Üst katta ki kürt komşumu siktim

Sosya medyada paylaş:

Üst komşumuz apartmana taşındıkları günden beri ses gürültü patırtı hiç eksik olmayan bir doğulu bir aileydi. Defalarca çıkıp sessiz olun deyip uyarmama ramen ses hiç zerre azalmadan şiddetlice devam ediyordu. Kadının kocası uyumsuz anlaşılmaz ters bir adamdı adam 30lu yaşlarda karısı dilek ise 27 yaşındaymış sonradan öğrendim. 15 yaşında evlenmiş iki ufak kızları vardı. Kadın kapalı utangaç ve kocası gereği ezik kalmış birine benziyordu. Gündüzleri kocası işte oldugundan dilek çocuklarla evde yalnız kalıyordu.

Gene böyle bi gün yukarda gene ses cümbüş varken dayanamadım ve yukarı çıktım
kapıyı çaldım dilek açtı. Başında türbanı hafif dağlmış siyah saçları görünüyordu üzerinde dar bi badi iri göğüsleri badisini yırtacak gibi duruyordu. Altında uzun eteği kocaman kalçasıyla karşımdaydı.

– Hanım efendi rica ediyorum biraz sessiz aşağıda sesten durulmuyor. Dedim ve utanarak tamam tamam deyip kapattı kapıyı. Aşağı indim ses bir nebzede olsa kesilmişti ama benim aklım dilek in vücudundaydı ki o ana dek hiç o gözle bakmadım bana itici bile geliyordu. Sonraları aramızı biraz daha iyi yapmak için apartmanda gördüğüm her an laf atmaya onu ısındırmaya çalıştım. İlk zamanlar pek yanaşmasada sonraları oda konuşmaya selam vermeye ilk kez gülmeye başlamıştı. Aramız baya iyiydi artık kocasıylada aramı iyi tutmalıydımki kimse şüpheye düşmesin ki kocası adamı çeker vurur öyle bi tip durduk yere başa bela almıyım diye. Bu ara benim adım hakan 27 yaşındayım 185 boyum 80 kilo yaptığım sporun etkisiyle iri sayılırım.


Gecen hafta c.tesi günü evde yalnızken kapı çaldı dilek gelmiş buyur içeri dedim baştan tereddüt etti ama sonra girdi


– hayırdır dilek
-evde elektrikler yok bizim sizde var mı mehmette evde yok sana sorayım dedim
-bizde var bi arıza olmasın bakalım istersen dedim ve yukarı onlara çıktık dilek önde ben arkada yürüyorduk kocaman kalçasını sallaya sallaya merdivenleri çıktı önümde içeri girdik baktım elektrik kutusuna şartel atmış şarteli kaldırmamla atması bir oldu tekrar fişte takılı bir şey var mı dedim mutfağa yöneldik bi kaç şeyi fişten çıkardık ama sonuç değişme diğer odalar yöneldik en son yatak odasına yürür gibi oldum hemen önüme geçti benden önce girdi odaya benim duracağımı düşündü ama bende onunla giriverdim odaya duşa girecek gibi hazırlanmış bornozu temiz külot ve sutyeni yatağın üzerindeydi gizlemeye çalışsada nafile görmüştüm yani.

Benim alet ufaktan hareketlenmeye eşofmanın üzerinden belirmeye başladı.prize baktığımda ada için ısıtıcıyı fişte gördüm. Dilek biraz utanır gibi oldu dedim neden utanıyorsun hafif tebessüm ederek her kadının yaptığı şey. Oda gülerek evet dedi. Fişten çıkardım ve şarteli kaldırdım sorun düzeldi.
Bugün ağda yapamıcaksın gülerek oda gülerek karşılık verdi. herhangi bi ters cevap vermediğini görünce az daha ileri gittim çok mu kıl var deyip bastım kahkayı ortam dahada yumuşasın diye
beklediğim cevap geldi yokta düğün var yarın ondan temizleniyim dedi jilet al dedim bu seferlik bende.
Sonra daha çok gerilmesin diye konuyu değiştirdim.


-cidden 15 yaşındamı evlendin yav sen
-Evet
-cocukmuşsun daha zor olmadımı kocan kaç yaşındaydı sruyom ama istersen konuşmayalım
-28 yaşındaydı
-vay şerefsiz ya şey çok pardon ağzımdan kaçtı severekmi evlendin peki
-hayır ya babam verdi bişiy diyemedim
-şu an seviyor musun yoksa alıştın mı
-alıştım ik**e çocuk var zaten mecbur
-çok zordur ya sevmediğim biriyle yatağa girmek
-evet ama yapacak bişiyim yok.
frekansa girince konuyu derinleştirdim yataktan devam 😉
-hayvan gibi bişey zaten yav insan nasıl sarılır öper vallaha zor işini bitirip götünü döner yatar o
-evet öyeleki zaten onun için 2 dakikalık bişey zaten
– ne iki dakikası ya o ne öyle en az 1 saat lazım bana gülerek
– abartma be sende dayanamazsın 1 saat gülerek
bu arada sikim kazık artık eşofmanı delme derecesinde kalkmış durumda
– e sen alışmışsın kocana abartma diyosun 😀 1 saat sikerim ben şey pardon kaçtı ağzımdan 😀


o andan sonra ok yaydan çıktı sessiz kaldı dilek cevap veremedi anladımki bişiyler bekliyor benden bende durmadan yapıştım dudaklarına sikimi bacak arasında hissetmesi için değdirip çekmeye başladım. O anda bile nefes alışverişi hızlandı kendini kaybedecek duruma geldi ellerimi kalçalarına atıp okşamaya sıkmaya başladım ardından badisini ve sütyenini çıkardım iri ve uçları dimdik siyah göğüslerini avuçlamaya ısırmaya başladım dileğin bunları ilk defa yaşadığı belliydi ki ayakta boşalacak durumdaydı. yatak odasına geçince hemen eteğini de çıkardım ve kocaman götünü tokatlamaya amını külotunun üzerinden okşamaya başladım dilek öyle durup kendini bırakmış hareketsizce sadece inliyordu.

Yatağa sırt üstü uzandı ben külotunu yavaşça çıkardım amı şişmiş külotu su olmuş etli kırmızı amını yalamak için bacak arasına yöneldiğimde gene bunu ilk defa yaşadığı için panikledi dedim sakin ol aşkım kendini bırak bana doğru düzgün sikil deyince tamam der gibi kafasını salladı. Bende iştahla amını yalamaya başladım ama dilek kendinden geçti inlemesi eminim bizim evden duyuluyordur dedim kendi kendime 😀
Kasılmaya başladı ve boşalmaya başladı daha sikemedim bile dilek boşalıverdi.


bende eşofmanımı ve boxerımı çıkardım yarağım kazık 17 cm kalın ideal boyutlarda dileğin ağzına götürdüm bi sikime bi bana bakıp ne yapacağını bilmez halde duruyordu dedim canım alsana ağzına yala biraz sikimi. Hiç yalamadım dedi ilkleri yaşa bugün sonra aldı ağzına acemice yalamaya başladı bir süre sonra yatak domaltıp arkadan amına yavaşça girmeye başladım amı fırın gibiyi karnın yanmış karı 11 yıldır zevkten dört köşe kıvrana kıvrana yarağımı yedi 10 dakika kadar siktikten sonra bacakalarını omuzuma alıp bi o kadarda öyle sktim bu esnada 2 kez daha boşaldı dilek mest olmuş teşekkür eder gözlerle bana bakarken bende yarağımı çıkarıp göğüslerine boşaldım.


Üstümü başımı temizleyip eve indim ilk fırsatta ikinci posta için fırsat kolluyorum saygılar dostlar.