Dört çift evli ve çocuklu arkadaş

Sosya medyada paylaş:

Gerçek bir olayın üzerine yazılmış isimler değiştirilmiştir. 2012 yılı yazı dört çift evli ve çocuklu arkadaş, iki tekne kiralayıp mavi yolculuğa çıktık. Bu tatiller çok keyifli olmasına rağmen kalabalık gidildiğinde tekne koşullarından kaynaklı kimsenin eşinden istifade edemediği tatil tipidir. Tatilin sonuna doğru artık beynimle taşaklarımın yer değiştirmeye başladığı bir gün başıma gelenleri sizlerle paylaşmak istedim.

Sabah gün doğarken kalkıp herkes uyurken diğer tekneyi kullanan arkadaşımla o günlük konaklayacağımız koya doğru yola çıktık. Vardığımız koy boştu teknelerimizi demirledik. Demirlediğimiz koyda kıyıda hiç bir tesis yani restoran yada bakkal yoktu tamamen ıssızdı, bu yüzden yakın bir koydaki restorandan kahvaltı için ekmek ve erzak almayı planlamıştık. Ben tekneye bağlı zodyak ile alışverişe gidecektim, fakat yakın koyları tanımadığım için nereye gideceğime haritalardan navigasyon cihazlarından bakıyordum. Tekneyi demirleyip teknik ekipmanı kapatınca tekrar açmaya üşendim ve restoranı cebimdeki iphone a yüklü foursquareden bulmaya çalıştım. restoranın yeri yan koyda gözükmesine rağmen başka hiç bir bilgi bulunmuyordu fakat karaya çıkıp bir sırt aştığım zaman yaklaşık 100 metre ilerimizde biri kadın biri erkek iki kişinin bulunduğu başka bir koy daha gözüküyordu. Hatta oraya daha önce giden sayısı daha fazlaydı. Üstelik belirttiğim gibi kıyıdan yürüyerek çok yakın deniz yoluyla daha uzak bir yerdi. Yürüyerek gidip bir kontrol edeyim dedim.

Yolda bir yandan foursquareden kim var burada ne yorum yapılmış diye bakarken önce oradakilerin facebook ve twitter hesaplarına gözattım sayfalarından ve mesajlarından arkadaş olduklarını tatile çıktıklarını beraberlerinde eşleri ve başka arkadaşları olduğunu gördüm. Kadının gideri vardı ve epey ilgimi çekmişti. İki çocuk ve 37 yaşa rağmen bikinili tatil fotoğraflarını facebooka koyabiliyordu. Kadının profilini epeyce inceledim ve kendimce çıkarımlar yaptım. Demek ki onlar da bizim gibi bir grup arkadaştı ve muhtemelen restoranın iskelesine demirlemişlerdi ve gruptan sadece bu ikisi foursquare check in yapmışlardı diyerek sırtı aştım. Fakat sırtın en tepesinden bakınca iskele yada restoran göremedim sadece kıyıda bir zodyak vardı. Biraz daha aşağı yürüyünce önümdeki çalılıktan bazı sesler ve hareketlilik farkettim.

Durup biraz dinledim birileri çatır çatır sikişiyordu. Hemen soteye yattım ve uygun bi açı bulana kadar etraflarında biraz dolaştım. Zaten bir haftaya yakın zamandır tık yok azmışım kudurmuşum, üç boyutlu porno seyreder gibi başladım seyretmeye. Foursquareden gördüğüm erkekle kadın sikişiyorlardı ve başka kimse yoktu. Adam kadını doggystyle ayakta sikiyordu kadının elbisesini yukarıya beline sıyırmış bikinisinin altınıda dizine kadar indirmişti condom kullanmıyorlardı. Foursquare ve facebooktan kim olduklarını öğrenmiştim isimlerini resimlerini nerede yaşadıklarını ne iş yaptıklarını hangi okuldan mezun olduklarını vs. her şeyi öğrenmiştim. Ama bunlar başkaları ile evli iki arkadaştı.

Hemen sonra aklıma kaydetmek geldi. Çıkardım telefonu başladım kaydetmeye. Bundan şahane şantaj videosu olur ama çektiğim anlaşılırsa başım belaya girer en iyisi ben videoyu kapatayım diye düşündüm. Tam o sırada adam kadının arkasından geliyorum diye böğürdü kadın da ağzıma boşal dedi ve hemen arkasına dönüp adamı ağzıyla boşalttı ve spermleri yalayıp yuttuktan sonra yine beni bekleyemedin dedi. Adam dayanamadım zaten vakit dar ben seni elimle dilimle boşaltırım dedi ve ayakta duran kadının eteğinin altından bacak arasına kafasını yerleştirdi.

Kadın çok istekli sikişmişti ve çok tahrik ediciydi. Ben de mermiyi namlunun ağzına vermiştim artık. Bu kadını sikmek istiyordum. Aklıma videoyu kullanmak ve kadından istemek geldi. Yapabilirmiydim acaba? Ya burada yapardım ya bu işi unuturdum. Denemeye kara verdim.

Adama ve kadına adları ile yani Mehmet Bey ve Ayşe Hanım diye seslenerek yaklaştım. Beyinlerinden vurulmuşa döndüler mal mal bakıyorlardı. Bir ara saçma sapan ingilizce konuşarak turist taklidi yapmaya bile kalktılar. Doğrudan önce onları gördüğümü ve videoya kaydedip videoyu internette şimdilik emin bir yere yüklediğimi söyledim. İsimlerini hatta kim olduklarını kimlerle evli olduklarını bildiğimi söyledim. Kaynağın internet ve facebook olduğunu belirttim. Şantaja boyun eğmeyeceklerini eşlerinin durumdan haberdar olduklarını ve ses çıkarmadıklarını söylediler. Bende sadece eşleriniz değil bütün dünya seyreder bu videoyu dedim. Ne istediğimi sordular. Bende henüz boşalamamış hanımefendinin ateşini söndürmeyi ve zonklayan sikimi rahatlatmak istediğimi belirttim.

Mehmet kesinlikle olmaz dedi ve karşı çıktı kadın başka bir şey daha istemeyeceğini nerden bilelim dedi. Bilemezsiniz dedim. Ortam gerildi. Ortamı rahatlatmak adına ilk defa böyle bir iş yaptığımı Ayşe’nin çok istekli sikişmesinin beni etkilediğini istemiyorlarsa derhal dönüp gideceğimi söyledim ve arkamı dönüp yanlarından uzaklaşırken seslendiler ve bekle video ne olacak diye sordular. Ne olmasını bekliyorsunuz dedim? Ayşe vakitlerinin dar olduğunu kısa zamanda bir zodyakla eşinin geleceğini pazarlık için fazla vaktinin olmadığını söyledi ve videoyu silmem karşılığında 5 dakikadan kısa bir zamanım olduğunu söyledi. Benim için yeterli olduğunu söyledim. Ayşe Mehmet’e “çabuk aşağı in ve botun başında bekle kocam gelirse Ayşe tuvalet için tepeye çıktı de” dedi Mehmet istemeyerek de olsa denileni yaptı.

Bende ömrümde yaptığımı en hızlı en stresli en zevkli sikişi yaptım. Ayşe’yi üstüme aldıktan çok kısa bir süre sonra sarsıla sarsıla Ayşe geldi çığlıklarını aşağıda Mehmet duymuştu. Kocasının kıyıya yanaştığı anda ben de geldim ve hemen toparlandık. Ben olay yerinden uzaklaşırken Ayşe video için tekrar yalvarmaya başladı. Merak etme zaten yayınlamayacaktım ben sana faceden ulaşırım daha sonra dedim ve kaçtım. Aynı gün fake bir hesapla facebooktan arkadaş olduk.