Tesettürlü annemle grup seks yaptılar

Sosya medyada paylaş:

Adım Osman. 27 yaşındayım. Babamın ölümünden sonra ondan kalan küçük bakkalı işletmek bana kalmıştı. Aslında hiç istemiyordum ama annem çok ısrar etmişti. Satışlar iyi gitmiyordu. Babamdan da epey borç kalmıştı. Borçları kapatabilmek için bankadan kredi çekmek istedim ama alamadım. O zaman ben de bir tefeciden aldım. İlk başlarda borç taksitlerini ödeyebiliyordum ama daha sonra ödeyemez hale geldim. O zaman da tefecinin tehditleri başladı. Beni veya annemi arayıp sürekli parasını istiyor, tehdit ediyordu. Annem de bu durumdan korkuyordu. Annem tefeci ile konuşarak anlaşmamı istiyordu. Ben de ona adamın anlaşmaya yanaşmadığını, parasını istediğini söylüyordum. Annem “beraber gidelim, ben de gelicem, konuşalım. Ucunda ölüm yok ya” diyordu.

Ben de ona uyup beraber tefecinin yolunu tuttum. Tefeci aslında araba galerisi işi yapıyordu. Kaya adında orta yaşlı bir adamdı. Bizi arka taraftaki bir odaya aldı. İçerde bizden başka Kayanın üç adamı daha vardı. Annem kendisi ile konuşmak için geldiğimizi söyledi. Kaya “hanım ne konuşması, ben paramı istiyorum” diye konuştu. Bu konuşma üzerine aramızda tartışma başladı. Özellikle annem adamla tartışıyordu. Bir ara annem kendisini polise söylemekle tehdit edince Kaya bana ve anneme küfretmeye başladı. Ben bunun üzerine kendisinin üzerine yürüdüm ama araya adamları girdi. Adamları beni tutarak vurmaya başladılar. Üç kişi oldukları için gücüm yetmiyordu. Kaya da annemi kolundan tutmuştu.

Annem de bağırıp çağırmaktan başka bir şey yapamıyordu. Beni epey hırpaladılar. Ardından Kaya “sen iyilikten anlamıyorsun, sana bir ders verelim de aklın başına gelsin” dedi. Adamlarına beni bağlamalarını söyledi. Adamları beni bir sandalyeye oturtarak ellerimi arkadan bağladılar. Ağzımı da bantladılar. Kaya halen annemi tutmuş bırakmıyordu. Annem sürekli ağlıyordu. Kaya adamlarından birine başıyla işaret yapınca adam belinden bir silah çıkarıp başıma dayadı. Kaya anneme “bak oğlunun ölmesini istemiyorsan dediğimi yapacaksın” dedi. Annem korkudan hıçkırarak ağlıyordu. Kaya sözlerini tekrarladı. Annem “tamam yapıcam, ne olur bırakın oğlumu” diyordu. Kaya bunun üzerine adama tekrar işaret yaptı ve adam silahı başımdan çekti. Kaya anneme “bu akşam bizi memnun edeceksin, yoksa oğlunu öldürürüz” dedi. Annem “ne demek istiyorsun?” dedi. Kaya anneme “bu akşam seni sikeceğiz, sen de bizi memnun edeceksin, yoksa oğlun ölür” dedi.

Annem bunları duyunca Kayanın üzerine atılmak istedi ama adamları engel oldular. Kaya “karar senin” dedi. Adam tekrar başıma silah dayadı. Annem bunu görünce “tamam, yapıcam, bırakın oğlumu” dedi. Şimdi annem dört adamın ortasında onlarla ilişkiye girecekti. Ben çaresiz bir şey yapamıyordum. Kaya üzerindekileri çıkarıp çırılçıplak kaldı. Siki inik halde bile kocamandı. Anneme “hadi yala” diye bağırdı. Adamlarından biri annemi ileri doğru itti. Kaya tekrar bağırınca annem önüne gelerek dizlerinin üzerine çöktü. Annem 48 yaşında tesettürlü, namazında niyazında bir kadındı. Onu başı açık, kısa kollu giyerken bile görmemiştim. Kalın kaşlı, tombul yüzlü, hafif kilolu bir kadındı. Boyu 1.60 kadar vardı. Dışarı çıkarken her zaman üzerinde manto veya pardesü olurdu. Başı hep bağlıydı. Bugün de öyleydi. Üzerinde ayaklarına kadar inen gri bir pardesü, başında da omuzlarını kapatan bir türbanı vardı. Annem şimdi Kayanın önünde diz çökmüş Kayanın siki tam karşısındaydı. Kaya tekrar “yala” diye bağırdı. Annem “oğlumun önünde yapmayın bari” dediyse de Kaya “asıl onun görmesi gerek, bizimle uğraşmak neymiş” dedi. Bir müddet tedirgin duran annem daha sonra Kayanın sikini ağzına alarak yalamaya başladı.

Ben olanları çaresizlikle izliyordum.

Annem kayanın sikini ağzına sokmuş başını ileri geri oynatıyordu, kayanın kalçalarından elleriyle tutmuştu. Kayanın ilk başta inik siki annemin yalamaları ile kalkmaya başladı. Sonunda da annemin ağzına zor girecek şekilde kocaman kalın bir patlıcana dönüştü. Annem şimdi siki ağzına zor alıyordu. Yarak annemin ağzına ancak yarısına kadar giriyordu. Kaya annemin başını okşuyor “oh, oh” diye inliyordu. Annemdense ses çıkmıyordu. Bunu hayatında ilk defa yaptığı belliydi. Kaya annemin başını sıkıca tutarak “daha hızlı, daha hızlı” demeye başladı. Bunun üzerine annem kayanın siki ağzında olduğu halde başını daha hızlı ileri geri götürmeye başladı. Kaya annemin başını sıkıca tutarak bu sefer kendisi yarağını annemin ağzına sokup çıkarmaya başladı. Annemse bir şey yapamıyordu. Kaya yarağını annemin ağzına sanki domalmış bir kadının amını sikermiş gibi sokup çıkarıyordu. Annemi birkaç metre ötemde ağzından sikiyordu.

Bir süre sonra annemin ağzına inleyerek boşaldı. Annemin ağzına döllerini boşaltmıştı, yarağını çıkarınca annem derin derin nefes aldı, ağzının içi döllerle dolmuştu. Döller ağzının kenarından akıyordu. Midesi bulanmıştı. Kusacak gibi öğürmeye başladı. Ancak kusmadı. Kaya bir havlu verdi kendisine, bununla ağzını, yüzünü sildi. Kayanın adamlarından Recep annemi kollarından tutarak ayağa kaldırdı. Anneme bağırarak soyunmasını söyledi. Annem ağlıyordu “yapmayın, kurban olayım, bırakın bizi” diyordu. Ama onların aldırdığı yoktu. Recep daha sonra tekrar silahı bana doğrultunca “tamam, yapmayın, tamam” diyerek soyunmaya başladı. Ben de nedendir bilmem anneme başımı çevirmiş onu izliyordum. O ise bana hiç bakmıyordu. Önce başındaki türbanını iğnelerini sökerek çıkardı, ardından bonesini. Şimdi uçlarından ağarmış saçları beline kadar dökülüyordu. Annemin saçlarını bu şekilde yeni görüyordum. Daha sonra üzerindeki uzun pardesünün düğmelerini açarak çıkardı. Üzerinde çiçekli uzun, geniş bir etekle ince uzun kollu bir bluz vardı. Memeleri bluzundan dışarı fırlayacakmış gibiydi. Eteğini aşağı sıyırarak indirince diz üstüne gelen siyah çorabı ile kaldı. Bembeyaz, tombul kalçaları görünüyordu.

Beyaz pamuklu bir külot giymişti. Recep külotunu da çıkarmasını söyleyince biraz duraksadı ama suratına bir tokat atınca dediğini yaptı. Külotunu da sıyırarak indirdi ve çıkardı. Hayatımda ilk defa annemin amını görüyordum. Amı bir miktar kıllıydı. Kılların arasında am dudakları belli oluyordu. Utanarak önünü kapamaya çalışıyordu. Recep ve diğerleri siklerini okşamaya başladılar. Anneme üstündekini de çıkartmasını söylediler. Annem gözü yaşlı dediklerini yapıyordu. Bluzunu tutarak başının üzerinden çıkardı. Şimdi beyaz sütyeninin içinde koca memeleri ortadaydı. Arkadan tutarak sütyenini açınca memeleri öne doğru fırladı. İlk defa annemin memelerini görüyordum. İki koca top güllesi gibiydi. Uçları etli ve siyahtı. Meme uçlarında hafif kıllar vardı. O halde olduğum halde sikimin kalktığını hissettim. Kendimden utanıyordum ama engel olamıyordum. Recep annemi ortadaki masaya yüzünü döndürerek sürekli “domal, domal lan” diye bağırıyordu. Annem çaresizce dediğini yaparak masanın kenarlarından tutarak iyice eğildi. Şimdi annemin götünü de görebiliyordum. Güneş yüzü görmemiş koca poposunun ortasında kıllı siyah bir delik karşımdaydı. Amı ve götü ortadaydı. Recep soyunarak çıplak kaldı.

Annemin arkasına geçerek eğildi ve amını parmaklarıyla okşamaya başladı. Annemden ses çıkmıyordu. Recep bu sefer annemin amını yalamaya başladı. Ağzı poposunun arasında “ımm, ımm” diye annemin amını emiyor ve yalıyordu. Annemden “ahh, ımm” diye sesler gelmeye başladı. Acaba o da bir şeyler mi hissediyordu? Recep yalamaya devam ettikçe annem başını sağa sola çevirmeye başladı ve “ah, ımm, “ demeye devam etti. Recep ayağa kalkarak bana bakıp “senin anan yanıyor lan” dedi, hepsi kahkaha atmaya başladılar. Bu sırada Recep kalkık yarağını annemin götünü iki yana açarak amına sokmaya başladı. Annem masaya iyice eğilip yaslanmış, bacaklarını iki yana iyice açmıştı. Recebin yarağı da kayanınki gibi büyük ve kalındı. Recep yarağını sokarken annemden “ahh, ımm, ahh” sesleri daha çok çıkmaya başladı. Recep annemin amına iyice girince sokup çıkarmaya başladı. Bununla birlikte masa da sallanmaya başladı. Annem iyice tutunmuş Recep yarağını sokup çıkardıkça başını iki yana sallıyor ve “ahh, ohh, ohh, ımm, off” diyordu. Annem de zevk alıyordu, yıllar sonra ilk defa yarak yemek onun da hoşuna gitmişti galiba.

Recep daha hızlı sokup çıkardıkça masa daha çok sallanıyordu. Annemin kalçalarını sıkıca tutmuş, kendine doğru çekerken yarağını da hızla ve daha şiddetle sokup çıkarıyordu. Recep “oh, oh” diyorken annem “ah, ımm, of” demeye devam ediyordu. Bir eliyle saçlarını toplamış çekiyor, kalçalarına da diğer eliyle vuruyordu. Annemin kalçaları yarak darbeleri ve Recebin tokatları nedeniyle sütlaç gibi titriyordu. Recep bir süre sonra boşaldı. İnleyerek döllerini annemin amına akıttı. Yarağını çıkardı ve annemi tutup kendine çevirdi. Anneme diz çökmesini söyledi. Annem dediğini yapınca “aç ağzını” diyerek annemin açık ağzına yarağını soktu. Anneme yarağını yalamasını söyledi. Şimdi annem yarağı yalıyordu. Üzerindeki dölleri yutarcasına yaladı. Recep annemi kollarından tutarak ayağa kaldırdı. Şimdi Kayanın diğer adamı İhsan’a sıra gelmişti. İhsan da annemi tutup kendine cekip koca yarağını annemin amına soktu.

Annemi sımsıkıca sarıp kucağında annemi hoplatiyordu, ihsan dan ohhh sesleri gelirken annemde ahhhh mmmm ığhhh ohhh sesleri geliyordu odanın içi adeta inleme sesleri cınlatiyordu. Daha sonra ihsan annemi masaya yatırıp daha şiddetle annemin amına sokup cıkartıyordu bu arada annemin memeleri deli gibi sallaniyordu ihsan bunu görünce hemen annemin memelerine yummulup deli gibi emmeye başladı bebek gibi annemin meme uclarını emmiyordu. Annemin de hoşuna gidiyordu zevk aldığı vucüdundan belli oluyordu, annemin bu kadar zevk alacağını tahmin etmezdim cünkü muhafazakar kapalı bir bayandı.

Ihsan vura vura sonunda annemin amına boşaldı.