Arzu ile kaçamak

Sosya medyada paylaş:

Arzu takma adı bu arada. izmirde oturuyordum o sıralarda öğrenciydim ve ara sınavlar yaklaşmıştı. derslere fazla vakit bulamazdım hovardalıktan ama sınavdan önce bir hafta kapanır hazırlanırdım bu sırada da sex hayatına elveda derdim.  Arzu da o sıralarda hemşirelikte okuyordu yurtta kaldığı için haftanın ona ayırdığım iki gününde bende kalır ve tabulardan uzak bir sex hayatı yaşardık. 
sınav dönemi oluşu sebebi ile o haftaki buluşmalarımız aksamıştı telefonla da fazla görüşmeyi sevmezdim ama telin çalması ile dersten uzaklaştım arayan arzu idi.


sert bi tonda efendim dedikten sonra rahatsız etmek istemedim ama acil ihtiyacım var sana demesi biraz panikletti beni. ne olduğunu sorduğumda söyleyemeyeceğini ama acil okula gelmemi söyledi. olmaz demeye kalktıysam da çok önemli gelmezsen kendi başıma halledemem demesi sebebi ile mecbur kaldım.
gidene kadar onlarca fikir geçti kafamdan. Hamile olduğunu düşündüm ki korunuyordu ama bi ihtimal olabilirdi pek planladığım bir şey değildi tüm eğlence kaçabilirdi üstelik ters bir zamandı. 
bu düşüncelerle boğuşurken beni okulun girişinde hastanenin girişindeki kafede karşıladı. birer kahve içtik ses tonu teldeki gibi değildi. munzur bir gülümseme yüzüne hakimdi. ısrarla sormama rağmen konuyu bekle göreceksin dedi. 


bu arada arzu 165 boyunda hafif balık etli kızıl uzun saçlıdır. göğüsleri boyunun ve kkilosunun da etkisi ile iri dururdu ki erkeklerin gözüne sokarcasına dekolte giyinmesi sebebi ile gözlerimi her daim tatmin ederdi. 
çay faslı bittikten sonra benimle gel dedi ve beraber fakültenin arkasındaki girişe gittik içeriye girdikten sonra bir koridor ve sağda bayan tuvaleti karşılıyordu saat beşi geçtiği içinse öğrencilerden pek kalan yoktu. normalde kapalı olan bu kapı o gün açıktı o saatte ve içerideydik. 
özlemedin mi beni?


sorusu ile anlamaya başlamıştım ateşi başına vurmuştu.
bunun için çağırdın değil mi dedim ki evet diyerek gülmeye başladı. 
sinirli olduğunda daha bi sert sevişiyorsun demesi ile lavabolara ters çevirmem bir oldu buydu demek istediğin diyerek ben gülümsedim ve giydiği siyah tuniği yukarıya sıyırıp taytını dizlerine kadar indirdim saçlarından tuttum bir elimle diğer elimle pantolonumu çözüp sikimi amına sürtmeye başladım yeterince ıslaktı ve içine girmeden baş kısmını suları ile ıslattım iyice eğdikten sonra arkasına yaslanmıştım. bunu yapacağımı tahmin etmiyordu ama anal deneyimlerimiz olmuştu her ne kadar krem kullanmış olsakta bu sefer krem kullanma gibi bir niyetim yoktu. 


biraz sorladıktan sonra suları ile ıslanan erkekliğimin bası içindeydi ne olur izin ver dudaklarımla ıslatayım diyordu ama sinirlenince daha sert davranıyorum affet dedim biraz daha zorladım. pişman etmek gibi bir niyetim yoktu onunsa pişman olmuşa benzer bir hali yoktu. beni muhteşem derecede kavrıyordu bu hoşuma gitmişti bi süre bekleyip biraz kendimi çektim içinden çıkmadan biraz daha zorladım ve yarısını almıştı bile. 
bağırmak istiyorum ama duyulacak diyordu. 


o anda hatırladım her an birinin gelme ihtimali bulunan bi yerde olduğumuzu ve bu sefer içinden çıkıp amına daldıktan sonra ıslanan sikimi arkadan bastırdım alışmıştı ve bu sefer ıslanmış olmasının etkisi ile hepsini almıştı içine. aynadan dudaklarını ısırdığını görebiliyordum bağırmamak için. gidip gelmeye baslamıştım. bir elimi belinden dolayıp amına götürdüm oynadıkça çılgına dönüyor ve belime dayanan kalçalarını hareket ettiriyordu bu benimde hoşuma gitmişti ve dekoltesinden göğüslerini de avuçlamaya başladım. sırtı dayanmıştı bana arkadan alırken klitorisi ile oynayarak deliye çeviriyordum. 
birden kucağıma aldım içinden çıkmadan ve kapısı açık bir tuvaletten içeri girdik. klozetin üzerine oturdum ve üzerimde zıplamaya başlamıştı ellerini yan duvarlara dayayıp güç alıyor bir yandan da bu hiç bir şeye benzemiyor harikasın diyerek beni tahrik ediyordu.


belinden kavrayıp kalkıp oturmasına yardımcı oluyordum özellikle oturmasına yavaş oturmaya kalksa da hızla kendime çekip daha derinlerine ulaşıyordum. başını arkaya çevirip gülümsüyordu ben cezama bayıldı cezalandır beni diyordu. acele etmemiz gerekiyordu ve geçen yarım saatte yakalanmamamız da bir şanstı. bir hareketle o daracık yerde bu sefer onu önümde eğdim ve kalçalarından tutup gidip gelmeye başladım. ses yapmamaya çalışsakta her girişimde tenime çarpan teninden ses gelmekteydi. kasılmaya başlamıştı bu sırada geliyordu bende daha sert girerek gelmeye başlamıştım. içini dolduruyordum boşaldığım halde çıkmamıştım daha tekrar oturmuştum bu sırada o da üstümde idi.

hareketsiz beklerken birinin içeri girdiğini duyduk. ve beklemekten başka yapacak bişey yoktu ama bu stres tekrar erekte olmama sebep oldu içinde sertleşiyordum ki az önce boşaldığım için kaygan durumdaydı. yavaş hareketler ediyordum bana bakıp dudaklarını ısırıyordu tekrar. ve içeri giren kimse çıkmıştı şimdi. hemen belinden tutup kaldırdım içinden çıktığımda döllerim boşalmaya başlamıştı içinden. dönüp dudaklarıma öpücük kondurdu ve temizlendi bende temizlenip çıktım.

tuvaletten çıkıp dışarıda beklerken içeri iki kız daha girdi o sırada da arzu çıktı. kızlardan kıskanmış olacak ki hemen dudaklarıma öpücük kondurdu onların gördüğünden emin olacak şekilde. sana gidiyor muyuz çalışacak mısın diye sordu bense hala yarım bıraktığımız bir şey olduğunu söyledim ve evde devam ettik. 
ertesi günki sınavdan kalmış olsam da değdi…