Cinci hoca istememe rağmen içime hiç boşalmadı

Sosya medyada paylaş:

25 yaşında bir yıllık evli, uzun boylu, esmer güzel bir bayanım. Eşim muhasebeci olup evliliğimiz gayet iyi gitmektedir.tek eksiğimiz çok istememize, denememize rağmen çocuğumuzun olmaması idi.Doktorlara da gidip testler yaptırıyorduk. bir akşam eşim işten döndüğünde, heyecanla, bir arkadaşından duymuş, komşu ülke göçmeni çok meşhur bir cinci hocanın ilaç tedavisiyle insanları çocuk sahibi yaptığı ve bizim de gitmemizi istemesiydi.pek böyle şeylere inanmazdım ama onu kırmamak için peki dedim. Randevu almış bile, ve hemen hazırlanmamı istedi.


O gün banyo yapmıştım ve temiz iç çamaşır giymiştim, alel acele çıktık, taksiyle hocanın evine vardık, müstakil bir evdi ve bizi orta yaşlı bir bayan karşılayıp bir odaya aldı, biraz beklememizi ve benim muayene olacağımı öğrenince, biraz sonra, bir bardakta renkli bir sıvı getirdi, zehir gibi bir şeydi zorla içtim.az sonra da, hocanın bizi beklediğini söyledi, Eşarbımı takıp, içeri girdik, her taraf kapalı kalın perdelerle çevrilmiş, tütsü dumanlı esrarengiz geniş bir salondu.çok etkilendim.zaten bu arada içim garip bir şekilde kavrulmaya ve sevişmek ister gibi bir havaya girmeye başlamıştım.bundan tedirgin oldum ve eşime söyleyemedim ve yanlızca vazgeçelim dedim ama olmaz geldik artık dedi.


hoca 55/60 yaşlarında, başı sarıklı, cübbeli, sakallı heybetli biriydi, divan gibi geniş bir yatakta oturuyordu. elini öptürdü, derdimizi eşim anlattı.birden başını sallayarak, hırıltılarla, dua gibi bir şeyler mırıldanmaya başladı, cinlerinle konuştuğunu söyledi. birden durdu ve eşime, gitmesini, 3/4 saat sonra gelmesini, kusurun bende olduğunu ve tedavi edeceğini söyledi.ben, hayır olmaz yalnız kalamam dedim, Çok kızdı, bağırarak, hemen defolup gitmemizi ve cinlerimin başımıza belalar açacağını söyledi.Eşim, bana, sakin olmamı, sabretmemi, sonunda muradımıza ereceğimizi söyledi ve hocadan özür ve af dileyerek çıkıp gitti.

Artık yalnızdık, Beni yanına çağırdı, korkudan titriyordum, elini öptürdü, yanına oturmamı istedi.Eşarbımı çıkardı, rahat olmamı ,kendimi ona bırakmamı, beni tedavi edeceğini fısıldadı, hırıltılarla bir şeyler mırıldanarak, nefesini yüzüme doğru üfürmeye başladı, garip bir şekilde sanki esiri olmuştum ve her tarafım uyuşmaya başladı.elleri ile yüzümü sevmeye, saçlarımı ellemeye başladı, yavaşça beni yanına divana yatırdı.gömleğimin düğmelerini açarken karşı koymak istedim ama yapamadım ve çıkardı, boynumu, omuzlarımı ve göğüslerimi ellemeye sıkmaya başladı.Hiçbir şey yapmıyor, ruh gibi seyrediyordum. bu arada, içim bir hoş olmuştu sanki aşırı sevişmek istiyordum.


kot pantolonumun düğmelerini açarak çıkardı, iç çamaşırımla kalmıştım.bir müddet dualarla beni seyretti, yan çevirerek sütyenimi açtı ve çıkardı, üzerime çıkarak, dudaklarımı öpmeye, emmeye başladı, dilini de kullanıyordu, nazikçe yapıyordu, aşağılara inerek, memelerimi avuçlamaya, ellemeye, uçlarını emmeye başladı, tahrik olmaya, inlemeye ve altında kıvranmaya başladım.beni adeta sarmalayıp, vücudumun her yanını elleyip okşayıp, sıkıyordu, çok güzel sevişiyordu, Doğruldu, Kilodumu çıkardı, kendi de soyunmaya başladı, kıllı bir vücudu vardı ama şalvarını indirdiğinde, kocaman, patlıcan gibi, penisini görünce çok korktum.sıvazlayarak hemen ağzıma verdi, hiç bilmediğim için, almak istemedim ama zorla ağzıma soktu, emmemi yalamamı ve altındaki yuvarlaklarını okşamamı istedi, dediğini yaptım, biraz sonra, ağzımdayken inleyerek ve sarsılarak boşalmaya başladı, yutmak zorunda kaldım, içim bulandı, bunların vitamin olduğunu ve faydasını göreceğimi söyledi.


Ama durmuyordu, beni ters çevirerek, sırtımı, öpmeye, yalamaya başladı, aşağılara inerek, popomu öpmeye, iki yana açarak arka deliğimi emmeye başladı, parmağını deliğime soktu, ilk defa böyle bir şey tattığım için çok hoşuma gidiyordu.Bu arada boşalmıştım bile, tekrar çevirdi. iki bacağımın arasında, şeftalimin dudaklarını açarak, öpmeye, emmeye ve parmağını sokup çıkarmaya başladı, müthiş zevk alıyordum, bu arada g noktama da dil atıp beni çıldırtmaya başladı.çok tahrik olmuştum.artık girmesi için yalvarmaya başladım.
Doğruldu ve bacak altımı omuzun alıp, penisini sürtmeye başladı, ben ise girmesi için yalvarıyordum, aniden içime girdi, acıdan içim yanmıştı ve çığlıklarım odada yankı yapıyordu.İçimde gidip geldikçe acım hafifledi ve müthiş zevk almaya başladım.çıkmasın istiyordum, bu arada meme uçlarımı elleyip hafifçe sıkıyordu, ne müthiş bir duyguydu bu, daha fazla dayanamayıp, ona sımsıkı sarılarak ve sarsılarak, boşalmaya başladım.

Biraz sonra o da, içimden çıkıp, homurtularla boşalmaya başladı. Çok yorulmuştum. yanıma uzandı ve sarılarak çılgınca öpüşmeye başladık. Bu arada, yaşlı kadının içeri girdiğini ve biz öpüşürken, yanıma gelerek, hiç konuşmadan, kadınlık organımın içine bir sıvı döktüğünü gördüm, irkildim ama mani olacak gücüm yoktu. sadece seyrettim.daha sonra arka deliğimde da bir krem sürdü ve kadın çıktı gitti. Hoca, bana, o sıvı, Çocuk olmasında yardımcı olacak diye söyledi. bir müddet daha seviştik, Hoca, biraz sonra arkadan da, yapacağını söyleyerek, parmağını önce sokarak, deliğimi genişletti ve yavaş yavaş penisini sokarak girdi çok canım yanmıştı, çıkması için yalvardım ama sokup çıkardıkça, sanki acım dindi ve zevkte aldım. Memelerimi de sıkıp elleyince bu arada üçüncü defa boşaldım. arkamdan çıktı, yanıma uzandı. harika bir gece ve kadınlığımı tam olarak yaşamıştım.beni ve vücudumu harika bulduğunu, çok zevk aldığını söyledi bende öyle dedim.


Ama olumu kaldıracak halim yoktu. Bu arada kadınlık organıma bir şeyler sürdü, bazı ilaçlar verdi ve bunları düzenli kullanmamı istedi.her ay gelmemi istedi.yaşlı kadın içeri geldi beni adeta çocuk gibi temizledi ve onun yardımıyla giyindim, eşimi beklemeye başladım. gelip beni aldığında, çok yorgundum ama çok mutluydum, dualar ettiğini ve ilaçlar verdiğini söyledim, tabi ki beni harika becerdiğini asla söyleyemezdim, bir sır olarak bende kaldı. Üç ay daha gidip hoca beni aynı şekilde becerdikten (istememe rağmen içime hiç boşalmadı) sonra, verdiği ilaçlarla hamile kaldım ve bir oğlumuz oldu.

Bazı arkadaşlara da tavsiye ettim.