Karımın değişik 7 sevgilisi oldu

Sosya medyada paylaş:

Daha önce karımı siktirdim adlı bir anımızı yazarak karımın ilk defa başka bir erkekle beraber olmasını sizlere anlatmıştım. Şimdi aynı arkadaşla ikinci buluşmamızı anlatıcam. Karımın bu ilk ilişkisinden bir hafta sonra tatile gidecektik.Ama karım bahsettiğim arkadaşla beraber olmaktan o kadar mutlu olmuştu ki onuda davet etti.Fakat adam bu kadar kısa sürede karısından tekrar izin koparamayabileceğini karısının şüphelenebileceğini falan söyledi.Ama karımın müsait olmadığı bir andaki aramasına ben cevap verdiğimde bana aslında geleceğini karımdan çok hoşlandığını ama ona sürpriz yapmak istediğini söyledi.Neyse biz gün geldiğinde tatile gittik.Erdekte 3 gün kalacaktık.

Oraya yola çıktığımızda karım hemen acıldı.altında dar bi kumaş pantolon üstünde göğüs dekoltesi bol kırmızı bady vardı.Biz otobüsten indiğimizde hemen ordan bir sürü insan pansiyon teklif etmeye başladı.Bizde birine takılıp gittik.Bizi çok hoş bir pansiyona götürdü.Aslında burası normal bir evdi.Üç katlı bir yerdi alt katta bir faaliyet yoktu.ikinci kat pansiyon üçüncü kattada pansiyon sahibinin evi vardı.Dar merdivenlerle ikinci kata çıkıldığında bir salona acılan üç oda ve aynı salondan cıkılan bir balkon ve yine aynı salondan girilen banyo tuvalet mutfak vardı.Genelde aileler olmakla beraber arka tarafta olan başka bir odada genç erkelerde vardı.Neyse çok uzattım. Biz yerleştik ve kumsala gittik.

Çok geçmeden karımın sevgilisi aradı ve karıma çok uğraştığını ama izin alamadığını falan söyledi eğer gelseydi bir sonraki gün gelecekti ama gelemiyorum dedi karıma.Ama ben geleceğini biliyordum.Karım adam mutlaka bişiler ayarlamasını mutlaka yarın gelmesini söylüyordu.Adamda çok zor ama tekrar izin almaya çalışacağını karısını şüphelendirmeden alabilirse geleceğini söyledi.O gün denize girerek geçti. Ertesi gün baya geç uyandık saat iki gibi kumsala indik.Karım bu sefer sevgilisini adı yerinde duramıyordu çünkü.Ama adam gelemeyeceğini söylüyordu karıma.Kapattılar ve karım denize girdi ben güneşleniyordum. Adam tekrar aradı ben cıkınca yolda olduğunu ama belli etmememi telefonuda yanımdan ayırmamamı söyledi.Ben nerelerde olduğunu sorunca Bursayı 20 dakika önce geçtiğini söyledi.

Bende en fazla 1-1,5 saat yolun var dedim.Dedimki sen erdeğe gelince ara karım cıkarsa gelemediğin için özür dilersin ben cıkarsamda konuşuruz nasıl buluşacağımızı dedim.Karım bir saat kadar denizde kaldıktan sonra yanıma geldi ve sürekli sevgilisine kızdığından bahsediyordu. Bende boşver diyordum. Ona bişiler yemek isteyip istemediğini sordum.Oda daha acıkmadığını söyledi.Bir süre yattık güneşlendik.Saat epey olmuştu artık nerdeyse gelirdi.Ben karıma denize girmeyecekmisin dedim giricem dedi o zaman bende biraz sonra içecek bişiler alırım sen denizdeyken dedim..Karım denize girdi aradan 5 dakika geçti geçmedi adam aradı.Nerde olduğunu öğrendim karıma içecek alıp geleceğimi söyleyip gittim adamı aldım. Biz gelene kadar karım denizden çıkmış kurulanmaya başlamıştı.Yanına gittiğimizde arkamda adamı görünce öyle sevindiki orda plajda sarıldı adamın boynuna.Neyse hep beraber toplandık duş alıp üzerimizi değştirelim diye bizim pansiyona doğru yola çıktık.

Yolda yürürkende bizim pansiyonun pek müsait olmadığından falan bahsettik.Yeni daha rahat edeceğimiz bir yer bulmamız gerektiğini söyledik.Pansiyona geldik önce karım hemen duşa girdi.Bizde arkadaşla salondaki balkonda oturduk.Ona ben duşa girince falan odamıza gitmemesini karşı odamızda aile olduğunu falan söyledim.Karım duştan cıktı odamıza girdi bende havlumu alıp duşa gittim.Biliyordumki arkadaş benim sözüme kulak asmayacak ve karımın yanına gidecekti bende bunu bilerek uzun tuttum duşu.Çıkıp odaya doğru ilerlediğimde balkonda kimsenin olmadığını gördüm.Odamızın kapısına geldiğimdede kapının kilitli olduğunu.Sonradan karımın anlattığına göre benim arkamdan hemen odaya gelmiş karım sadece havluylaymış.İçeri girince kapıyıda kitleyip karımı öpmeye başlamış karım duyan olur falan demesine rağmen karımı yatağa yatırıp amını yalamış sonra kalın yarağını arkımın ağzına verip emdirmiş.

En sonundada karımı hemen yatağın kenarına domaltıp geçirmiş.Karım bağırmamak için yastığı ısırdım demişti.2-3 dakika pompalamış karımın amını bu sırada karım 1 kere orgazm olmuş.Bu arada banyonun kapısının açıldığını duyup bırakmışlar.Ben odaya gelince arkadaş ben balkonda bekliyim deyip çıktı.Karıma yanında getirdiği hediyeyi vermiş.Kırmızı komple dantel boyu ancak kalçalarına kadar olan bir askılı gecelik ve aynı kırmızı dantel tangası.Karım içine bu tangayı giydi sütyen takmadan penye askılı mini bir elbise giydi ayağınada yüksek topuklu kırmızı terliklerini giydi ve ben hazırım dedi.müthiş seksi olmuştu.bu arada bende bir şart ve tişört giydim.Hep beraber çıktık karımın elinde sadece küçük bir el çantası vardı.Amacımız rahat edeceğimiz bir yer bulmaktı bunu konuşurken adam karıma ama geceliği üstünde göremiycemmi dedi.Karımda merak etme hayatım tanga içimde gecelikte çantamda dedi.Bunun üzerine adam aramızda yürüyen karımın eteğini sokak ortasında kaldırıp tangaya baktı.

Sonra adamın arabasını park ettiği yere gittik.Yer bulmak için epey uğraştık.Yaklaşık iki saat kadar yer aradık.Arabayı adam kullanıyordu karımda yanına oturmuştu biz yer araken hava kararmıştı hava karadıktan sonra karım sürekl adamın yarağını araba kullnmasına rağmen emdi.Sonra tam kafamıza göre olmasada bir yer bulduk.Burasıda pansiyondu ama büyük bir meyve bahçesinin ortasına yapılmış üç katlı bir villaydı.Ve şansımıza sadece alt katta kalan vardı ikinci ve üçüncü katlat komple boştu.Bize ikinci kattan üç kişilik bir oda gösterdiler odanın içinde üç yatak ve duş wc vardı.Balkon vardı ama mutfaktaydı yani başka birileri gelirse ortak kullanacaktık.Duş ve wc aynı duşa kabinin içindeydi ve sürgülü kapısı vardı.Karım odaya girdiğimizde hemen tuvaletini yapmak istediğini söyledi ve girdi.Bir dakika geçmeden adamda karımın arkasından girdi ve kapıyı yarım yamalak örttü.buzlu camdan silüetleri belli oluyordu.

Karım klozette oturuken adam ağzına vermişti.Bir süre yarağını emdirdi karıma ve ayrıldılar. Anladığım kadarıyla karım temizleniyordu tuvaletini yaptığı için sonra kapı açıldı ve beraber çıktılar karımı hemen yatağın birine domaltıp arkadan amını yalamaya başladı ama çok fazla dayanamadı ve kalkıp karımın amına geçirdi öyle hızlı sikiyoduki bir ara yatak sallanmaktan bir tarafı havalanmaya başladı.Sonra karım adamı yatağa yatırıp yarağının üstüne oturdu bir süre adamın üstünde kendini siktirdi ama birden aklına prezervatif takmadıkları geldi.Sonra adam yanında getirmediğini söyleyince çıkıp alalım dedi.(ilk başladığımız zamanlar kesinlikle prezervatif olmadan yapmıyordu karım ama hastalık için falan değil korunmadığı için hamile kalmak istemiyodu sevgilisi boşalmak istediğinde takıyor ve boşalıyordu) neyse karım üzerine aynı elbisesini giydi ama bu sefer altına tangayıda giymedi.

Nöbetçi eczaneyi bulup aldık prezervatifi.Sonra biraz plajda gezdik.Plajda gezerken karanlıkta adam yarağını şortunun paçasından cıkarıp sürekli karıma sürtmüş.Sonra pansiyona döndük içeri girer girmez başladılar yine ama karım acayip inliyor bağırıyordu.Bir ara alt kattan duvara vurdular ayıp ayıp sesiz olun diyede bağırıyorlardı.Adam değişik pozisyonlarda karımı yaklaşık bir saat beklide daha fazla sikti.Sonra dinlenmye başladılar.Daireye bizden başka kimseyi almamışlardı. Bu yüzden mutfağı rahatca kullanıyorduk.Mutfaktaki balkona cıktık orda oturduk bir süre sonra karım terasa cıkmak istedi üzerinde sevgilisinin aldığı gecelik ve tanga vardı sadece.Dairede kimse yoktu ama terasa çıkan yada merdivelerde birileri olabilirdi.Neyse bunlara aldırmadan daireden cıktık.Merdiven otomatiği çok kısa ayarlanmıştı hemen sönüyordu binayıda bilmediğimizden düğmeyi bulmakta zorlanıyorduk.

Biz kapıdan cıkınca basmıştık ama merdivenlere gelene kadar söndü daha sonra zor zar bulup tekrar yaktık merdivenleri çıkmaya başladık karımla sevgilisi önden ben arkalarından yürüyodum.tam iki katın arasında tekrar söndü karım karanlıktan ürktüğü için hemen sevgilisine elini tutmasını söyledi bende siz durun ben bulurum deyip yavaşça yanlarından geçtim ve üst kata doğru çıkmaya başladım ama gercekten çok karanlıktı ve hiç bişi görünmüyodu el yordamıyla ilerlerken birden karımın ıııhhh diye inlediğini duydum.Daha sonra acele ile otomatiği buldum ve bastım manzara adam karımı duvara dayamış arkasından amına geçirmiş süreklide korkma bebeğim bak ben buradayım bak içindeyim diyordu.

ışık yanınca ayrıldılar ve terasa cıktık.Neyse terasta fazla kalmadık indik onlar tekrar sevişmeye başladılar adam tekrar karımı hoyratça sikti ve artık uyuyalım dediler.Yataklar tek kişilikti ama onlar tek kişilik yatakta ikisi yattılar bende karşılarındaki yatakta yattım.Sabah karımın inlemesiyle uyandım.Karım yüzü bana doğru yan yatmıştı adamda arkasında sarılmış şekilde yatıyordu.Ben gözlerimi açtığımda karımla göz göze geldik bişeymi oldu dedim.Yok hayatım okşuyor beni dedi. Az sonra karımın inlemesi arttı ben gene soran gözlerle bakınca sürtmeye başladı dedi. Az sonrada gerek karımın inlemesinin yüksekliğinden gerekse yatağın hareketlenmesinden karıma geçirdiğini anladım.

Bir süre karımı öyle yüzü bana dönük şekilde sikti sonra yatakta domaltıp sert vuruşlarla sikmeye başladı sonrada çıkarıp kalçalarına boşaldı.Karım uyku sersemi prezevatif taktırmayı unutmuştu ama adamda dışarı boşaldı. Evet bu tatilde daha bir çok olay yaşandı ama fazla sıkmak istemiyorum o yüzden şimdilik bu kadar.
Karımın değişik 7 sevgilisi oldu zamanla ama bir süre sonra sadece bir kişiyle olmasını istiyorum dedi ve bu hikayede adı gecen arkadaş hariç kimseyle görüşmedi.

Eğer bizimle tanışıp karımla bu şekilde vakit geçirmek isteyen arkadaşlar varsa önce vereceğim maille bize neler yaşatacaklarını yazarak yollasınlar. filizalev mynet com Haa sakın tanışmak istiyorum gibi şeyler yazmayın cevap alamazsınız yazacağınız şey karımın ilgisini çekmeli. filizalev mynet com anladınız heralde.