Ford transporter da seks

Sosya medyada paylaş:

Sevgili okuyan arkadaşlar bu benim yaşadığım 100/100 yaşanmış olayım ben kendi işimi yapıyorum cumartesi akşam işten cıktık kuzenimle yol üzerin de 2 tane yürüyen hatun gördüm ve yavaşladım ve kuzenime dedim.

geri döneyim alalım tamam dedik ve geri döndük yanalarında durdum iyi akşamlar buyurun gideceğiniz yere bırakalım dedik ve bayanlar Kazakistanlı oldukları için biraz zor anlattık tamam dediler ve aldık ilerlemeye başladık bayanlar cana yakınlardı sohbet falan derken gidicekleri yere gelmiştik ve iniceklerdi.

numaralarını aldık ve yarın bizi kum kapıya bırakır mısınız dediler tamam dedik ve ordan ayrıldık pazar günü telefonlaştık buluştuk bişeyler içelim dediler ve avcılar sahile gittik herkes 2 şer tane bira içtiler ben ben zayıf olanı aldım arabada oturdum kuzenim diğerini aldı taşlıklara gittiler sonra biz yavaş yavaş göz göze bakışmalar ondan sonra dayanamadım ve yapıştım dudaklarına yapma falan dedi ama ben durmadım güzelce seviştik ve kuzenim geldi.

tam ortasında ve Kumkapıya doğru yola koyulduk ben arabayı sürüyordum kuzenimle anlaştık dedim ki mahmut bey gişelerine kadar arkada sen istedini yap gişelerden kum kapıya kadar ben yaparım dedim tamam dedi ve cıktık yola ben 10 dakikaya mahmut bey gişelerine geldim durdum kuzen öne gelin dedim ve biz geçtik arkaya.

ben önce yavaş yavaş sevişmeye başladık o güzel dudaklarını emiyordum araba yavaşladı otogarın ordaydık trafik vardı ve ben başladım hatunu soymaya kalçaları çok güzeldi yavaşca benım yarramı agzına aldı emmeye başladı bende o nun o güzel amının dilleriyle oynuyordum 69 pozisyonuna gectik.

birbirimizin şiddetli bir şekilde yalıyor emiyorduk ben kıvama gelmeye az kaldı hatun dedi ki içime gir onu aldım kucağıma ve yanıyordu içi adeta ve kucağımda hızlı bir şekilde inip çıkıyordu ve ikimizde aynı anda boşalmaya başladık yaklaşık 10 dakika hiç çıkarmadan içinden öpüştük sonra kalktık ve temizlendik yeni Aksaraya gelmiştik.

okuyan herkese teşekkürlerimi sunarım