Üvey annem kardeşine siktirdi beni

Sosya medyada paylaş:

İsmim Ceren onsekiz yaşında eline erkek eli değmemiş çok güzel bir kızım. 1.60 boylarında, incecik belim, minik ve şekilli kalçalarım ve pürüzsüz bacaklarımla bir çok erkeğin fantezilerini süslediğime eminim. Anam ben küçükken ölmüş. Yatılı okulda okudum ve geçen sene mezun olup eve döndüm. Yatılı okulda okuduğum için hiçbir erkekle ilişkim olmadı. Eve dönünce beni evde bir sürpriz bekliyordu. Babam bir kadınla evlenmişti. Bana haber bile vermemişlerdi. O an babamdan nefret ettim. Bu kadar değersiz miydim?

Analığım güzel bir kadındı. Ama onun hep bir şeyleri gizler gibi hareket etmesi beni rahatsız ediyordu. Hele evimize gelip kalan abisine gıcık oluyordum. Babam yaşlı bir adamdı ve bu genç kadını doyuramazdı. Akşam yemeklerinden sonra babam hemen uyurdu. Bende analığımla televizyon izlerdim. Bana “Güzel kızım” diyor, yardımcı oluyordu.

Kardeşinin bize geldiği bir akşam analığım masayı donatmış, yemeğe oturmuştuk. Herif yemeği değil, gözleriyle beni yiyordu. cinsellikle ilgili hiçbirşey bilmiyordum. Çünkü günah ve yasak diye yetiştilmiştir. Ama adamın bakışlarından rahatsız oluyordum. Babam yemekten sonra yattı. Bende adamın bakışlarından kurtulmak için odama çekildim. Bir süre sonra iniltiler duydum. Biri hasta gibi inliyordu. Hemen fırlayıp kim diye bakmaya gittim. Ve analığımla kardeşini garip bir vaziyette gördüm.

Babam horul horul uyurken, salonda Cemal (Analığımın kardeşi) analığımın ardında birşeyler yapıyordu. Analığımda inliyordu. “Hasta mı olun?” dediğimde ikiside sıçradı. O an Cemal`in inik pantolonunu ve kalkık sikini gördüm.”Ayy” diyerek sallandım ve yere yıkıldım. İnsan kardeşiyle yatar mıydı? Onların o işi yaptığını anlamıştım. Nasıl yapıldığını bilmesemde Cemal` in yarrağını görmek beni dehşete düşürmüştü ve bayılmıştım.

Gözlerimi açınca analığımı ve Cemal`i gördüm. Çıplak olduğumu anlamam zor olmamıştı. Utançla “Ne oldu?” diye inledim. Analığım “Hasta olmuşsun bende hastaydım. Cemal abin iğne yaptı, iyileştim. Şimdi sanada yapacak” dedi. İstemiyordum. “Bana ne, ben yaptırmam” diye karşı çıktım. Analığım “Babanı uyandırıp kızın kardeşimin koynuna girmiş derim. Baban seni öldürür” dedi. Yapardı, bunu biliyordum.

Cemal küçük memelerime bakarken yalanıyor, sabırsızca analığımı dürtüklüyordu. “Şimdi uslu küçük bir kız ol ve sesini çıkarmadan zevkini çıkar” diyen analığım odadan çıktı. Cemal yatağıma oturunca gıcırdayan yaylar kulağımı tırmaladı. Parmağını ak pak olan amıma dokundurunca “Yapma” dedim. Karanlıkta sırıtması beni dehşete düşürdü. Kapana kısılmıştım. Bacaklarıma değen sertlik bir o yana bir bu yana sallanırken bağırsam diye düşündüm. Ne olacaktı ki? Evlendiğini bile benden gizleyen babam o kadına inanacaktı. Cemal parmağını amımdaki çizgide dolaştırıp içeri doğru itmeye başladı. Birden üstüme atlamıştı. Meğerse analığımı bekliyormuş. kadın içeri girip “Herşey yolunda, sen keyfine bak” dedi ve tekrar dışarı çıktı.

İşte o zaman azdı. Üstüme atlayıp dudaklarını memelerime dayadı. “Ohh ne tatlılar, ne kadar körpeler” diyordu. Onu itmeye bile korkuyordum. Çünkü böyle birşey yaşamamıştım ve bana ne yapmaya çalıştığını korkuyla izliyordum. Cemal ellerimi tutup dudaklarımı öpmeye girişti. Onun ağırlığıyla dudaklarımı ağzının içine almasıyla nefes alamaz olmuştum. Dudaklarımı bırakıp memelerime yapışıyor “Ohh analığın sağolsun” derken sikinin başını amıma sürtüyordu. Satılmış koyun gibi sonumu bekliyordum. “Ahh baba nerdesin? Bu kadınla nasıl evlendin!”. Tavana bakıyordum. Onun dili göğüslerimde dolaşırken hissettiğim korku ve utanca yeni bir his eklendi. Bir hoşluk duygusu diğer duygularımı bastırmaya çalışıyor, göğüslerimden kasıklarıma doğru yayılıyordu. Bundan daha çok korktum. Zevk almak istemiyordum. Ama Cemal` in dudakları göğüs uçlarımı kaplarken apış aramdaki ıslaklık artıyordu. Analığım içeri girince “Aa daha beceremedin mi? Başını mı tutacağım?” diye çıkıştı.

Beni kıskandığını hissettim. Ondan genç ve güzeldim. Cemal ıslak dilini göğüslerimden çektiğinde o güzel duygu hafifledi. Analığıma “Sen işime karışma” diyen Cemal beni kaldırıp elimi tuttu. Avucuma sikini bırakarak “Okşa onu küçüğüm” dedi. Analığıma baktım. Gözlerinden ateş çıkıyordu. Ona inat Cemal` in kol gibi uzun ve kalın sikini iki avucumun arasına aldım. Cemal başımı sikine doğru itince dilim damağım kurudu. Siki ağzıma doğru yaklaştıkça içgüdülerim onu yalamam gerektiğini söyledi. Dondurma gibi dilimi değdirip çekmeye başladım. “Ohh çok iyi deva et” diyen Cemal onu ağzıma itti. Dudaklarımı kapatmak istedim. Sikinin başına sarılan dudaklarım onu şehvetle inletti. Beni yatağa itip bacaklarımı açtı. Arasına girip parmaklarıyla amımı açtı. Dilini değdirmesiyle sıçradım. Bu ne biçim bir şeydi? İçim ılık ılık akan sularla doluydu sanki. Dudaklarıyla amımı emerken parmağını içime doğru sokuyor, elimi bile sürmediğim yerleri parmaklıyordu. “Ohh Cemal abi” diye inlemekten kendimi alamadım. Analığım ” Çabuk ol” diyerek öfke içinde gitti.

Camal` in amımda yarattığı kargaşa beni mahvetmişti. Ona dokunmaya başlamıştım. Bu onu körükledi. Sikini amıma dayayıp yavaş yavaş ittirirken “Sakın bağırma” diyerek memelerimi emmeye başladı. İçime girmeye çalışıyordu ama küçücük amcığım onu almak istemiyordu. Kalın siki orama nasıl girerdi ki? Cemal sikini tükürükleyip öyle ittirmeye, parmaklarıyla amımı ayırmaya çalıştı. “Uhh gir hadi be” diye konuşuyor, alnındaki ter damlaları vücuduma düşüyordu. Islanan siki kayganlaşmıştı.Bir kaç kez yüklenince girdi. Derin bir acı duydum. Cemal elini ağzıma kapamış, “Dayan yavrum, şimdi geçecek” diyordu. Amı yırtılan o değil bendim. Gözlerim kararmıştı. Her bastırmasında bayılacak gibi oluyordum. Cemal ise dudaklarımı öpüp minik memelerimi okşayıp beni rahatlatmaya çalışıyordu. İçime girmiş olsada tarifsiz acı geçmiyordu. Katlanarak artıyordu. Durmasını söyledim, Cemal ne olur dur dedim ama beni dinlemedi. Kendinden geçmiş kocaman siki piston gibi içime girip çıkıyordu. Yaklaşık bu şekilde beni beş on dakika sikti.

Acıyla kendimi yana çekince siki amımdan çıktı. Amımı ovuşturmaya başladım. “Dur hele” diyerek beni yüzüstü döndürdü. “Üfleyeyimde geçsin” diyerek kıçımı kaldırıp belimi çökertti. Birden amıma sokunca inledim. Ama o deminki acı yoktu. Bu sefer bacaklarıma inen kan damlalarını gördüm. “Ahh amım kanıyor” diye inledim.

Cemal belime sarılmış amıma sokup çıkarıyor “Uhh patlattım yavrum, amcığını deldim” diyordu. İçime girdikçe “Cup cup” diye sesler çıkıyordu. O hoş duygu şimdi tüm vücuduma yayılmıştı. Yangın vardı, amımdan, memelerimden ateşler fışkırıyordu. Şimdi o inleme seslerinin nedenini biliyordum. Birkaç kez am sularım geldi. Gözlerim kararıyor, başım dönüyordu.

Cemal amımdan çıkınca sikini gırtlağıma kadar ağzıma soktu. “Amına boşalmak için neler verirdim. Hiç meni içmemiş amcığını kova gibi doldururdum ama hadi neyse” diyerek amıma yaptığının aynısını ağzıma yapmaya başladı. Dudaklarımı yuvarlamış onun sokup çıkarmasını izliyordum. Birden ağzıma sıcak bir şey yayıldı. Meni dediği bu olmalıydı. Neredeyse burnuma kadar dolmuştum. “Yut yoksa boğulursun” diyen Cemal burnumu sıktı. Menilerini yutarken gözlerim yaşarmıştı.Analığım kendini siktirdiği yetmiyormuş gibi benide sikicisine bozdurmuştu. Bu evden kurtulmaktan başka bir şey istemiyorum…