Doğum günü partisi Senem 22 yaşında

Sosya medyada paylaş:

İsmim Senem 22 yaşındayım İstanbulda üniversite okuyorum. 1.68 boyunda 53 kg sarışın kahverengi gözlü bakımlı hoş bir fiziğe sahip bir bayanım. İlk ilişkim üniversite 1. sınıfta oldu. Daha önce kimseyle çıkmamıştım. Üniversitede Tuncay ile tanışıp hoş bir ilişkiye başladık. İlişkimizin 2. senesinde birbirimize aşık olmuştuk birbirimizi hala çok seviyoruz. Üniversitenin vermiş olduğu rahatlıkla sevgilimle pek çok şey yaşadık. İlk kez Tuncayın evinde beraber olduk ve kızlığımı ona verdim. Birbirimize aşığız evleneceğiz. Tuncay 27 yaşında o da üniversite okuyor ancak bölümlerimiz farklı olduğundan haftada birkaç kez ders bittikten sonra görüşüyor keyifli vakit geçiriyorduk . Bir gün sınıftan yakın arkadaşım Ender in doğum günü vardı.

Sınıftan pek çok kişiyi doğum gününü kutlamak için evine davet etti. Ben de onlardan biriydim. Pek çok arkadaşım sevgilileriyle gideceğinden durumu Tuncay ‘a anlattım ancak o pek böyle şeylerden hoşlanmazdı. Katılmak istemediğini benim de gitmememi istedi. Ender de sınıftan yakın arkadaşım Halenin sevgilisiydi. Hale ile kankaydık dolayısıyla Hale sayesinde Enderle de tanışmış arada vakit geçirir olmuştuk . Sevgilim Tuncay doğumgününe katılmak istemediğini söyleyince durumu Haleye anlattım gelemeyeceğimi söyledim .Aşkolsun beni kıracak mısın ? En iyi arkadaşını yalnız mı bırakacaksın diye bana tavır alınca. Tek başıma doğum gününe gitme kararı aldım. Tuncay’ın durumdan haberi olmayacaktı. O gece Tuncaya rahatsızlandığımı yatıp dinleneceğimi söyleyip.

Enderin evine gittim. Başıma bunların geleceğini nereden bilecektim ki ? Enderin evine vardığımda sınıfın neredeyse yarısı oradaydı pek çoğu sevgilisiyle gelmişti. İçimden keşke Tuncay da şimdi benimle olsaydı diye geçiriyordum. Enderlerin kaldığı ev büyüktü Sınıftan 5 arkadaşıyla birlikte aynı evde kalıyorlardı. Çok fazla oda vardı. Kutlama için dünyanın içkisini almışlardı . Bardaklar boşaldıkça tekrar doluyordu . Fazla içemediğim için bir iki kadeh bir şeyler içtim. Hale içmem için ısrar ediyordu . Çoktan kafası güzel oldu. Israrına dayanamadım içmeye devam ettim. Eğlence saat gece 12 ye kadar devam etti. Ben sarhoş olmuştum kanepenin tekine oturup kalmıştım. Millet hala deliler gibi eğleniyor dans ediyor. Boşalan bardaklarını tazeliyordu .

Bi vakitten sonra eşler odalara çekilmeye başladılar . Bazıları herkesin içinde salonda buldukları köşede yiyişiyor kimi sevişiyordu. Son bardak viskiden sonra iyice fenalaştım tuvalete gitmek için koridora çıktım ama bir sağa bir sola yalpalıyor, duvarlara çarpıyordum . Kapının tekini açtığımda karşılaştığım sahne inanılmazdı . Sınıftan Ayhan sevgilisini domaltmış çatır çatır beceriyordu . Bir süre onları izledim . Benim orda olduğumun farkında bile değillerdi . Kız çığlıklar atıyor Ayhan gittikçe hızlanıyor ağzından çıkaracakmış gibi sert bi şekilde pompalıyordu çaktırmadan pantolonumu hafifçe indirip mastürbasyon yapmaya başladım . Kendimi kaybetmiştim. Sonra kendimi toparlayıp güç bela tuvaletin yolunu buldum. Acayip uyku bastırmıştı . Bu saatte zaten yurda gidemezdim. Arkadaşlarımdan birine de gidemezdim yürüyecek halim kalmamıştı. Sonra kapısı açık olan bir odaya girerek kendimi yatağa attım orada sızmışım. Uyandığımda birisi üzerimdeydi ve beni çevirmeye çalışıyordu. Bu Mustafaydı bizim sınıftan 1.80 boylarında yakışıklı kaslı bir çocuktu . O da sarhoştu . Aniden onu kendime doğru çektim ve hayvan gibi yiyişmeye başladık. Alkolün etkisiyle ve Ayhanın o kızı hayvanlar gibi düzerken görmem beni bi hayli azdırmıştı. Elimi Mustafanın sikine attım. Taş gibi de sertti. Boyutunu ölçmek için elimi şöyle bir gezdirdim. İnanılmaz büyüktü. Ayağa kalktık .

Ben dizlerimin üzerine çökerek Mustafanın devasal aletini bir çırpıda pantolonundan kurtardım boxerıyla kalmıştı. Boxer ın üzerinden yavaş yavaş ellemeye ısırmaya başladım. Külodum sırılsıklam olmuştu onu içimde istiyordum. Çıkarıp ağzıma almayı denedim girmiyordu ağzıma. Anca başını alabildim içime iki elimle de sıvazlamaya başladım inleye inleye ağzıma boşaldı. Daha sonra beni domalttı ve arkamdan vajinama girdi. İyice genişlediğini hissediyordum hepsini alamıyordum zaten. Sonra üzerine çıkarak alabildiğimi almak için zıplamaya başladım. Bir kez daha içime boşaldı. Yatağa yığılıp kalmışım. Mustafanın odadan çıktığını duydum birkaç dakika sonra üzerimde birini hissettim direk aletini içime sokmuştu. Hızlı hızlı becermeye başladı. Aleti biraz daha ufaktı. Durumu anlayıca toparlanmak istedim ancak odaya Mustafayla birlikte 3 kişi daha girdi. Odada toplam beş erkek vardı. Başta korktum ama vücudumu elleyerek yalayarak beni sakinleştirdiler. İçeri hafif sızan ışıktan birinin Mustafa olduğunu Diğerlerinin Ender, Ayhan, Doruk olduğunu farkettim. Ender ve Ayhan sevgililerini uyutup odada bırakmış olmalıydılar diğerini tanımıyordum ellerini vücudumda gezdiriyorlar her yerimi yalıyorlar beni daha da azdırıyorlardı.

Ender aletini çıkarıp ağzıma verdi fazla uzun değildi ama kalındı. Ayhan göt deliğimi kremleyerek parmağıyla zorlamaya başladı. iyice kıvama getirdikten sonra çevik bir hamleyle altıma geçerek göt deliğime girdi. Mustafa ise iki posta içime boşalmasına rağmen doymamış olsa gerek Ayhanın üzerine doğru yaklaşarak koca aletiyle vajinama girdi. Tüm deliklerim dolmuştu sadece iniltilerim duyuluyordu. Ben inledikçe aynı anda vuruyorlardı. İlk defa 3 erkek 3 deliğimi de doldurmuş hırlaya hırlaya deliklerimi beceriyorlardı. İnanılmaz şekilde canım yanıyordu ama inanılmaz da zevk alıyordum. Giderek daha da hızlandılar. Diğer iki çocuksa önce ellerime verdiler.

Daha sonra aletlerini yüzüme vurmaya başladılar . Ağzım yüzüm zevk sularıyla yapış yapış olmuştu. Ender inleye inleye ağzıma boşaldı diğer iki çocuk da ender boşalır boşalmaz dayanamayıp göğüslerime boşaldılar. Ayhan götüme patladı. Mustafa ise vajinamın derinliklerine ne varsa doldurdu. Daha sonra hepsi etrafımda çember oluşturdular hepsinin yarağını tek tek yalaya yalaya kaldırdım. Daha sonra yer değiştirdiler. Mustafa ağzıma verdi Ender altıma geçip göt deliğime , Ayhan ise amıma girdi. Bir tur da öyle becerdiler. Bu kez içime değil vücuduma boşaldılar. Diğer iki çocuk bu kez yüzüme fışkırttı. Daha sonra diğer çocuklardan Doruk amıma diğeri ise götüme girerek birer kez daha boşaldılar. Daha sonra tek tek siktiler.

Ben bu kadar azgın erkek görmemiştim . Sevgilimle en fazla 2 posta sevişir 2. postadan sonra uyurdu. Bunlar bu şekilde sabaha kadar beni becerdiler. Zevkten kaç kez boşaldığımı hatırlamıyorum . Tüm vücudum ve yatak sperme bulanmıştı . Sabaha karşı kimseye görünmeden duşa girdim . Ender bir kez de duşta sikti beni . Vücudumu saçlarımı güç bela arıtabildim . Duştan çıkıp üzerimi giyindim sessizce salona ilerledim diğerleri hala uyuyordu. Enderin yatak odasının kapısını aralayıp baktım Hale deliksiz bir halde uyuyordu . Enderin yanına giderek ne olur bu yaşananlar bir sır olarak kalsın yoksa mahfolurum dedim . Anca kendime gelmiştim ama iş işten geçmişti . Merak etme dedi Ender arada gönlümü eğlendirirsin ses etmem dedi . Ogün Enderlerde kaldım okula gitmedim . Yurttan izin kağıdı almıştım . Akşama kadar deliksiz uyumuşum . Uyanır uyanmaz telefonuma baktım Tuncay 25 kez aramış . Daha fazla sorun çıkmadan hemen onun yanına gittim.

Bu yaşadıklarım ilkti ama hayatımda geçirmiş olduğum en farklı en eğlenceli doğum günüydü.