Yengem ile grup seks zamanlarımız

Sosya medyada paylaş:

Merhaba, uzun zaman sonra tekrar sizinleyim. malum yaz işler güçler bir türlü yazmaya vakit bulamadım. Çok sayıda yorum ve güzel mesajlarınız için teşekkürler.Hikayemize kaldığımız yerden devam edelim. O gün oldukça zevkli geçmiş ve tatilimizin sonuna gelmiştik. Herkes bu son günün tadını çıkarmaya kararlıydı. Sabah yengem kahvaltı hazırlamış bizi çağırmıştı. Üzerinde siyah sütyeni ve altında kısa şortuyla yine bir sex abidesi gibiydi. Yürürken hareket ederken o muhteşem dolgun göğüslerinin sallanışı tarif edilemezdi. kalçalarınında şortundan taşan ve saran görüntüsü inanılmazdı. Adnan abi : gül bugün son günümüz iyice tadını çıkarmamız gerek dedi. Ben ; haklısın adnan abi bugun çok iyi geçmeli çünkü bu kadar rahat kalamayabiliriz dedim. Yengem ; ayy evet erkeklerimle tatilin son gününün hakkını vermemiz gerek dedi. Adnan abi; dün konuşmuştuk ya hani ismail abi ile ilgili.

Bugün ona bir oyun oynayıp hem adamı mutlu etmeyi hem senin ayrı bir zevk yaşamanı sağlayabiliriz dedi. Yengem; ımmm.. güzel olur aslında Adnancıgımm hep siz mi bakıcaksınız tadıma aa 🙂 dedi gülerek. Adnan abi; işte bende o yüzden diyorum ya hem adamı 2 günde delirttin artık mükafatını vermen lazım dedi. Yengem nasıl olacak o diyince .. adnan abi ; ben dün düşündüm bişeyler..bak şimdi sen bu kıyafetle olacaksın. Bizde bir odada duracağız. sen adamı çağıracaksın yine tüp bozuldu hesabı falan hersey i anlatmıştı yengeme.. Yengen heyecanlandı: ayy çok heyecanlandım bak şimdi.. merak ediyorum adamı nasıl tepki verecek diye dedi. Ben; yenge sen rahat ol adam üstüne atlamamak için zor tutacak kendini dedim.. yengem; ayy canım bakalım neler olcak dedi. Biz düzenek kurduk.. yengem yine aynı şekilde üstünde siyah sütyeni bikini tarzında altında ise şortu vardı.. çok sexi duruyordu..

Göğüsleri lömbür lömbür oynuyor inanılmaz bir zevk karşındaki için.. neyse yengem aşağı inmesine gerek kalmadan kapı çaldı. gelen ismail abi idi. Yengem o vaziyette açtı kapıyı oo hoş geldin ismail abi dedi. hoş bulduk gül hanım diyerek yengemin vaziyeti karsısında yutkundu ve gözleri konuşurken hep üstündeydi.. Buyur ismail abi içeri geç dedi. ismail abi ; yok gül hanım rahatsız etmiyeyim bir şeye ihtiyacınız varmı diye sorayım dedim dedi.. yengem: ayy çok naziksiniz her gün gelip soruyorsunuz bi ihtiyacımız var mı diye hakkınızı nasıl ödüyeceğiz dedi. ismail abi; olur mu gül hanım sizin gibi güzel ve alımlı bir kadının her zaman ihtiyacı olabilir dedi. Yengem; ayy teşekkür ederim ismail abi zaten adnan la Mehmet de dışarı çıktı akşama doğru gelecekler bende yemek hazırlayım dedim ama tüp yine arıza yaptı dedi. İsmail abi; demek bugun teksiniz ben size yardımcı olurum dedi ve içeri girdi.

Yengem kapıyı kapattı ve tüpün olduğu alt dolabı açarken çıkarmaya çalıştı. ama ağırdı çıkmıyordu.. ismail abi arkasına geçti dur yardım edeyim size diyerek kollarını yengemin koltuk altlarından geçirdi tüpün kafasını tuttu.. Kasıklarını da kalçalarına doğru geçirdi. Demekki yengemin rahat davranışları adamı bu kadar ileri götürmeye yetmişti. yengem; ahh çok ağır bu ismail abicim , biraz daha destekleyin çıkarırız dedi..ismail abi yengeme iyice yüklenerek tüpü tutup dışarı çıkardılar birden tüpü indirince ismail abi ani hareketle önündeki kabarıklığı iyice yengemin kacalarına yüklenerek bıraktı. Yengem ahh diye irkildi. ayy sonunda ismail abi dedi. ve ismail abi kızarmış bi halde çadırı kurmuş deli olmuş gibiydi. İsmail abi ; ağrımadı dimi bi yerin dedi yengem; yok yok ağrım yok yalnız arkamda biraz acı olu ama bi şi olmaz dedi. adam delirmişti. yengemin göğüslerindeydi gözleri. yengeme tüpün kafasından tutup kendinize doğru çekin ben ucunu ayarlım dedi. yengem tamam diyerek hafif kendine çekti.. göğüsleri adamın gözlerinin önünde ..

ismail abi göğüslerine bakarak iş yapıyordu. yengemde önünde iyice eğiliyor domalır gibi tutuyor göğüslerini daha güzel hale getiriyordu. bu arada yengemle konuşuyorlar bizim nereye gittiğimizi soruyor ve muhabbet ediyorlardı.. ismail abi tüpü halletti ve yengem ayy çok sağol ismail abi.. sende açsındır şimdi yemek yapayım beraber yeriz dedi. ismail abi ; güzel olur gül hanım ne zamandır kadın elinden yemek yiyemiyordum dedi. yengem; nasıl siz evli değil misiniz dedi. ismail abi; yok ben ayrıldım 8 yıldır yalnızım dedi.. yengem; ayy sizinde işiniz zor olur şimdi erkek başınıza işte yapamazsınız dedi. ismail abi; evet zor oluyor ne zamandır bna ve evime kadın eli değmedi dedi.. yengem saflığa yatıyor yine ; ayy yazık kıyamam size sizin gibi beyfendi birinin yalnız kalması hiç hoş durum değil dedi. ismail abi; sorma senin gibi bir eşim olsaydı 1 dediğini 2 etmez her istediğini yapardım ve her gün mutlu ederdim dedi. yengem; ayy çok iyi bir adamsınız siz. mutlu edeceğinizden şüphem olmazdı dedi. bende sizin gibi birini mutlu ederdim dedi. yengem ismail abinin karsısında etleri doğruyor ve göğüsleri sallanıyordu.

güzel bi görüntüydü hem konuşuyor hem iş yapıyordu. ismail abi; eminim mutlu ederdiniz elinizden her iş gelir sizin. keşke benim hizmetçim olsanız ya ? size istediğiniz parayı verirdim güzelce geçinirdik dedi. yengem; ayy bizim şehirde olsanız sizin evinize gelir işinizi görür yemeğinizi yapar bulaşık çamaşırlarını yıkardım ismail abicim dedi. ismail abi; sizin sehirdede evim var arada orda kalıyorum.. burda olsanız hizmetçim olurdunuz ve beni mutlu ederdiniz dedi.. sizin gibi güzel ve sexi hizmetçiyi kim istemez ki dedi .. yengem; hhahaha.. çok esprilisiniz teşekkür ederim.. gercekten bende isterdim sizin hizmetçiniz olmak ve işinizi görmeyi çok iyi bir insansınız dedi. ismail abi ; bu şekilde hizmetçim olur muydun dedi. böyle üstünde sadece sütyen ve altında ise sortunla dedi. hem benim yalnızlığıma çare olurdunuz hem evim güzel bi bayan kokusuyla doluşurdu dedi. yengem; ımm..

olurdu tabii ne olacakki istediğiniz şekilde giyinirdim patronumsunuz sonuçta dedi.. ismail abi; gerçekten her istediğimiz yapar mıydın dedi. yengem; tabikii .. patronumsunuz sonuçta bir dediğinizi iki etmem sizi mutlu etmek için elimden geleni yapardım ismail abicim dedi. ismail abi iyice azmıştı.. yengemde tahrik kar konuşuyor ve dahada azmasını sağlıyordu.. ismail abi; baksanıza ne güzel et doğruyorsunuz bu arada göğüslerinizde suan bana inanılmaz bir zevk veriyor dedi. yengem hafif utandı ; ayy ismail abi ya utandırdın beni çok mu hoşunuza gitti bu durum dedi. ismail abi; yememek için kendimi zor tutuyorum hizmetçim olsam onlara dokunmama izin verir miydin dedi. yengem; ımmm.. şeyy.. yanii.. ismail abi olabilirdi tabi sonuçta sizi memnun etmem gerekiyor tabi izin verirdim dedi. ismail abi önünü ovuşturdu.


çok kibarsın ve naziksin.. eminim verdiğim paranın hakkını alırdım dedi. yengem; alırdın tabi ismail abi sen çok iyi bi adamsın istediğin herseyi yapardım dedi. Bu arada çamaşırın falan varsa getir yıkarım ben dedi. ismail abi; ya aslında var ama olur mu k dedi. yengem ; yaa niye olmasın getirin getirin siz hem makine boş sizinkileri atarım dedi. ismail abi; o zaman bugun sen benim hizmetçim olacaksın ve gün sonunda sana para vereceğim ne dersin dedi. yengem; ayy ismail abi para istemem içimden gelerek yapıyorum dedi. ismail abi; itiraz istemiyorum hem yemekte yapıyorsun bana, ben getirim çamaşırlarımı at makineye dedi. yengem; ımm.. tamam o zaman patronum nasıl isterseniz dedi ve ismail abi ben gideyim alıp geleyim dedi. gitti ismail abi. biz odadan çıktık.. yengeme çok güzel gidiyor devam et, istesek bu kadar güzel bi gelişme olmazdı dedim. adnan abi; iyi gidiyosun gül, valla ben konuşmalarınızdan 1 posta attım içerde dedi.

yengem; ayy adnan sorma adam benide kendine çekiyor ben bile zevk almaya basladım dedi. bu arada kapı çaldı biz odaya geçtik ismail abi geldi eve altında sadece sort üstünde hiç bişi yoktu.. kıllı ve geniş omuzu ile güzel görünüyordu. yengeme ; işte getirdim canım dedi. yengem; tamamdır ismail abi şu etleri atayım kızarsın dedi. ismail abi; bugun ismail abi yok patronunum ben senin 🙂 gül dedi gülerek.. yengem; hee evet tamam patronum o zaman su etleri atım geliyorum dedi. işveli bir şekilde kırıtarak yürüdü adamda arkasından yiyecekmiş gibi bakıyordu.. yengem geldi; eveeet geldim patronumm.. poşeti alım ben dedi ismail abide yanında açtılar kapağını eğildiler.. yengem çamaşırları atıyordu..boxer lar gömlekler falan derken brden yengem; aa ıslaklık geldi elime ne ki bu dedi.. ismail abi bakım diyerek boxerı açtı döl bulaşmış boxera.. yengem safça: ne ki bu dedi. ismail abi ; bilmem sperm olabilir dedi. yengem eliyle ovuşturarak; ımm.. patronumm olur öyle şeyler dedi ve atmaya basladı üstleri.. yengemin göğüsleri adamın önündeydi.. ismail abi; ımm .. gül..

şimdi ben senin patronunum sende benim hizmetçimsin ya.. hani konuşmuştuk ya demin patronun olunca bu muhteşem göğüslere dokunabilir miyim diye.. şimdi dokunabilir miyim dedi.. yengem hafif gülümsedi.. ımmm.. şeyy.. olabilir tabi patronumsun sonuçta dedi. ve ismail abi yengemin göğüslerine yavaşça elini attı .. okşamaya basladı.. yengem kızarmıştı.. ismail abi yoğurmaya basladı göğüslerini.. aleti yine dikiliverdi.. yengem ise kendinden geçiyordu.. ismail abi; gül odaya geçelim mi orada yapmak istiyorum dedi.. yengem; peki olabilir dedi.. içeri odaya geçtiler.. bende yavaşça. kapıyı açıp odanın görülebileceği yere geçtim.. heyecanlıydım ya görürlerse diye.. ama bahanem belliydi yeni gelmiş gibi yapacaktım.. yengemi karşısına aldı yatağa oturdular yani ranzaya.. ve okşamaya devam etti.. ismail abi okşadıkça deliriyor yengemse kendinden geçiyordu.. ismail abi; sütyenini çıkartım mı dedi.. yengem; şeyy.. olur mu ki … nasıl isterseniz dedi. ve ismail abi kopçasını actı ve göğüsleri özgürlüğe kavuştu.. ismail abi; off çok güzeller bunlar gül.. daha önce böyle tatlısını görmedim ben dedi.. ve eliyle okşamaya basladı..

yengem kısık kısık inliyor ve zevke geldigi belli oluyordu.. ismail abi; tadına bakabilir miyim gül bu portakalların dedi.. yengem; ımmm..ıhh.. sanırım sorun olmaz dedi.. ve yengemi yavaşça ranzaya yatırarak üstüne geçti ve hafif dil darbeleriyle yalamaya basladı.. yengem hafif hafif inliyor şap şup sesler odayı inletiyordu.. ismail abi; off.. ohhh.. çok güzel bunların tadı güll.. ımmm..ımmm.. harikasın sen dedi. yengem; kendini tutamıyor.. ouhhh.. ımmm.. güzel emiyorsunuz patronumm.. ımmm.. galiba ben fena oluyorum dedi.. ve ismail abi dudaklarına doğru harekete geçti.. ve deli gibi öpüşüyorlardı.. ismail abi kıtlıktan çıkmış gibiydi.. deli gibi öpüyor somuruyordu.. yengemse aynı sekilde karsılık veriyordu.. gerçekten cok azgın bir yengem vardı.. Halbuki daha dün aksam ben ve adnan abi 3 er posta atmıştık.. yengem ismail abinin şortunu sıyırdı.. aleti çok kalın ve büyüktü.. çok güzeldi gerçekten bi an benim bile elleyip yala yasım geldi.. yengem ; off.. harika görünüyor bu diyerek yengem yalamaya basladı.. ismail abi; offf gül harikasın ımmmm senin oldu bu yarrak.. istediğin gibi kullan dedi..

yengem iştahla yalamaya devam ediyordu.. 15 dakika rahat yaladı ama adamda tık yok . boşalmamıştı.. yengem ; ımm doyamıyorum buna .. gerçekten baya dayanıklısın.. kocam olsa şimdiye 3 kez…. diyince ismail abi kocasının oldugunu anladı ve; evlisin demek.. ımmm.. harika.. ancak tecrübeli bir kadın bu kadar güzel yalayabilir dedi.. yengem ağzından kaçırınca evli oldugunu artık yapacak bişey yoktu.. ismail abi yengemin göğüslerini yoğuruyor bi yandan da basını aşağı yukarı hareket ettiriyordu yengemin .. en sonunda ismail abi yengemi aldıı.. ranzaya doğru domalttı.. ve gidip gelmeye basladı.. yengem kuduruyordu; ahhh ahhhh.. çok kalın buu .. ahhh parçaladı beni ahhh.. yavaş patronum yavassss ahhh nolur dur ne olur.. diyerek naralar atıyor.. ismail abi ise kalçalarını tokatlayarak ; ımmm nasıl he güzelmi… offf.. ok harika bi kadınsın sen.. doyamıyorum sana.. her gün sikmek isterim senii.. dünyanın en mutlu kadını yaparımm.. ohhh .. yengem; ahhh sik beni sikkkk her gün sikk ahhh fena oldummm parçaladın beniii.. ben daha önce böyle bir yarrak yemedimmm offf diyordu.. ismail abi yengemi sırtüstü yatağa attı.. ve gidip gelmeye devam ettii.. sert sert giriyor.. yengemin gögüsleri durmadan sallanıyor..

yengem kendinden geçiyordu.. ismail abi; ohhh ohh harikaaa.. 8 yılıın patlaması böyle olmalıydı güll muhteşemsin offf .. diyor yengem fena inliyordu.. en sonunda ismail abi yengeme ağzına boşalayım mı dedi.. yengem; hayır daha önce hiç yapmadım öle bi şi dedi.. ismail abi; bak patronun olarak emrediyorum.. ödülünü alacaksın dedi. ve yengem tamam diyerek .. ismail abi yengemin içinden çıkıp ağzına gidip gelmeye basladı yengem acayip sömürüyordu. en sonunda boşalmaya basladı ağzının içine doğru.. ismail abi; ohhhh ohhhhh harika diyerek boşalmaya basladı.. yengem ise ağzına ilk defa gelen döllerin tadına bakıyordu. yüzü ekşimişti.. ve peçeteye doğru dölleri temizledi.. yengem; off harikaydın.. daha önce yeseydim bu yarragı dedi.. ismail abi; daha çok yersin gül.. bende buamı bırakmam daha her gün sikerim dedi.. yengem; malesef bugun tatilimiz bitiyor diyince biraz duruldular ve tekrardan öpüşmeye basladılar ..ismail abi elleri kalçalarında yoğuruyor ve öpüşüyorlardı..

en sonunda yengem bu kadarlık yeter herhalde gelirler şimdi bizimkiler dedi.. ismail abi ; tekrarını istiyorum.. lütfen.. unutma beni diyerek çıktı ama mutfak umurlarında değildi.. yemek falan unutmuşlardı. ben kapatmıştım ama.. bunlara kalsa evi patlatırlar azgın insanlar 🙂 sonra ismail abi ile yengem kapının önünde uzunca öpüştükten sonra ismail abi gitti.. hikayem şimdilik bu kadar..

yeni olaylarla karsınızda olucam.. takipte kalın canlar 😉