Sevgi ablamı çok sevmiştim siktim

Sosya medyada paylaş:

Sevgi abla daha önce başından iki evlilik geçmiş, ilkinden üç erkek çocuğu dünyaya getirmiş bir kadındı. Yılları getirdiği fazla kilo karın bölgesini kalınlaştırmışsa da göğüsleri ve kalçası bu kilolardan nasibini almıştı. Boyu 160 cm civarından idi. Manisa da bir köyde doğmuş, 15 yaşında yaptığı ilk evliliğiyle birlikte Manisa merkeze taşınmışlardı. Kocaman ve harika göğüsleri, incecik beline oranla devasa kalçası daha o yaşında tüm köyün dilindeydi. Eşi köye ilk istemeye gelişinde Sevgi ablaya vurulmuş, 6 ay içinde köyün en güzel kızını köyünde koparıp götürmüştü. Yeni eşi böylesine güzel yüzlü, güzel vücutlu körpe gelininin hakkını vermiş 9 yıl içinde karnını 4 kere doldurmuştu. Hayat mutluluklarına daha fazla müsaade etmemiş, Sevgi abla eşini trafik kazasında kaybetmişti. Şehir hayatını bırakmak istememekteydi. Ama 4 küçük çocukla işsiz burada hayatta kalamazdı. Yaptığı ikinci evlilik fazla düşünmeden, sadece şartlarını koruyup, hayatını devam ettirme adına atılmış düşüncesiz bir adımdı. Nitekim uzun sürmemiş, 2 yıl dayanabilmişti yeni hayat arkadaşına. Artık yalnız hayatta kalmak zorundaydı. Eski eşinin ailesinden aldığı yardımlar ve kendi bulup çalıştığı işlerle kıt kanaatte olsa hayattaydı.

Ben üniversite için şehre gittiğimde tanıştık Sevgi ablayla. Hala çekici bir kadındı. Yaşamayı sevdiği her halinden belli oluyordu. Açık giyinmeyi, gece gezmeyi, o taş gibi vücudun hakkını verircesine flört etmeyi seviyordu. Otuzlu yaşlarının başındaydı. O dönem sınıfımızdan kızların kaldığı yurdun gece amiriydi. Kızlar tüm gece onla sohbet eder, tecrübelerini dinlerlerdi. Bize ne kadar tatlı sohbet, ne kadar pozitif olduğunu anlatmışlardı. Çok geçmeden gündüz cafe sohbetlerimize davet etmişlerdi. Kızların dediği kadar vardı. Yerel şiveyle konuşması onu daha çekici yapıyordu. Artık kızlardan bağımsız bizimde arkadaşımız olmuştu. Yurttaki işinden ayrıldıktan sonra da görüşmeye devam ettik. Evde doğum günü, maç vb. organizasyonlarımıza çağırıyorduk. Bazen çocuklarıyla, bazen yalnız, her çağırdığımızda geliyordu. Hatta bir keresinde köylerine gidip doğayı bile gezdik. Tabi hala o bizim Sevgi ablamızdı.

Üniversite bitip herkes evine döndükten sonra facebooktan gönderi beğenmeleri ve arada ne hayırsız çıktınız aramalarıyla nadiren de olsa görüşmelerimiz devam ediyordu. Birkaç arkadaş toplanıp diplomalarımızı almaya okula gittiğimizde yine görüştük. Bir sefer de onu İstanbul a beklediğimizi, birlikte daha büyük, güzel barlarda gezeceğimizi söyledik. Birkaç ay sonra köyden bir arkadaşının düğünü için geleceğini, o zaman 2 gün vakti olduğunu, gezebileceği söyledi.

Bahsettiği düğün günü gelmişti. Sevgi abla köyden başka bir arkadaşı ile birlikte gelmişti düğüne. Okulda birlikte okuduğumuz 6 arkadaş buluşma ayarladık. İçlerinde üniversite de tanışıp evlenen bir çift, Sevgi ablanın çalıştığı yurtta kalmış 1 kız, aynı bölümde okuyan biz üç erkek, Sevgi ablayı düğün bitmeden alıp Eminönü köprüsünün altındaki rakı balık mekanlarından birine geçmiştik.

Gece güzel gidiyordu. Eski komik olaylar anlatılıp, eğleniliyordu. Epey de içmiştik. Sevgi abla benim için her anlamda çekici bir kadındı. Artık 36 yaşına gelmişti ama yüzünde bir iki kırışık ve karın bölgesinde biraz yağdan başka bir şey yoktu. Masada yanımda oturuyordu. Ben her zaman onla samimiydim. Sohbet sırasında elimi omzuna atıyor, komik bir şey söylediğinde masanın altından bacağını sıkıyordum. Benim aşk hayatım konusu açıldığında, ki her zaman ilgiliydi benim aşk hayatımla, yaşadığım ilişkileri anlattıkça omzuma vuruyor, şaka tokatları atıyordu.

Gecenin devamı olmayacağını, o mekanda tamamlanacağını herkes anlamıştı. Artık kalkma vaktiydi. Mekandan çıkıp arabalara yürürken, Sevgi ablanın çalıştığı yurtta kalan kız arkadaş onlarda kalmalarını teklif etti. Tabii ailesiyle yaşadığı için rahatsızlık vereceklerdi. Bir süre konu üzerinde konuşulduktan sonra Sevgi abla ve birlikte geldiği arkadaşının bende kalmasına karar verdik. Zaten içlerinde yalnız yaşayan ve evi müsait olan bir tek bendim. Diğerlerinden ayrılıp arabaya doğru yürürken elim omzundaydı. Alkolün verdiği rahatlık, libidoya dönüşmüştü. Yan yana üç kişi muhabbet ederek yürüyorduk. Daha önce söylediğim gibi her zaman yakındık Sevgi ablayla, kucağına yatırıp siyah noktalarımı sıktığı, masaj yaptığı falan olmuştu. Ama o gece arabaya kolumun altında yürüyen kadının teslim olmuş bir hali vardı. Birkaç muhabbet sonrası elimi v yaka tişörtünün içerisine sokup göğsünün üzerine koydum. Henüz başını tutamıyordum ama elim göğsündeydi. Birkaç adım sonra elimi aşağıya kaydırıp göğsünün başını parmaklarımın arasına aldım. Ne o ne ben bozuntuya vermeden muhabbete devam ediyorduk. Arabaya vardığımızda elimi çektim.

Karşıya geçtik. Yolda bir sürü boş muhabbet ettik. Eve vardığımızda saat 4 e gelmişti. Zaten hepimiz yorgun ve alkollüydük. Evde bir köşe koltuk, bir de ikiz yatak vardı. Doğal olarak birlikte yatmalarını ben koltukla yatacağımı söyledim. Ağız birliği etmişçesine beni yatağımdan etmeyeceklerini söylediler. Kanepede ikisi yatacaklardı. Üniversite okurken de fark ettiğim üzere Manisalılar hakikaten çok misafirperver, o kadar da düşüncelilerdi zaten. Bir süre tartıştıktan sonra kanepede iki kişi yatamayacaklarını ama Sevgi ablanın benle yatabileceğine karar vermiştik. Zaten Sevgi abla diyordum. Arkadaşının yanlış bir şey düşünmesine gerek yoktu.

Üzerlerini değişmek için yatak odasına geçtiler. Sevgi abla alt-üst pijama takımı giymişti. Dar değildi aslında pijamaları ama kocaman göğüsleri ve götü pijamayı geriyordu. Arkadaşı şort ve tişört giymişti. Güzel yüzü ve vücut hatları yoktu, Sevgi abladan daha yaşlıydı ama yeni ağda yapılmış bacakları ve içtiğim rakı miktarı ikisini de detaylıca incelememe sebep oldu. Sevgi abla sütyenini çıkarmıştı. Yılların getirisiyle kocaman memeleri sarkmış, fakat hala dikkat çekiciydi. İçerdeki gülüşmelerinin sutyen ve memeler ile alakalı olduğunu düşünüyordum.

Sevgi abla hızlı birer nescafe yaptı. Sürekli kalçasını göğüslerini inceliyordum. Yarağım hareketlenmeye başlamıştı. Bir ara götünün arasına giren pijamasının izine öyle bir kitlenmiştim ki, kendime geldiğimde arkadaşı bana bakıyordu. Sikim iyice havalanmış pantolonun düğmelerini geriyordu. Kahveleri hızlıca içip odalarımıza geçtik. Ben şort ve tişörtümü alıp banyoya üzerimi değiştirmeye gittim. Üzerimi değiştirip yatağa odaya geçtiğimde Sevgi abla yatakta oturuyordu.

Yatağa sırt üstü uzandım, o da kolumun göğsümle birleştiği yere yattı. Sürekli el ele kol kola olduğumuzdan garipsenecek bir şey yoktu. Ama o gece durum farklıydı. Göğüslerinin yumuşaklığını başlarının büyüklüğünü hatırladıkça yarağım daha da şahlanıyordu. Bir süre sessizce yattıktan sonra uyku pozisyonu alır gibi kafasını kollarımın arasına alıp sarıldım. Kazık gibi olmuş yarağım bacağına değiyordu. Artık zamanıydı. Birden dudaklarına yumuldum. Sanki bekliyormuş gibi alt dudağımı dudağının arasına alarak cevap verdi. Elimi göğsüne attım. Ellediğim en büyük göğüslerdi. Sutyenden çıkınca yayılmışlar, tüm göğüs kafesini kapatmışlardı. Üzerine çıkıp bacak arasına girdim. Göğüslerini deli gibi sıkıyordum. Yarağım amının üzerinde git gel yapıyordu. Pijamasının üstünü yukarı doğru sıyırdım. O görüntü gözümün önünden gitmiyor. Etli, yumuşamış fakat dik başlı iki koca kavun göğüs kafesin üzerinde gökyüzüne bakıyordu. Göğüslerinin arasına kafamı soktum, deli gibi bir onu bir onu emiyordum.

Pijaması ve atletini birlikte çıkardım. Göğüslerinin arasına tekrar kafamı gömdüm. Elimi külotundan içeri soktum. Koca kalçalarını koparırcasına sıkıyordum. Onunla seviştiğimi hayal etmiştim daha önceden ama bu kadar zevk alacağımı tahmin etmemiştim. Altımdaki olgun, kum saati vücutlu kadının her yerini ısırmak istiyordum. Göğüslerinden aşağı kaydım. Bacaklarını havaya kaldırıp pijamasını külotuyla birlikte çıkardım. Etli kasıklarının arasına sıkışmış, 15-20 cm uzunluğundaki kuytu çizgisiyle elmas madeni karşımdaydı. Yarağım daha fazla dayanamayacaktı. Boxerımı hızlıca çıkarıp, sikimi amının derinlerine itmem bir oldu. Yıllar boyu yediği yaraklar, 4 çocuk amını esnetmiş olsa da çeperi sikime baskı yapıyordu.

Sulanmış amından sikimi fazla çıkarmadan git gele başladım. Ellerimle göğüslerini kanatacak kadar sıkıyordum. Etli bacakları boşluklarıma değiyor, beni iyice çıldırtıyordu. Boşalacağımı hissettiğimde içinden çıktım. Elinden tutup yataktan kaldırdım. Yatağın köşesine elleri yatakta olacak şekilde domalttım. Yılların tecrübesiyle belini aşağıya eğmiş, göt deliğinin ve amının tüm güzelliğini, kocaman kalçasının arasından sergiliyordu. Kılları nerden baksan birkaç haftalıktı. Kafamı koca götüne gömdüm. Klitorisine dilim yetişmiyordu. Dilimi amının içine kadar sokum suyunu emiyordum. Burnum götüne değiyor, bu onu çıldırtıyordu. Bir elini götünü ayırmak için arkaya attı. Dilimin daha derine girmesini istiyordu. Doğruldum. Önümde yıllarca birlikte olduğum, ince vücutlu genç kızların tam tersi bir kadın duruyordu. O zaman anladım ki kadın böyle olmalıydı. Her yeri et ile dolgun, amcığı ve göt deliği kocaman bir götün arasına gizlenmiş, göğüsleri domaldığında yatağa değen gerçek bir kadın.

Sikimi tükürükleyip amına dayadım, yavaş yavaş içine ittirdim. İçeride arkadaşı uyuduğundan yavaş yavaş girip çıkıyordum. O kocaman götüne kasıklarımın çarpıp çıkaracağı sesi duymak istesem de bunu yapmıyordum. Ellerini yataktan alıp çenesinin üzerine yatağa yatırdım. Üzerine çullandım. Altımda seks için yaratılmış kadınım, içinde patlamak üzere olan yarağım; ileri geri girip çıkıyordum. Tam boşalacağım anda üzerinden kalktım. Götüne ve göğüslerine oranla incecik ve tüysüz bel çukuruna yarım çay bardağı dölümü akıttım. Yatağın köşesine oturup, yanıma oturttum. Bir elim yarağımı sıvazlıyor, diğeri göğüslerini elliyordu. Yerinden kalkıp önümde diz çöktü. Taşaklarımı tutup dilini üzerinde gezdirmeye başladı. Sikimi yüzüne bıraktım, saçlarına kamışımda kalan döllerimi akıtıyordu. O an ki fotoğrafta ağzı taşaklarımda, kafası sikimin altında, seks için yaratılmış vücuduyla önümde diz çömüş gerçek bir kadın vardı.

Bir süre taşaklarımı emdikten sonra kalktı, sarılıp yatağa uzandık. Hava artık aydınlanıyordu. Bir süre yatakta oynaştıktan sonra uykuya daldık. Sabah kahvaltıda ve sonrasında şortumdan taşan ereksiyonumu saatlerce izletip, diğer arkadaşlarla buluşmak için evden çıktık.