İlk verdiğim günü hiç unutmadım

Sosya medyada paylaş:

herkese selam, bana Gizem diye hitap edebilirsiniz.
ergenliğe girmeden bile önce erkeklere karşı garip bir eğilimim vardı, kaslı erkek fotoğraflarına bakar, erkek arkadaşlarımla sürekli sikleri hakkında muhabbet eder, kendimce hayal kurardım izledim filmlerden.
tabi bunu açıkça dışa vuramazdım. neyse ergenliğe girdiğimizde artık iyide iyice erkek istemeye başlamıştım. özellikle beden eğitimi derslerinde gözüm her erkek arkadaşlarımın boksırlarında yada kilotlarında, onları dikizlerdim bazen fark edilecek kadar büyük olanlar olurdu.


zaman ilerledikçe ben niyetimi belli eder oldum, bulunduğumuz il böyle şeylere müsade etmez, küçükken çok birbirini siken erkek arkadaş hikayelerini duymuştum ama güveneceğim kimseye rastlamadığım için cesaret edememiştim.


okulda iyice atım topa çıkmıştı, bazen kızardım ama bir şey demezdim sanırım öyleydim.
bir gün beden dersinden sonra bizimkiler maç yapmaya devam etti.benide zorla çağırdılar hakem ol felan diye. tamam dedim. maç başladı hepsi koşuyor hepsini izliyordum. koşarken şortlarından sikleri belli olurdu zaten onlara bakardımı. hava hafif kararmaya başlamıştı neyse maç bitti, hepsi yorgun gittik okulun bir köşesine oturdu. içlerinden sevmediğim biri vardı. sürekli bana bulaşırdı. git bize su getir dedi. ben de git kendin al dedim. yanıma geldi bir tokat attı. biri uğraşmayın hadi gidelim dedi. Levent ise, bunu bu gece sikmessem rahat etmem dedi. kendimi bir korku aldı.


bazıları saçmalamayın hadi gidelim dedi, diğerleri birbirini ikna etmeye çalışıyordu: neyse en sonunda beş kişi kaldılar. beni okulun arka bahçesine götürdüler. zorlama seni öldürürüz diyorlardı. sonra beni aralarına aldılar. hepsi şortunu indirdi. sikleri hafif kalkıktı ama çok pis ter kokuyorlardı. Levent sikini suratım vurmaya başladı. diğerleride iyice bana değdiriyorlardı. Levent em lan diyince elime aldım sikini ve başladım ufak ufak yalamaya. arada bir iyice ağzıma sokuyordu kusacak gibi oluyordum sonra duruyordu, diğerlerinide tek tek emdim, hatta biri ikinci emişimde boşaldı. son an da ağzımı çektim ama suratım felan döl olmuştu. garip bir duygudu sonra kendimi bıraktım başladım yalamaya. onlara zevk aldırmaya çalışıyordum. birinin sikini bırakıp diğerine geçiyordum. on beş dakka hepsini böyle yaladım.


En çok ta Leventi yaladım ki ban artık çok bulaşmasın. taşaklarını dahi yaladım hepsinin. hepsi inliyor ohluyordu. hadi artık yeter Levent dedi. bende sanırım bitti diye düşünüyordum. domal ibne dedi bana. olmaz dedim, öyle bir tokat attık ki ne olduğunu anlamadım. çaresiz domalttım. çimler vardı neyseki çok canım yanmadı. Levent arkama geçti sikini tükürükledi eli ile götümü ellemeye başladı. zaten hafif büyütmüştüm soktuğum şeylerle sonra Levent bir kaç darbe ile götüme girdi. çok garip bir duyguydu. inanılmaz bir ağrı vardı zevk almıyordum ama istiyordum. sanki canım daha çok acısa çok daha fazla zevk alırdım.

diğerleri benim vücudumu elliyor ağzıma veriyorlardı. ama çok ememiyordum. Levent beni on dakka sikti sonra inleyerek içime boşaldı. ayakta zor duruyordum ama dayancaktım. hepsini mutlu etmem lazımdı. sonra sırayla diğerleri geçti, beşide benim götümü sikti. inanamıyordum. bir gecede beş sik, beş erkek boşalması. zaten sonlara doğru iyice açılmıştı götüm. çok rahat girip çıkışıyorlardı. götümden döller akıyordu.
sonra hepimiz çimler üzerine uzandık. gitmeden Levent beni bir posta daha sikti.

sonra bana bunu sık yapalım sen konuşma bizde susarız diyip gittiler.