu “off aşkım böyle mi sikiyordu seni” “Hem de ne ağlatıyordu bile” ben bunları duyunca daha da gaza gelmiş kökledikçe köklüyor memelerini okşuyor ısırıyordum. “Vur ortak vur” diye sırtımı sıvazlıyordu Turgut “harikasınız” diyerek mastürbasyona başlamıştı göz ucuyla ona baktım A “ne o lan karının sikilmesi hoşuna mı gitti ikinciyi mi atacaksın” derken Turgut çoktan siki ağzına dayamıştı A’nın a şimdi hem inliyor hem yalıyordu Turgut ise arada “vur aslanım çak amcığa” diyordu.
A’yı domaltmış tekrar amdan girmiştim açıkçası Turgut’un boşaldığı götü sikmek istemiyordum Turgut ise A’nın ağzına vermiş saksafon çaldırıyordu. Turgut ortak biraz da ben sikeyim deyip arkasına geçti A’nın bu sefer ben A’nın ağzına vermiştim “kurban olurum bu taşaklara” diyerek emip ısırıyordu “off orospu çocuğu ne verirdin ağzıma ama döllerinle boğardın” beni “yutturuyor muydun ortak” “her seferinde” dedim “benimkileri hiç yutmadı amcık” dedi

Turgut çıkarıp sırtına boşalırken ben de A’nın ağzına boşaldım. A döllerimi Turgut’a gösterip çurk diyerek yuttu Turgut’da “orospu” deyip bana döndü “siz devam edin ortak benden bu kadar” dedi A banyoya gitmişti ben yarı baygın sikimle oturuyordum

Maşallahı var senin aletin de ha
Sağ ol Turgutçuğum
Eh bunu hep ister bu orospu
Veririz o zaman ortak dert etme dedim

Ne kaynatıyorsunuz siz bakıyım diyerek gelip kucağıma oturdu A
Ne olacak hayatım kocan seni tekrar siker miyim diye soruyor
Sikersin tabi deyip ağzına aldı tekrar sikimi..

Turgut karşı koltukta ben karşsında sigara içip karısının ağzına veriyordum aferin orospu iyi yala bakayım diyordum Turgut gülüyordu A’nın hiçbir şey umurunda değildi sikim serleşince sırtı bana dönük kocasının gözlerinin içine bakarak “Aşkım gel yerleştir şunu amıma” dedi. Turgut sikimi tuttuğu gibi karısını üzerine oturttu.

Şimdi kocasının gözlerinin içine baka baka oturup kalkıyordu “özlemişim ilk erkeğimi” “bak kocacığım nasıl giriyor” “iyi izle sikilmemi” bense belinden tutup çarptıra çarptıra sikiyordum A’yı ileri geri yapıyorduk arada A sikimin üzerinde dans ediyordu adeta.

Bacaklarını tutup havaya kaldırdım ve şimdi kucağımda gidip geliyordum Turgut’ “offf anam be ne sikiş oluyor” diyordu ben ellerimi bacaklarının ltından geçirip ensesinde birleştirmiştim ve çatır çutur sikiyordum. “Offf vur be ortak, kökle” “Gel yakından bak ortak” dedim Turgut ellerini dizimin üzerine koymuş birkaç santim ötede taşaklarımı çarpa çarpa karısını inletmemi izliyordu. Elleri ile karısının bızırını okşamaya başlamıştı çok geçmeden A’kucağımda şekilden şekile girerek boşaldı Turgut da ben de gülüyorduk bu duruma üzerime tir tir titriyordu A

Ben durmadan çakmaya devam ettim. Bir el taşaklarımı okşuyordu “Hadi ortak patlat içine” der demez zımba gibi döllerimi boşaltmaya başladım A kollarımdan kurtulmuş iyice bastırıyordu kendini boşalan sikime, taşaklarım hala Turgut’un ellerindeydi biraz sonra amından akan döller taşaklarıma ve Turgut’un ellerine bulaşmıştı. Turgut bunu karına yedirdi parmaklarındaki döllerimi temizletti.
A hamile kalmazsam iyi dedi.