Elifin arkadaşı vardı adı Raziye götten kaydım

Sosya medyada paylaş:

Elif’le olan beraberliğimizden sonra bahtım açılmıştı sanki! Tanıdığım bütün kızların götüne bakar olmuştum. Ama Elif’le çıkıyordum. Elif’in bir arkadaşı vardı adı; Raziye.
Raziye fizik olarak çok kötüydü güzelde değildi, göğüsleri bile yoktu kısa boylu buğday tenli bir kızdı. Ama o küçücük gözleriyle adamı yiyecek gibi bakardı aslında iyide bir kızdı. Elif’in sırdaşıydı. Yanıma ilk o gelir, beraber Elif’i beklerdik, falan filan. Raziye biraz daha serbest bir kızdı tek kaldığımızda akşamları ne yapıyorsun falan filan sorardı, Elif gelince susar hiç belli etmezdi. Bende Elif’e hiç bahsetmezdim. Bir gün Raziye bize evine çağırdı ailesi de vardı.

Onun odasına geçtik müzik dinliyor, muhabbet ediyorduk. Raziye cumartesi günü evin boş olduğunu isterseniz arkadaşları da çağırır parti yapabilir dedi. Elif ben ailemden izin alamam dedi, Elif’te öyle söyleyince fazla üstelemedik. Parti olayı yatmıştı. Bir gün Elif’le okula konuşa konuşa giderken aklıma okuldan kaçmak geldi. Çok baskı yaptım ama Elif’i ikna edemedim, Ticaret Lisesine gidiyorduk. Elif’i okula bıraktım okulun yukarısında kafe vardı oraya giderken karşıma Raziye denk geldi, geç kalmış koştura koştura okula gidiyordu. Seslendim nereye gidiyorsun kız dedim; oda bana ya sen dedi; ben okulu astım valla, sende gel dedim kaçalım okuldan dedim. Baktı durakladı ne yapacağız? Dedi, bende bilmem, belki çamlığa gideriz ya da sen nereye istersen dedim.

Kararlaştırdık çamlığa gitmeye, otobüse bindik çamlığa girdik parkta gezindik dağa çıkmaya karar verdik. Çamlık dağında 1.çeşme diye bir yer vardı oraya gidiyorduk konuşuyorduk Raziye devamlı burada Elif olsaydı! bak burası tam size göre söyle böyle dercesine bazı şeyleri bildiğini ima edercesine konuşuyordu. Ses duyuyordu koluma giriyordu köpek havlıyordu koluma giriyordu. Korktuğunu söylüyordu, yanıma yaklaşıyordu bir ara dinlenmek için bir kenarda oturalım dedim, oda şurası olabilir biraz dinlenelim dedi, dinlendiğimiz yerin karşı tepesinde taş ocağı vardı. Raziye’nin üzerinde ise malüm önlük vardı, çantayı attı üzerine bir oturdu bacaklar fora, dikkatim dağıldı o ufacık minyon kız dağ havasımıdır nedir bilmem inanılmaz dürtülerim artmıştı. Konu Elif’e dönmüştü Raziye bana Elif’i sevip sevmediğimi sordu; cevap netti seviyorum dedim.

Ve bana birden iyi ki Elif gelmemiş dedi. neden? Dedim; gelseydi sen onu burada var ya o ho hoo diyip elini salladı, imalı konuşmalara devam ediyordu. Ama aklım Raziye’nin bacaklarındaydı, Raziye çok sıcak kanlıydı rahat tavırları vardı. Onun yanında kuracağım cümleleri hiç seçmezdim, yeri gelir argo konuşur, yeri gelir küfürlü konuşurdum. Raziye bana ben senin neyinim yav! dedi; bende ona sen benim baldızım sayılırsın dedim. Oda aniden bana baldız baldan tatlıdır demi diye konuşuyordu, aslında çok net konuşuyordu. Konu gittikçe bel altına inmeye başlamıştı. Bu sefer ben başladım burada Elif olsaydı ne olurdu falan filan diyordum oda malum diyordu sen onu burada kesin siker din falan diyordu.


Ona dedim ki; bak kız burada Elif yok. Sen varsın dedim, bir şeyleri artık ima etmeye başlamıştım. Ellerim dizlerinin üstündeydi, ve dizlerini okşamaya başladım. Raziye’nin göz bebekleri büyümeye başladı. Niyetimi anlıyordu. Gittikçe buna yaklaşmaya başlamıştım. Birden bana yolun üstündeki çalıların oraya çıkalım mı dedi.
Çantaları aldık çalıların oraya girdik kız çok rahattı onun rahatlığı da bana cesaret veriyordu. Bunun ellerini tuttum kendimi çektim birden öpmeye başladım, oda boynuma sarıldı, oturduk yan yanaydık. Öpüyordum devamlı ellerim bacaklarında hatta elimi daha yukarılara çıkardım hiç gık yok kızda, elimi önlüğünün omuzlarından çözdüm belindeki fermuarını indirdim hala gık yok, Raziye elini pantolonumun önüne attı bizim iş biraz daha hızlanmaya başladı. Ayağa katlı önlüğünü çıkardı önümde kilot’lu çoraplı gömlekli bir kız vardı. Gömleğinin düğmelerini çözmeye başladım oda benim kravatımı gevşetti pantolonumu indirdim kız manyak! Kilotumu o indirdi. Onun bu rahat tavırları harikaydı.

Çeketimi bir kenara attım gömleğimi çıkardım Raziye’nin kilotunu indirdim kızda hiç sınır yoktu. Bunu çırılçıplak soymak bana öyle bir zevk veriyordu ki anlatamam ikimizde dağda çırılçıplaktık o esintide çıplaklık farklı bir duyguydu. Raziye yere sırt üstü çimenler yattı bende üstüne çıktım öpüşüyorduk. Göğüsleri hiç yok denecek kadar küçüktü. Bacaklarını kaldırdım, kızda hala bir gık yoktu, sikimi amının üzerine getirdim gene gık yoktu, istiyordu yani, bende içine sokmaya denedim gene gık yok, ne yapacaktım ki? Tabiî ki soktum. Bana öyle bir sarılışı vardı ki anlatamam kulağıma sakın içime boşalma dedi. ben de tamam dedim. Anladım ki Raziye kız değildi tecrübeliydi ama bu daha iyiydi. Aklıma takılan ulan bu kızı benden önce kim sikti? Fizik desen fizik yok, Güzellik desen güzel değil. Çıktığı gezdiği biri yok. Sonra dedim ki içimden; ulan sana ne? Kız veriyor işte sik demi. Ömrümde ilk defe birini önden sikiyordum.

Tam boşalmak üzereyken müdahale etti çıkar artık çıkar dedi; çıkardım göbeğine boşaldım. Peçeteyle sildi, Ama kız manyak ve azgındı resmen. Elleriyle sikimi avuçluyordu oynarken kaldırdı hemen. Bana resmen 31 çektiriyordu. Üzerime bir oturdu hiç yapmadığım bir şekilde boynuma sarıldı ara sıra resmen ısırıyordu, daha hala istiyordu. Bu sefer o öpüyordu beni. Farklı duygulardı bunlar. Ellerimle götünü avuçluyordum. Orta parmağımı göt deliğinin kenarına getirdim ufaktan ufaktan deydiriyordum, sonra biraz soktum. O daha da etkilenmişti. Anlamıştı o da ne istediğimi üzerimden kalktı arkasına döndü bana götünü gösteriyordu. Yüzüstü uzandı, Daracık götü vardı. Sikimi götünün kenarına getirdim, kalçalarını sürtüyordum. Hafifçe biraz zorladım ıkınıyordu Raziye, ama kız manyak. Zorlayarak ve abanmayla soktum yarağımı götüne, canı yanıyordu ama kızda hala gık yoktu. O küçücük vücuduyla beni delirtmişti.

Elif’in kaprisleri vardı, bazen naz yapardı. Ama Raziye başkaydı Kız resmen morarmıştı. Ufacık olduğundan Raziye’yi istediğim gibi yönlendiriyordum. Kızın götünü sikerken vücudum kızın her yerini kaplıyordu. Neredeyse altımda gözükmüyordu. Ellerimi göğsüne getirdim kendime çektim, ikimizde dizlerimizin üstündeydik. köpekler gibi sikiyordum Raziye’yi Öyle bir boşaldım ki anlatamam. Peçeyle tekrar sildim döllerimi. Raziye resmen kendini kanıtlamaya çalışıyordu. Kız manyak benim sikimi ellemeye başladı tekrar. Hiçbir çekintisi yoktu. Aklıma ağzına vermek geldi. Elimle sikimi salladım salladım Raziye’nin ağzına bir soktum anlatamam ya kızın resmen ağzını sikiyordum. Aklım karma karışıktı kızda neyi denemek istesem yapıyordum, sonunda ağzına boşaldım ben bunun. Peçeteyle sildi ağzının kenarını yere tükürüyordu ben utanmıştım aslında. Raziye saate baktı hazırlanalım dedi bende tamam dedim. Dağdan inerken konuşuyorduk. Bana dedi ki Elif duyarsa var ya ikimizi de siker diyordu.

Bende ona kimden duyacak dedim. Bilmem sen söylersin dedi bana. Bende ben söylemem deyince birden bana ben Elif’in sırdaşıyım, sende benim sırdaşım olursun dedi.
Aslında bu çok iyi bir fikirdi. Onunda benimde bildiğimiz bir şey vardı, oda biz gene bir yerde muhakkak sikişecekdik. Dağdan inerken ben bunun devamlı götüne elliyordum yani resmen taciz ediyordum hiç rahatsız olmuyordu. Aksine daha da tahrik edercesine tebessüm ediyordu. Ben bunu birden güreşçiler gibi sarıldım öpmeye başladım. Eteğini kaldırdım kız etrafına baktı kimse yok kilotunu indirdim ayakta tekrar sikmeye başladım. Düşünsenize dağ yolunda ayakta kızla istediğim tüm fantezileri yapıyordum. Araba sesi duyunca hemen toparlandık.

Dağdan inmiştik çamlığın içinde biraz gezdik her fırsatta bunu öpüyordum, oda beni öpüyordu. Bana dedi ki: bak ben bugün çok güzel bir gün geçirdim dedi, bende ona aynen dedim. Bu olay ikimizin arasında kalsın Elif bilmesin dedi, hatta okuldan beraber kaçtığımızı da bilmesin dedi, bende tamam dedim. Raziye’ye döndüm peki biz bir daha ne zaman sikişeceğiz dedim. Gülerek tabii ki çok yakında dedi. yürüyerek dönüyorduk. Onun evine yaklaşmıştık ve ayrıldık. Arkasından baktım, ulan dedim sıçan gibi ufacık kızı siktim, ama tadı damağımda kaldı. Arkasını arıyordum. Aslında şikayetci de değildim yani. Düşünsenize iki iyi arkadaş var ben ikisini de sikiyorum.

İnanması zor eminim ama bunlar benim gerçek deneyimlerim.