Eşimin dayısının kızı

Sosya medyada paylaş:

Merhaba ben samsunda yaşıyorum. Eşimle 2 yıl önce evlendik. çok güzel mutlu bir evliliğimiz var s*x hayatımızda süper. Eşimin dayısının kızıda (serap) ankara yaşıyordu evlendi ve oda samsuna geldi. serap ve eşiyle çok iyi birer arkadaş olduk.

Serap eşime sürekli eşinden dert yakınıyor eşimde bana anlatıyordu. serapın eşi s*x anlamında sıfırmış. evleneli 5 ay olmuş ancak 5 kere ancak s*x yapmışlar. (ben 5 aylık evliyken günde 5 kere yapıyordum 🙂 Neyse serap orta boylu fiziği süper biriydi. son zamanlarda bana bakışlar değişmişti. birgün eğlence amaclı samsunda atakuma gidecektik. eşim atakumda bir firmada çalıştığından direk eğlence mekanına gelecekti. 

Serapın eşide fakültede çalıştığından oda ters tarafdan gelecekti. serap iş yerime geldi ve onunla tranvaya bindik tranvay tıklım tıklım doluydu zar zor bi yer bulduk serap önümde ben arkasında atakuma doğru yola çıktık.ben başka birşey düşünürken bir ara serapın p*posunu s*kime kadar dayayıp sürtdüğünü fark ettim. tranvay dolu ben yanlış anlıyorumdur dedim. kendimi biraz arkaya çektim fakat bir süre sonra serap p*posunu yine s*kime dayamıştı. benim ufaklık artık dayanamayıp kalkmıştı. resmen serapın p*posuna değiyordu bunun farkındaydı ancak sürtündükce sürtünüyordu. arkasına bakıp gülümsüyordu. bu olay böyle oldu bitti. günlerden birgün ben eve erken gitmiştim. eşim işte serapda tatlı yapmış bize gelmiş. 

İçeri buyur ettim kahve hazırladım içmeye başladık. 

Serap hiç çekinmeden dediki tranvayda dikkatimi çekti enişte seninkiside epey büyükmüş dedi. bilerekmi yaptın dedim evet dedi. eşimden hiç zevk alamıyorum s*xden anlamıyor ayşe ablamda sürekli yaptığınız s*xleri anlatıyor dayanamadım dedi. Dedim gel ozaman sana zevk nedir yaşatayım dedim. başladık öpüşmeye ufak ufak kıyafetlerimizi çıkartmaya başladık. serapı başladım yalamaya aşağı doğru inmeye başladım g*ğüslerini emiyor göbeğine doğru yalayarak aşağı inmiştim. serap deliriyordu zevkden a*cığını emmeye başladım ancak çokdan sulanmıştı sömürüyordum resmen, serap çığlık atmaya başladı bi bez verdim ve ağzına koydu. 

Artık rahatca bağırıyordu. 

Serapı altıma aldım aletimi sokmaya başladım. Hiç durmadan yaklaşık 5 dk içine girdim bitmişti serap çıkarttım biraz dinlendim tekrar içine girmeye başladım 5 dk böyle geçti. domalttım serapı ayakda s*kmeye başladım bi 5 dk daha böyle s*ktikden sonra artık boşalacaktim, A*ından çıkartım ağzına dayadım serap resmen sömürüyordu s*kimi. ve sonunda patladım d*llerim serapın ağzında yüzünde idi. Artık haftada 2-3 kere serapıda s*kmeye başladım. serapda kendi cevresinde bi kaç bayana bu durumu anlatmış. onlarda benimle s*x yapmak istiyormuş. bende kabul ettim. 

Bunlarıda daha sonraki boş vaktimde anlatacam sizlere.