5 yıllık kankam ile olanlara inanmak zor

Sosya medyada paylaş:

Merhabalar. Çok uzun zamandır sitede yoktum – daha doğrusu pek hikaye yazmak istemedim – çünkü iğrenç anlatımlı, konuları berbat ve tek kesime yönelmiş (gay ve swingger harici yok neredeyse artık) hikayelerin dominasyonu gerçekten bıktırıyor insanı. (Not: Bu tercihe yönelik bir laf değil, fazla fetiş de sıkar). Çeşitliliğin ve farklılıkların yarattığı o inanılmaz güzelliklerin olmadığı bir yerde de kendinden bir şey katmak gerçekten zor geliyor insana. Lakin bazen öyle şeyler var ki insan anlatmadan duramıyor işte. Tıpkı 5 senedir arkadaşım olan bir kız ile gündelik evde hardcore sevişmek gibi. 🙂

Hikayenin baş kahramanı ve arkadaşım olan hatun Elif (kullandığım ilk gerçek isim çünkü anlamı yok saklasam da sonuçta); 160 boylarında, balık etli (evet sevişmek için en çok seçtiğim tip 🙂 ), iri göğüsleri, platin-gri saçları olan ve aşırı bakımlı birisi. Kendisi ile uzun zamandır arkadaş idik hatta ufak bir yakınlaşmamız da olmuştu ama ardından arkadaş kalmayı seçip, ikimiz de farklı insanlara yöneldik bir süre sonra ama irtibatımız hiç kopmadı kendisiyle. Kendisi İstanbul dışında yaşadığından pek yüz yüze görüşme şansımız olmuyordu fakat olduğunda da onun beni arzuladığını hiç hissetmedim. Hatta gayet sevgililerimizden falan konuşurduk genelde. Belki tek uç nokta ise benim ayak ve çorap fetişimi bilmesiydi ama erkek arkadaşı için sorardı genelde benim zevkimi falan.

Derken geçen Şubat ayı gibi facebook’dan baktığım zaman sevgilisiyle olan her şeyin kaybolduğunu görüp, hayırdır diye bir mesaj attım, o da bana uzun zamandır kötü oldukları erkek arkadaşıyla aslında 2016 Ekim’inden beri ayrı olduklarını ama anca fotoğrafları kaldırdığını anlatmaya başladı. Oradan da tabi konu dallanıp budaklanmaya başladı baya; sonuçta konuşuyor olsak da pek muhabbet etme fırsatı bulamıyorduk, kafalar da uyduğundan muhabbet uzayıp gidiyordu yalnız ne ara muhabbet fetişe ve onun ayaklarını beğenip, beğenmeme geldi hatırlamıyorum tam olarak ama şikayetçi de değildim. Sonuçta kabul ki cinsel olarak bakmasam da elimde olmadan dikkat ettiğim bir şey bu konu ve bir kadının hoş ayakları olması elbette etkiliyor estetik olarak beni.

Haliyle de bunu gayet açıkça söyledim çünkü zaten konuştuğumuz bir konuydu ve altında anlam aramıyordum. İşin ilginci ise bu beğeni ifadesinin aslında bombanın fitilini ateşlemesiydi; konu oradan sevgilisinin ayaklarına eskisi gibi ilgi göstermemesinden başlayıp, bunun neredeyse diğer şeylerle beraber ayrılma noktasına getirmesine, benim o an beğenmemin onun hoşuna gitmesinin onu onore etmesinden, benim neler sevdiğime gelmesi dakikalar sürmedi ve bir anda webcam ile bana çeşitli çoraplar eşliğinde ayak ve bacak show’u yapan bir kadına dönüştü 5 senedir arkadaş gözüyle baktığım kadın. Ki her kim olursa olsun bu kadar çok tahrike dayanamayacağından dolayı olay hafiften sanal sevişmeye doğru kaydı ve muhabbet onun kendisini tatmin etmesi ile son buldu.

Hayatında çok ilginç tecrübeler edinen bir insanım, eski hikayelerimde de bunları anlattım bol bol ama en hızlı gelişeni ve arkadaşlık sınırı bir anda kaldıran sanıyorum ki bu idi. Evet, hayat ihtimaller ve kombinasyonların bir bütünü ama insan matematiksel bir canlı olmadığından şaşırıyor tabi. Ve bütün gecem de buna şaşırmakla geçti olayın bitiminden sonra. Baya bir enine boyuna düşündüm olanları, olabilecekleri ve en iyiden, en kötüye tüm ihtimalleri. En sonunda da neden olmasın diyerek bu duruma ve getireceklerine tamam dedim, çünkü o an bir ilişkim veya beni-onu bağlayan herhangi bir bağ yoktu ve sağlıklı, genç iki bireydik, bir şeyler yaşamamız yanlış değildi.

Ertesi gün yine muhabbet aynı şekilde başladı ve devam etti lakin bu sefer daha belliydi niyetler ki bu da rahatlamayla beraber hünerleri sunmaya ve arzuları daha net belli etmeye doğru yol aldı, buluşmaya karar verdik İstanbul’da. Derhal müsait ev aramaya başladım lakin bir türlü istediğim gibi bir yer bulamayınca kiralık ev muhabbetine girmeye karar verdik, evi tuttuk geleceği gün için direkt. Daha sonra ise biletini ayarladık, kaç gün kalacağını ayarladık ve beklemeye başladık. Beklediğimiz her gece ise olay tamamen sanal sex ve webcam’den birbirini boşaltma olayına dönüştü.

Yaklaşık 1 hafta sonra geldi İstanbul’a, baya heyecanlıydık ikimizde ama biraz utangaç idi, sanıyorum ki her şeyin bu kadar ani olması biraz onu kapatmıştı. Yine de bu durum onu bana süpriz yaparak jartiyer ile gelmekten alıkoymamıştı. 🙂 Tüm gün İstanbul’un çeşitli yerlerinde gezip, muhabbet ederek geçirdik ama resmen sabırsızlanıyorduk gece için, sürekli yaramazlık yapıyorduk ve zaten jartiyer giydiğini de bu yaramazlıklar esnasında öğrenmiştim. En sonunda geceye doğru eve geçmeye karar verdik.

Aşırı heyecanlıydım açıkçası çünkü Elif aslında güzel olmasa da tavrı olan ve erkeklerle aşırı ulaşılmaz durup, onları tahrik etse de slutty davranmayan, ucuz durmayan bir kadındı ve her erkeğin sevişmek isteyeceği birisiydi. Ben ise bu gece bu kadınla sevişecek, fantezi yapacak olmaktan dolayı aşırı heyecanlıydım. Ona baktığımda ise onda da bu heyecanı görmek mümkündü çünkü sevgilisinin onun reddetmesinin kırdığı gururu okşayan bir erkek söylediği şekilde onu çok tahrik etmişti. Eve girişimizle olan ilk adım da bu heyecanın ani patlamasına yol açtı ve duvara yapıştırdığım gibi sertçe sevişmeye başladım Elif’le, adeta sertleştikçe ben o azıyor, inliyordu ki bir anda durdurdu beni. Nedenini sorduğumda bana extra olarak hazırlanmak istediğini söyledi ve banyoya girdi.

Ev gayet güzeldi; çift kişilik bir yatak, kalın duvarlar ve kalın perdeler vardı, standart sevişmek için kullanılan ev düzeni. 🙂 Ama yerler baya temizdi hatta terlik falan da vardı. Bu detayı verme sebebim ise sonuçta fetişizm üzerinden yürüyecek bir ilişkiden bahsediyoruz ve bu konuda titiz olan iki taraf olunca temizlik mühimdi, sonuçta pis yerlere basılmış bir el ya da ayağı kimse öpmek istemez.

Etrafı incelemeye devam ederken banyonun kapısının sesiyle irkildim ve arkamı döndüm. Belki de en büyük şoklarımdan birisi karşımdaydı; Elif siyah jartiyer takımını tamamen giymiş, şeffaf ve iç gösteren sütyen takımı ile bunu tamamlamış, ayaklarına da özel olarak getirdiği (ve temizlediği) ince topuklu, üzeri açık ayakkabılarını giymiş, sexy bir poz ile bekliyordu. Melda sonrası (bkz. önceki hikayelerim) çok ilişki yaşamış ve daha iyisini bulamam diyordum ama Elif seksapel olarak gerçekten tepede bir kızdı ve gri saçları, hafif esmer teni ve siyah takımıyla adeta bir sex tanrıçası gibi duruyordu.

Direkt ona dorğu yürüyüp, bir şey demeden yatağa attım ve üzerine uzanıp, her yerini yalamaya, emmeye ve azgınlıkla ısırmaya başladım; teninin tadı çok hoştu ve banyoda sürmüş olduğu kokular daha da azdırıyordu beni. Resmen gözüm dönmüştü ve çatır çatır Elif’i sikmek için geberiyordum. Elif ise altımda histerik bir şekilde titreyip “erkeğim, aşkımm, beni kadının yappp” diye bağırıp duruyor, bir yandan beni soymaya çalışırken bir yandan da sırtıma tırnaklarığı geçiriyordu. Ağrı bir hardcore porno havası içerisindeydi odanın içi ve loş ışığın verdiği o hafif mayhoşlukla birbirimize kavuşmak için çıldırıyorduk.

İlk anın harareti dindiği gibi misyoner pozisyonuna aldım Elif’i çünkü ayaklarını, bacaklarını yalamak, emmek en büyük isteğime dönüşmüştü resmen; bu sexy kadın resmen en büyük fetişimi bana kendi elleriyle sunmakla kalmamış, üzerine extra hazırlanmıştı. Direkt ayakkabılarını çıkartıp, parmaklarını emmeye başladım ki french pedikür yapılmış ve yumuşacık hale gelmişti yeni bakım görmüş olmasının etkisiyle. Emerken de aramızda sadece boxer ile onun tangası olmasına rağmen dip dibe gelmiş olan sikim ile onun amını birbirine sokmak için zorluyor, birbirimize sürtünüyorduk. Elif adeta bir su yatağı gibiydi; o kadar aşırı sulanıyordu ki amı boxer’ım arkasına kadar ıslanmış hale gelmişti. Bu kadar sulanmışken amı duramazdım ve boxer’ı çıkartıp, tangasını yana kaydırıp, ayaklarını yalarken Elif’i sikmeye başladım.

Çok dar değildi amı ama inanılmaz sıcaktı ve resmen sikim kalorifere girmiş gibi ısınmaya başlamıştı. Zaten sıcak olan ortama ateş salan amı yüzünden tüm gücümle Elif’e çatır çatır girişmeye başladım ayaklarını bırakıp. Elif bağrmaktan kendini kaybetmiş halde sırtıma tırnaklarını geçiriyor, dudaklarımı ısırıyor ve etrafı yumrukluyordu ki bir anda tüm gücümle birlikte yüklenmemle beraber boşalmaya başlaması ve titremesi bir oldu. Hayatımda gördüğüm en çabuk boşalan kadın Elif idi ve çok şaşırmıştım bu kadar boşalmasına ki sonradan onun cinsel olarak kafasını verdiği zaman her yerinden tahrik olduğunu ve bu yüzden çabuk boşaldığını öğrendim.

Elif boşalmıştı ama ben daha boşalmaya yaklaşamamıştım bile ve hala deli gibi azgındım. Bu yüzden de onu domaltıp, en sevdiğim şeyi yapmaya karar verdim; domalmış haldeyken ayaklarını birleştirip, footjob yaptırırken onun amını yalamak. O ise bunu hayatında ilk kez yaşıyordu ve aşırı hoşuna gitmişti ayaklarının arasında sıcak bir sik varken amının yalanması ve inlemeye başladı tek eliyle göğüsünü okşamaya başlarken. Yumuşacık ve ince çoraplarının sardığı bakımlı ayaklarının verdiği his ve am yalamanın o mükemmel hissiyatı beni nirvanaya eriştirmeye başlamıştı ve boşalmaya yaklaşmıştım. Ama ayaklarına boşalmak istemiyordum ve yorulmuştum baya.

Pozisyon değiştirerek reverse cowgirl halini aldık ve onun kendini siktirmesini izlemeye başladım ki arkadan bakınca görünen manzara mükemmeldi. Buna bir de Elif’in “en iyi sikicim sensin”, “her şeyim senin olsun fetişist erkeğim”, “kadın gibi hissettiriyor beni sikin”… vs. gibi aşırı ego okşayan cümleleri de eklenince alttan sert sert, seri şekilde sikmeye başladım, çığrından çıkmış gibiydim ve durmadan sikiyordum Elif’i. O ise cümleleri söyleyemez halde sadece inliyor ve içindeki sikin amını harap etmesinin zevkiyle boğuşuyordu ki bir anda yine boşalmaya ve üzerimi sıvılar içerisinde bırakmaya başladı, titremeye dayanamayıp, yanıma devrildi.

Elif o gece iki kere boşalmıştı ve hali kalmadığı için daha devam edecek gibi değildi, ben de eşiğindeyken Elif iptal olmuştu. Ben de bunun hıncını çıkartmak ve boşalmak için onu yatırıp, üzerine oturup, koca memelerini sikmeye başladım sert sert. çok iri ve dolgun göğüsleri vardı ve resmen am gibi hissettiriyordu ki işime geliyordu çünkü boşalmaya çok yaklaşmıştım. Tam boşalmaya başlarken de göğüslerinin arasından sikimi çıkartıp yüzüne, saçlarına boşalmaya başladım ve rahatladım ki bir yerde de Elif’in bu kadar çabuk bitmesinin hıncını aldım. Ama bilhassa bu Elif’in hoşuna gittiği için ben boşaldıktan sonra taşaklarımı yalamaya başladı teşekkür ederek ve hayatımda ilk kez daha boşalmam biterken tekrardan boşalmaya başladım ya da orgazmım devam eder gibi hissettirdi çünkü oluk oluk değil de son kalan damlaların fışkırması şeklinde ve beni titretmeye başlayarak oldu bu ki dizlerimin bağı çözülünce ben de onun yanına devrildim. Ben yanına devrildikten sonra Elif gidip temizlendi ve yatmaya devam ettik o şekilde ki yorgunluktan uyuyakalmışız ikimiz de.

Sabah olduğunda sikimde bir el hissederek uyandım ve baktığımda Elif bana bakarak sikimi okşayıp “günaydın” dedi. Dünkü durumun acısını çıkartmak istiyordu sanki. “Günaydınlar sexy şey” diye karşılık verip, sikimi iyicene avuçlamasını sağladım. O da bunu istemiş cesine sikimi kavrayıp sıvazlamaya ve bana handjob yapmaya başladı gözlerimin içine bakarak. Ben de ona doğru hafiften eğilince öpüşmeye başladık ve bir yandan da elimi atıp onun amını ovalamaya başladım. Yatak içerisinde sabah mastürbasyonu yapıyorduk birbirimize resmen, aşırı estetik bir hissi vardı. Sabah ereksiyonumun etkisiyle çok çabuk zevke gelmiş ve boşalmaya yaklaşıyordum, bunu Elif’e ilettim, o da “o zaman seni istediğin fanteziyle boşaltayım madem” diyerek footjob pozisyonuna geçti ve bakımlı ayaklarıyla sikimi kavrayıp, beni zevkin doruklarına çıkartmaya başladı.

Dün gecenin ateşi olmadan açık kafayla bu iş olmaya başlayınca aslında düşündüğümden ve hissettiğimden daha da iyi ayakları olduğunu farkettim; portakal rengi topuklar, düzgün bir kıvrım ve bakımlı tırnaklar… Adeta bir sanat eseri gibiydi ki bu ayaklar şu an beni boşaltmak için çabalıyordu. Bu düşünce ile beraber adeta bir fışkiye gibi boşalmaya başladım, Elif’in ayakları, üzerimiz hep döl olmuştu ve çok aşırı zevk almış hatta ufaktan titrer hale gelmiştim. Elif’e baktığımda onun da bundan etkilenerek mastürbasyon yaparken boşalmaya başladığını görünce bu kadının gerçek bir sex tanrıçası olduğuna karar verdim.

Daha sonra temizlendik beraberce ve hazırlanıp, dışarı çıktık çünkü Elif o gün dönmek zorundaydı. Beraber gidip kahvaltı yaptık, sonrasında ise onu otogara bıraktım. Ortam biraz hüzünlüydü ama ikimiz de bunun son olmayacağını düşünüyorduk. Saati geldiğinde onu otobüse bindirirken çantasından bir ufak paket çıkartıp, bana verdi. Ne diye sorduğumda kulağıma “dün gecenin anısına” diyip, göz kırptı, yerine geçti ve otobüs kalktı yerinden.

İlginç gecelerinden birisi olmuştu hayatımın ve aşırı zevk almıştım, tekrarlamaya kesin kararlıydım lakin ertesi gün salakça bir konudan (cevap vermemeye trip atma) dolayı birbirimizle konuşmamaya başladık ve her şey yalan oldu. Ama yine de hayatımın en güzel fetiş ilişkilerinden birisiydi ve hala daha tekrar yapmak istiyorum.
Dilerim ki beğenenler çıkar bu hikayeyi ve umuyorum bu sitenin genel hikaye yapısında bir farklılık oluştururum. Eğer içimden gelirse 3-4 tane daha olay var, tekrar yazarım.

O zamana dek görüşmek üzere. 🙂