Çabuk kocam geliyor diye beni ve kaldırdı

Sosya medyada paylaş:

Adım önemli değil erkeğim şu an 28 yaşındayım. 24 yaşımdaydım bir oyun vardı o game belki bilenleriniz vardır aranızda. Web tabanlı bir oyun uzay gemileriniz vs var (güya) onlar için PC nin başına hapis olmanız lazım resmen. Şimdi düşündükçe kendi kendime ne salakmışım o oyunu oynadım diyorum. Ama güzel yanları da vardı elbette mesela arkadaş çevreniz sanalda olsa genişliyordu oldukça. Oyuna başlayalı 1 sene olmuştu aşağı yukarı. Bir bayanla tanıştım onun arkadaşlarından başka bir bayanla daha. İkincisinin adı Emeldi. Emel ile ilk aşamalarda oyun içinde konuşuyorduk. Öğretmendi kendisi ve ilerleyen günlerde iple çeker olmuştum okuldan çıkıp eve gelmesini.

Muhabbetti çok güzeldi. Sonraları bana msn adresini verdi ve msn den konuşmaya başladık Gerçek bir konuşmaydı yazışma değil. Çünkü kendisi çok kaprisliydi yazı yazmak zor geliyor bana bir mikrofon al der başka bir şey demezdi. Önceleri o konuşuyor ben ise yazıyordum sonra aldım mikrofonu ve o şekilde devam ettik konuşmalara. Daha sonra o gameden sıkıldık başka bir oyun a geçtik. İkv olarak bilinen bu oyunda (Türk mmo oyundur) bir sure geçtikten sonra oturduğum yerden bir kızla tanıştım aynı şehirdendik. Adı filiz olan Antalyalı kız (ben Antalya da yaşıyorum bu arada onu söylemeyi unuttum) çok zilli bir tipti. Kendisi telsimde çalışıyordu o zamanlar ve gece geç saatlere kadar pc başında kalabiliyordu. Yardım merkez mi operatör mü tam olarak hatırlamıyorum ama 12 şer saat çalışıyorlardı söylediğine göre. Herne ise Filizin arkadaşı ondan daha zilli olan Gülnur o kadar açık seçik konuşuyordu ki bazen ben utanıyordum filizin yanında ( yanında dediğim yazışmaları Filiz’de okuyordu )

bir gün Gülnura yazıcağıma sen tut Filiz ve Gülnur ile alakası olmayan ve msn de konuştuğum alımlı güzel öğretmen emineye yaz. Yazdığımda “msn ye gelde yalıyayım seni” aslında daha önce hiç msn de konuşmamıştım Gülnurla nasıl yazdım hadi onu geçtim nasıl emele yolladım hala anlamış değilim. Hersey olucağına varır derler ya. Emel daha sonradan bana söylediğine göre “ O kadar şok oldum ki ne diyceğimi şaşırdım” demişti. Ben onu yazdım ama sana yazmadım da diyemedim. Çünkü az çok bağlanmıştım ona başkasına yazdım desem “kime “ diyecek bu sefer ayıkla pirincin taşını. Hiç bir şey söylemeden bekledim ve karşıdan “ Tamam “ gelince çok sasırdım ve bir o kadarda heyecanlandım. Msn ye girdik ve bana “ Nişanlıydım onunla sex yaptık ama sonradan bir sorun oldu ailem istemedi” dedi bu sayede kız olmadığını anlıcaktım. Bir süre msn de gece geç saatlerde karşılıklı kendimizi tatmin ettik ama daha sonradan bu onu kesmeyecek ve telefonumu isticekti. Telefonumu verdim ve gece bazen “özelliklede onun istediği zamanlarda” telefon sexi yapıyorduk.

Bir süre sonra “Ankaraya gel “ demeye başladı. Orada bir arkadaşım vardı ona devamlı bana ev ayarlamasını soyler kafasını şişirirdim. Bir türlü ayarlayamadım evi İlk zamanlar bir şey söylemedi bana ama Emel. Sonra bir gün bana “ Sana bir şey söyleyeceğim “ dedi bende “buyur “ dediğimde . “Ben evli olsamda devam eder misin ilişkiye “ dediğinde ikinci şoku yaşadım Bir şey söyleyemedim oysa ben onu bekar biliyordum. Evli bir bayanla olmak hiç bana göre değildi çünkü benimde başıma gelebilirdi. Karım böyle bir şey yapsa ne yaparım diye düşünürdüm hep. Ama sonradan anlattı ki çok zenginlerdi ve kocası geceleri çok geç gelir, iş seyahati diye gece 11-12 de çıkar yemek yiyeceklerini iş görüşmesi yapacaklarını söyler gidermiş. Kadında sonuçta genç ve arzu dolu ona da hak verdim.


Emel 28 yaşında kocası ise ondan 10 yaş büyük ve 38 yaşındaydı. Ben ise 24. Çalışmıyordum o zamanlar işsizdim daha sonradan bulduğum bir iş de devamlı seyahat ederdik ama hiç Ankaraya denk gelemdim. Her ne ise seyahat ederdim dediğim ise genelde 3,4 günü geçmezdi. Geceleri konuşurduk yine Emelle cok istiyordum onu oda beni. Kurban bayramı gelmişti emel bana” hadi atla gel Ankaraya benimki yok bu gece ” dedi. Ben ise “ O nasıl olucak saat şu an öğlen 2 oraya gelmem zaten geceyi bulur “ dediğimde uçakla gel “ dedi. Param fazla yok gelmem o beni aşar dediğimde sen gel ben geldiğinde paranı vericem diyince bunu gururuma yediremedim hayır istemem paranı dedikten sonra tamam bir çaresine bakıcam deyip kapattım telefonu. Arkadaşları arayıp para aldım onlardan çünkü henüz maaşımı almamıştım ve uçakla değil otobüsle gidicektim. Ailem ile kalıyordum onlarada bir yalan uydurup zor da olsa bir bilet bulabildim otobüsün en arkasında. Binmiştim otobüse gidiyordum ama aklımdan geçenler o kadar farklıydı ki kendi kendime “ Gidiyorsun ama nereye! Kime!

Telefonda konuştuğum ve msnde az çok gördüğün bir kadına gidiyordum. Kafamda ki soru işaretleri o kadar çoktu ki sex onların çok ardındaydı. Bu düşünceler arasında bir süre uyumuşum ve Ankaraya geldiğimizde kaldırdılar beni. Gece yarsı olmuştu ve çok soğuktu Ankara ( hala hatırlarım donmuştum resmen) uykulu bir şekilde aradım Emeli geldiğimi söyledim oda bana nasıl gideceğimi tarif etti ve atladığım gibi taksiye evlerinin önünde indim. Tekrar telefon ettim evlerinin önündeylen ve perdeyi aralayıp bana el salladığında o kadar heyecanlanmıştım ki. Çok farklıydı o heyecan sanki ilk kez bir kadınla olucaktım veya ilk kez bir kadın görüyordum. Çok güzel bir siteydi evler çok lükstü. Hayat bu olmalı dedim kendi kendime biz yaşamıyoruz. Merdivenlerden yavaş yavaş çıkarken kalbim yerinden çıkıcak gibiydi. Kapıyı açtı ve gördüğümde onu çok etkilenmiştim. Altında bir ince çorap tek parça siyah bir elbise, sacları altın sarısı gözleri ise ceylan gibiydi.

Ayakkabılarımı çıkartmak için eğildiğim de “ Gir içerde çıkart canım “ dedi bana ve girdim içeri ayakkabılarımı çıkarttım daha sonra montumu ve içeri salona girdim. Girdim ama gözlerim etrafta içimde hala bir korku vardı. Oturdum deri koltuklarına oda karşıma oturup “ Sonunda geldin bi tanem yanımdasın “ diyerek gülümsedi. Ben” biraz heyecanlı biraz ürkek “ Evet canım gelebildim sonunda “ dedim. Kalktı ve mutfağa doğru ilerlerken gözlerim yuvarlak ve harika kalçasındaydı. Gitti ve bir süre sonra elinde iki bardak ve viski şişesi birde çikolata ile geldi. Viskileri doldurdu yudumlamaya başladık ama benim içki alışkanlığım çok olmadığından bir süre sonra çarptı beni ve daha rahat olmaya ve konuşmaya başladım. Yanıma gelip oturdu ve ondada heyecan olduğunu hissettiğimde bu beni biraz rahatlatmıştı nedense. Gözlerinin içine baktım bir iki saniye ve hiçbir şey söylemeden asıldım dudaklarına öyle öpüşüyorduk ki ellerimiz vücutlarımızda öyle sert geziyordu ki elbiselerimizi yırtacağımızı düşündüm bir ara.

Gömleğimi yırtarcasına bir anda açtı. Elleri ile hafif kıllı göğüslerimi okşarken bende onun kalcasını elliyordum. Daha sonra ayağa kalktı aniden ve elimden tuttu sertçe ve hızlıca çekmeye başladı beni bir odaya doğru. Girdiğimizde anladım ki burası yatak odasıydı. Büyük geniş bir yatak solda bir dolap yatağın karşısında büyük bir ayna ve makyaj malzemeleri vardı. Yatağa doğru itti beni zaten tek parça olan elbisesini bir anda çıkartıp saclarını topladı. Altında siyah bir iç çamaşırı ve jartiyer vardı. Sol ayağını bacaklarımın arasına ve yatağa koyup jartiyerini çözdü. Aynısını diğer için d e yaptı. Eğilerek tamen çıkarttı çorap ve jartiyerini. Işığı kapatıp loş bir ışık ile odayı aydınlattı. Yavaş yavaş pantolonumu çıkarttı kendi elleri ile ve boxerimin üstünden sikimi okşamaya başladı. Sonra tamamen çıkartıp boxerimi bir eli ile sikimi tutarak ağzına alıyordu. Yavaştan hızlıya devam etti Ben o kadar doluydum ki boşalmamak için kendimi zor tutuyordum. Bunu anlamış olucakki daha fazla devam etmedi ve sırt üst yatıp bacaklarını açtı. Kilodunu indirdim sütyeni hala üzerindeyken.

Amcığı o kadar güzeldiki hiç kıl yok ve parlıyordu adeta. Belikli hazırlanmıştı bu geceye. Amcığını yalamaya başladım bu güzel amcığına doyamıyordum ama oda benim gibi çok doluydu onu boşaltmak istemememe rağmen boşalmıştı sendeleyerek. Ama ben durmadım ve onu ikinceye hazırlıyordum. Hemen hazır olmuştu çok istiyordu beni bunu anlıyordum. Dudaklarına doğru kendimi çektim ve sertçe öpüşmeye başladık. Bir yandan da sikimi amının üstüne getirip içine girmeden üstünde gidip geliyordum. Bu onu deli ediyordu biliyordum. Hep söylerdi bana telefondan bana o şekilde işkence yapma sok içeri o bana işkence olur canım diye. Öperken bir yandan göğüs uçlarını sıkıyordum elimle sikim ise hala amının üstünde gidip geliyordu. Kulağıma” Hadi sok aşkım şunu yeter artık” diye fısıldadı. Eliyle sikimi tutarak yerleştirdi kafasını amcığına ben öyle bir yüklenmiştim ki büyük kalın sikimle bir anda çığlık attı bunun üzerine ben durmanda daha da sert girip çıkmaya başladım çok sert sikiyordum Emeli altımda parçalıyacaktım adeta. Bir süre sonra aniden ters cevirdim ve tamamen üstüne abandım kalçalarını eze eze sikiyordum.

Sonra kendime çektim ve domal tarak saçlarından tutup kalçalarını tokatlamaya başladım. Hem sikiyor hem dövüyordum resmen. Bir süre sonra sendeleyerek içine patladım. Ve yığıldım yere. Bana dönerek harikasın aşkım dediğinde. Aşkım kelimesi bana çok tuhaf gelmişti. “Aşkım mı “ diye sormadan edemedim” Evet aşkım ben san aşığım anlamadım mı hala salak” dedi bana ben ise sadece gülümseme ile yanıt verdim” bir az süre geçmiştiki elini tekrar attı sikime. Okşayarak kaldırdı tekrar. Yine sevişmeye başladık Yatakta 360 derece donüyorduk. Onu tutup ayağa kaldırdım ve duvara yapıştırdım. Bir ayağınıda kaldırıp amcığına girdim bir ayağını kaldırken diğeri belindeydi ağzım ise göğüs uçlarında. Uçuyordu Emel resmen. Uzun bir süre siktikten sonra yatağa uzatıp onu göğüslerine boşaldım. Kalkıp temizlendik duş aldık ve yatağa uzanıp uyuduk. Bir süre sonra omzumdan dürtülerek uyandığımda Emelin gözleri büyümüş bir şekilde “çabuk kocam geliyor” diye beni ve kaldırdı. Bir anda soğuk duş etkisi yapmıştı bende. Hızlıca giyinip kapıdan cıktım merdivenlerden indim. Tam kapıdan çıkıyordum ki karşımda gayet iyi giyimli bir adam belirdi. Bir an göz göze geldik ve ben gözlerimi kaçırdım. Daha sonra ise yavaş yavaş panik yapmadan yürüdüm ve ordan uzaklaştım.


Otobüs garına gidip bir bilet aldım. Emel bir süre sonra aradı beni ve kocası bir şey anlamamış onu söyledi. Rahat bir nefes aldım çünkü bende hoşlanıyordum Emelden yuvasının yıkılmasını üzülmesini istemezdim herne kadar o yuva sıcakta olmasa….