Kahverengi göt deliğini yalamaya başlamıştım bile

Sosya medyada paylaş:

Otogarda otobüs beklerken farkettim ince belini ve biçimli kalçalarını güzelce saran siyah likralı her iki taraftan uzun yırtmaçlı bir etek giymişti ve eteğinin yırtmaçları esen deli rüzgarda derinlemesine açılıyor süt beyaz bacakları bir gölde süzülen kuğu gibi görünüyordu. Masum bir güzellik olabilirdi ama bu onun seksi olmadığı anlamına gelmiyordu. Bu güzelliğe bakmak yetmezdi bana dokunmalıydım, hissetmeliydim onu… Ona kendimden bir şeyler katmalıydım… Usul usul öpmeli elimi o bacakta yumuşakça gezdirmeli ve 1mm uzunluğunda olan yeni çıkan tüylerini hissetmeliydim. O tüyleri ürpertmeliydim sonra kudretli yarağımın sıcağını basmalıydım o bacaklara.

Aynı otobüse bindik önce ben bindim sonra o gelip benim önümdeki koltuğa oturdu.otobüsün en arka koltuğu daha yüksek olduğundan onu istediğim zaman rahatlıkla süzebiliyordum… Bacak bacak üstüne atıp ayaklarını koridora verdi… Koridor tarafındaki bacağında güzel ve derin bir dekolte oluştu böylece. Ayak bileğinde güzel bir halhal vardı. Yukarıdan bakınca straplez buluzundan aşağı memeleri de çok hoş görünüyordu. Oturduğum yerde yarağım kıpırdandı ve yerine sığmaz oldu. Yarağıma hücum eden kan onu tatlı tatlı kaşındırıyordu. Bugün ona bir misafir getirmeliydim… Kendi varlığımı hissettirmek için dizlerimi onun koltuğuna sıkıştırdım beni hissedip başını hafif arkaya döndü. Ben de uzun olunca sığamadım kusura bakmayın diyerek fırsatı değerlendirdim. Arka koltukları iyice dar yapmışlar diye söylendim.

Nezaketen gülümsedi bense onu sikerken güldüğünü hayal ettim tıpkı stoya gibi…Halhallı ayağını işveli işveli sallamaya başladı. Ben de arka sıranın koridora bakan koltuğuna kaydım dizlerimin sıkışmasını bahane ederek. Şimdi sağ çaprazımda kalmıştı ve yırtmacından bacakları daha rahat görünüyordu. Yavaş yavaş ona baktığımı gizlemeyi bıraktım. O da onu izlediğimi farkedince gülümseyip beni şaşırtarak arka sıraya geldi. Koltukların arkasına kaydık. Gözlerine baktım kızıla boyanmış saçları beyaz teni ve kahverengi gözleri beni benden almıştı.. Elimi eteğinin altından bacaklarına attım okşamaya başladım. Yarağım pantolonun içinde zonkluyordu adeta… Ona bu böyle olmayacak çıkar benimkini dedim.

Elim bacağından aldığı zevki memelerine taşımak istiyordu. Küçük memelerine dokunmak için bluzunu indirdim. Sütyeni olmadığı için küçük haleli pembe uçlu diri ve küçük memeleri gözlerimin önündeki yerini almıştı hemen. Memelerine yumuldum. Yaladım sakalımı sürttüm emdim öptüm kokladım onun küçük memelerini. Bu kızı adamakıllı bir yerde sikmeliydim. Beni anlamış gibi bana gidelim dedi. Bir başka otogara gelmiştik bile oynaşırken. İndik ve onun evine gittik. Kapıdan girince likralı eteğinin çok güzel gösterdiği kalmalarına attım hemen ellerimi. Boynundan öpmeye başladım. Dudaklarına yumuldum. Ellerim sıkı götünde sırtında memelerinde saçlarında geziniyordu. Kendi pantolonumu çıkarmaya başlayınca o da bluzunu sıyırdı attı. Amını yalamak istiyordum onun.

Bu küçük memeli sıkı götlü orospunun amının şekilli traşlı olduğuna kalıbımı basardım. Eteğini usulca belinden düşürdüm. Dantelli mor külodunun altından amının kılları belli oluyordu bile. Eğildim ellerim bacaklarının arkasında geziniyordu. Dişlerimle külodunun kurdelesinden tuttum ve aşağıya çekmeye başladım. Burnumun amının hizasına geldiği anda amından yayılan o ekşi koku beni adeta azdırdı. Burnumu kollarına dilimi tatlı amına yapıştırdım. Hayvan gibi sikmek geliyordu onu içimden. Bacakları zevkten titremeye başlayınca ağzıma am suyu da doldu. Yatak odasına kucakladım orospumu. Yatırdım sırtüstü ve yarağımla küçük amını fırçalamaya başladım o an içine boşalıp tekrar amına yumulmak geldi içimden. Girdim içine. Taşaklarım erimişti resmen. Git gel yaparken şap şap sesleri yankılanıyordu.

Üzerine abandıkça o benim göğüs uçlarımı sıktı ben onu zevkten uçurdukça inledi soludu bağırdı. Bense böğüre böğüre içine boşaldım orospumun. Çıktım içinden yana devrildim minnettarlıkla yarağımı yalamaya başladı tam 45 dakika oral sonunda o kadar azdım ki ayağa kalkıp sikimi tutup etrafa fıskiye gibi boşaldım. Halısına yatağına aynasına eteğine saçlarına perdesine her yerine bulaştı döllerim ama ben ona doyamadım.