Denizde yardım Efil hanım

Sosya medyada paylaş:

Yaklaşık on gün kadar önce deniz yoluyla gezi amaçlı teknemle güzel çamlı milli parkına gitmiştim. Denize girilen sahillerden birine yaklaşıp kıyıya çıkıp ihtiyaçlarımı giderip yemek yedikten sonra deniz kenarına gelip tekneye binip ayrılmak üzereyken yakına biri yaklaşıp ilerdeki koylardan birin de arkadaşlarının kaldığını kendi teknelerinin motor arızası olmasından dolayı gidip alamadıklarını oldukları yerin kara yoluyla ulaşımının olmadığını söyleyerek yardımcı olmamı istedi bende kendisine yardımcı olabileceğimi söyledim.

Kaç kişiler dediğimde 4 kişi olduklarını söyledi kendisinide alıp gidersem teknemin hepimizi taşımasının zor olduğunu ama tarif ederse gidip getirebileceğimi söyledim ve tarif üzerine denizden kurtarma amaçlı operasyona başladım. Açıldıktan 15 dakika sonra böyle bir şeyin olup olmadığı şüphesine kapıldım zira görünürde kimseler yoktu oysaki tarifi 5 dakikalık mesafe gibiydi ama yine de vaz geçmeyip bir müddet daha gitmeye karar verdim birkaç koy daha geçtikten sonra koyda birileri olduğunu fark edip koya girdim koy öyle tenha bir yer ki aramak için gitmemiş olsam geçip gitmem imkansız.

Yaklaşınca sahilde 4 hanım efendinin olduğunu gördüm bir tanesi ayakta giyinmeye çalışırken diğerleri bikinisiz ve çok rahat bir şekilde güneşlenmeye devam eder haldeydiler bir an ne oluyoruz ? dedim kendime ve yaklaştım kıyıya durumu izah ettiğim de kendilerinin olduğunu söyledi ayakta duran hanım efendi kıyıya yaklaşıp yorulduğumu ve sıcak tan serinlemem gerektiğini ondan sonrada çıkabileceğimizi söyledim diğerleri halen rahat halde ve öylece uzanmış güneşlenmeye devam eder bir durum dalardı. Üzerimdeki t şort ‘u çıkarıp suya atladım birkaç dakika yüzüp serinledikten sonra karaya çıkıpta herkesin rahat bir halde güneşlenmeye devam ettiğini görünce gidelim isterseniz teklifinde bulunurken daha erken gitmeyelim cevabının geleceğini tahmin ediyordum.

Zira ben bu güzelliklerle saatlerce değil aylarca bir arada kalmaya razıydım ki öylede oldu bu sefer kurulanayım diyerek bir havlu istedim havluyu verirken şortumu çıkarmamın iyi olacağını değilse kurulanmamın bir anlamı olmayacağını söyledi sonradan adının efil olduğunu öğrendiğim hanım efendi efil hanıma üzerime giyecek bir şeyim olmadığını söylediğimde bak bur da herkes aynı üzerine bir şey giyen mi var cevabını aldım oysaki kendisinin üzerinde bikini mayo arası bir şeyler vardı; bende dayanamayıp siz giyiniksiniz ya diye bir cevap vererek hafiften gülümsedim sanki dünden hazırmış gibi bir çırpıda çıkardı attı üzerindekileri gördün mü bendede bir şey yok dedi ve güldü gülmesiyle diğer güneşlenen hatunlar doğrulup ikimize bakmaya başladılar.

Onlarda gülümseyip hiç bir şey olmamış gibi güneşlenmeye devam ettiler bende mecburen üzerimdeki şortu çıkarıp havluyla kendimi kurulamaya başladım. Suyun etkisiyle tam uyanmamış sikimi görünce bir daha gülümsedi ama ben görmezlikten geldim sırtımı kurulaya bilir misiniz dediğim de tabi ki siz bizim için geldiniz biz sizin için bir şeyler yapmazsak bencillik olur diyerek havluyu alıp sırtımı kurulamaya başladı bir anda 4 hatun hepsi de çıplak neler olacak diye hayal etmeye başladım ama bunun sonucunda önümde bir direk oluştu bu seferde sırtımın kurulaması bitti diye dönmeye cesaret edemez hale geldim zira hiç birinin bu durum karşısında nasıl davranacağını bilemezdim.

Ben öyle dururken sırtınız kurulandı başka bir arzunuz var mı sesiyle kendime geldim ama halen sikim kazık gibi duruyor inmeye de niyet etmiyordu. Arkamdaki efil bir anda önüme gelip önünüzde de ıslak yerler varsa kurulayayım demesi ve bu durum karşısında kızarmayla ne yapacağını şaşırma arasında bir halde kala kaldım. Efil bir gözlerime birde sikime bakıp gülümsedi bende pardon istem dışı oldu diyebildim ancak sorun değil insanlık hali sizinkisi normal her erkete olması gereken bir reaksiyon ama benim kocam da nedense olmuyor diye bir cevap aldım biraz daha rahatlamıştım.

Efil ise göğsümde kalan birkaç damla ıslaklığı silmekle meşguldü. İşi bitince kenara çekilip torduk yan yana ama ne onda nede bende birleşelim gibi bir hareket yoktu hınzırsa halen inmiyordu konuyu başka yöne çekmek için neden burayı tercih ettiklerini anladığımı fakat dönmek için acele etmemelerinin sebebini sorduğumda yurtdışında yaşadıklarını diğer kızlarında iş arkadaşı olduğunu burada yazlıkları olduğu için hep beraber geldiklerini sabahtan eşinin onlar rahat denize girmeyi sevdiklerini söyledi bende ne zaman dönmeyi planladıklarını sordum eşiyle telefonda görüşüp benim gelişimden haberlerinin olduğunu ama erken saat olduğundan dönmek istemediklerini söylediğini işim yoksa 1 kaç saat daha kızların güneşlenmek istediğini söyledi bu konuşmalar esnasında kaçamak halde vücudunu inceliyor arada bir onun da beni incelediğini görüyordum.

Gezmeye çıktığımı siz olmasanız bir müddet daha denizde olacağımı söylediğinde çok güzel hiç yoktan bana sohbet edecek bir arkadaş çıktı zira bunlarla pek sohbet edilmiyor bunlar Alman cevabını alıp şaka yollu teessüf ederim ben hiç yoktan sohbet edilecek sıradan birimiyim? Dediğimde yanlış anlamayın sabahtan beri buradayız yatıp uyuyor arada bir denize girip bira için birbirlerini yağlarken bir iki kelime konuş yine yatıyorlar görmediniz mi siz geleli size bile bir hoş geldin demediler. Cevabını verdi ben farkındayım diye bildim ama fiziğinin başımı döndürdüğünü de itiraf ettim orta beden 168 boy 75 kilo civarı dik göğüsleriyle karşımda duruyordu.

Hiç beklemediğim bi cevap alarak kedisini cidden beğendin mi beni diye sordu bende mükemmel bir fiziğinin olduğunu ispatının da olduğunu söyledim oda ispatı ne olduğunu sorduğunda gülerek halen inmemiş olan sikimi işaret ettiğim de yüksek bir sesle gülmeye başla’dı .biraz bozulsam da ok yaydan bir kere çıktı ne olacaksa olsun dedim içimden susup keşke kocamda senin gibi etkilense nerdeyse 1 yıldır hiç adam akıllı sevişmemiz olmadı derken gülüşe kızların kafalarını kaldırıp bize baktıklarını gördüm yine kızlar güneşlenmeye devam ederken birinin sırtüstü döndüğünü diğerlerinin aynı şekilde olduklarını göz uçula görebiliyordum

karşımdan kalkıp yanı geldi ve elini direk kazık olmuş sikimin üzerine koyup biliyor musun harika görünüyor diyerek okşamaya başladı kızların vereceği tepkiyi bilemiyor ve birazda ürkek davranıyordum bir anda dudaklarımda hissetim dudaklarını öpüşmeyle sevişme arası bir halde karşılık vermeye başladım. Konuşmuyor birbirimizi sanki yiyorduk o bir eliyle sikimi okşarken bende dayanamayıp amını okşamaya başladım elimin amına verdiği zevkle olsa gerek dudaklarımı bırakıp kafasını geriye attığında boynundan memelerine inerek emmeye devam ettim dudaklarımın arasında sertleştiklerini hissedebiliyordum elimse çoktan ıslanmıştı. Amından ıslana parmaklarımı ağzına sokup yalattım ve yaladım tekrar amını okşamaya devam ederken iyiden iyiye yayılmaya ve amını tamamen ortaya çıkarmaya başladı

dayanamayıp 69 sever misin dediğimde hem de çok cevabını almak beni mutlu etmişti hemen yere uzanıp üzerime çektim ve tüm ihtişamıyla duran amını emmeye dilimle sikmeye başladım oda sikimi alabildiği kadar ağzına alıyor bir yandan da zevk suları artan amını ağzıma bastırıyordu kendimizi kaptırmış etrafın ne olduğundan habersiz bildiğimiz bütün oyunları uyguluyorduk bir ara bir gölge hissettim kafamı kaldırdığımda 3 kızında yaklaşıp bizi izlediklerini gördüm biraz utandım ama kızlar gülümseyerek bir şeyler dediğinde efil in devam et onlar izlemeyi seviyor ve güzel diyorlar demesi beni rahatlattı ve bir kat daha iştahla amının dudaklarını emmeye devam ettim efilin inlemeleri başlamış boşalmak üzere olduğunu hissettiren bir halde ayaklarıyla kafamı sıkışı ve amını iyice bastırması beni iyiden iyiye kamçılıyor boşalması için var gücümle dilimi kullanıyor bir yandan da boşalmamak için uğraşıyordum ki

maçıma ulaştım efil sarsılmaya kasılmaya başladı ne olur amıma gir demesiyle kendini üzerime bırakması bir oldu. O arada kızlar ayağa kalkıp efilin kafasından yana hareketlendiklerinde aralarında bir şeyler konuşup güldüler ve efil kafası kaldırıp bir şeyler söyledi kızlar hemen yanı başımıza oturup izlemeye devam ediyorlar efil se yeter içimde istiyorum diyerek doğruluyordu kalkıp yüzü bana bakar halde sikimin üstüne oturduğunda ne olduğunu sordum kızların benden önce kendisinin boşalmasıyla dalga geçtiklerini kendisinin şimdi beni boşaltacağını söylediğinde bu sefer ben güldüm neden güldün dediğinde umarım diye dalga geç tim oysaki boşalmamak için kendimi zor tutuyordum.

aklıma başka şeyler getirip olayın bir an için sürmesini kızlara rezil olmamak adına istiyordum nede olsa Türk Erkeğiyiz. Bir müddet Efil lin zıplamalarıyla mücadele ederken kızlara gözüm kaydı bir tanesinin amını okşadığını gördüm ama pişman oldum birkaç in kalk daha yapan efil boşalmaya başlayınca dayanamaz hale gelip patladım efil sonrada söylediği tercümeyle zafer benim demiş almanca kızlarda gülerek ona berabere demişler ama diğer kız konuşmalara katılmıyor amını okşamaya devam ediyordu. Efil üzerime doğru yıkılmadan birkaç daha kıçını kıvırıp üzerime yıkıldı zaten sıcak olan hava ortamında sıcaklığıyla beni iyiden iyiye terletmişti. Kızlar kendi aralarında konuşurken efil kafasını kaldırıp amını parmaklayan kızı işaret ederek amını yalayıp yalayamayacağımı çok istediğini söyleyince bende 1 dakika müsaade ederlerse olabileceğini söyledim

efil kalkıp onlarla konuşurken denize girip çıktım kurulanmadan kendimi havlunun üzerine bıraktığım da efilin merakla birazda yorgun bir şekilde ne yapacağımızı izler halde gördüm kızsa çoktan yarı 69 halde üzerime oturması birkaç salise sürdü dilimle amının buluşması başlamıştı halen uyuyan sikim kızın elinde diğer kızlarında yardım ettiğini hissediyordum zira birden fazla el dolaşıyordu üzerimde aralarında bir şeyler konuşuyorlar ben se tam neler olduğunu çözemeden önümde duran dilimin tadını aldığı ıslaklığı artmış amın zevkini çıkarıyordum çok geçmeden sikimin uyanmaya başladığının farkında üzerimde kız ağzına almadan başka bir ağızın sikimle oynadığının farkına vardım efile neler oluyor dediğimde üzrim de olan kızdan önce diğer kızın beni boşaltmak istediği boşalmazsam onun üstüne oturacağı şeklinde bir cevap aldım

yandık amına koyduğum karılar beni öldürecek diye diye sesli küfrettiğimin farkında bile değilim efillin gülüşüyle ne oldu diye sorduğum da merak etme bunlar sana bir şey yapamaz demesiyle farkına vardım. Hızlı bir şekilde sikimi ağzına alıp çıkaran kız hırsla devamlı suretle benim boşalmam için değişik dildarbeleri atıp 31 çektirmeye devam ediyordu yaklaşık 10 dk kadar sonra üzerimdeki kız boşalmaya yaklaşınca üzerimden kalkıp sikimi emen kızı itip sikime oturması bir oldu birkaç zıplama hareketinden sonra kız üzerime doğru yılıp titremeye başladı bense boşalmamak için kendimi sıkıyordum diğer 2 kız ve efil bir şeyler konuşup beni boşaltmaya çalıştığını anladığım kıza bakıyor ve işaret ediyorlardı efil ayağa kalkıp kızı üzerimden aldı ve iddayı kaybetti şimdi seni anna boşaltacak dedi ve anna ya işaret ederek oturmasını istedi anna bir şey söyleyip işaretle amını gösteriyordu

ne oldu diye sorduğumda amının kuru olduğunu yalayıp ıslatırsa efil öyle oturacağını söylediğinde şaşırdım efilinse diğer arkadaşın yalasın demesiyle diğeri yalarım demiş ama bir şartla benden için oda benim amımı yalarsa yalarım şartı koşmuş olur mu diye sordu olur cevabımdan sonra anna ayağa kalkıp yanıma yaklaşırken arkadaşı çoktan ağzıma amını vermişti bile ben olanları göremiyordum ama anladığım anna amını yalatmaya başlamıştı bile birkaç dakika sonra anna amını sikime sürterek üzerimde hareket etmeye başlamıştı birkaç sefer daha sürttükten sora efilin sesini dudum kızın üzerime doğru iterek eliyle sikimi kızın amına sokmak istediğini kızın kalın olduğu için sikimden korktuğunu söyledi efilin eliyle kızın amına yavaş yavaş sikimi sürtüşü benim de aşırı heyecan duymama ve bir an önce bu olayın bitmesini isteme yetmişti

yavaş yavaş oturması beni delirtti birkaç dakika sonra boşalmaya başladığımda kızında boşalmaya başladığını hissedebiliyordum ağzımın üzerinde olan kız amını bastırmaya başlayınca nefes almakta zorlanarak onun boşalması için birkaç dil darbesi yapmak zorundaydım değilse kalkmak gibi bir niyeti yoktu efilin durumun farkında olduğunu dolayısıyla çantasında taşıdığını söylediği dildoyu getirip kızın amına sokması bir oldu ben biraz rahatlamış bir halde dildonun giriş çıkışını izliyordum çok geçmeden kızın boşalmasıyla bende rahat bir nefes alma fırsatı yakaladım.

Hepimiz bir müddet dinlendikten sonra dönüş yoluna geçmiş ve en güzel dakikaları koyda bırakmış dönüyoruz diyerek emanetleri sahibine teslim ettim adam olanlardan habersiz geç kaldınız ama şükür geldiniz size nasıl teşekkür edebilirim ne isterseniz söyle diyerek konuyu minnet aşamasına getirdi ben se içimden esas ben teşekkür ederim diyerek önemli değil önemli olan insanlık ne yaptık ki kim olsa yapardı diye yanlarından ayrılırken dilerseniz numaramı yazın ne zaman isterseniz araya bilirsiniz diyordum numaramı verip numarasını aldıktan sonra yanlarından ayrıldım.