Orhanmış eşini siktirmek istediğini söyledi

Sosya medyada paylaş:

Mrb arkadaslar tolga ben 29 yaşında esmer 183 byunda 75 kilo özel bir firmada çalışmaktayım size başımdan geçen evli çiftlerle başımdan geçen bir anımı paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz yine bir gün burada okuduğum eşli hikayelerden birine yorum yaptım numaramı bıraktım aradan bir kaç gün sonra geçmiştiki telim çaldı gizli numaran ismi Orhanmış eşini siktirmek istediğini söyledi bende neden olmasın dedim kendisinin ve eşinin bunu istedikten sonra ama eşinin biraz tereddütlü ve çekimser oldugunu ifade etti bende onun bir defa konuşturursan ben onu ikna ederim dedim tamam dedi ve bir gece saat 11 30 gibi yine telim çaldı arayan Orhandı tam sevişirken aramıştı beni sonra eşine verdi biraz çekimserdi ben nasıl seviştiğimiz ona anlatırken Orhanda anlattıklarımı ona uyguluyordu gittikçe nefes alışverişi değişmişti artık daha rahat konuşmaya başladı.

Ve bağıra bağıra boşaldı ogün hiç aramadılar yine ilerki günlerde aradı ama bu kez eşi cıktı tele ılk olarak mrb sikicim nasılsın beni kocamın yanında sikmeye hazır mısın dedi bende her zaman dedim ve ogece yine telde ben anlatım onlar sevişti ama hep eşiyle konuştuk kapattık daha sonra gündüz aradılar ve buluşmak istediklerini söylediler kabul ettim ve beni davet ettiler hafta sonu gittim yanlarına beni Orhan aldı ve evlerine gittik kapı acıldığında gözlerime inanamadım karşımda harika bir kadın duruyordu ama çok heyecanlı olduğu her hareketinden belliydi elini uzatıp eline değdiğimde titriyordu ama çok sıcaktı beraberce salona geçtik çok güzel yemekler hazırlamıştı yemeğimizi falan yedikten sonra bir şeyler içtik Orhan birden hazır mısın aşkım ikimizin altında inlemeye dedi.

hazırım aşkım dedi ve ikimizin ortasına oturdu ve önce eşini sonra bana dönerek dudaklarıma yapıştı başladık öpüşmeye tüm çekinliğini üzerinden atmış bütün şehvetiyle öpüşüyordu b enimle Orhan izlemeyle yetiniyordu ellerim memelerinde dudaklarım dudaklarında sevişiyorduk dudaklarından boynuna ordan memelerine indim uçlarını öpüyor dilimle etrafında daireler çiziyor hafiften ısırıyordum meme uçlarını.daha sonra kendini arkaya yaslayıp bacaklarını açtı iyice memlerinden göbeğine inerek ordanda bacak arasına indim iyice aralayıp bacakalarını amını öpmeye başladım kabarmış iyice ıslanmıştı amı yaladıkça adeta sular hızlanıyordu suyunun her damlasını içmeye gayret ediyordum.

bu arada ben onu yalarken oda Orhanın sikini ağzına almış yalıyor Orhan kendinden geçmiş vaziyette inliyordu.ben amını yalarken iyice başımı amına bastırıyor ağzımı amına iyice yapıştırıyordu. artık hazırdı sikimi yemeğe bacaklarını araladım sikimin başını amına yerleştirdim ve yavaş yavaş ilerlemeye başladıkça adeta çıldırıyordu sadece sok sok diye bağıra yordu artık hepsi girmişti hızlanmaya başladım gittikçe hızlanıyordum. amına her soktuğumda bağırıyordu sik aşkım sok sikicim beni yarağa doyur diye inliyordu. sonra ben uzandım o sikimin üstüne oturup zıplamaya basladı o zıplarken bende onun memlerini sıkıyor okşuyordum Orhan tekrar yaklaşmış sikini yalatıyordu . yeter birazda ben sikeyim deyip arkasına geçti o sikerken bende sikimi ağzına verdim öyle isteki öyle harika yalıyordu ki anlatamam. gırtlağına kadar sokuyordu. Orhana yeter sen her zaman sikiyorsun bu gece hep sikicim emrem siksin diyodu Orhan hiç itiraz etmedi.

Sana sürprizim var dedi. arkasını döndü kalçalarını ikiye ayırıp işte bu dedi anlamıştım yalamaya başladım kalcalarını orda göt deliğine indiğimde daha heyecanlanarak kalcalarını sallıyordu. dilimle yalayıp yumuşattıktan sonra orta parmağımı sokmaya başladım daha sonra arkasına geçtim kremi hazırlamıştı önce benimkini daha sonra da k endi götüne sürerek hadi sikicim sok dedi başını yerleştirip yavaş ca ilerlemeye başladım sadece yavaş diyordu ve sonuna kadar sokmaya başladım artık yavaş yavaş kalçaları ileri geri yapıyordu hadi hızlan dediğinde ben hızlanmaya basladım her soktuğumda daha hızlı bağırıyordu artık alışmıştı götü hızla gidip geliyodum arık onun kaç defa boşaldığını sayamıyordum bende hazırdım artık bende hazırım canım dediğimde hemen çıkardı ve eline aldı.

basladı yalamaya yalaya yalaya beni ağzıyla öyle bir boşalttıki göğüslerine harikaydı. sarsıla bosaldım ben oturdum bir kenara bu kez Orhan devam etti benim açtığım yoldan o sikiyordu götünden. oda bosaldı sonra banyoda üçümüz yıkanıp temizlendikten sonra tekrar devam ettik bu kez ikimiz aynı anda siktik onuda devamında anlatacağım sabaha kadar hiç uyumadan ara vererek siktik harika bir gece daha yaşamıştık hepimizde mutlu bir şekilde ayrıldık. Eğer sizde aynı düşüncede olan çiftler bayanlar aramanızı veya eklemenizi beklerim gerçek veya sanal sohbette edebiliriz pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.