Dul ablam ile artık ekisi gibi değiliz

Sosya medyada paylaş:

İsmim Harun 23 yaşlarında tam kanımın hızlı aktığı ve neredeyse hemen hemen her günümü 31 çekmekle geçiren genç bir deli kanlıyım. Ablam Buse 29 Yaşında ve 5 yıllık evliydi, evliydi diyorum çünkü 3 ay önce ablam eşinden boşanma kararı alarak bizim eve geldi, tabi ablama karşı hep sikme isteği ve arzusu vardı, ama evlendikten sonra artık o arzular ve istekler bitti diyebilirim. Ta ki kendisi bizim eve gelene kadar geldiğinde çok üzgün ve ağlıyordu, annemle konuşurken oturup dinledim onları. Kocasıyla mutsuz olduğunu ilk evlendiklerinde 1 sene iyi olduğunu daha sonra ise artık ne olduysa bana ilgisi azaldı gelip salonda uyuyor ve artık tatmin olamıyorum anne ben boşanacağım diye dertlerini anlatıyordu.

Bavulunda getirdiği elbiseleri dolaplara yerleştirirken bende yanına gittim ve canını sıkma abla ne olur üzülmeni istemiyorum dedim ama amacım ablamın iç çamaşırlarını hangi çekmeceye yerleştirdiğini öğrenmekti, çünkü 31 çekmek için artık izlemek beni tatmin etmiyordu. Sonunda kilotlarını, tangaları ve sütyenleri hangi çekmeceye koyduğunu öğrendim.

Ben oda dan çıkacağım zaman Harun ablacım, bana desteğin için çok teşekkür ederim diyerek bana sarıldı ama nasıl oldum bir bilseniz, halen küçük göğüsleri taş gibi ve dim dikti göğüsleri göğüslerime değince sikim anında taş gibi oldu.

Ablam bunu fark etti sanırsam ve alt tarafları da iyice yanaştırıp boynumdan öptü beni, bende abla yapma kötü oluyorum dedim ve halen beni bırakmadan neden kötü oluyor canım dedi, bende abla ben genç bir adamım ve sen çok güzel ve seksi bir kadınsın şu anda göğüslerin vücuduma değiyor, ve alt tarafta tam kalkan şeyin üstünde dedim.

O da az çekilerek aşağıya baktı, hemen dokunmamla mı böyle kalktı bu diye sordu bende abla ne yapayım dedim. Hayatımda kimse yok işte bir kadın dokununca böyle oluyorum dedim. Ay kıyamam kardeşime deyip dudağıma bir öpücük koydu, evlenmeden önce beni istediğini ve beraber olmak istediğini biliyorum, o zamanda gizliden kilotlarımı koklayarak 31 çektiğini biliyorum dedi. Yüzüm kızardı ve ben çıkayım abla dedim.

Hayır gel buraya dedi ve elini sikimin üstüne koyarak bu beni istemiyor mu dedi, hemde nasıl istediğini bir bilsen abla dedim. Ablam geri çekilerek gidip kapıyı arkadan kilitledi ve önüme diz çöktü, hadi çıkar bakalım nasıl bir şey görelim şunu dedi bende hayır abla olmaz dedim. Sana fırsat işte beni istiyorsan bir çıkarda görelim bakalım eğer enişten gibi küçük bi şeyse bana yetmez dedi ve güldü.

Bende öyle deyince çıkardım eşortmanımı, ve gözleri açık kaldı oğlum bu ne nerde büyüttün sen bu siki dedi. Bende gülerek her gün 31 çekiyorum dedim, her gün mü gerçekten her gün canın istiyor mu dedi evet hemde çok dedim. Zaten penisim kalkmış taş gibi, ablamda eline aldı ve 31 çektirmeye başladı ve yavaşça dudaklarını yaklaştırıp ağzına sürmeye ve dilini sikimin kafasında gezdirmeye başladı. Artık iş çığrından çıkmıştı ve ben gözlerimi kapatarak o anın tadını çıkarmaya başladım. Ablam öylesine güzel yalıyordu ki sikimi ve ne olduysa birden ablamın ağzına boşalmaya başladım. Ablam ağzını hemen çekti ama çoğu boğazına kadar gitmişti. Tükürmek yerine yutmaya başladı çok güzeldi dedi ve güldü.

Şimdilik bu kadar rahatladın mı dedi, hemde nasıl abla dedim. O zaman akşam hazır ol odana geleceğim dedi ve eteğini kaldırıp daha yeni tıraşlı am ortasından parmağını geçirerek o güzel sikini bu amın içinde istiyorum dedi. Bende sen yeterki iste abla seni her dakika sikerim dedim. Hatta beklemeye gerek yok, şimdi sikeyim dedim oda domalarak hayır şimdi annemler uyanık diyerek parmağını amının ortasından geçirmeye devam ederken ben durmadım ve halen taş gibi olan kocaman penisimi ablamın uzun zamandır sikilmeyen amına birden bire amına yerleştirdim. Ohh lan adi akşamı bekleyemedin mi dedi, akşamda sikerim seni canım sen sıkma canını diyerek ablamın o güzel amına pompalamaya başladım, ses çıkmasın diye elini ısırıyor ve neredeyse 3 defa titreyerek orgazm oldu.